Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

Isley

Quote from: Cloud on 2016-09-04, 19:00:46
Quote from: Isley on 2016-09-04, 18:03:14
D.Gray-man 9. részig

Nézi még valaki? Ezek az Alma Karmás részek, Kanda múltjáról, Allen belső küzdelméről, Tizennegyedik ébredéséről nagyon jó részek voltak. Plusz a manga alapján nagyobb eltérésre számítottam a grafika terén, ehhez képest meglepően remek a rajzolás.
Külön plusz, hogy nemcsak az OP, hanem az ED is kimagasló.

Én nézem, de csak megszokásból már. 8. résznél vagyok, de rájöttem, hogy annyira nem izgat már fel mint a régi sorozat. :(Ettől függetlenül végignézem.

Annak idején engem is sokkal jobban érdekelt. Néhány seiyuu-váltást (Kanda, Lenalee, Tyki, Road - és Earl, de ott elhunyt a korábbi) egyébként is nagyon megsínylett a sorozat, de jobb azért, mint amire számítottam.

Cloud

Re: Zero 23.

Az a befejezés.  :comp: :jee: [spoiler]Na vajon hova teszik a reset pontot? Bálna után?[/spoiler]

ogre

Quote from: Cloud on 2016-09-04, 21:27:35
Re: Zero 23.

Az a befejezés.  :comp: :jee: [spoiler]Na vajon hova teszik a reset pontot? Bálna után?[/spoiler]

nagyon gyanús volt, hogy [spoiler]subaru már rég pusztult meg[/spoiler]
az fix, hogy meglepett a fordulat, és még mindig jó a sorozat

Cloud

Quote from: ogre on 2016-09-04, 23:22:23
Quote from: Cloud on 2016-09-04, 21:27:35
Re: Zero 23.

Az a befejezés.  :comp: :jee: [spoiler]Na vajon hova teszik a reset pontot? Bálna után?[/spoiler]

nagyon gyanús volt, hogy [spoiler]subaru már rég pusztult meg[/spoiler]
az fix, hogy meglepett a fordulat, és még mindig jó a sorozat

Egyébként [spoiler]simán el tudom képzelni, hogy végül Julius mégsem öli meg és valahogy máshogy csinálják ki Betelelelegululusiet.[/spoiler]

kada

Quote from: Cloud on 2016-09-04, 21:27:35
Re: Zero 23.

Az a befejezés.  :comp: :jee: [spoiler]Na vajon hova teszik a reset pontot? Bálna után?[/spoiler]
Szerintem [spoiler]amikor megérkezik a spirit knight.
Nem megint "Rem de jó, hogy itt vagy", hanem "Szánalmas alak! Félholtra vertél amikor nem kellett volna, de megölni nem tudtál amikor az volt az egyetlen megoldás?!"
És igen, nagyon esedékes volt már az MC halála. Már megint  :lol:[/spoiler]

Cloud

#10145
Qualidea Code

9. rész

Megmondtam, annyira nagyon megmondtam. :whoah:

szerk&repost:

Mob Psycho 9. rész

Ez kész ez a sorozat :D

Cloud

Subaru Impreza heti része (aka Re: Zero 24)

Tetszett, tetszett, végre használta a fejét rendesen, innentől az évadzáróra leszek a legjobban kíváncsi, hogy mit hoznak be. :hopp:

Isley

Mob Psycho 100, 10. rész

Nem rosszak a Claw elleni harcok. Mob is jó, amikor néha alkalomadtán komolyan veszi. Ami zavar, hogy Mob mestere megint nem szerepelt, pedig ő a legnagyobb arc.

blackronin

Quote from: Isley on 2016-09-13, 14:31:57
Mob Psycho 100, 10. rész

Nem rosszak a Claw elleni harcok. Mob is jó, amikor néha alkalomadtán komolyan veszi. Ami zavar, hogy Mob mestere megint nem szerepelt, pedig ő a legnagyobb arc.
:tezsvir:

Reigen pedig jövő héten jön (az előzetes lelőtte már ezt), szóval ő sem marad ki a jóból.  :P

Isley

D.Gray-man Hallow 11. rész

Szépen derülnek ki itt a dolgok. S az, hogy Allen

[spoiler]Tykivel és Road-val dezertált, elég durva.[/spoiler]

Akárhány év telt is el, ezek a részek még izgalmasabbak, mint anno voltak.

Cobra

Jól sejtettem, Alderaminban Jean=Lelouch :D
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Cloud

Re: Zero 25.

Sejtettem hogy ilyesmi vége lesz, de azért egy kisebb- nagyobb cliffhangert elviseltem volna. Na meg REM-et :( Remélem hamar bejelentik a folytatást.

ogre

rezero end

igazából jó lett a vége, bár az utolsó öt percet simán kihagyhatták volna.
azt sem érzem, amitől féltem, hogy elsietik/megvágják/béna lesz
ettől függetlenül jó néhány szereplőnek adtam volna plusz műsoridőt, meg érdemi részt a plotban, de akkor meg már egy másik sztoriról van szó...

Darkstar

LL:S 12

SUNRISEEEEEE
[spoiler][/spoiler]
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Leara

Orange 12: hááát... legalább kaptunk magyarázatot a levelekről... az már más kérdés, hogy milyet  :lul:
MAL

blackronin

Mob Psycho 100, 11. rész
Reigen aztán alakított a részben, egyértelműen ő uralta az eseményeket.  :P
Jövő héten finálé, az anime kellemesen hozta az elvárásokat.  :smile:

Bicskei

jól látom hogy ez az őszi szezon kritikán aluli lesz?
Ultras liberi

Isley

Quote from: blackronin on 2016-09-19, 21:14:58
Mob Psycho 100, 11. rész
Reigen aztán alakított a részben, egyértelműen ő uralta az eseményeket.  :P
Jövő héten finálé, az anime kellemesen hozta az elvárásokat.  :smile:

Reigen hatalmas volt. Talán az eddigi legjobb dumái és pillanatai. Kivétel a vége, az durva volt.

SaiyaGin

Quote from: Bicskei on 2016-09-20, 09:48:07
jól látom hogy ez az őszi szezon kritikán aluli lesz?

Ahogy nézem, az ősszel induló sorozatok fele folytatás lesz. :3x3:

kada

Quote from: Bicskei on 2016-09-20, 09:48:07
jól látom hogy ez az őszi szezon kritikán aluli lesz?
Mindig ezt mondjuk :D

Bár esélyes hogy a napi 1 friss anime nem lesz meg, ami elég szomorú lenne, mint a felhozatal mércéje, hát még ha a minőségük se lesz az igazi.

SaiyaGin

A most véget érőkből mit érdemes megnézni?

kada

#10161
Quote from: SaiyaGin on 2016-09-25, 16:13:33
A most véget érőkből mit érdemes megnézni?
Puskázni innen puskázom, hogy mi is volt...
"Érdemes megnézni" - persze ha az adott műfaj nem érdekel, akkor nem.

- Adrenalin of the Sky - fantasy, aki az első részben nem volt ott, annak nem garantált az élete, az MC meg Hagure Yuusha kaliberű
- Fukigen no Mononokean - Youkai történet egy Natsuménál rosszabb főhőssel
- ReZero - "Fantasy világban ragadtam, mesterségem címere MC". Az elején a kőkemény otaku mentalitása, a kétharmadánál a szétesés irritáló volt, de ettől eltekintve jó.

- KonoBu - sehová se tartó RomCom középiskolában
- ReLife - "mi lenne, ha visszacsinálhatnád az életed, és újra középiskolás lehetnél, mit csinálnál máshogy?" kérdés feszegetése. A Phlebotinum-on túl kell lépni.
- Saiki Kusou no Psi-nan - iskolai gag sorozat egy kb minden szupererővel megvert iskolás srác hétköznapi nehézségeiről, egy részbe 3-4 történetet sűrít.
- Mob Psycho - a másik szupererővel megvert iskolásról szóló sorozat, ez komolyabbnak van szánva, és a mentor karakter miatt már megér egy próbát.
De tényleg. A One Punch Man alkotójának műve ennek a mangája is.

Tales of X is lehetett volna jó, de a történetszálak keverésénél leragadtam.

Cobra

Qualidea Code egynek elmegy, de semmi maradandó. Kb standard sci-fi középiskolás főhősökkel, minimális csavarral, de egyen befejezéssel.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

danika230

91 Days ep10

[spoiler]Úgy tűnik az anime végére senki se marad életbe :D[/spoiler]

SaiyaGin

Quote from: kada on 2016-09-25, 17:15:04
Puskázni innen puskázom, hogy mi is volt...
"Érdemes megnézni" - persze ha az adott műfaj nem érdekel, akkor nem.

- Adrenalin of the Sky - fantasy, aki az első részben nem volt ott, annak nem garantált az élete, az MC meg Hagure Yuusha kaliberű
- ReLife - "mi lenne, ha visszacsinálhatnád az életed, és újra középiskolás lehetnél, mit csinálnál máshogy?" kérdés feszegetése. A Phlebotinum-on túl kell lépni.
- Mob Psycho - a másik szupererővel megvert iskolásról szóló sorozat, ez komolyabbnak van szánva, és a mentor karakter miatt már megér egy próbát.
De tényleg. A One Punch Man alkotójának műve ennek a mangája is.

Tales of X is lehetett volna jó, de a történetszálak keverésénél leragadtam.
Quote from: Cobra on 2016-09-25, 18:07:22
Qualidea Code egynek elmegy, de semmi maradandó. Kb standard sci-fi középiskolás főhősökkel, minimális csavarral, de egyen befejezéssel.

:merci:

Kvikveg

Quote from: kada on 2016-09-25, 17:15:04
...
- ReLife - "mi lenne, ha visszacsinálhatnád az életed, és újra középiskolás lehetnél, mit csinálnál máshogy?" kérdés feszegetése. A Phlebotinum-on túl kell lépni.
..
https://myanimelist.net/anime/30015/ReLIFE leiras utan: LOL, vegre valami. Remelem humorosra vettek.  :lul:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kada

Quote from: Cobra on 2016-09-25, 18:07:22Qualidea Code egynek elmegy, de semmi maradandó. Kb standard sci-fi középiskolás főhősökkel, minimális csavarral, de egyen befejezéssel.
Szerintem a Qualidea Code nagyon fogja a néző kezét, és előre megsúgja mi hogyan lesz ha már láttál pár hasonlót, úgyhogy akkor már inkább...
ReWrite!
VN adaptáció, az eredeti a Key kiadásában jelent meg mint a Clannad is, viszont azzal ellentétben itt van globális történetszál, természetfeletti, háború a tömegek szemétől rejtve.
Valamint a konfliktusról nem ordít annyira messziről, hogy mi lesz a vége (márpedig vége lett, nem kerülték el egy lehetséges folytatás reményében).

frozenstein

Quote from: kada on 2016-09-25, 17:15:04
- Saiki Kusou no Psi-nan
Ez most nem ér véget, lesz mégegy cour.

Quote from: kada on 2016-09-26, 00:42:15
ReWrite!...
...(márpedig vége lett, nem kerülték el egy lehetséges folytatás reményében)
Januárban jön a második évad.

kada

Quote from: frozenstein on 2016-09-26, 01:28:22
Quote from: kada on 2016-09-26, 00:42:15
ReWrite!...
...(márpedig vége lett, nem kerülték el egy lehetséges folytatás reményében)
Januárban jön a második évad.
:he:
...
"You know nothing, John Snow!"

blackronin

Mob Psycho 100, 1-12. rész
Összefoglalva hasonlóan kellemes meglepetés ért, mint anno az OPM megnézésekor.
Minden olyan jól összeállt, hogy nem tudok belekötni.
Az art stílus, az animáció, a hangok, a zene és a cselekmény átültetése a mangából.
Nálam ez a sorozat simán 10/10.