Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

chilip

Kiznaiver szép meg minden, de nem nekem való :) mindenki össze van kötve a fájdalom által... japán főbűn az ha valaki retardált... izé oké... dropped

Zelda

Jajj de nagy a csend errefelé...

Koutetsujou 2.
Habár delayelték az epizódot jövő hétre, nekem mégis volt alkalmam megnézni.  :P Továbbra is tetszetős, nekem határozottan jobban fekszik a SnK-nál, szóval a favoritok között foglalja a helyét jelenleg.

Re: Zero 3.
Ez abszolút az adu ász ebben az évadban, ha láttunk is mostanában pure epicness epizódot, ez mindent felülmúlt. Külön kiemelném, hogy olyan apró részletekre is ügyelnek, ami más animéknél gyakori hiba szokott lenni, szóval frankó ám nagyon!!!
[spoiler] Pl. mikor Reinhardt lehajolás helyett a lábával vette fel a kardot a földről, ami tökéletesen logikus, mikor egy veszedelmes gyilkos áll veled szemben... No meg hogy Puck nem hozta a szokásos klisét, h "úristen kölyök, te honnan tudod hogy egyáltalán vagyok, miért látsz, miért tudod a nevem" stb...[/spoiler]

Big order 1.
Aki még nem hallott róla, csak megemlíteném ez a Mirai Nikki mangakájának új műve, szóval hasonlóan beteg és elborult gondolatok ihlették a darabot... Yandere-ből sincs hiány természetesen, s bár grafikailag láttunk már jobbat, nekem tetszett az első rész.

Kuromukuro 1-2.
II-III. kategóriás mecha anime, de ami megfogott belőle az az időutazó mechával harcoló szamuráj csávó, ez azért vicces kombináció. :D Majd meglátjuk mi sül ki belőle.

Sakamoto desu ga? 1.
Hát... Elgondolkoztam a végén, h voltaképp mi a francot is láttam...  :lul:

Mayoiga 3.
Hahha... Néha szaggat a kép rendesen a karaktereknél, még mindig nem tudom hova tenni az egészet. Egy biztos: mindenki totál zakkant.

És még mindig van! :D
Gundam 0096 Unicorn 1-3.
Sok újat nem mond a mozisorozat után, ám eddig nagyon kellemes átdolgozása az eseményeknek. Itt-ott felcseréltek egy-két jelenetet, de ez semmit nem rontott az összképen, csupán az animációban látok néhol egy kis elcsúszást. A zene pedig még mindig lenyűgöző.

Endride 2.
Továbbra is lecsúszott lame ass fantasy harmadrangú szereplőkkel. Egyedül a sárkány javít valamelyest az összképen...

Boku no hero academia 3.
Szakadtam rajta, nagyon szórakoztató darab, olyan tengen toppás beütéssel, cool háttérzenékkel és remek karakterekkel. Alig bírom megállni, hogy ne kezdjem el a mangát.

kikuchiyo

Quote from: Zelda on 2016-04-18, 18:42:55
Jajj de nagy a csend errefelé...

Nyilván csend van, döglött volt a fórum pár napig.

Quote
Koutetsujou 2.
Habár delayelték az epizódot jövő hétre, nekem mégis volt alkalmam megnézni.  :P Továbbra is tetszetős, nekem határozottan jobban fekszik a SnK-nál, szóval a favoritok között foglalja a helyét jelenleg.

Úgy lehetne jellemezni a sorozatot, hogy SnK++, végül is a stúdió, az alkotógárda jelentős része, a téma és a hangulat is azonos vagy nagyon hasonló, de ez szebb meg jobb.
Kicsit azért érezhető volt már ezen a részen is, hogy a kevésbé fontos jeleneteknél visszavettek az animáció részletességből, de még így is látványos.

Quote
Mayoiga 3.
Hahha... Néha szaggat a kép rendesen a karaktereknél, még mindig nem tudom hova tenni az egészet. Egy biztos: mindenki totál zakkant.

Ez a sorozat egy trainwreck, ahogy tulajdonképpen várni lehet, de egyre inkább úgy néz ki, hogy még csak nem is vicces vagy érdekes. Gyorsan fogy a türelmem.
Failure is the default option

Zelda

Quote from: kikuchiyo on 2016-04-18, 20:00:15
Quote from: Zelda on 2016-04-18, 18:42:55
Jajj de nagy a csend errefelé...

Nyilván csend van, döglött volt a fórum pár napig.

Nem tudtam, csak tegnap volt időm felnézni, ma meg írni xD Off vége

blackronin

Boku no hero academia 1-3
Diliből belenéztem, de egész szórakoztató egy darab.
Rosszabbra számítottam, főleg hogy a szuperhősös témát milyen jól hozza az OPM.

Isley

Quote from: blackronin on 2016-04-19, 12:10:04
Boku no hero academia 1-3
Diliből belenéztem, de egész szórakoztató egy darab.
Rosszabbra számítottam, főleg hogy a szuperhősös témát milyen jól hozza az OPM.

Én is hasonlóképp vélekedek. OPM mellett nekem a Tiger & Bunny jut még eszembe róla. Érdekes sorozat lehet, eddig mondjuk semmi különös és azért nagyon érződik az amerikai hatás. Animációra elég jó, artra viszont még mindig szokni kell.

ogre

még mindig csend, és senki nem méltatja az archer... a kabaneri legújabb részét?
mármint a másodikat.
leültem, és már vége is volt. teljesen lekötött. eddig csillagos ötös. a végét úgyis majd jól elkapkodják.

Cobra

Shingeki no Kyojin is jól indult...
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Cloud

Quote from: ogre on 2016-04-23, 20:45:15
még mindig csend, és senki nem méltatja az archer... a kabaneri legújabb részét?
mármint a másodikat.
leültem, és már vége is volt. teljesen lekötött. eddig csillagos ötös. a végét úgyis majd jól elkapkodják.

Hm, még a kínai raw-ot láttam, de azt hittem ide is írtam róla, aztán kiderült hogy Prohardverre írtam csak. :D nekem bejött a rész. Most viszont kerestem 3. részt, erre látom:

"Episode 3 will be delayed for 1 week due to the earthquake."

danika230

Quote from: Cobra on 2016-04-23, 21:34:45
Shingeki no Kyojin is jól indult...
ez igaz, remélem nem az lesz ebből is mint abból.

Quote from: Cloud on 2016-04-23, 21:38:11
"Episode 3 will be delayed for 1 week due to the earthquake."
már a 2.rész csúszott 1 hetet, az most jött ki csak rendes verzióban.

Cloud

Quote from: danika230 on 2016-04-23, 21:56:13
Quote from: Cobra on 2016-04-23, 21:34:45
Shingeki no Kyojin is jól indult...
ez igaz, remélem nem az lesz ebből is mint abból.

Quote from: Cloud on 2016-04-23, 21:38:11
"Episode 3 will be delayed for 1 week due to the earthquake."
már a 2.rész csúszott 1 hetet, az most jött ki csak rendes verzióban.

Azt hittem a 3. részből is lesz kínai változat. :D

ogre

Quote from: Cloud on 2016-04-23, 22:06:42
Azt hittem a 3. részből is lesz kínai változat. :D

persze. kicsit olcsóbb, szarabb cgi-vel, és rosszabb hangminőségben :)

Zelda

Re: Zero kara... 1-4.
Aztap*csa!!!!!
Hát... Ez vezeti nálam az évadot magasan. Pls give me the LN... NOW!

kada

Quote from: Zelda on 2016-04-24, 21:31:41
Re: Zero kara... 1-4.
Aztap*csa!!!!!
Hát... Ez vezeti nálam az évadot magasan. Pls give me the LN... NOW!
Mangával spoilereztem magamnak egy sort, és... basszus annyira várom az egyik jelenetet hogy meg tudják-e csinálni jól. Aztán a következőt...

Cloud

Quote from: Zelda on 2016-04-24, 21:31:41
Re: Zero kara... 1-4.
Aztap*csa!!!!!
Hát... Ez vezeti nálam az évadot magasan. Pls give me the LN... NOW!

Na megnéztem az első 3 részt és eddig bejön. Jöhet a folytatás, mert kíváncsi vagyok nagyon, hogy mi folyik a háttérben.

Zelda

Quote from: kada on 2016-04-25, 12:19:41
Quote from: Zelda on 2016-04-24, 21:31:41
Re: Zero kara... 1-4.
Aztap*csa!!!!!
Hát... Ez vezeti nálam az évadot magasan. Pls give me the LN... NOW!
Mangával spoilereztem magamnak egy sort, és... basszus annyira várom az egyik jelenetet hogy meg tudják-e csinálni jól. Aztán a következőt...
Sztem hosszú hónapok óta ez az első show, amit nem spoilereztem el magamnak. Na meg talán a Boku no hero academia. De őszintén: nem is tervezem.

kada

Quote from: Zelda on 2016-04-25, 19:02:05Sztem hosszú hónapok óta ez az első show, amit nem spoilereztem el magamnak.  De őszintén: nem is tervezem.
Volt eltérés a mangától, de nem rossz!

Azért spoilereztem magamnak egy hete, hogy tudjam érdemes-e reménykedni.

Igen.
Úgyhogy nem is kell spoilerezni, lehet én is abbahagyom.

Cloud


Re Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu
- 4. Rész

A kis loli csaj már most idegesít, de amúgy egy laza rész volt. A végén gondoltam hogy ez lesz, [spoiler]valszeg álmában megölték.[/spoiler]

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん


Cloud

Elkezdtem nézni Seisen Cerberus-t, meg Macross Deltát, előbbi fun eddig, utóbbinál magam is meglepődtem, de tetszik. (holott korábbi Macross részeket pont a zenélős részek miatt nem csíptem)

Akik nézik azokhoz kérdés:

Amikor a kiscsaj mesél róla hogy egy ismeretlen megmutatta neki a földi zenét, az ott bejátszott lányok a korábbi Macross sorozatok főszereplői?

Cobra

Hide and fear, Cobra Commander is here !

Cloud

Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu EP6

Mondanám hogy nem számítottam a végére, pedig de. :)

ogre

Quote from: Cloud on 2016-05-11, 12:45:51
Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu EP6

Mondanám hogy nem számítottam a végére, pedig de. :)

ha jól emlékszem, két résszel ezelőtt volt is rá utalás, csak azt ügyesen elfeledtették.

-OJ-

Mégis 50 részes lesz a Twin Star Exorcists, az Ace Attorney pedig 24.részes (by Crunchy).

Még jó, hogy mindkettőt dobtam pár rész után. Ennyit egyikből sem néznék végig  ^^"

danika230

Quote from: -OJ- on 2016-05-14, 11:06:52
Mégis 50 részes lesz a Twin Star Exorcists, az Ace Attorney pedig 24.részes (by Crunchy).

Még jó, hogy mindkettőt dobtam pár rész után. Ennyit egyikből sem néznék végig  ^^"

Még jó hogy lemondtam a Twin Star Exorcists-ról.  :D
A másik tervben se volt.

Darkstar

#10016
Haifuri latest



Azok a remek árja gének.  :hail:

Szerk: ma is tanultam valamit. Az imgur képek végére kell tenni egy betűt és úgy elérhető thumbnail is.

Szerk2:
A Musaigen PD sem volt rossz azért.  :Kiraly:

[spoiler]


[/spoiler]

Néha úgy érzem, hogy hajlandó lennék komolyabb összeget letenni egy Kyoani által készített hentaiért.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

ogre

kabaneri asszem most lett dobva, a re:zero viszont még mindig jó :)

kikuchiyo

Failure is the default option

ogre

Quote from: kikuchiyo on 2016-05-15, 22:20:56
Mi bajod a Kabanerivel?

ha már ennyi energiát fektettek bele, akkor nem kéne tele lennie faszságokkal. ezek még nem láttak vasúti szerelvényt, az hétszentség. a múltkori részben a forduljunk már inkább a hegyek felé, és hopp, máris ott egy váltó. aztán szekértábor. most meg bottomless pit, aminek a szélén körbe lehet közlekedni, de miért is? ja, mert jól néz ki. remek, és ha körbevonatoztak rajta, akkor hova jutnak onnan tovább?
a karakterek meg... az elején még bevettem, hogy a főhős mennyire badass, de már nem (oké, az, csak nem érdekel). Mumei meg cuki, és óverpóver, de ez így nekem kevés.