Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

kikuchiyo

Plastic Memories 03

Ez milyen fos lett...

az AI lételméleti problémái és a fényes robotizált jövő mögött megbúvó sötétebb valóság helyett a legbutább romkom klisékből válogattak egy 20 perces nézhetetlen egyveleget. Asszem dropped.
Failure is the default option

Darkstar

Na, akkor talán megnézem, már csak Isla miatt is.  :__devil:
Bár előbb megvárom a végét, nehogy valami szaros drámát kerekítsenek belőle.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

-OJ-

Fate UBW 16.rész

A legjobb jelenet az egész routeban   :tezsvir:

[spoiler]

[/spoiler]

SaiyaGin

#9633
Quote from: -OJ- on 2015-04-25, 22:05:49
Fate UBW 16.rész

A legjobb jelenet az egész routeban   :tezsvir:

[spoiler]

[/spoiler]

Igen, Lancert hamar meg lehet kedvelni. :D

Szerk.:
[spoiler=gif][/spoiler]

Megmurdel

Quote from: SaiyaGin on 2015-04-25, 22:44:06
Quote from: -OJ- on 2015-04-25, 22:05:49
Fate UBW 16.rész

A legjobb jelenet az egész routeban   :tezsvir:

[spoiler]

[/spoiler]

Igen, Lancert hamar meg lehet kedvelni. :D

Szerk.:
[spoiler=gif][/spoiler]
Amikor épp nem ellenfél valóban nagy arc. :D

ogre

sidonia 03

egyre jobb, bár nagyon fura még mindig, hogy a mangához képest melyik jelenet mikor történik. nem zavaró, hogy sűrítik a történetet.
az epizód zennéje egyszerűen epic :)

SaiyaGin

UBW 17: Archer nem unatkozott ebben a részben. :__devil:

SaiyaGin

UBW 18: ez eseménydús rész volt!  :whoah:
(Majd' egy hete nem írt senki a topikba? :3x3:)

Darkstar

Azon kívül, hogy már megint nem tudom, a KinMosa nélkül hogy leszek meg 6 hét múlva, a DanMachi a season abszolút pozitív csalódása. Mármint nem gondoltam, hogy rossz lesz, de még annál is jobb lett. Minden percét élvezem. És nem csak Bestia miatt.  :Kiraly:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Megmurdel

Quote from: Darkstar on 2015-05-12, 02:05:59
Azon kívül, hogy már megint nem tudom, a KinMosa nélkül hogy leszek meg 6 hét múlva, a DanMachi a season abszolút pozitív csalódása. Mármint nem gondoltam, hogy rossz lesz, de még annál is jobb lett. Minden percét élvezem. És nem csak Bestia miatt.  :Kiraly:
:tezsvir:
LN-be még nem kezdtem bele, de a manga verziót olvasom.Azt is imádom, de az anime meg annál is jobb lett.

chilip

Quote from: Megmurdel on 2015-05-12, 18:32:54
Quote from: Darkstar on 2015-05-12, 02:05:59
Azon kívül, hogy már megint nem tudom, a KinMosa nélkül hogy leszek meg 6 hét múlva, a DanMachi a season abszolút pozitív csalódása. Mármint nem gondoltam, hogy rossz lesz, de még annál is jobb lett. Minden percét élvezem. És nem csak Bestia miatt.  :Kiraly:
:tezsvir:
LN-be még nem kezdtem bele, de a manga verziót olvasom.Azt is imádom, de az anime meg annál is jobb lett.

jahát az a gurulós menekülés az anime only, csak az jobbá teszi már a mangánál :D

ogre

danmachi 07
gets better every time
még a háremépítést is egészen kulturáltan tolják, és valami plot-szerű is alakul Freyának köszönhetően.

Darkstar

Valamit nagyon jól csinálnak, mert Ais irányába eléggé indifferens voltam az elején de egyre jobban kedvelem.  :Kiraly:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Cobra

Ez tényleg screenshot, vagy shop?
Btw jó lett volna azért, ha nem ragadtak volna le a 90-es évekbeli grafikánál a sorozatnál.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Zelda

Kekkai Sensen up to ep. 7.
Ezen még mindig nagyokat tudok nevetni. Nagyon bejön, hogy nem szól semmiről, és mégis van értelme. Valami sztoriféle már alakulóban van, az ellenségek ott vannak az orruk alatt, és a legnagyobb poén, hogy Leo a csodaszemével nem lát át rajtuk.  :D (Persze nem az, hogy nem tud, hanem szimplán elfelejt nézni szerintem.)

Danmachi up to ep. 7.
Ami volt a mangából azt én el is olvastam még néhány héttel ezelőtt, de ennek ellenére nagyon kellemeset csalódtam benne, tetszik az adaptáció. Ezek után már csak arra vagyok kíváncsi, hogy majd mikor a kezembe veszem a LN-t akkor az ad-e majd valami újat.

Owari no Seraph -o-
Ez egy kicsit lapossá vált nekem, hiányolom a megfelelő aláfestő zenét, és hatalmas kommunikációs szakadékokat fedezek fel itt-ott... Vagy épp az érzelmi reakciók hiányoznak, a manga sokkal mozgalmasabb. De azért tetszik. Az oldschool hibát pedig, miszerint a 2. rész óta minden megszerzett sérülés és vérző seb eltűnik a képről mint egy varázsütésre... nos ez van.

-OJ-

UBW 19.rész

Archer 'előélete' tetszett, ahogy takarított, de azt leszámítva lassú, unalmas és vontatott epizód volt. Sem az érzelmek nem jöttek át (Rin enyhe kiborulása inkább nevetségesnek hatott), a feszültség pedig teljesen hiányzott.

Darkstar

Quote from: Cobra on 2015-05-16, 21:38:32
Ez tényleg screenshot, vagy shop?
Btw jó lett volna azért, ha nem ragadtak volna le a 90-es évekbeli grafikánál a sorozatnál.
Természetesen screenshot.
Amúgy mi a baj a grafikával az időnkénty QUALITY-től eltekintve?

szerk: indőnkénty  :falba:
Ez már a vég kezdete.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Cobra

Sajnos ez végig QUALITY grafika szerintem. Ami 5m-nél távolabb van, az csak pár vonal meg elmosott festék, cserébe közelről is igen gyenge a karakterábrázolás sokszor. Az első sorozat szerintem jobb grafikával készült.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

SaiyaGin

Quote from: -OJ- on 2015-05-16, 23:40:55
UBW 19.rész

Archer 'előélete' tetszett, ahogy takarított, de azt leszámítva lassú, unalmas és vontatott epizód volt. Sem az érzelmek nem jöttek át (Rin enyhe kiborulása inkább nevetségesnek hatott), a feszültség pedig teljesen hiányzott.

Sajnos egyet kell értenem, mostanában több rész alatt is az az érzésem támadt, hogy ez a történet nem elég hosszú ahhoz, hogy kétszezonos sorozat legyen belőle (egyszezonos sorozathoz viszont túl hosszú :P).

Megmurdel

Quote from: Zelda on 2015-05-16, 23:30:10
Danmachi up to ep. 7.
Ami volt a mangából azt én el is olvastam még néhány héttel ezelőtt, de ennek ellenére nagyon kellemeset csalódtam benne, tetszik az adaptáció. Ezek után már csak arra vagyok kíváncsi, hogy majd mikor a kezembe veszem a LN-t akkor az ad-e majd valami újat.
:tezsvir:
Ha majd beleolvasol szólj, mert engem is érdekel. :)

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

-OJ-


Darkstar

Túl jól néz ki.
Mondhatnám, túl tökéletes.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

-OJ-

Az már igaz,
csak sajnos ezúttal tartalom nincs mögötte  ^^"

Darkstar

Ezt most a konkrét leányzóra értettem.  :D

Tartalma ugyan nincs sok, de a hangulata nekem valahogy bejön. Az eyegasm grafika meg ugye adott.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

fema

Owari no Seraph 7: egyre jobban tetszik, már 9-ről 10-re állítottam az éréktelést.. ::)
Lassan mondjuk lehetne rendes harc is, tetszett Yu nézése a vámpírra, mikor livestocknak nevezték. Ígéretes.  :szemuveges:

Zelda

Danmachi 8.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Úristen, eddig messze ez volt a legkirályabb rész, totálisan felülmúlt mindent, amit eddig az évadban ongoing anime-k között láttam.
:uzi: :whoah: :cool:
Nem tudom ennél jobban kifejezni, NÉZZÉTEK!!!

chilip

jahm, ez most nagyon klafa lett, kicsit olyan érzésem van mintha a sword art online első szezonját nézem újra csak jobb :) kevesebb edge, nem vág meg annyira xD

SaiyaGin

#9659
Akkor felveszem a listára. :)

Szerk.: itt is Matsuoka Yoshitsugu a főszereplő seiyuu-ja?  :haha: