Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

Darkstar

#9450
KanColle 2

Úgy tűnik, nem ment rá a budget az első részre, mert ez még mindig jól van animálva.
Ráadásul betettek a részbe pár meme-et is (pl Akagi étvágyáról).  :D

Meg amúgy is, érdekes így látni az egészet. Kár, hogy Prinz és Akizuki már valszeg nem lesz benne.

Hehe, ezt meg észre sem vettem. De jópofa.  :D
[spoiler][/spoiler]
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

-OJ-

Death Parade 2.rész

Érdekes volt újranézni a múltheti eseményeket a színfalak mögül.
[spoiler]Most büszke vagyok magamra, mert sikerült pontosan összerakni a házaspár történetét, a végeredmény azonban csak most lett tiszta. A Menny vs Pokol megemlítése tényleg csak beetetés volt, és most már a reinkarnáció/void jelentése is teljesen egyértelmű lett.

Decimről viszont nem hittem volna, hogy ennyire szűklátókörű és csak azt tudja ami előtte van.  Hogy kaphatta meg ezt a munkát, ha ennyire képtelen megérteni az embereket? :falba:
Machiko aztán jól megszívta a férfiakkal. Az életben a férje tolt ki vele, a túlvilágon pedig Decim :bruhuhu:[/spoiler]

Megmurdel

Quote from: -OJ- on 2015-01-16, 21:17:50
Death Parade 2.rész

Érdekes volt újranézni a múltheti eseményeket a színfalak mögül.
[spoiler]Most büszke vagyok magamra, mert sikerült pontosan összerakni a házaspár történetét, a végeredmény azonban csak most lett tiszta. A Menny vs Pokol megemlítése tényleg csak beetetés volt, és most már a reinkarnáció/void jelentése is teljesen egyértelmű lett.

Decimről viszont nem hittem volna, hogy ennyire szűklátókörű és csak azt tudja ami előtte van.  Hogy kaphatta meg ezt a munkát, ha ennyire képtelen megérteni az embereket? :falba:
Machiko aztán jól megszívta a férfiakkal. Az életben a férje tolt ki vele, a túlvilágon pedig Decim :bruhuhu:[/spoiler]
:tezsvir:
Én mindenféleképp meg akartam nézni a dolgokat a "másik" oldaláról is.

Zelda

Aldnoah 14.
Elment. Bár nem értem, hogy Slaine miért kezdte el hirtelen lassított felvételben látni a dolgokat, kétlem hogy ez a Tharsis képessége, de azt sem mondta senki, hogy az Aldnoah elindításához szükséges erő ilyen képességgel ruházna fel... Inaho robotszeme még csak-csak érthető (bár túl van szerintem spilázva), de az? Arról ne is beszéljünk, hogy Inahonak is megvan az erő... De legalább most már tudják egymás nevét.  :D
Az OP és az ED továbbra is tetszik.

Isley

Tokyo Ghoul √A: 2. rész

Amon új társat kap. Új karaktereket hoztak be. Szervezkednek az Aogiri elleni leszámolásra a teljes ország területén. Átvezető rész. Sokat nem lehet mondani róla. Még kell egy-két rész, hogy beinduljon.

Megmurdel

Quote from: Zelda on 2015-01-17, 23:14:04
Aldnoah 14.
Elment. Bár nem értem, hogy Slaine miért kezdte el hirtelen lassított felvételben látni a dolgokat, kétlem hogy ez a Tharsis képessége, de azt sem mondta senki, hogy az Aldnoah elindításához szükséges erő ilyen képességgel ruházna fel... Inaho robotszeme még csak-csak érthető (bár túl van szerintem spilázva), de az? Arról ne is beszéljünk, hogy Inahonak is megvan az erő... De legalább most már tudják egymás nevét.  :D
Az OP és az ED továbbra is tetszik.
Slaine képessége nagy BS, de kénytelenek voltak adni szerencsétlennek valamit, mert az első harcban kilőtték volna. xD Inaho meg amekkora egy kis "zseni" a szeme nélkül is ment volna neki mindez.
OP meg ED nálam eddig elmegy kategória. Az első évadban jobb volt imho. :D

danika230

#9456
KanColle ep3: most nem kicsit leptek meg ezzel a résszel.  :he:
[spoiler]Az elég meglepő lenne, ha most Kisaragi tényleg meghalna [/spoiler]

SaiyaGin

GBFT 15: ez a rész is jó volt, Minato  :lol:

Darkstar

Quote from: danika230 on 2015-01-21, 22:40:32
KanColle ep3: most nem kicsit leptek meg ezzel a résszel.  :he:
[spoiler]Az elég meglepő lenne, ha most Kisaragi tényleg meghalt? [/spoiler]

[spoiler]Nem hiszem, de ha mégis, menjenek a halál f@szára. Ez annyira totál felesleges volt. Még akkor is, ha történelmileg pontos.[/spoiler]
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

danika230

#9459
Junketsu no Maria ep1-2: nagyon jó kezdés, a szezonba talán az eddigi legjobb. Minden szempontból nagyon tetszik, szép a rajzolás, a karakterek nagyon jók és kellően viccesek, Mariat már most nagyon megszerettem. Az OP/ED is bejön. Remélem marad a színvonal.  :cool:

edit:
Aldnoah ep13-14: Kezdésnek nem volt rossz. Inaho kapott egy powerup-t mintha eddig nem lett volna elég OP (mikre képes egy fejen ért lövés :D).  Slaine-t továbbra se értem mit csinál.  :gyagya: Az OP/ ED nem rossz, de az első évadé jobb volt.
Quote from: Zelda on 2015-01-17, 23:14:04
De legalább most már tudják egymás nevét.  :D
Igen, ez nagy előrelépés :D

Cloud

Aldnoah.Zero S2 - 02. rész

Na végre tudják egymás nevét. :D Lassan a sorozatból meg Gundam lesz? :D

-OJ-

Isuca 1.rész

Átlagsrác találkozik szörnyvadász lánnyal, majd harc közben letépik róla a ruháit, és ezzel össze is van foglalva az alapszitu.
Egynek elmegy, de mert minden ecchi jelenet agyon van csíkozva, ezt nem sok értelme lesz nézni, hacsak az A-TX verzió nem cenzúrázatlan.

Az Ending Umetsu Yasuomi képeivel jobban nézett ki, mint az epizód többi része  :szemuveges:

Megmurdel

Ha csekkolsz A-TX verziót szólj ha cenzúrázatlan pls. :D

chilip

ISUCA 01 - hát ez még cenzúra nélkül se kell. generic az egész (még a budget is :/ )

Darkstar

Picsába. Többet nem nézek lefekvés előtt Koufuku Graffiti-t. Piszokmód éhesnek érzem magam.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Megmurdel

Fuck you Slaine ep 15 Most, hogy még nagyobb hatalomra tette rá mancsait, kíváncsi vagyok mit fog még csinálni. :D

Cloud


Aldnoah.Zero S2 - 03. rész

Hoppá, hoppá. Meglepő befejezés. :D

gerey

Aldnoah 13-15
Nem tudom, én bírom ezt a Slaine gyereket. :D Ellentétben Sasszem közlegény már idegesítően baltaarcú perfect-soilder. A mellékszereplők meg még mindig egysíkúak, ua. a poént erőltetve. Az tetszett, hogy miután anno az első évadban szarrá bombázták az USA-t még az első részben, itt is egy mondatban el voltak intézve. :D

Zelda

Slaine.Noah 15.
Hát a következő részben Slaine már hivatalosan is egyik vagy másik hercegnő vőlegénye lesz, ha az eddigi tendenciát tovább folytatjuk. 1 epizód egy Slaine lvl up. Osztogassuk csak tovább a különböző címeket neki. Amit egyébként most már erősen hiányolok: az első évadban még kb. tiszta volt az a konfliktus, ami miatt a háború folyik, ám most már annyira csak erről a két szereplőről szól az egész anime, hogy a maradék sztoriszál is kiveszni látszik belőle. Legalábbis én így érzem.

danika230

#9469
Quote from: Zelda on 2015-01-28, 17:45:45
Slaine.Noah 15.
Amit egyébként most már erősen hiányolok: az első évadban még kb. tiszta volt az a konfliktus, ami miatt a háború folyik, ám most már annyira csak erről a két szereplőről szól az egész anime, hogy a maradék sztoriszál is kiveszni látszik belőle. Legalábbis én így érzem.
Pontosan ugyanezt érzem, és nem tetszik.  :tezsvir:

SaiyaGin

Combining Super Robot Build Fighters Try 16: Minatóék gunplája is elég ütős (R-Rocket Punch? :D), de Shia még rajtuk is túltesz. :zomg:

Leara

Shigatsu wa kimi no uso 15: eddig se álltak túl jól a dolgok, de ennek a résznek a vége...  :frown:
MAL

danika230

Quote from: Leara on 2015-01-29, 22:25:20
Shigatsu wa kimi no uso 15: eddig se álltak túl jól a dolgok, de ennek a résznek a vége...  :frown:
:frown: :frown: :frown:

Megmurdel

pedig én úgy szurkoltam, hogy ne ez legyen a vége...  :ejj:

Isley

Tokyo Ghoul √A: 3-4. rész

Szépen beindult ez az évad is. Remek harcok. Bár Kaneki küzdelme Matasaka Kamishiroval elég bénán jött ki. Azt gondoltam, már nem fognak vele szórakozni ebben az évadban.

Zelda

Aldnoah.Zero 16.
"しかたないか。"
Na most talán történik majd végre valami érdekes.

SaiyaGin

Try 17: meglennék a háremes hülyeségek nélkül is.

gerey

Quote from: Zelda on 2015-02-01, 12:27:33
Aldnoah.Zero 16.
"しかたないか。"
Na most talán történik majd végre valami érdekes.
Nem tudom, igen erőltetik egy a szuper gyerek vs szuper gyerek dolgot. Értem én, hogy nagy ászok, de úgy van beállítva a dolog, hogy a többi pár százezer katona, csak ágyútöltelék ennek a kettőnek.

Jah és Slaine most nem kapott power uppot, furcsálltam is.  :lol:

Zelda

Quote from: gerey on 2015-02-05, 00:35:51
Jah és Slaine most nem kapott power uppot, furcsálltam is.  :lol:
Hát azért csak kijelentették "hivatalosan" is, hogy ő Aseylum hime guardian-ja.  :D
És az mi, ha nem power up, hogy most már pár gróf és a katonák is tisztelegnek neki?

Megmurdel

Quote from: Zelda on 2015-02-05, 18:01:11
Quote from: gerey on 2015-02-05, 00:35:51
Jah és Slaine most nem kapott power uppot, furcsálltam is.  :lol:
Hát azért csak kijelentették "hivatalosan" is, hogy ő Aseylum hime guardian-ja.  :D
És az mi, ha nem power up, hogy most már pár gróf és a katonák is tisztelegnek neki?
Az már csak respect up XD