Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

chilip

#9780
mint a sword art online-ban a pina nevű sárkány  :morci: :D mikor felsírt a lány hogy pina meghalt én felröhögtem

Cloud

Quote from: Kraivan on 2015-08-15, 01:52:14
Gate:
Eddig jó sorozat, sajnos a kliséktől nem mentes.
Ami viszont kiábrándító és nagyon lehúzza a sorozat hangulatát a szememben:
hogy a bánatban lehet egy főnemesnek Pina co Lada nevet adni?!  :grrr: Egyszerűen nehezen tudom komolyan venni a sorozatot, akármennyire is akarja ezután.

Ó lesznek még érdekes nevek. :D Nézd tovább. :D

Kraivan

Quote from: Cloud on 2015-08-15, 11:03:52
Quote from: Kraivan on 2015-08-15, 01:52:14
Gate:
Eddig jó sorozat, sajnos a kliséktől nem mentes.
Ami viszont kiábrándító és nagyon lehúzza a sorozat hangulatát a szememben:
hogy a bánatban lehet egy főnemesnek Pina co Lada nevet adni?!  :grrr: Egyszerűen nehezen tudom komolyan venni a sorozatot, akármennyire is akarja ezután.

Ó lesznek még érdekes nevek. :D Nézd tovább. :D
Ezután pár oldallal előbbi kommentre másképp reagálva:
QuoteNem hiába hasonlítják a mangát a Berserkhez(!), amennyi gore és meztelenség+nemi erőszak van benne.
[spoiler][/spoiler]

Persze nézem, de remélem h nem a
"most h felkeltettük a figyelmedet hagy ezt a sz*rt és olvasd inkább a mangát" című promóciós-anime könyvtárba pakolok majd.

-OJ-

Önmagában azért a sz*rtól messze van.
De ezen a ponton nem célszerű elolvasni a mangát, mert utána csak a fejedet fogod majd, hogy lehetett mindezt ennyire gyengén adaptálni.

Cloud

#9784
Overlord 6. rész

Na király rész volt ez is, bár a csata kimenetele tudható volt. :D mit csata, láblógatás volt csak. Ha nagyon gondolkodni akarnék,[spoiler] akkor megtippelném hogy a végső rejtélyes lovagok azok a srác volt társai lesznek vajoN? :D[/spoiler]

szerk:

Ó ahogy látom következő részben jön a hörcsög. :D

Cobra

Overlordhoz kijött 2 special. Elég nagy ökörség, szerencsére elég rövidek :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

blackronin

Quote from: Cloud on 2015-08-15, 19:36:44

Ó ahogy látom következő részben jön a hörcsög. :D


Quote"Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

:D

Cloud

Quote from: blackronin on 2015-08-15, 21:19:42
Quote from: Cloud on 2015-08-15, 19:36:44

Ó ahogy látom következő részben jön a hörcsög. :D


Quote"Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

:D

Wtf? :D :lol:

Cloud

#9788
Jitsu wa Watashi wa - 06.rész

Sírok bazze. :D Farkasemberek. :D

Prison School - Magasságos egek! Ez micsoda? :D

ogre

shimoneta latest ep
elindultunk a droppolás irányába

gangsta
féltem, hogy hamar elkúrják, és a gyerekkori részes megmagyarázós dolgokkal nem jól operálnak, de eddig mindig ügyesen adagolták, a megfelelő pillanatokban. nevezhetnénk értelmesnek a sorozatot. :)
a másik félelem sem igazolódott be, hogy nagyon gungrave-es lesz. persze vannak hasonlóságok, de nem klón.

kikuchiyo

Gangsta: én nem ismertem a mangát, szóval nem voltak várakozásaim vagy előítéleteim. Továbbra is erőltetetten túl darkosnak találom a sorozatot, és irritál a dragonballos power level bullshit (az A/0 szint lenyomja a B/2-t vagy mi), azt viszont el kell ismernem, hogy a legutóbbi rész nagyon hangulatosra sikerült, a flashbackek beleszövését a történetbe ritkán tudják ilyen jól, hatásosan megoldani.
Failure is the default option

Cloud

Overlord 7. rész

Sírok...Egy hörcsög. :D

Isley

Monster Musume no Iru Nichijou 8. rész

A szokásos humor. Kíváncsi voltam, hogy Rachnera hogy illeszkedik be a csapatba. Úgy, ahogy gondoltam. : D Ő nem foglalkozik annyit a törvénnyel, mint a többiek. Suu pedig aranyos, ahogy tetteti, hogy mit ért, mit nem.

Kraivan

Shimoneta:
Újabb sorozat, ami komolytalan, de komolyan akarja venni magát, és csak erőltetett marhaság lett belőle.
A sorozat mérföldekkel jobb lett volna mint élvezetileg, mind erkölcsileg, ha arról szólna, hogy Anna-t szexuálisan felvilágosítsák, miközben abberált túlfűtöttségét normális mederbe terelik.
Ehhelyett csak újabb klisék más köntösben:
Van két droidunk, egy gorilla aki nem látja a fától az erdőt, és ugyanazokat a poénokat járatják újra.

Ha valakinek szexuális poénokkal teli sorozat kell, és bírja a gyomra akkor Yondaimesu Azazel-sal a nyerő választás.

Még valszeg befejezem ezt a sorozatot, mert még mindig érdekel:
ha nem egy masszív orgia lesz ennek a sorozatnak a vége, akkor mégis mi?
[spoiler]Bár már előre látom hogy újabb klisé ending, ahol az utolsó részben valami magasztos erkölcsi választ akarnak adni, hogy egy fordulóban visszajussunk a kavargó wécéüblítéshez...[/spoiler]

chilip

#9794
Overlord 09 - a CG fura rajzolt karakterek ellen, de... nem baszták el a volume végi harcot, jól megcsinálták :3 jöhet a shalltear arc <3

Isley

Prison School 9. rész

Ez a rögtönzött szkander bajnokság rohadt jó volt. : D Mennyit számíthat egy szőrszál... : D Jók lesznek ezek a DTO-ellenes próbálkozások.

blackronin

Prison School 9. rész
Szkander Prison School módra... beteg volt.  :D
Meiko nagyon erős karakter... minden téren.  :P

A sorozat eddig messze felülmúlta az elvárásaimat.
Minden tökéletes benne:
A karakterek, a humor, a felállás és a cselekmény.
Szeretném, ha minél többet feldolgoznának a mangából.
Sőt, követelem.  :P

Isley

Quote from: blackronin on 2015-09-05, 10:09:04
Prison School 9. rész
Szkander Prison School módra... beteg volt.  :D
Meiko nagyon erős karakter... minden téren.  :P

A sorozat eddig messze felülmúlta az elvárásaimat.
Minden tökéletes benne:
A karakterek, a humor, a felállás és a cselekmény.
Szeretném, ha minél többet feldolgoznának a mangából.
Sőt, követelem.  :P

Minden szavaddal egyetértek. Egyszerűen remek sorozat. Meiko-chan értékeinek részletezésébe meg inkább nem megyek bele, csak egyetértek veled. A Monster Musuméval jól kiegészítik egymást, tudod, mire gondolok. : D Nagyon gyorsan pörögnek a fejezetek egy anime részben, de szerintem akár 4-5 évadot is lehetne csinálni belőle. Úgy látom, hogy elég népszerű, szóval reméljük nem tizenkét résszel akarják kiszúrni a szemünket.

Cobra

Fate Kaleid 07: na ebből vajon hogy jönnek ki élve? :) Berserker Gilgamesh...
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Cloud

Overlord 9. rész

Jaj de meghalt. Jaj de nagyon meghalt!  :__devil:

NLZ

Quote from: Cloud on 2015-09-08, 23:52:25
Overlord 9. rész

Jaj de meghalt. Jaj de nagyon meghalt!  :__devil:
Fröccs.
[reserved]

chilip

#9801
Jézusom de elkapkodták ezt a részt, 2,5 - 3 epizódnyi ment le 1 alatt o_O és shalltear true form-ja meg nem félelmetes mint a novellában, olyan a feje mint egy mutáns gilisztáé

[spoiler][/spoiler]

Brain Unglaus meg főbb szereplő lesz (egy darabig biztos), erre a bemutatkozó harcát minimum félbevágták. rengeteg minden ki lett vágva  :frown:

remélem a budget most a shallter vs ainz-ra lett félrerakva

SaiyaGin

DC 786:
Szép lassan beérem a sorozatot, már az augusztusi részek jönnek, és azt kell mondanom, hogy amikor a történet tényleg halad, akkor a hangulat még mindig 11/10-es! :lazza:

Isley

Prison School 10. rész

Ez a rész viszi a pálmát eddig. "Segg ember nem lehet annyira rossz...."  : D Kíváncsi vagyok, mi lesz Gakuto egy napos terve. Na és jön még Hana is..

blackronin

Prison School 10.
Nehezemre esik szavakat találni a részre...
Az igazgató a legjobb arc, a legtisztább szívvel.   :P

Mondtam már, hogy imádom ezt a sorozatot?  :D

Megmurdel

Quote from: blackronin on 2015-09-12, 12:24:20
Prison School 10.
Nehezemre esik szavakat találni a részre...
Az igazgató a legjobb arc, a legtisztább szívvel.   :P

Mondtam már, hogy imádom ezt a sorozatot?  :D

Egy bajom van csak a sorozattal ... hogy 12 részes lesz. :D

SaiyaGin

DC 7878-788:
Conannek továbbra is jó napjai vannak. :D
[spoiler][/spoiler]

Egyébként ezekkel együtt pont 500 részt láttam a sorozatból, a fontosabb epizódok tekintetében pedig elértem az aktuális epizódokig. :hopp:

Isley

Prison School 11. rész


Ez a rész megint legalább olyan jó volt mint az előzőek. Hana és Kiyoshi enyhén szólva fokozták a már eddig is elég bizarr-perverz kapcsolatukat. : D Mondjuk nálam mindig a Meiko-chan - Kurihara elnökasszony jelenetek viszik a prímet. : D Következő héten meg megoldódik az ügy. Kíváncsi vagyok, hogy oldják meg, mert a lányok is nagyon kitesznek magukért.

blackronin

Prison School 11.
Szokásos minőség, abszurd fordulatokkal.  :P

Sajnálom, hogy ezen a héten véget ér az anime, de szinte 100%, hogy folytatni fogják.
A fogadtatása remek, a manga sikeres és szerintem az eladások terén is jól fog teljesíteni.

chilip

Overlord 12 - már csak 1 rész ;_; egész jól meg lett csinálva :) lehetne jobb is de... not bad, not bad at all