Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

Zelda

Akagami no Shirayukihime 4.
Eddig nekem nagyon tetszik az anime, szerintem jól el lettek találva a szinkronhangok is, egyedül Mitsuhide hangjával nem vagyok teljesen megbarátkozva. Ryuu pedig még a mangabeli szereplésénél is jobban belopta magát a szívembe, nagyon jó mozzanatokat adtak a karakterének, és így sokkal jobban átjön a személyisége is.  :smile: Erőteljesen kedvenc karakter lett belőle.

Leara

Quote from: Zelda on 2015-07-27, 21:49:46
Akagami no Shirayukihime 4.
Eddig nekem nagyon tetszik az anime, szerintem jól el lettek találva a szinkronhangok is, egyedül Mitsuhide hangjával nem vagyok teljesen megbarátkozva.
Valóban jó adaptáció eddig, de számomra még mindig a manga az igazi... valahogy bájosabb :)... de ennél rosszabb anime verziót semmiből se lássak :D. És vicces, hogy a fordító lánynak nézte Garakot (legalábbis a hivatalos verzióban ma'amozzák :D)... bár nem csoda, mert az anime nem sokat segít abban, hogy az ember rájöjjön arra, hogy valójában fiú XD. Mondjuk sztori szempontjából nem számít :D.
MAL

Kraivan

Shimoneta to Iu Gainen ga Sonzai Shinai Taikutsu na Sekai Episode 4
Itt már van minden. Borítékolt nyál... vagy... más-valami...
És végre egy ecchi jelenet az animetörténelemben amiben valóban kínos a szituáció. :D

Gangsta
Kiderül mi Worick speciális képessége. Emellett egy kis ízelítő a múltból.

Prison School
o...m...f...g... :D

-OJ-

Overlord 4.rész

[spoiler][/spoiler]

és össze is van foglalva a rész  :whoah:

chilip

#9754
kár hogy az angyalokon spóroltak :( ilyen szar CGI-t is rég láttam

[spoiler=novella pic][/spoiler]

amúgy elnézve ezt a képet meg az animét a close_enough meme jut eszembe xD

Megmurdel

Quote from: chilip on 2015-07-29, 09:14:59
kár hogy az angyalokon spóroltak :( ilyen szar CGI-t is rég láttam

[spoiler=novella pic][/spoiler]

amúgy elnézve ezt a képet meg az animét a close_enough meme jut eszembe xD
:lol:

Darkstar

Shimoseka 4

:he:

(webm)

Az eddig is okés volt, hogy Anna-senpai a best girl... De ha így marad, az még jobb lenne.  :hopp:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Cobra

DS, Fate Kaleid új része megvolt már? :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Darkstar

Meg nem. Jelenleg nincs sok időm a közelgő szabi miatt.  :frown:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Cloud

Overlord 4. rész után

Hm, ez egyelőre nagyon tetszik, bár nem nagyon van ötletem hogy hova fog tartani a történet ha a srác ennyire OP.   :whoah:

Cobra

Vehetjük úgy, hogy a max lvl karakterével betévedt a kezdőterületre és később megy magasabb instanceokba :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Cloud

#9761
Quote from: Cobra on 2015-08-02, 22:48:50
Vehetjük úgy, hogy a max lvl karakterével betévedt a kezdőterületre és később megy magasabb instanceokba :)

Na majd meglátjuk. Én várom a folytatást nagyon.

Más:

Shimoneta to Iu Gainen ga Sonzai Shinai Taikutsu na Sekai 3. rész után

Te jó ég, ez ez ez miez? :D Rég röhögtem egy sorozat első részén ennyit. :D

Darkstar

Quote from: Cobra on 2015-07-31, 22:41:09
DS, Fate Kaleid új része megvolt már? :)

Holy shit

[spoiler][/spoiler]
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

-OJ-

#9763
Quote from: Cloud on 2015-08-02, 22:53:31
Shimoneta to Iu Gainen ga Sonzai Shinai Taikutsu na Sekai 3. rész után

Te jó ég, ez ez ez miez? :D Rég röhögtem egy sorozat első részén ennyit. :D

Bevallom, én három rész után már kissé unom.

Prison Schoollal ellentétben, ami semmiben sem veszi komolyan magát, itt túl sok az üresjárat, az alapból hülyeség alapszitu miatti komolykodás, és a tartalom nélküli beszélgetések, amiket már az sem dob fel, hogy Ayame elkezd trágárkodni bennük mert a srác mindig ugyanúgy reagál rájuk. Hová tűntek az első rész elmés szócsatái???

Már csak kizárólag Anna ámokfutásai miatt nézem, a többi része inkább bárgyú semmint vicces.



Quote from: Cobra on 2015-07-31, 22:41:09
DS, Fate Kaleid új része megvolt már? :)

Az onsen OVAhoz képest semmi volt az első két rész  :jee:

Darkstar

Quote from: -OJ- on 2015-08-03, 01:51:33
Az onsen OVAhoz képest semmi volt az első két rész  :jee:
Én azt is most toltam le.  ;)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Cobra

Abból van normális subos verzió valahol?
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Cloud

Shimoneta to Iu Gainen ga Sonzai Shinai Taikutsu na Sekai 04. rész

Te jóságos ég, ezez miez? :D  ^^"Ha ebből nem egy baromi nagy hentai lesz a végén, akkor nem tudom hogy fejezik be. :D

chilip

Overlord 05 - Psziho-chan is megjelent végre :D előre félek a cenzúrától, elég véres/darabolós a light novellje :/

Cobra

Overlord 05: főhősünk nem látta a Sword Art Online-t? :) Bár őt valószínűleg nem fogja megviselni egy party wipe :D
Hide and fear, Cobra Commander is here !

ogre

shimoneta ep6
még mindig egyre betegebb, és már egyre kevésbé tudom elképzelni, hogy bd-ben ne tartanák meg direkt a cenzúrát, mert még így is nagyon borderline.

Zelda

Working!!! 3. ep: 6.
Még mindig szakadok a nevetéstől, nagyon bírom ezt a sorozatot, az összes karakter nagyon ott van és most már lassan jönnek az egyének problémáira a konklúziók is. Továbbra is csillagos ötös, imádom!

Ushio to Tora 6.
Innentől fog szépen lassan beindulni az anime és eddig teljesen elégedett vagyok vele. A parasyte-al ellentétben ez nem lett annyira extrém formában modernizálva, a karakterek jellegzetes vonásai megmaradtak az anime grafikájában is, emellett jók a szinkronhangok és a zene is. Nagyon valószínű, hogy nagy kedvenccé fogja kinőni magát, az ilyen shounen-eket én sokkal jobban szeretem, mint napjaink tucatműveit.

Charlotte 6.
Na ennek a résznek a vége egy kicsikét hidegrázós volt, kezdenek beindulni az események itt is. És minden egyes héten minden rész közben eszembe jut, hogy mennyire szeretnék látni egy legalább ilyen minőségű Rewrite anime-t is...

LuckyDingo

Quote from: ogre on 2015-08-08, 22:51:04
shimoneta ep6
még mindig egyre betegebb, és már egyre kevésbé tudom elképzelni, hogy bd-ben ne tartanák meg direkt a cenzúrát, mert még így is nagyon borderline.

A lecke a végén külön lol volt. :D

Cloud

Overlord 5.

Na talán alakulgat valami komolyabb ellenfél? :)

blackronin

#9773
Elfelejtettem ide beírni, pedig követek pár sorozatot most.

Overlord:
Tetszik, mert szórakoztató és a főkarakter imba.  :P
Ja + fantasy környezet és jópofák a szereplők.

Prison School:
Iskolai történet egy beteg csavarral.
A humor abszurd és beteg, szóval telitalálat nálam.
A karakterek szerethetőek, a szinkronhangok sokat dobnak az egészen.
A cenzúra pedig... érthető.  :P

Umaru:
Soha nem gondoltam volna, hogy egy ilyen stílusú sorozat tetszeni fog, de megvan neki a maga bája, ami miatt követem hétről hétre.
A humor jópofa, az art teljesen megegyezik a mangával.

Monster Musume:
Szörnylányok mindennapjai...
Egy újabb meglepetés számomra.
A humor és a karakterek simán élvezhetővé teszik a sorozatot, szóval ennél is leragadtam hetente.  :D

Jitsu Wa:
Ez is szörnylányos, idióta humorral + a szokásos iskolai környezet.
Hihetetlen, de ez is bejön, pedig elvileg semmi extra nincs benne...  ^^"


A leírtakból látható, hogy ebben a szezonban egy kicsit eltértem a megszokott ízlésvilágomtól...
De ameddig tetszenek, addig követem ezeket.  :smile:

Megmurdel

Quote from: LuckyDingo on 2015-08-09, 14:52:59
Quote from: ogre on 2015-08-08, 22:51:04
shimoneta ep6
még mindig egyre betegebb, és már egyre kevésbé tudom elképzelni, hogy bd-ben ne tartanák meg direkt a cenzúrát, mert még így is nagyon borderline.

A lecke a végén külön lol volt. :D

Azon én besírtam XD

Liquid Snake

#9775
Prison School 05.

Kellett már egy tisztázó rész is úgymond. Eddig nagyon bejövős, mindig reménykedem ilyenkor hogy egy Seto no Hanayome szintű anime-be botlok. ( eddig kevés sikerrel )

[spoiler]Éredekes, hogy Chiyo-chan pont az elnök húga, de nekem úgy tűnik, az elnök sem éppen közömbös Kiyoshi iránt  :hehe:[/spoiler]

Cloud


Gate Jieitai Kanochi nite, Kaku Tatakaeri - 06.rész

Ez eléggé egyoldalú harc volt. :DDD Na de a ZENE!!!

-OJ-

Quote from: Cloud on 2015-08-14, 20:29:46

Gate Jieitai Kanochi nite, Kaku Tatakaeri - 06.rész

Ez eléggé egyoldalú harc volt. :DDD Na de a ZENE!!!

Nem hittem volna, hogy egy ilyen csatajelenetet el lehet rontani,

de a Love Live! rendezőjének még ez is sikerült  :comp: Semmi hangulat, gyér látvány, és még a zenének sem volt meg a hatása. Köszönjük A-1  :falba:

chilip

+ a borzalmas cenzúra (leöblítettem utána a mangával a dolgot és dobtam az animét :P )

Kraivan

Gate:
Eddig jó sorozat, sajnos a kliséktől nem mentes.
Ami viszont kiábrándító és nagyon lehúzza a sorozat hangulatát a szememben:
hogy a bánatban lehet egy főnemesnek Pina co Lada nevet adni?!  :grrr: Egyszerűen nehezen tudom komolyan venni a sorozatot, akármennyire is akarja ezután.