Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

Leara

Boku dake ga Inai Machi 01: ha végig marad ez a színvonal, akkor számomra már meg is van a szezon egyik kedvence :D.
MAL

danika230

Quote from: Leara on 2016-01-08, 00:37:02
Boku dake ga Inai Machi 01: ha végig marad ez a színvonal, akkor számomra már meg is van a szezon egyik kedvence :D.
+1  :tezsvir:

Musaigen no Phantom World ep1
nem gondoltam volna, hogy ilyen sok FS lesz benne, és a 2. rész előzetesét nézve ez nem is fog csökkeni, de valahogy mégis szórakoztató rész volt.
[spoiler]Ugráló csöcs technológia[/spoiler]

Shoujo-tachi wa Kouya wo Mezasu ep1
egy kicsit a SaeKano-ra emlékeztetett, csak ígéretesebb főhőssel.

Active Raid ep1
ezt valszeg nem fogom folytatni, 1percig nem tudott lekötni.

Cobra

Divine Gate ep 1: akár még jó is lehet, de az első részből még nem derült ki milyen irányba megy el a történet. Mondjuk sok újdonság nem lesz benne, de a grafika jó, az első rész pedig gyorsan lement, nem volt vontatott.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

danika230

Dagashi Kashi ep1
Jó kezdés, szerethető karakterek, szép grafika (különösen a karakterdesign tetszik), az op/ed elmegy.
Ha marad ilyen a humor, akkor a továbbiakban sem lesz gond.  :cool:

kikuchiyo

Quote from: danika230 on 2016-01-08, 01:18:52
Quote from: Leara on 2016-01-08, 00:37:02
Boku dake ga Inai Machi 01: ha végig marad ez a színvonal, akkor számomra már meg is van a szezon egyik kedvence :D.
+1  :tezsvir:

Ja, az első rész meggyőző volt.
Failure is the default option

SaiyaGin

Még mielőtt túlságosan beindulna az új sorozatok értékelése: a most véget ért animék közül miket érdemes megnézni?
(Csak a One Punch Mant és a Rakudai Kishit fejeztem be közülük.)

Megmurdel

Quote from: SaiyaGin on 2016-01-09, 20:27:39
Még mielőtt túlságosan beindulna az új sorozatok értékelése: a most véget ért animék közül miket érdemes megnézni?
(Csak a One Punch Mant és a Rakudai Kishit fejeztem be közülük.)
Noragami ha láttad az első évadot, meg esetleg a monogatari-t, mást nem igazán érdemes, mer némelyiktől a falat le tudnám vakarni. :D

Isley

Quote from: Megmurdel on 2016-01-09, 21:51:04
Quote from: SaiyaGin on 2016-01-09, 20:27:39
Még mielőtt túlságosan beindulna az új sorozatok értékelése: a most véget ért animék közül miket érdemes megnézni?
(Csak a One Punch Mant és a Rakudai Kishit fejeztem be közülük.)
Noragami ha láttad az első évadot, meg esetleg a monogatari-t, mást nem igazán érdemes, mer némelyiktől a falat le tudnám vakarni. :D

Noragamit én is ajánlom. Számomra az évad legjobbja.

Darkstar

A Goschiusa meg a YRYR is jó volt, előbbi simán AOTS.
Illetve az Umaru-chan is egész szórakoztató volt.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

SaiyaGin

Quote from: Megmurdel on 2016-01-09, 21:51:04
Quote from: SaiyaGin on 2016-01-09, 20:27:39
Még mielőtt túlságosan beindulna az új sorozatok értékelése: a most véget ért animék közül miket érdemes megnézni?
(Csak a One Punch Mant és a Rakudai Kishit fejeztem be közülük.)
Noragami ha láttad az első évadot, meg esetleg a monogatari-t, mást nem igazán érdemes, mer némelyiktől a falat le tudnám vakarni. :D

:(

Leara

Shouwa Genroku Rakugo Shinjuu 01: oké, nálam máris megvan a szezon másik kedvence is :D.
MAL

Cloud

GATE

13. rész

Na talán a 2. évadban kicsit több szexualitást kapunk? :D (Mint a mangában talán?)

kikuchiyo

Quote from: Leara on 2016-01-10, 13:33:26
Shouwa Genroku Rakugo Shinjuu 01: oké, nálam máris megvan a szezon másik kedvence is :D.

Eddig nem is tudtam, mi az a rakugo (egy ember kiül a színpad közepére, és pusztán a hanglejtése és a testtartása finom változásaival előad egy hosszú, többszereplős, akár rémisztő, akár szórakoztató történetet), és elhiszem, hogy ha teljesen érteném a nyelvet, ott élnék és ismerném a finom utalásokat, a gesztusokat, és végignéznék egy ilyen előadást, akkor nagy élményben lehetne részem. De így, felirattal, részleteket látva az előadásból csak töredékesen, pillanatokra jött át, hogy miért lehet ez jó. Kár, mert annyit azért felfogtam belőle, hogy sajnáljam, hogy nem ismerem jobban ezt a világot.

Annyit mindenképpen az anime javára kell írni, hogy egyáltalán bármennyivel közelebb tudott hozni egy ennyire belterjesen japán dolgot egy magamfajta faragatlan barbárhoz - na és azt is, hogy valódi, felnőtt emberek valódi viszonyairól szól, nem a szokásos iskolás-varázslóskislányos szemét.
Failure is the default option

SaiyaGin

Durarara Ketsu 01: az opening jobb, mint az előző kettő, Shizuo pedig még mindig  :lazza:

chilip

új Bahamut 01: dropped like the steaming pile of sh!t it is  :3x3: Infinite Stratos csak más a neve, kerüljétek

Zelda

Quote from: chilip on 2016-01-11, 23:11:39
új Bahamut 01: dropped like the steaming pile of sh!t it is  :3x3: Infinite Stratos csak más a neve, kerüljétek
Hát szerintem ez várható volt...

Schwarzesmarken 1.
Pfff... valószínűleg ez is kerülendő. Un-original, third rate boring tucat mecha, ami nagyon akar lenni valami, de közben eddig egy nagy nulla (legalábbis szerintem).
[spoiler=summary]II. VH után kettészakadt Németországban vagyunk, jönnek az alienek (BETA-k, mily találó név már megint), meg mennek a mecha-k azt irtják az ufókat, miközben megy velük a nagy melodráma, a PSTD-s csaj sikoltozik az egész csata alatt, a depresszív férfi főszereplőnk pedig mindenre csetteg és fent hordja az orrát, akár egy félisten. Van még egy radikális frakció a Stasi-k (tehát nácik), akik népirtanak a hatalomért, ha nem lenne elég a BETA invázió, és akkor bepottyan egy aranyhaj 5éves (a személyisége alapján) pilóta, aki csak úgy csípőből úgy határoz, hogy elhagyja hazáját Ny-Németet és ezentúl keletben szeretne szolgálni. Szerencséjére pont van egy üres hely a 666-os osztagban, ami a korábban emlegetett sikoltozós és csettegős párosnak köszönhető.[/spoiler]
Eddig nagyon bulls..t szaga van...  :ejj: Azt már ide sem írom, hogy mely másik műveket vették referenciának, aki megnézi, úgyis látni fogja a hasonlóságot.  ^^

danika230

Quote from: Zelda on 2016-01-11, 23:26:54
Schwarzesmarken 1.
Pfff... valószínűleg ez is kerülendő. Un-original, third rate boring tucat mecha, ami nagyon akar lenni valami, de közben eddig egy nagy nulla (legalábbis szerintem).
[spoiler=summary]II. VH után kettészakadt Németországban vagyunk, jönnek az alienek (BETA-k, mily találó név már megint), meg mennek a mecha-k azt irtják az ufókat, miközben megy velük a nagy melodráma, a PSTD-s csaj sikoltozik az egész csata alatt, a depresszív férfi főszereplőnk pedig mindenre csetteg és fent hordja az orrát, akár egy félisten. Van még egy radikális frakció a Stasi-k (tehát nácik), akik népirtanak a hatalomért, ha nem lenne elég a BETA invázió, és akkor bepottyan egy aranyhaj 5éves (a személyisége alapján) pilóta, aki csak úgy csípőből úgy határoz, hogy elhagyja hazáját Ny-Németet és ezentúl keletben szeretne szolgálni. Szerencséjére pont van egy üres hely a 666-os osztagban, ami a korábban emlegetett sikoltozós és csettegős párosnak köszönhető.[/spoiler]
Eddig nagyon bulls..t szaga van...  :ejj: Azt már ide sem írom, hogy mely másik műveket vették referenciának, aki megnézi, úgyis látni fogja a hasonlóságot.  ^^
Muv-Luv Alternative spin-offnak írja a MAL, ami sztem elég sz.r volt, szóval ennek tudatába én nem is vártam sokat.
De azért még kap egy-két részt.

chilip

Quote from: Leara on 2016-01-10, 13:33:26
Shouwa Genroku Rakugo Shinjuu 01: oké, nálam máris megvan a szezon másik kedvence is :D.

végignéztem és tetszett, de 48 perc omg. olyan mint az odüsszeia :D jó sztori, jó minden de kurva nehezen emészthető, túl nagy dózis volt 48 perc egy huzamra

Cobra

Dimension W 01: egész jónak ígérkezik, kicsit Cowboy Bebopos beütésű. A karaktergrafika kicsit furcsa, de jó az animáció és nagyon jó az OP.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Darkstar

Thank you, Kyoani
[spoiler][/spoiler]
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Darkstar

Nem nem, az nyál. Annyira mélyen nem kapta be.  :__devil:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kvikveg

Quote from: Darkstar on 2016-01-14, 01:05:28
Nem nem, az nyál. Annyira mélyen nem kapta be.  :__devil:
He? Tudom, hogy nyal. Nekem a jelenet, a bekapni resz broaf, meg a nyal megrajzolasa.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Cloud

Fairy Tail Zero 1. (vagy ha folytatásként nézzük 266. rész)

Mavis-t korábban is aranyosnak tartottam, de nem örülök, hogy ha ez az ARC teljesen prequel lesz. :(

gerey

#9895
Quote from: danika230 on 2016-01-11, 23:38:42
Quote from: Zelda on 2016-01-11, 23:26:54
Schwarzesmarken 1.
Pfff... valószínűleg ez is kerülendő. Un-original, third rate boring tucat mecha, ami nagyon akar lenni valami, de közben eddig egy nagy nulla (legalábbis szerintem).
[spoiler=summary]II. VH után kettészakadt Németországban vagyunk, jönnek az alienek (BETA-k, mily találó név már megint), meg mennek a mecha-k azt irtják az ufókat, miközben megy velük a nagy melodráma, a PSTD-s csaj sikoltozik az egész csata alatt, a depresszív férfi főszereplőnk pedig mindenre csetteg és fent hordja az orrát, akár egy félisten. Van még egy radikális frakció a Stasi-k (tehát nácik), akik népirtanak a hatalomért, ha nem lenne elég a BETA invázió, és akkor bepottyan egy aranyhaj 5éves (a személyisége alapján) pilóta, aki csak úgy csípőből úgy határoz, hogy elhagyja hazáját Ny-Németet és ezentúl keletben szeretne szolgálni. Szerencséjére pont van egy üres hely a 666-os osztagban, ami a korábban emlegetett sikoltozós és csettegős párosnak köszönhető.[/spoiler]
Eddig nagyon bulls..t szaga van...  :ejj: Azt már ide sem írom, hogy mely másik műveket vették referenciának, aki megnézi, úgyis látni fogja a hasonlóságot.  ^^
Muv-Luv Alternative spin-offnak írja a MAL, ami sztem elég sz.r volt, szóval ennek tudatába én nem is vártam sokat.
De azért még kap egy-két részt.
Már a sétáló-lézerágyúszemű-heregolyó-ufók megjelenésekor sejtettem, hogy nekem nem lesz nézős.  :rotfl:

Boku dake ga Inai Machi 1-2

Eddig tetszett, remélem marad a színvonal.

Cloud

#9896
Divine Gate 1. rész után nem nagyon fogott meg, de még adok neki 2-3 rész esélyt. Hátha.

szerk:

Dimension W viszont jónak tűnik, és a grafika is tetszik.

danika230

Shoujo-tachi wa Kouya wo Mezasu ep2
Azt egyenlőre nem lehet rá mondani, hogy lassan haladna. Egy rész alatt összegyűjtötték a klubtagokat. Aminek örülök, legalább nem ezzel fog elmenni az egész évad. :D

Cobra

Active Raid 02: ez eddig nagyon gyenge. Még adok neki pár részt, de szerintem erősen felejthető "alkotás" lesz.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

gerey

Quote from: Cloud on 2016-01-14, 23:37:43
Divine Gate 1. rész után nem nagyon fogott meg, de még adok neki 2-3 rész esélyt. Hátha.

szerk:
Dimension W viszont jónak tűnik, és a grafika is tetszik.
+1 Kivéve, h a DG-t fél részig néztem, erőltetett mágus iskolások cuccból van elég...

DW viszont tetszett, remélhetőleg ez így is marad. :D