Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

danika230

Shinmai Maou no Testament 5 ez a cenzúra egyre idegesítőbb lesz.  :ejj:

Shigatsu wa Kimi no Uso 16: ez az utolsó mondat...  :frown:

blackronin

The Seven Sins 15-16. rész:
A sorozat minőségi és élvezetes, mint mindig... attól függően, hogy honnan nézzük.
Ha valaki nem ismeri a mangát, akkor annak oké, de aki ismeri... az nem érti, hogy mi értelme ennek a feldolgozásnak.
Ez az agyontömörített storyvonal egy vicc, a sorozat SOKKAL többet érdemelne.
"sóhaj"  :frown:

Zelda

Quote from: blackronin on 2015-02-06, 22:26:21
The Seven Sins 15-16. rész:
A sorozat minőségi és élvezetes, mint mindig... attól függően, hogy honnan nézzük.
Ha valaki nem ismeri a mangát, akkor annak oké, de aki ismeri... az nem érti, hogy mi értelme ennek a feldolgozásnak.
Ez az agyontömörített storyvonal egy vicc, a sorozat SOKKAL többet érdemelne.
"sóhaj"  :frown:
Hát a 13. rész óta nem nézem, de ha így állunk nem is akarok veszíteni a manga által nyújtott fenomenális élményből.

Isley

Tokyo Ghoul √A: 5. rész

Kicsit vontatott, de elég brutál rész volt. A második évad sokkal véresebb, mint az első volt. A Bagoly a végén enyhén nagy volt. Houji és Tatara rövid szóváltása és küzdelme hangulatos volt a seiyuuk miatt mint egy második Ichimaru vs Aizen. Egyébként nézi ezt még valaki? Arra azért kíváncsi lennék, hogy van-e még bármi köze a mangához, mert elég ad hoc a történetvezetés.

Zelda

Quote from: Isley on 2015-02-09, 20:35:04
Tokyo Ghoul √A: 5. rész

Kicsit vontatott, de elég brutál rész volt. A második évad sokkal véresebb, mint az első volt. A Bagoly a végén enyhén nagy volt. Houji és Tatara rövid szóváltása és küzdelme hangulatos volt a seiyuuk miatt mint egy második Ichimaru vs Aizen. Egyébként nézi ezt még valaki? Arra azért kíváncsi lennék, hogy van-e még bármi köze a mangához, mert elég ad hoc a történetvezetés.
Hát ha neked ennyire tetszik, talán adok neki még egy esélyt, de az első rész alapján úgy ítéltem, hogy nem lesz sok köze a 2. évadnak a mangához, azért is dobtam félre a projektet. Majd meglátjuk.

SaiyaGin

GBFT 18.
[spoiler]Végre egyszer nem Sekai csinál mindent![/spoiler]

Isley

Tokyo Ghoul √A: 6. rész

Felejthető, átvezető rész Amon-sannal és Akirával.

Quote from: Zelda on 2015-02-10, 00:11:17
Quote from: Isley on 2015-02-09, 20:35:04
Tokyo Ghoul √A: 5. rész

Kicsit vontatott, de elég brutál rész volt. A második évad sokkal véresebb, mint az első volt. A Bagoly a végén enyhén nagy volt. Houji és Tatara rövid szóváltása és küzdelme hangulatos volt a seiyuuk miatt mint egy második Ichimaru vs Aizen. Egyébként nézi ezt még valaki? Arra azért kíváncsi lennék, hogy van-e még bármi köze a mangához, mert elég ad hoc a történetvezetés.
Hát ha neked ennyire tetszik, talán adok neki még egy esélyt, de az első rész alapján úgy ítéltem, hogy nem lesz sok köze a 2. évadnak a mangához, azért is dobtam félre a projektet. Majd meglátjuk.

Azért fontold meg. A második évad véresebb mint az előző, de a sztori nem egy nagy szám. Annyi tetszik, hogy Aizen és Ichimaru hangja feldobja a sorozatot, de sajnos elég mellékszereplők csak. Plusz Kaneki is ezerszer keményebb mint volt. Ha valamit ajánlanom kell, akkor már tízszer inkább a JoJo-t mondom. ;)

Zelda

Quote from: Zelda on 2015-01-28, 17:45:45
Slaine.Noah
Hát a következő részben Slaine már hivatalosan is egyik vagy másik hercegnő vőlegénye lesz, ha az eddigi tendenciát tovább folytatjuk.
Nem akarom magam idézni, de én megmondtam!!!
De azért ettől még egészen nézhető maradt. Inaho-nak meg úgy látom ezentúl tényleg nem kell távcső.  :rotfl:

Bicskei

Shigatsu Wa Kimi No Uso

A szezon egyik legkellemesebb sorozata.
[spoiler]viszont olvasva a mangát nagyon nem várom a végét[/spoiler]
Ultras liberi

Megmurdel


SaiyaGin

GBFT 19
[spoiler]Most már minden rész cliffhangerrel fog véget érni? :grrr:[/spoiler]
A Denial Gundam jól néz ki, és a Star Winning is egyre jobban tetszik, de a Jigen Haoh vs. EDGY Jigen Haoh nem volt valami érdekfeszítő. Junyának is többet kellett volna szerepelnie ahhoz, hogy a vele kapcsolatos konfliktus valamilyen hatást tudjon gyakorolni rám. (Azért a rész vége elérte, hogy ismét várjam a jövő szerdát.)

-OJ-

Saekano 6.rész

Nem volt semmi az együtt töltött éjszaka. Az ágy döngetésénél már szakadtam, de a reggeli közös fotó vitte a pálmát
[spoiler][/spoiler]
aztán az ED utáni szakasz még azt is tetézte ^^



gerey

Sasszem közlegény
Oké remek szeme van a gyereknek, de nehogy már az űrbe kilásson, meg hogy harcolnak.  :comp:
Slaine még mindig egyedül viszi a hátán az évadot...

Megmurdel

Quote from: gerey on 2015-02-22, 16:45:07
Sasszem közlegény
Oké remek szeme van a gyereknek, de nehogy már az űrbe kilásson, meg hogy harcolnak.  :comp:
Slaine még mindig egyedül viszi a hátán az évadot...
ugyan a sok kütyü mellé egy szuperűrteleszkóp már simán befért :D

gerey

Quote from: Megmurdel on 2015-02-23, 09:11:57
Quote from: gerey on 2015-02-22, 16:45:07
Sasszem közlegény
Oké remek szeme van a gyereknek, de nehogy már az űrbe kilásson, meg hogy harcolnak.  :comp:
Slaine még mindig egyedül viszi a hátán az évadot...
ugyan a sok kütyü mellé egy szuperűrteleszkóp már simán befért :D
Akkor már tehetnének minden bakába egyet besorozáskor, jobban állna a háború.  :lol:

Megmurdel

Quote from: gerey on 2015-02-23, 10:46:15
Quote from: Megmurdel on 2015-02-23, 09:11:57
Quote from: gerey on 2015-02-22, 16:45:07
Sasszem közlegény
Oké remek szeme van a gyereknek, de nehogy már az űrbe kilásson, meg hogy harcolnak.  :comp:
Slaine még mindig egyedül viszi a hátán az évadot...
ugyan a sok kütyü mellé egy szuperűrteleszkóp már simán befért :D
Akkor már tehetnének minden bakába egyet besorozáskor, jobban állna a háború.  :lol:
Kizárt dolog, az már nagyon nagy
[spoiler]http://youtu.be/kGj943KIdyE?t=7m6s[/spoiler] lenne.

Zelda

Quote from: -OJ- on 2015-02-20, 00:40:13
Saekano 6.rész

Nem volt semmi az együtt töltött éjszaka. Az ágy döngetésénél már szakadtam, de a reggeli közös fotó vitte a pálmát
[spoiler][/spoiler]
aztán az ED utáni szakasz még azt is tetézte ^^
Hahha!!!
Én is belekezdtem, mert ami OJ-nek tetszik, az sosem rossz, dehát ez felülmúlta az elvárásaim, nagyon jókat derültem az első 6 részen! Zseniális darab, ilyet még!!!  :cool:

blackronin

#9497
The Seven Sins 17-19. rész:
Most néztem meg ezeket a részeket, bár egyre inkább csak elszomorít az anime helyzete...
Egy ilyen remek sorozatot így kezelni!  :frown:
Az art és az animáció már közel sem olyan minőségi, mint régen (talán a 19-es volt rendben), szóval ez is kifogásolható mostanában.
A tempó miatt értékelhetetlenné vált az egész (rengeteg dolgot kihagynak, kapkodnak, stb.), lényegében csak egy-két jelenet és a szinkronhangok miatt nézem még ezt a fajta feldolgozást.
Bárcsak ez is kapna egy újabb anime változatot, mint a Hunter x Hunter!

fema

Quote from: blackronin on 2015-02-24, 19:44:49
The Seven Sins 17-19. rész:
Most néztem meg ezeket a részeket, bár egyre inkább csak elszomorít az anime helyzete...
Egy ilyen remek sorozatot így kezelni!  :frown:
Az art és az animáció már közel sem olyan minőségi, mint régen (talán a 19-es volt rendben), szóval ez is kifogásolható mostanában.
A tempó miatt értékelhetetlenné vált az egész (rengeteg dolgot kihagynak, kapkodnak, stb.), lényegében csak egy-két jelenet és a szinkronhangok miatt nézem még ezt a fajta feldolgozást.
Bárcsak ez is kapna egy újabb anime változatot, mint a Hunter x Hunter!
A manga után ennyire rossz ez az anime?  :zomg:
Nem olvastam a mangát (még), de az anime nekem borzasztóan tetszik. A hangulata szerintem végig nagyon jó és a sztoriban se tűnik fel, hogy nagyon kihagynának dolgokat így, hogy nem tudom, mik lennének azok.
Mi lenne, ha hozná a manga színvonalát? (Most egy kicsit beleborzongtam... :P)

blackronin

Quote from: fema on 2015-02-24, 20:41:28
A manga után ennyire rossz ez az anime?  :zomg:
Igen.
Az anime csak kedvcsinálónak jó, szerintem inkább kezd el rögtön a mangát (mint ahogy én tettem az első pár rész megnézése után).
Meg fogsz lepődni, hogy mennyi mindent hagytak ki!

fema

Quote from: blackronin on 2015-02-24, 20:52:30
Quote from: fema on 2015-02-24, 20:41:28
A manga után ennyire rossz ez az anime?  :zomg:
Igen.
Az anime csak kedvcsinálónak jó, szerintem inkább kezd el rögtön a mangát (mint ahogy én tettem az első pár rész megnézése után).
Meg fogsz lepődni, hogy mennyi mindent hagytak ki!
Most feladtad a leckét... :D
Úgy akarom, hogy az anime után olvasom majd a mangát, mivel az részletesebb és valszeg jobb. (valszeg, mert eddig nem tudtam)
Meglátom, de egyelőre túl sok mangát olvasok perpill, így szerintem inkább várok. Legalább élvezhető marad az anime. :)

Zelda

Quote from: fema on 2015-02-24, 20:58:02
Quote from: blackronin on 2015-02-24, 20:52:30
Quote from: fema on 2015-02-24, 20:41:28
A manga után ennyire rossz ez az anime?  :zomg:
Igen.
Az anime csak kedvcsinálónak jó, szerintem inkább kezd el rögtön a mangát (mint ahogy én tettem az első pár rész megnézése után).
Meg fogsz lepődni, hogy mennyi mindent hagytak ki!
Most feladtad a leckét... :D
Úgy akarom, hogy az anime után olvasom majd a mangát, mivel az részletesebb és valszeg jobb. (valszeg, mert eddig nem tudtam)
Meglátom, de egyelőre túl sok mangát olvasok perpill, így szerintem inkább várok. Legalább élvezhető marad az anime. :)
Én is így gondoltam, aztán csak lezavartam ezt is a legutóbbi ch-ig, bár most megint van egy kis lemaradásom.  ;) Támogatom blackronin ajánlatát, a manga FÉNYÉVEKKEL JOBB!!! (Az animét a 14. rész óta nem nézem, ott kezdett idegesíteni a kavarás.)

danika230

kuroko s3e7: kezdenek elszállni a képességekkel, Kise picit OP lett. :eek: Nem is merek belegondolni, mi lesz a döntőbe.  :D

SaiyaGin

Quote from: danika230 on 2015-02-24, 22:11:36
kuroko s3e7: kezdenek elszállni a képességekkel, Kise picit OP lett. :eek: Nem is merek belegondolni, mi lesz a döntőbe.  :D

Az új sorozatot még nem kezdtem el, úgyhogy nem tudom kommentálni a részt, de szerintem már rég elszálltak a képességekkel. ^^"
[spoiler]Nem mintha nagy problémám lenne ezzel. :D[/spoiler]

gerey

Quote from: danika230 on 2015-02-24, 22:11:36
kuroko s3e7: kezdenek elszállni a képességekkel, Kise picit OP lett. :eek: Nem is merek belegondolni, mi lesz a döntőbe.  :D
Nem volt az annyira elszállva, legalábbis a sorozathoz képest. :D

Cloud

Junketsu no Maria

6 rész után: Egyelőre tetszik, aranyos, vicces. :D (a töketlen incubuson röhögök folyamatosan)

danika230

Quote from: Cloud on 2015-02-25, 18:36:55
Junketsu no Maria

6 rész után: Egyelőre tetszik, aranyos, vicces. :D (a töketlen incubuson röhögök folyamatosan)
Számomra a téli szezon egyik nagy meglepetése. A 7. rész pedig még jobb volt.  :jee:

LuckyDingo

Quote from: Cloud on 2015-02-25, 18:36:55
Junketsu no Maria

6 rész után: Egyelőre tetszik, aranyos, vicces. :D (a töketlen incubuson röhögök folyamatosan)

Jó, csak egyelőre semmi értelmes története nincsen. lezavarják tizenvalahány rész alatt és köbö egy slice of life anime lesz belőle szerintem. De amúgy tényleg a jobbak között van ebben az évadban.

Cloud

Quote from: LuckyDingo on 2015-02-25, 19:38:23
Quote from: Cloud on 2015-02-25, 18:36:55
Junketsu no Maria

6 rész után: Egyelőre tetszik, aranyos, vicces. :D (a töketlen incubuson röhögök folyamatosan)

Jó, csak egyelőre semmi értelmes története nincsen. lezavarják tizenvalahány rész alatt és köbö egy slice of life anime lesz belőle szerintem. De amúgy tényleg a jobbak között van ebben az évadban.
Hát, átívelő szál lehet majd a szüzesség elvesztése. :D

fema

Quote from: Cloud on 2015-02-25, 19:42:58
Quote from: LuckyDingo on 2015-02-25, 19:38:23
Quote from: Cloud on 2015-02-25, 18:36:55
Junketsu no Maria

6 rész után: Egyelőre tetszik, aranyos, vicces. :D (a töketlen incubuson röhögök folyamatosan)

Jó, csak egyelőre semmi értelmes története nincsen. lezavarják tizenvalahány rész alatt és köbö egy slice of life anime lesz belőle szerintem. De amúgy tényleg a jobbak között van ebben az évadban.
Hát, átívelő szál lehet majd a szüzesség elvesztése. :D
Én (is?) a szerelmi szál alakulására várok, de kicsit mintha túlságosan húznák és semmi se történne.