Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

LuckyDingo

Quote from: Leara on 2015-03-31, 10:20:01
Durarara!!x2 Shou ep. 12: bár összességében jóval gyengébbnek éreztem ezt az évadot az előzőnél, azért ez az utolsó rész elég jó lett. [spoiler]Mikadonak szerintem tényleg van egy "kis" pszichopata beütése, a kedveskedése meg csak álca :D.[/spoiler]
Funny, hogy az egész sorozatból Mikadot utáltam mindig a legjobban. :D Ha nem lenne Celty, Shizuo és Kadota, nem néztem volna.

Leara

Quote from: LuckyDingo on 2015-03-31, 13:44:47
Funny, hogy az egész sorozatból Mikadot utáltam mindig a legjobban. :D Ha nem lenne Celty, Shizuo és Kadota, nem néztem volna.
Szintén, bár én nem utálom, szimplán csak totál semleges a számomra :D. De most úgy tűnik, hogy még belőle is lehet érdekes karakter :D.
MAL

Megmurdel

Quote from: Leara on 2015-03-31, 14:29:30
Quote from: LuckyDingo on 2015-03-31, 13:44:47
Funny, hogy az egész sorozatból Mikadot utáltam mindig a legjobban. :D Ha nem lenne Celty, Shizuo és Kadota, nem néztem volna.
Szintén, bár én nem utálom, szimplán csak totál semleges a számomra :D. De most úgy tűnik, hogy még belőle is lehet érdekes karakter :D.
Ideje lenne, hogy hozzon valamit. :D

SaiyaGin

Gundam Build Fighters Try 25

Sakai, te nagyon hülye. :facepalm:

A sorozat egyik legszórakoztatóbb része volt, bár a Végső Csata utáni történetként egy kicsit BD-extra hangulata volt az egésznek.

[spoiler=kép]Domon rendesen megöregedett az előző sorozat óta eltelt 7 év alatt. :D
[/spoiler]

danika230

Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru. Zoku ep1
Ez az! Hachiman-ék visszatértek. :whoah:
Kezdésnek jó volt, azt kaptam amit vártam. A stúdióváltás jót tett, a rajzolás jobb lett, mint az első évadba volt, főleg a karaktereké. Az OP/ED elmegy.
Ha hozza az első évad színvonalát, akkor rendben leszünk. :D

Zelda

Quote from: danika230 on 2015-04-03, 17:02:21
Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru. Zoku ep1
Ez az! Hachiman-ék visszatértek. :whoah:
Kezdésnek jó volt, azt kaptam amit vártam. A stúdióváltás jót tett, a rajzolás jobb lett, mint az első évadba volt, főleg a karaktereké. Az OP/ED elmegy.
Ha hozza az első évad színvonalát, akkor rendben leszünk. :D
Visszatértek a szenzációs belső monológok.  :D
Várós a kövi epizód.  :tezsvir:

Darkstar

DanMachi

Picked up

[spoiler][/spoiler]
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

LuckyDingo

Shokugeki no Soma - kaja, oppai, foodgasm = nézem. :)

Megmurdel

Quote from: LuckyDingo on 2015-04-04, 03:07:54
Shokugeki no Soma - kaja, oppai, foodgasm = nézem. :)
Én ezért kezdtem el olvasni, de akkor megéri megnézni is. :D

danika230


gerey

Quote from: Megmurdel on 2015-03-31, 15:26:01
Quote from: Leara on 2015-03-31, 14:29:30
Quote from: LuckyDingo on 2015-03-31, 13:44:47
Funny, hogy az egész sorozatból Mikadot utáltam mindig a legjobban. :D Ha nem lenne Celty, Shizuo és Kadota, nem néztem volna.
Szintén, bár én nem utálom, szimplán csak totál semleges a számomra :D. De most úgy tűnik, hogy még belőle is lehet érdekes karakter :D.
Ideje lenne, hogy hozzon valamit. :D
Nyugalom, lesz ő még keményebb :D

Zelda

Owari no Seraph 1.
Na ez érdekesen indul, és nem nagyon húzták az időt, jó volt ez az első rész.

Megmurdel

Quote from: gerey on 2015-04-04, 13:49:33
Quote from: Megmurdel on 2015-03-31, 15:26:01
Quote from: Leara on 2015-03-31, 14:29:30
Quote from: LuckyDingo on 2015-03-31, 13:44:47
Funny, hogy az egész sorozatból Mikadot utáltam mindig a legjobban. :D Ha nem lenne Celty, Shizuo és Kadota, nem néztem volna.
Szintén, bár én nem utálom, szimplán csak totál semleges a számomra :D. De most úgy tűnik, hogy még belőle is lehet érdekes karakter :D.
Ideje lenne, hogy hozzon valamit. :D
Nyugalom, lesz ő még keményebb :D
Good. :D

ogre

plastic memories elég korrekt, bár az utolsó fél percet igazán kihagyhatták volna...

Zelda

Quote from: ogre on 2015-04-04, 21:56:06
plastic memories elég korrekt, bár az utolsó fél percet igazán kihagyhatták volna...
Mit akarsz, hát tudni kell valahogy elrontani a komoly hangulatot...

kikuchiyo

Quote from: ogre on 2015-04-04, 21:56:06
plastic memories elég korrekt, bár az utolsó fél percet igazán kihagyhatták volna...

Hát nem is tudom, elég egyenetlen. Egyrészt van egy érdekes téma (amit mondjuk sokan, sokszor, jobban feldolgoztak), baljóslatú titkok és szomorú tragédiák ígérete, másrészt meg az ehhez nem illő karakterdesign és a néha óvodáig süllyedő humor. Ráadásul véletlenszerűen tekergetik a hangulat-potenciométert.

A rejtélyes, szótlan, lila hajú lány agyonhasznált kliséjéről meg lejöhetnének már.
Failure is the default option

chilip

Fate UBW season 2 OP fuckiiiin sweeeeet

ogre

Quote from: kikuchiyo on 2015-04-05, 00:51:24
Quote from: ogre on 2015-04-04, 21:56:06
plastic memories elég korrekt, bár az utolsó fél percet igazán kihagyhatták volna...

Hát nem is tudom, elég egyenetlen. Egyrészt van egy érdekes téma (amit mondjuk sokan, sokszor, jobban feldolgoztak), baljóslatú titkok és szomorú tragédiák ígérete, másrészt meg az ehhez nem illő karakterdesign és a néha óvodáig süllyedő humor. Ráadásul véletlenszerűen tekergetik a hangulat-potenciométert.

A rejtélyes, szótlan, lila hajú lány agyonhasznált kliséjéről meg lejöhetnének már.

a klisékről en bloc lejöhetnének, mert már szinte minden userfriendly. ezért kapjuk az érdekes témához pakkban az eladhatóságot segítő körítést, ami ha szerencsénk van, nem öli meg a történetet.

Megmurdel


Zelda

Kekkai sensen 1.
Csak rákattintottam, hogy elüssek vele némi időt, és lám, megint a zsákbamacska a legkirályabb az eddig nézettek közül. Nekem nagyon bejön, jók a karakterek, egy hatalmas őrület kellős közepén vagyunk, ahova csak nézünk fura alakok és még furább helyzetek... Nem hinném, hogy ezen unatkozni fogunk.  :whoah:

kikuchiyo

Quote from: ogre on 2015-04-05, 12:54:13
Quote from: kikuchiyo on 2015-04-05, 00:51:24
Quote from: ogre on 2015-04-04, 21:56:06
plastic memories elég korrekt, bár az utolsó fél percet igazán kihagyhatták volna...

Hát nem is tudom, elég egyenetlen. Egyrészt van egy érdekes téma (amit mondjuk sokan, sokszor, jobban feldolgoztak), baljóslatú titkok és szomorú tragédiák ígérete, másrészt meg az ehhez nem illő karakterdesign és a néha óvodáig süllyedő humor. Ráadásul véletlenszerűen tekergetik a hangulat-potenciométert.

A rejtélyes, szótlan, lila hajú lány agyonhasznált kliséjéről meg lejöhetnének már.

a klisékről en bloc lejöhetnének, mert már szinte minden userfriendly. ezért kapjuk az érdekes témához pakkban az eladhatóságot segítő körítést, ami ha szerencsénk van, nem öli meg a történetet.

Ezzel vajon szerencsénk lesz?

Irracionális módon azért bízom benne, hogy talán, esetleg, mégis, mert a rész közben néhány pillanatra a Planetes villant be. Közepesen távoli jövő, ahol az újonc főhős várakozásai ellenére egy lepukkant irodában kezd futurisztikus, de azért a mai trendekből extrapolálható munkakörben (űrállomás, űrszemét-takarítás vs. androidgyár, "betakarítás"). Belegondolva, a Planetes első részében is volt altesti poén.
Persze lehet, hogy csak én látom bele.
Failure is the default option

Zelda

Quote from: kikuchiyo on 2015-04-05, 22:08:58
Ezzel vajon szerencsénk lesz?

Irracionális módon azért bízom benne, hogy talán, esetleg, mégis, mert a rész közben néhány pillanatra a Planetes villant be. Közepesen távoli jövő, ahol az újonc főhős várakozásai ellenére egy lepukkant irodában kezd futurisztikus, de azért a mai trendekből extrapolálható munkakörben (űrállomás, űrszemét-takarítás vs. androidgyár, "betakarítás"). Belegondolva, a Planetes első részében is volt altesti poén.
Persze lehet, hogy csak én látom bele.
Nem mondanám belemagyarázásnak, szerintem is hasonló a szitu, de közben azért eltelt jó pár év és a trendek pedig változnak...
Jó néhány régebbi animéről mondható, hogy sok szempontból komolyabbak voltak, mint a mostaniak úgy nagy általánosságban. A második részből úgyis ki fog derülni, hogy melyik irányt választják...

Cobra

Quote from: kikuchiyo on 2015-04-05, 22:08:58
Quote from: ogre on 2015-04-05, 12:54:13
Quote from: kikuchiyo on 2015-04-05, 00:51:24
Quote from: ogre on 2015-04-04, 21:56:06
plastic memories elég korrekt, bár az utolsó fél percet igazán kihagyhatták volna...

Hát nem is tudom, elég egyenetlen. Egyrészt van egy érdekes téma (amit mondjuk sokan, sokszor, jobban feldolgoztak), baljóslatú titkok és szomorú tragédiák ígérete, másrészt meg az ehhez nem illő karakterdesign és a néha óvodáig süllyedő humor. Ráadásul véletlenszerűen tekergetik a hangulat-potenciométert.

A rejtélyes, szótlan, lila hajú lány agyonhasznált kliséjéről meg lejöhetnének már.

a klisékről en bloc lejöhetnének, mert már szinte minden userfriendly. ezért kapjuk az érdekes témához pakkban az eladhatóságot segítő körítést, ami ha szerencsénk van, nem öli meg a történetet.

Ezzel vajon szerencsénk lesz?

Irracionális módon azért bízom benne, hogy talán, esetleg, mégis, mert a rész közben néhány pillanatra a Planetes villant be. Közepesen távoli jövő, ahol az újonc főhős várakozásai ellenére egy lepukkant irodában kezd futurisztikus, de azért a mai trendekből extrapolálható munkakörben (űrállomás, űrszemét-takarítás vs. androidgyár, "betakarítás"). Belegondolva, a Planetes első részében is volt altesti poén.
Persze lehet, hogy csak én látom bele.
Nem láttam még az első részt, de a leírás alapján nekem először a Chobits villant fel. Mondjuk az jó volt.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

danika230

Fate UBW ep13
Remek nyitány volt a második évadnak, ahogy azt vártam.  :uzi:
Quote from: chilip on 2015-04-05, 12:25:54
Fate UBW season 2 OP fuckiiiin sweeeeet
:tezsvir:

SaiyaGin

Quote from: danika230 on 2015-04-06, 21:51:31
Quote from: chilip on 2015-04-05, 12:25:54
Fate UBW season 2 OP fuckiiiin sweeeeet
:tezsvir:

Én vagyok az egyetlen, akinek az előző OP jobban tetszett?

Catrin

#9595
Quote from: SaiyaGin on 2015-04-06, 23:46:52
Quote from: danika230 on 2015-04-06, 21:51:31
Quote from: chilip on 2015-04-05, 12:25:54
Fate UBW season 2 OP fuckiiiin sweeeeet
:tezsvir:

Én vagyok az egyetlen, akinek az előző OP jobban tetszett?

Nem. Ez az Aimer szám elég semmilyen, de az új Kalafina end se brillírozik. Felejthető mindkettő.

-OJ-

Az Aimer szám tetszik, de elvétve sem illik az akciódús Openinghez.
Az ED-hez jobban passzolt volna.

A kalafina szám pedig tényleg nagyon gyenge.


Egyébként a kezdés sem volt egy nagy durr, csak egy szimpla folytatás epizód.

SaiyaGin

Quote from: -OJ- on 2015-04-07, 14:44:25
Egyébként a kezdés sem volt egy nagy durr, csak egy szimpla folytatás epizód.

Amikor Archer elkezdett arról beszélni, hogy a Rinhez hasonló magabiztos emberek sosem hibáznak, akkor csak néztem, hogy ezt most komolyan gondolják-e.

danika230

Hibike! Euphonium ep1
Egyenlőre semmi komoly.
Lényegében csak megismerkedtünk a főbb szereplőkkel. KyoAni meg hozta a szokásosat. :D

Megmurdel

Re-kan! 01 Egyenlőre nagyon felejtős.  :ejj: