Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

danika230

Rakudai Kishi no Cavalry ep3: egy újabb remek rész.
Ezen még mindig szakadok  :lul:
[spoiler][/spoiler]

-OJ-

OPM 3.rész

Eddigi legjobb epizód, végigröhögtem az egészet  :rotfl: :rotfl: :rotfl:

gerey

Quote from: -OJ- on 2015-10-18, 20:49:48
OPM 3.rész

Eddigi legjobb epizód, végigröhögtem az egészet  :rotfl: :rotfl: :rotfl:
:tezsvir:

blackronin

Quote from: -OJ- on 2015-10-18, 20:49:48
OPM 3.rész

Eddigi legjobb epizód, végigröhögtem az egészet  :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Quote from: gerey on 2015-10-18, 23:54:35
Quote from: -OJ- on 2015-10-18, 20:49:48
OPM 3.rész

Eddigi legjobb epizód, végigröhögtem az egészet  :rotfl: :rotfl: :rotfl:
:tezsvir:

Direkt létre lett hozva egy anime topic az OPM-nek.
Nem írtok inkább oda?  ::)

Kell egy kis promóció ugyebár...  :P

Darkstar

Yes, Sir, I like it very much.
[spoiler][/spoiler]
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Megmurdel


SaiyaGin

Sakurako-san 2: ez a rész már jobb volt az elsőnél.

Darkstar

#9847
Quote from: Megmurdel on 2015-10-26, 09:33:24
Quote from: Darkstar on 2015-10-25, 17:34:28
Yes, Sir, I like it very much.
[spoiler][/spoiler]
idd  :jee:
És a legjobb, hogy a tsunderéken edződött emberek már várnák, hogy ezek után lecsap valakit, megdob valakit és közben messze viszhangzik a HENTAI.
És nem.

Tegnap beszereztem az LN scant, hát izé. Kicsit más a hozzáállása a megszokotthoz képest.
[spoiler]
[spoiler=TL note]Say, Ikki... Want to do it with me?...[/spoiler][/spoiler]
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Megmurdel

Quote from: Darkstar on 2015-10-27, 00:50:25
Quote from: Megmurdel on 2015-10-26, 09:33:24
Quote from: Darkstar on 2015-10-25, 17:34:28
Yes, Sir, I like it very much.
[spoiler][/spoiler]
idd  :jee:
És a legjobb, hogy a tsunderéken edződött emberek már várnák, hogy ezek után lecsap valakit, megdob valakit és közben messze viszhangzik a HENTAI.
És nem.

Tegnap beszereztem az LN scant, hát izé. Kicsit más a hozzáállása a megszokotthoz képest.
[spoiler]
[spoiler=TL note]Say, Ikki... Want to do it with me?...[/spoiler][/spoiler]
be kell, hogy valljam csak a kép láttán pont erre számítottam és kellemesen csalódtam ismét :)

LN-hez van fordítás is?

[IMG]  :hopp:

Darkstar

Az első 2-3 vol le van fordítva ha jól tudom.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Megmurdel

Quote from: Darkstar on 2015-10-27, 14:37:13
Az első 2-3 vol le van fordítva ha jól tudom.
gut akkor majd arra is sort kerítek :D
thx

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kraivan

Quote from: Darkstar on 2015-11-01, 01:56:54
Rakudai latest
Ez egyre jobb lesz.  :jee:
[spoiler]https://madokami.com/33lkok.webm[/spoiler]
Hmm?
Egy romance anime ami ellentmond a kliséknek? erre már ugrok mint macska a lézerpontra.


Amúgy amilyen jó volt a nyári szezon, az ősziben eddig valahogy semmi sem vett rá h akárcsak megnézzem az első részt.
Néztem a leírásokat, de egyik sem ígéretes, néztem introkat, de valahogy meh...
A OPM-t leszámítva esetleg valaki tud valami ígéreteset mondani?
A csend és ez a pár kósza poszt remélem nem megerősítés az eddigi tapasztalatomról. :(


Cobra

Én is csak a Gundamot, Fafnert, Utawarerumonot nézem.
[spoiler]meg a Hidan no Aria AA-t, de ezt nem merem bevallani :D [/spoiler]
Hide and fear, Cobra Commander is here !

SaiyaGin

Quote from: Kraivan on 2015-11-01, 02:37:57
Amúgy amilyen jó volt a nyári szezon, az ősziben eddig valahogy semmi sem vett rá h akárcsak megnézzem az első részt.
Néztem a leírásokat, de egyik sem ígéretes, néztem introkat, de valahogy meh...
A OPM-t leszámítva esetleg valaki tud valami ígéreteset mondani?
A csend és ez a pár kósza poszt remélem nem megerősítés az eddigi tapasztalatomról. :(

A Sakurako-san 2-3. része már egész jó volt, ha gondolod, ezzel a sorozattal is tehetsz egy próbát.

A Rakudait én is elkezdem majd valamikor, úgyse nem néztem varázslóiskolás-harcolós animét a Mahouka óta. :D

Kraivan

Még itt van az Owarimonogatari, de ahhoz előtte marathon rendezek az előző szériákhoz. :)

Csak a nyár után elég szegényes az ősz. A nyáron hetente 8.5 animet vártam hetente (a bikini warrior agyégetést nem számolom egésznek) és még a Love Ru-t előveszem ha a köztes szezont megnéztem.
Mondjuk a Working annyira megragadott, h mindhárom szezont végignéztem, ami feldúsította az érzést. :)

Cloud

Pár hetet lemaradtam animézésben. Indulto mostanban valami jó sorozat?

danika230

Quote from: Cloud on 2015-11-02, 13:35:53
Pár hetet lemaradtam animézésben. Indulto mostanban valami jó sorozat?
- One Punch Man
- Rakudai Kishi no Cavalry
- Sakurako-san
- Taimadou Gakuen 35 Shiken Shoutai
- Utawarerumono
sztem ezekkel érdemes megpróbálkozni a szezonból

chilip

Shinrai Maou izébizé BURST - 5 rész után dobva, eddig bírtam. a gagyi sztori egy dolog de hogy egyre nagyobb QUALITYvel párosuljon és még a főhős is egy csicska aki csak nézni tud azt jön egy deus ex machina vágás. ennyi kész a gyomrom nem bírja tovább

Zelda

Szasztok skacok!
De rég jártam erre xD

Nem kezdtem bele mostanság túl sok mindenbe, mert elvette az eszem a JP Tv drama műfaj
[spoiler](I'm home, Ouroboros, Flowers to Algernon, Bitter Blood, Nobunaga Concerto meg még sok más...  :P ) És csak a jobbakat emeltem ki!!![/spoiler] , de azért na...

One Punch Man:
Best of bests eddig!!! :lul: Minden rész rohadt jó volt, eddig semmibe nem tudok belekötni, (nem is nagyon akarok, jól esik ilyen, közel hibátlan darabot nézni néha.) Az opening meg abszolút kedvenc lett.

Gundam Iron-blooded orphans:
Nem lett rossz, a mechák tetszenek, egészen dinamikus a grafika legalábbis eddig, és gond nélkül leköti a figyelmemet. Egyébként semmi extra.

Haikyuu S2:
Továbbra is nagy kedvencem, minden szezonba kéne egy hason kaliberű értelmes sport anime. Újat persze nem mutat, mert naprakész vagyok a mangából, de épp ezért elmondhatom, h semmi nincs belőle kispórolva mert még így is nézeti magát minden héten menetrendszerűen.

SaiyaGin

Sakurako-san 6: a tanár egész szórakoztató figura, de sajnos ő se tudta megmenteni ezt a részt az unalomtól. Itt az ideje, hogy jegeljem ezt a sorozatot, ha befejeződött, talán majd adok neki még egy esélyt.

Leara

Quote from: SaiyaGin on 2015-11-25, 20:33:56
Sakurako-san 6: a tanár egész szórakoztató figura, de sajnos ő se tudta megmenteni ezt a részt az unalomtól. Itt az ideje, hogy jegeljem ezt a sorozatot, ha befejeződött, talán majd adok neki még egy esélyt.
Én még nézem, de az ígéretes felütéshez képest valóban nagyon gyengén muzsikál a sorozat :/.
MAL

SaiyaGin

Quote from: Leara on 2015-11-25, 21:58:37
Quote from: SaiyaGin on 2015-11-25, 20:33:56
Sakurako-san 6: a tanár egész szórakoztató figura, de sajnos ő se tudta megmenteni ezt a részt az unalomtól. Itt az ideje, hogy jegeljem ezt a sorozatot, ha befejeződött, talán majd adok neki még egy esélyt.
Én még nézem, de az ígéretes felütéshez képest valóban nagyon gyengén muzsikál a sorozat :/.

Akkor majd légyszi szólj a végén, hogy érdemes-e újra megpróbálkozni vele.  :haha:

Megmurdel

Quote from: SaiyaGin on 2015-11-25, 22:12:19
Quote from: Leara on 2015-11-25, 21:58:37
Quote from: SaiyaGin on 2015-11-25, 20:33:56
Sakurako-san 6: a tanár egész szórakoztató figura, de sajnos ő se tudta megmenteni ezt a részt az unalomtól. Itt az ideje, hogy jegeljem ezt a sorozatot, ha befejeződött, talán majd adok neki még egy esélyt.
Én még nézem, de az ígéretes felütéshez képest valóban nagyon gyengén muzsikál a sorozat :/.

Akkor majd légyszi szólj a végén, hogy érdemes-e újra megpróbálkozni vele.  :haha:
Én az első részeknél akadtam el, de akkor lehet nem is akkor baj? :D

chilip

Mobil Suit Gundam Thunderbolt 01 - sztem egy nagyon korrekt első rész volt :) nézni fogom az biztos, fura amúgy h 2 gundam megy egy időben :D

Zelda

Quote from: chilip on 2015-12-25, 21:06:39
Mobil Suit Gundam Thunderbolt 01 - sztem egy nagyon korrekt első rész volt :) nézni fogom az biztos, fura amúgy h 2 gundam megy egy időben :D
Valóban jó volt, kellemeset csalódtam benne. :) Egyébként pedig, ez csak 4 részes lesz, és web... A következő rész jövő februárban érkezik, ha jól tudom.

Cobra

Utawarerumono 13. részre végre kaptunk plotot!  :whoah: :D
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Darkstar

Musaigen PW (aka #phantom)

Came for Mai tits. Got Mai tits.
Ezen kívül sok említésre érdemes dolog nincs benne.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kikuchiyo

Tits? Úgy tudtam, te csak DFC-ben utazol.
Failure is the default option

Darkstar

Végülis csak pár évvel vagy lemaradva.  :P

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん