Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

-OJ-

Engem is csak a boncolásos jelenet hozott izgalomba,
meg a tanárnő kiakadása. Többi kuka  ^^"

Kraivan

Gangsta ep2:
Leszámítva ezt az osztálybasorolásos marhaságot jó rész volt. Hacsak az lenne h ki hova való, és "egyenrangúak" lennének, de ez a A0 >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> B2, szóval mellékesen semmi esélyed se volt...
Hát nah... ezen a téren nem mutat újat ez a sorozat.
De szezon mustwatch sorozata. 

-OJ-

Prison School 1.rész

Zseniális kezdés. Tökéletesen visszaadja a manga teljesen elborult, fergeteges humorát, és a sztoriból sem hagytak ki semmit, bár a véreskezű cenzúrából igazán visszavehetnének !bombed_head A műanyag karaktereket is szoknom kell még, de a srácok idióta arckifejezései így is nagyszerűek.
Ilyen tempóban simán elérhetnek egy szezon alatt akár a 80. fejezetig is

Cloud

Monster Musume no Iru Nichijou - 01.rész

Ez rohadt jó volt. :D Kellően elborult és beteg. Na és a bugyi... :D :lol:

Kraivan

Gate ep2:
Reálisan halad a történet, tetszik.
Reményeim szerint politika és stratégia marad, és nem okoz akkora csalódást mint anno egy hasonló anime...

kikuchiyo

Quote from: Kraivan on 2015-07-11, 03:35:40
Gate ep2:
Reálisan halad a történet, tetszik.
Reményeim szerint politika és stratégia marad, és nem okoz akkora csalódást mint anno egy hasonló anime...

Melyikre gondolsz?

Nekem csak a Zipang ugrik be az utóbbi 10 (?) évből, mint hasonló témájú (modern hadsereg vs. régi világ) sorozat, de abban végig hangsúlyos volt a stratégia és a politika, és nekem nem okozott csalódást. (Illetve még az 1632 c. könyvre emlékeztet ez a sorozat, de az még ennél is átlátszóbban próbálta a saját ideológiáját nyomni.)
Failure is the default option

-OJ-

#9726
Én max az Outbreak Companyhoz tudnám hasonlítani,
de ott slice of life-ot csináltak a szituból, és csak a hülye otaku kultúrát erőtették rá a fantasy világra.


A Gate szerencsére ettől sokkal komolyabb és a háremnek sem lesz sok szerepe.
Nem hiába hasonlítják a mangát a Berserkhez(!), amennyi gore és meztelenség+nemi erőszak van benne.
Mondjuk az animeben nem lesz, az már most látszik. Ezt például kivágták az elejéről
[spoiler][/spoiler]

gerey

#9727
Tartottam tőle, hogy mikor a cicalányok és a goth lolik megjelennek, majd átmegy fanservicebe, de akkor talán nem.

Quote from: -OJ- on 2015-07-10, 21:43:30
Prison School 1.rész

Zseniális kezdés. Tökéletesen visszaadja a manga teljesen elborult, fergeteges humorát, és a sztoriból sem hagytak ki semmit, bár a véreskezű cenzúrából igazán visszavehetnének !bombed_head A műanyag karaktereket is szoknom kell még, de a srácok idióta arckifejezései így is nagyszerűek.
Ilyen tempóban simán elérhetnek egy szezon alatt akár a 80. fejezetig is
:kocc:
Eddig teljesen mangahű, és a humor még jobban át is jön. Andrei fejétől még mindig sírnom kell.  :rotfl:  Eddig zseniális.

Kraivan

#9728
Quote from: kikuchiyo on 2015-07-12, 00:22:38
Quote from: Kraivan on 2015-07-11, 03:35:40
Gate ep2:
Reálisan halad a történet, tetszik.
Reményeim szerint politika és stratégia marad, és nem okoz akkora csalódást mint anno egy hasonló anime...

Melyikre gondolsz?
Maoyuu Maou Yuusha
Politika, gazdaság, stratégia, és technológiai forradalom akart lenni, with
[spoiler][/spoiler]
, de a timeskip-eket annyira túlzásba vitték, h az egész sorozat inkább egy sokrészes trailernek tűnt. Dobtam is frusztrációmban.

Outbreak Company...
Uhh... nem is emlékszem h néztem azt a sorozatot... Pedig láttam. Nagyon forradalmi alkotás lehetett akkor. :D
A Those who hunt elf-nek meg csak az első részét láttam, ami ilyen cross world lehetett.

QuoteNem hiába hasonlítják a mangát a Berserkhez
Wut?!

Prison School
Komolytalan abberráltság. Vagy komoly akar lenni a maga abberráltságával?
Nem lep meg h Hiroshi Kamiya adja a hangot. (Araragi from Bakemonogatari)
"Aki a szumót szereti az rossz ember nem lehet." Ezen a romantikai fordulaton nem tudtam h röhögjek, vagy sokkban üljek.  :zomg:

-OJ-

Quote from: Kraivan on 2015-07-12, 13:48:00
Prison School
Komolytalan abberráltság. Vagy komoly akar lenni a maga abberráltságával?

Előbbi  ^^"

Cobra

Gangsta ep 2: egyelőre nem egy Black Lagoon, de akár még jó is lehet.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

gerey

#9731
Quote from: -OJ- on 2015-07-12, 14:52:39
Quote from: Kraivan on 2015-07-12, 13:48:00
Prison School
Komolytalan abberráltság. Vagy komoly akar lenni a maga abberráltságával?

Előbbi  ^^"
+1 Nem szabad komolyan venni. 

Megmurdel

Quote from: gerey on 2015-07-12, 19:17:21
Quote from: -OJ- on 2015-07-12, 14:52:39
Quote from: Kraivan on 2015-07-12, 13:48:00
Prison School
Komolytalan abberráltság. Vagy komoly akar lenni a maga abberráltságával?

Előbbi  ^^"
+1 Nem szabad komolyan venni.
Ezt sose szabad :D

Zelda

God Eater 1.
Nem ismerem az adaptáció original-jaként nyilvántartott PSP játékot, teljesen újdonság volt az egész, de nem rossz. A grafika kifejezetten megragadta a figyelmem, egészen egyedi, és a környezet is jól meg van csinálva. Egy színtiszta fighter anime lesz ez mindenféle katasztrófával és azok elhárításával, semmi különös, de azért hetente 1 részt nem bánok.

Cloud

God Eater 1. rész

Na kérem szépen, hamar jött hunsub is, szóval megnéztem első részt én is. Nem ismerem játékot, de ez egyelőre bejön, remélem nem lesz már a 2. részben túl OP a srác. :D

chilip

Quote from: Cloud on 2015-07-13, 01:02:57
God Eater 1. rész

Na kérem szépen, hamar jött hunsub is, szóval megnéztem első részt én is. Nem ismerem játékot, de ez egyelőre bejön, remélem nem lesz már a 2. részben túl OP a srác. :D

+1 jaja :D remélem hamar tápos OP szar lesz, amúgy bárhogy süljön el a sorozat remélem a soundtrackje KURVA HAMAR JÖN :D

Cloud

Quote from: chilip on 2015-07-13, 01:15:33
Quote from: Cloud on 2015-07-13, 01:02:57
God Eater 1. rész

Na kérem szépen, hamar jött hunsub is, szóval megnéztem első részt én is. Nem ismerem játékot, de ez egyelőre bejön, remélem nem lesz már a 2. részben túl OP a srác. :D

+1 jaja :D remélem hamar tápos OP szar lesz, amúgy bárhogy süljön el a sorozat remélem a soundtrackje KURVA HAMAR JÖN :D

Hja a zenéje nem volt rossz.

Kraivan

Quote from: Megmurdel on 2015-07-12, 22:44:57
Quote from: gerey on 2015-07-12, 19:17:21
Quote from: -OJ- on 2015-07-12, 14:52:39
Quote from: Kraivan on 2015-07-12, 13:48:00
Prison School
Komolytalan abberráltság. Vagy komoly akar lenni a maga abberráltságával?

Előbbi  ^^"
+1 Nem szabad komolyan venni.
Ezt sose szabad :D
Az ilyen sorozatok akkor kezdenek rosszak lenni, amikor az alkotók veszik komolyan.

Cobra

Overlord a második rész alapján is jónak tűnik.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Kraivan

Quote from: Cobra on 2015-07-15, 22:03:17
Overlord a második rész alapján is jónak tűnik.
Fanatikus harcos hívőket jobban megismertük, főhősünk meg tesztelgeti a világ szabályait. Beleértve h emocionálisan nem tud kiborulni sem.
Demiurge még gondokat okozhat, mert ha intelligens, akkor gyanakvó is.

Amúgy élőholtak és csontvázak mit akarnak d*gni egymáson azon kívül h legyen valami értelmetlen plot? Most agyalok h jobb vagy rosszabb lett volna, ha nem írta volna át Albedo utolsó sorát?

Következő részen már történni is fog valami azon kívül h a védelmezők egymás marakodását nézzük h ki a nagyobb fan.

De a szezon legjobban várt sorozata a Gangsta mellett. És abból is kint az új rész, de csak munka után láthatom :(

-OJ-

Quote from: Kraivan on 2015-07-16, 13:21:51
Amúgy élőholtak és csontvázak mit akarnak d*gni egymáson azon kívül h legyen valami értelmetlen plot? Most agyalok h jobb vagy rosszabb lett volna, ha nem írta volna át Albedo utolsó sorát?

Momonga azt mondta, hogy a libidója elszállt, így a háreme hiába nedvesedik rá, itt nem lesz semmi  ^^"

Darkstar

Unless he gets [spoiler]a boner[/spoiler]
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kraivan

Gangsta 3:
A sármos szőke herceg igazából Giggolo, kapunk egy kis környékbemutatót, érzelmet a romlott és kiégett prostítúció iparágban.
Szal a környéken kétféle nő létezik... vagy kurva, vagy nincs benne az ízléses korban, de a legnagyobb mellű nőhöz most akkor hozzá se érnek a főszereplők?
[spoiler]csak amikor pénz kell cigire[/spoiler]

Kraivan

Prison School ep2
I have the weirdest boner right now.

ogre

prizönszkúlból csak bd lesz uncensored vagy elérhető már most is valamelyik subber teamnél?

-OJ-

Quote from: ogre on 2015-07-18, 22:12:33
prizönszkúlból csak bd lesz uncensored vagy elérhető már most is valamelyik subber teamnél?

Csak a BD,
minden TV-adás cenzúrázott belőle.

chilip

GOD EATER 02 - underboob is megjelent, ost can't come soon enough :D

Kraivan

Overlord 3
Momonga akcióba lép. Bár érzelmileg most is egy pszichopata szintjére került a külső misztikumnak hála, úgy döntött h megmutatkozik. Hogy ebből alattvalók lesznek, ellenség, vagy politika a következő részekben kiderül.

Bikini warriors 3
Reggeli kv, vagy uzsonna mellé plot.

God eater 2
Most nem tudom h érdemes-e tovább nézni, vagy inkább kéne venni egy psp-t a game-mel. Reklámnak jó.

Classroom Crisis
Valahogy... nem képes megragadni ez a sorozat. Egyszerűen nem tudom felidézni még azt sem h miről is akar ez szólni. :( Vagy nem jó, vagy nem az én világom. Az utóbbi is lehet, mert nem olyan rég az Aldnoah volt hasonló, és lám, 2nd seasonje van.

Zelda

Quote from: Kraivan on 2015-07-21, 23:21:45
Overlord 3
Momonga akcióba lép. Bár érzelmileg most is egy pszichopata szintjére került a külső misztikumnak hála, úgy döntött h megmutatkozik. Hogy ebből alattvalók lesznek, ellenség, vagy politika a következő részekben kiderül.
Nekem ez a rész végre bejött, nem volt rossz. Ha ez marad a tendencia akkor részemről már okés a sorozat.

Cobra

Gakkou Gurashi: eléggé Higurashi érzésem van,bár annál (eddig) könnyedebb, de bármi kisülhet még belőle. Várom a tippeket, hogy Megu-nee van vagy nincs :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !