Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

danika230

Boku no Hero Academia ep7

Ez részről részre egyre jobban tetszik  :cool: de úgy érzem ez a 13 rész igen kevés lesz.


Quote from: Darkstar on 2016-05-15, 20:48:03
Haifuri latest



Azok a remek árja gének.  :hail:
:D :jee:

Cloud

Re: Zero egyre jobb lesz.

Kérhetnék még valami ajánlást a szezonból? Esetleg az elmúlt szezonból?

Most ezeket nézem, de valami újra vágyom:


  • Kabaneri
  • Ushio
  • Re: Zero
  • Endride
  • Kaba
  • Macross Delta

danika230

Quote from: Cloud on 2016-06-02, 21:11:49
Re: Zero egyre jobb lesz.

Kérhetnék még valami ajánlást a szezonból? Esetleg az elmúlt szezonból?

Most ezeket nézem, de valami újra vágyom:


  • Kabaneri
  • Ushio
  • Re: Zero
  • Endride
  • Kaba
  • Macross Delta

én ezeket ajánlom még:
- Bungou Stray Dogs
- Boku no Hero Academia

SaiyaGin


Cloud

Na végre van egy kis mozgolódás a Re:Zero-ban.

blackronin

Boku No Hero Academia 1-13
Megvolt az első szezon, ami kellemesen szórakoztató volt.
Az anime jó animációval, okés zenével és jó szinkronhangokkal rendelkezik, valamint nem voltak laposak a részek sem.

Maga a sorozat nem hoz semmi újat (sem témájával, sem történetvezetésével), csak a már ismert shonen elemeket használja fel jól.
Emiatt a mangaka (aki mellesleg Oda ajánlásával kezdte a karrierjét) munkája elfogadható, bár nem tudom hogy emlékezni fogunk-e Midoriya kalandjaira évek múlva is...  ^^"

Isley

Boku No Hero Academia 1-13

Kimagasló OP, jó ending, shounen klisé a képernyő minden pontján, háttérsztorival alig, vagy egyáltalán nem rendelkező karakterek, de élvezetes harcok, jó ellenfelek, egy-két jó képesség, és a lehetőség arra, hogy valami figyelemre méltóvá váljon. A második évadnak örülök, annyira simán felkeltette az érdeklődésemet, hogy várjam a folytatást.

Cloud


Boku no Hero Academia

Kifejezetten tetszett az alaptémától függetlenül, plusz a zenék is jók voltak. Hamar elment a 13 rész (meló után kezdtem el. :D ), de ahogy olvasom jön a folytatás. Helyes, jöjjön csak.

blackronin

Mob Psycho 100 utolsó trailer a kezdés előtt
https://www.youtube.com/watch?time_continue=81&v=mV39saBlBLI

Érdekes, hogy ONE eredeti stílusa mennyire jól áll az anime feldolgozásnak.
Itt például nem érzem a Murata féle újrarajzolás szükségességét, mint a One-punch Man esetében.
Biztosan nézős lesz.  :smile:

Leara

Berserk 01: egyszerűen képtelen voltam levenni a szemem arról a borzalmas animációról  :eek:. Á, lehet, hogy inkább elolvasom a mangát.
MAL

SaiyaGin

A most véget ért sorozatok közül mivel érdemes próbát tenni?
(Csak a Joker Game-et láttam.)

Cobra

Nem igazán van/volt mit nézni. Kabanerit leírtuk, Macross Delta is elég gyenge lett. Talán az Assasination Classrom 2. szezonja.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

kada

#10032
Quote from: SaiyaGin on 2016-07-02, 23:27:57
A most véget ért sorozatok közül mivel érdemes próbát tenni?
(Csak a Joker Game-et láttam.)
Re:Zero ... : Alternatív világban ébredtem, mesterségem címere... animékből a jobbak közé tartozik szerintem.
Bár negatívum lehet egyeseknek, hogy a főhős One Of "Us". Nagyon mémeskút a fickó.
(lesz még folytatása, nem úgy ért véget)

Flying Witch - fekvés előtt meleg kakaó helyett ha a napod pocsék volt. Béke és nyugalom.
(lezárás nélkül ért véget, de nem is volt rá szüksége)

Netoge no Yome - fanservice és online játszás a suliban, illetve egy a valóság és a játék közti különbséget nem látó csajszival mit lehet kezdeni ha a játékban rámozdul az MC-re.
Marhára nem is akarta megváltani a világot, de ahhoz képest komolyabb erőfeszítéseket tett, mint az várható lett volna, nem csak simán egy tucatservice.
Persze ez is ízlések és pofonok.
(Az eredeti halad tovább, de az anime egész jól hagyta abba az utolsó résszel.)

SaiyaGin

Quote from: Cobra on 2016-07-02, 23:50:11
Nem igazán van/volt mit nézni. Kabanerit leírtuk, Macross Delta is elég gyenge lett. Talán az Assasination Classrom 2. szezonja.

:(

Quote from: kada on 2016-07-03, 02:00:22
Re:Zero ... : Alternatív világban ébredtem, mesterségem címere... animékből a jobbak közé tartozik szerintem.
Bár negatívum lehet egyeseknek, hogy a főhős One Of "Us". Nagyon mémeskút a fickó.
(lesz még folytatása, nem úgy ért véget)

Flying Witch - fekvés előtt meleg kakaó helyett ha a napod pocsék volt. Béke és nyugalom.
(lezárás nélkül ért véget, de nem is volt rá szüksége)

Netoge no Yome - fanservice és online játszás a suliban, illetve egy a valóság és a játék közti különbséget nem látó csajszival mit lehet kezdeni ha a játékban rámozdul az MC-re.
Marhára nem is akarta megváltani a világot, de ahhoz képest komolyabb erőfeszítéseket tett, mint az várható lett volna, nem csak simán egy tucatservice.
Persze ez is ízlések és pofonok.
(Az eredeti halad tovább, de az anime egész jól hagyta abba az utolsó résszel.)

:merci:
A Flying Witchet felírom, de a másik kettőt inkább kihagyom.

Cloud

#10034
Tales of Zestiria - The X-et valaki elkezdte esetleg? Ahogy olvasom nem játék adaptáció (nem csak adaptáció, hanem lesz új content is)lesz, szóval akár még érdekelhet is.

https://www.youtube.com/watch?v=uDiSwPWfAXc

___

Berserket bevállalta végül valaki? :D

Cobra

Ha az OVA folytatása, akkor akár jó is lehet. (mármint a Zestiria)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Cloud

Quote from: Cobra on 2016-07-03, 23:25:52
Ha az OVA folytatása, akkor akár jó is lehet. (mármint a Zestiria)

Elvileg nem folytatás.

Cloud

Meh, amikor kezdene érdekes lenni a Re: Zero akkor lesz vége persze a résznek.

blackronin

#10038
Öööö... az megvan, hogy a Drifters anime első OVA-ja kijött pár hete?
Én is kb. most értesültem róla...  ^^"
Fordítás egyelőre nincs, de elég jónak tűnik (torrent a nyaa-n).

edit:
Én azt hittem, hogy csak októberben kezdődik az anime, erre kiderül hogy a legújabb mangakötet mellé jött ez a "kis" ízelítő.

edit2:
Belenéztem a RAW változatba és meg kell, hogy mondjam, hogy a Hellsing OVA minőségét hozza minden téren...
Ami remek hír!  :jee:
Majd végignézem, ha rendes felirat kijön hozzá.

kada

Masou Gakuen HxH
Avagy miért is ne töltsünk le animét csak egy nagyon rövid, képeket mellőző leírás alapján.

Ismeretlen eszméletlen lány parancsra megerőszakolása teljesen oké, ne kérdezz hülyeségeket buta kis haszontalan öcsi akit X éve nem láttam miután kidobtam a francba mint egy taknyos papírzsepit.

kikuchiyo

Orange 1 rész után

Középiskolás lány levelet kap a 10 évvel későbbi önmagától, hogy mit csináljon másképp, ha nem akarja nagyon megbánni. Barátok meg sport meg Tokióból érkezett új srác, meg gondolom majd szerelem meg vergődés.

A jövőből üzenetet kapós aspektusa miatt érdekelt volna, de túl... középiskolás... meg lányos ez nekem.

Egy dologra vagyok kíváncsi: mit keresett a magyar zászló a hátsó táblán az osztályteremben?
Failure is the default option

Cloud

D.Gray-man HALLOW - 1. rész

Egynek elment, a vége érdekes volt.

Isley

Quote from: Cloud on 2016-07-07, 18:27:14
D.Gray-man HALLOW - 1. rész

Egynek elment, a vége érdekes volt.

Nekem az volt furcsa, hogy az összes szinkronhangot kicserélték. Eltelt vagy 7-8 év, de azért ez durva. A grafikán viszont meglepődtem. A manga rajzolása teljesen megváltozott, az anime karaktergrafikája viszont szinte alig változott.
Kicsit újragondolták az előző anime végét, ami nem rossz, összességében elment, igen.

Darkstar

Jó lesz ez az új Love Live is, csak túl kell lendülni azon, hogy mások a szereplők.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Cloud

Fukigen na Mononokean

1. rész lement. Slice of life + youkai-ok? Hm, talán még jó is lehet.

Cobra

Alderamin on the Sky 01: eddig generic fantasynak tűnik, de legalább jó a grafika.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

ogre

re:zero 15
ez elég ütős lett, pedig az előző részekben még agyfaszt kaptam Subaru-tól

LuckyDingo

Quote from: ogre on 2016-07-10, 21:43:52
re:zero 15
ez elég ütős lett, pedig az előző részekben még agyfaszt kaptam Subaru-tól
Én most is. :D

kada

Quote from: LuckyDingo on 2016-07-11, 01:39:09
Quote from: ogre on 2016-07-10, 21:43:52
re:zero 15
ez elég ütős lett, pedig az előző részekben még agyfaszt kaptam Subaru-tól
Én most is. :D
:rotfl:

(nem) Viccet félretéve, el nem tudtam képzelni, hogyan tudják majd csökkenteni a főhős iránt érzett ellenszenvem.
Talán sikerül nekik.

Cloud

#10049
Quote from: ogre on 2016-07-10, 21:43:52
re:zero 15
ez elég ütős lett, pedig az előző részekben még agyfaszt kaptam Subaru-tól

Na ez egy kivételesen jó rész volt. Mangával mondjuk elspoilereztem magam, de az odabújós hintós részt ahogy látom kihagyták. Kár, aranyos volt. :)