Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

Cobra

Lol, tényleg, ez eddig fel se tűnt.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

SaiyaGin

Quote from: Cobra on 2015-05-23, 00:29:45
Lol, tényleg, ez eddig fel se tűnt.

Akkor jól végzi a munkáját.  :D

Zelda

Quote from: SaiyaGin on 2015-05-23, 08:55:01
Quote from: Cobra on 2015-05-23, 00:29:45
Lol, tényleg, ez eddig fel se tűnt.

Akkor jól végzi a munkáját.  :D
Hát nem tudom, számomra már képtelenség benézni ezt a hangot.  :D
(Bár nekem amúgy is hobbimmá vált találgatni, h melyik animéből melyik seiyuu adta még a hangját máshol és másnak.)

SaiyaGin

Quote from: Zelda on 2015-05-23, 11:47:00
Hát nem tudom, számomra már képtelenség benézni ezt a hangot.  :D
(Bár nekem amúgy is hobbimmá vált találgatni, h melyik animéből melyik seiyuu adta még a hangját máshol és másnak.)

Velem néha előfordul, hogy nagyon ismerősnek érzek egy hangot, aztán kiderül, hogy mégse az volt, akire gondoltam. :D

-OJ-

#9664
Nyolc rész után éppen ideje, hogy volt végre egy akció-kaland epizód egy akció-kaland fantasyben  ^^"
De a harc valóban bitang jó volt. Épp csak használhattak volna hozzá valami új, jobb zenét. Nem csak azt, amit eddig is.


Quote from: SaiyaGin on 2015-05-22, 23:41:55
Szerk.: itt is Matsuoka Yoshitsugu a főszereplő seiyuu-ja?  :haha:

A SAO óta ő a 'menő háremhős'. Minden ilyen sablon szerepbe őt kell választani (előző szezonban vagy három egyforma karaktert szinkronizált), hátha azzal eladható lesz a hárem anime.
Egyébként nagyon rossz választás volt ide, Bellhez továbbra sem illik az ő száraz hangja.



UBW 20.rész

Mi volt már megint ez a rengeteg, üres pofázás? Ezt az epizódot ismételten Lancer vitte, míg Archer és Shirou szócsatáján aludni lehetett volna.

SaiyaGin

Quote from: -OJ- on 2015-05-23, 17:59:10
UBW 20.rész
Mi volt már megint ez a rengeteg, üres pofázás? Ezt az epizódot ismételten Lancer vitte, míg Archer és Shirou szócsatáján aludni lehetett volna.

:tezsvir:

Quote from: -OJ- on 2015-05-23, 17:59:10
Ezt az epizódot ismételten Lancer vitte

Meg Shinji. A debilsége és az állatsága egész egyszerűen hihetetlen, ahányszor csak megjelenik a képernyőn, minden egyes alkalommal felülmúlja önmagát. Mostanra szerintem már simán elérte a Complete Monster szintet.
[spoiler]Sajnáltam is, hogy Lancer futni hagyta.[/spoiler]

danika230

Shokugeki no Souma ep8
Elérkeztünk a táborhoz, most jönnek csak az igazán jó részek.  :whoah:

-OJ-

Saint Seiya Soul of Gold 4.rész

Hát igen, az Ősrobbanás meteorzápora szépen le tudja gyalulni a vidéket  :whoah: Épp csak az ellenfeleket nem találta el vele Saga  ^^"
Meh, reméltem, hogy Aphrodite megszabadít minket végre az idegesítően zakkant Fafnertől, erre ő lett kivonva a forgalomból egy időre. Helenáért kár, de így legalább Deathmask is érdekelt lett a buliban.
A God Warriorok viszont továbbra is vacak ellenfélnek tűnnek. Közülük csak a most bemutatott, utolsó kettőtől várok valamit, a többiek nem fogják hosszúra nyújtani a harcot.

Megmurdel

Quote from: danika230 on 2015-05-24, 22:41:06
Shokugeki no Souma ep8
Elérkeztünk a táborhoz, most jönnek csak az igazán jó részek.  :whoah:
Sztem autumn election jobb volt sokkal, de ez se lesz rossz az biztos.

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

-OJ-

A mostani rész után olyan yuri shippelés lesz ^^"

Zelda

Danmachi 9.
Hohhó, saját blacksmith, ez tetszik! És emellett Welf nagyon szimpatikus karakter, én már most szeretem, pedig még alig láttunk belőle valamit. Ez egy stabilan jó anime, jó karakterekkel és izgalmas sztorival, teljesen elégedett vagyok eddig.

SaiyaGin

UBW 21:
QuoteIt is not mongrels that I desire.

Gil újra elemében van. :lazza:
:angyali:

Zelda

Danmachi 10.
Még nagyobb whoooaaah. Még mindig tartja a tendenciát, hogy minden epizóddal csak jobban tetszik, nem is gondoltam, hogy ilyen jó lesz.
[spoiler]És közben megszereztem a LN első négy kötetét.  :hehe:  Ennél jobb nem is lehetne.[/spoiler]

Cobra

Sidonia S2 is egész jó, a grafika javult valamennyire az első évadhoz képest és a történet is elég jól halad.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

SaiyaGin

Unlimited URUSAI Works 22:
[spoiler]Megvolt a CG-izé, jöhet a finálé.[/spoiler]

-OJ-

UBW 23.rész

[spoiler]Ha másra nem is, legalább a Asassin vs Saber harc végére pontot tettek.
Tohsakának kemény szorulása lesz holnap reggel egy akkora ékkő lenyelése után. De meg kell menteni Shinjit, mert ő Sakura bátyja - aki rendszeresen megerőszakolja, úgy mellesleg  :falba:

Gilgamesh nagy hülyeségeket szokott beszélni, de most mondott pár igazságot, például a föld túlnépesedését és az emberek céltalanságát illetően. Ugyanakkor túl sokat bratyózott Kireivel, mert már úgy is beszél, mint ő:


Ami még tetszett, hogy Gil végig laza volt, és csak üldögélt a háztetőn miközben Shirout bombázta. Csak a borospohár hiányzott a kezéből  :p Valamint azzal, hogy kimondatták vele, ha komolyan venné Shirout az automatikus vereség a számára, azt is megmagyarázták, miért nem viseli a páncélját.

Ea előhúzása viszont nem rémlik ennél a résznél. Így most kissé hülyén fog kijönni, ha ezek után zsebre vágja, mikor még jól jöhetne   ^^"[/spoiler]

SaiyaGin

#9677
Quote from: -OJ- on 2015-06-13, 21:32:03
UBW 23.rész
[spoiler]De meg kell menteni Shinjit, mert ő Sakura bátyja - aki rendszeresen megerőszakolja, úgy mellesleg  :falba:[/spoiler]

[spoiler]... és aki magát Tohsakát is megpróbálta megerőszakolni, kb. egy nappal az aktuális történések előtt.  :falba:[/spoiler]

Quote from: -OJ- on 2015-06-13, 21:32:03
[spoiler]Ugyanakkor túl sokat bratyózott Kireivel, mert már úgy is beszél, mint ő:


Ami még tetszett, hogy Gil végig laza volt, és csak üldögélt a háztetőn miközben Shirout bombázta. Csak a borospohár hiányzott a kezéből  :p [/spoiler]

Ezeken én is röhögtem. :D

Darkstar

Aztakurva :he:

Így, hogy nem hapsikkal játszák ezt el, máris mennyivel jobb.  :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

SaiyaGin

F/sn 24:
[spoiler][/spoiler]

Alapvetően tetszett,
[spoiler]még úgy is, hogy a "mentsük meg Shinjit!!444" és az "az eszméim nem az enyémek" dolgot megint túlzásba vitték.
A következő rész teljes egészében epilógus lesz, úgyhogy egyszer végre talán megtörténik, hogy egy anime sztorija ne csak félpercnyi hosszúságú lezárást kapjon.[/spoiler]

SaiyaGin

F/sn utolsó rész: a lányok DBZ-szerű harcát egy kicsit túlzásnak éreztem, de egyébként bejött. :smile:

SaiyaGin

(Triplaposzt, de egy két nappal korábbi, amúgy is más témájú posztba azért csak nem szerkesztek bele.)

Újra véget ért egy szezon, úgyhogy újra itt az ideje, hogy feltegyem a lassan már szokásossá váló kérdésemet:
a most véget érő sorozatok közül mit érdemes megnézni?

Cobra

Danmachi jó volt, nekem Sidonia is tetszett, de ahhoz kell az első szezon is. FSN-t gondolom nem kell említeni. Arslan Senki-t nem igazán tudtam eldönteni, hogy jó vagy nem (utolsó 2 részt még nem láttam), többiről nem tudok nyilatkozni.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Darkstar

Quote from: SaiyaGin on 2015-06-29, 20:09:34
(Triplaposzt, de egy két nappal korábbi, amúgy is más témájú posztba azért csak nem szerkesztek bele.)

Újra véget ért egy szezon, úgyhogy újra itt az ideje, hogy feltegyem a lassan már szokásossá váló kérdésemet:
a most véget érő sorozatok közül mit érdemes megnézni?

Ezt a kérdést soha nem tudom a helyen kezelni, hiszen ahány ember, annyi ízlés. Például erősen gyanítom, hogy metszetet képzünk azokból a sorozatokból, amit szerintem érdemes nézni illetve azokból, amiket Kiku szerint, üres halmazt kapunk.  :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kikuchiyo

Failure is the default option

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kikuchiyo

Nincs - úgyhogy meg is köszönöm, ha beírod, mit tervezel nézni legközelebb :)
Failure is the default option

Darkstar

Ja, csak először másik smiley-t láttam.  :D Még nem tudom, de majd ha meglesz, szólok.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

-OJ-

Quote from: SaiyaGin on 2015-06-29, 20:09:34
a most véget érő sorozatok közül mit érdemes megnézni?

Kekkai Sensen
Mikagura Gakuen Kumikyoku
Grisaia no Rakuen
The Disappearance of Nagato Yuki-chan

Megmurdel

Quote from: -OJ- on 2015-06-29, 23:41:53
Quote from: SaiyaGin on 2015-06-29, 20:09:34
a most véget érő sorozatok közül mit érdemes megnézni?

Kekkai Sensen
Mikagura Gakuen Kumikyoku
Grisaia no Rakuen
The Disappearance of Nagato Yuki-chan
+Nisekoi, persze ha láttad az első évadot és tetszett :D