Új sorozatok, [insert year and season here]

Started by kikuchiyo, 2007-03-24, 19:32:19

Previous topic - Next topic

chilip


Darkstar

Eromanga sensei cute AF.
A Hinako Note sem rosz, de a manga alapján kicsivel több lewd kellene bele.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

SaiyaGin

Little Witch Academia 1-6.
Nem rossz, de valahogy hiányzik belőle az a varázslat, ami a 2013-as verziót olyan élvezetessé tette. (Meg Akko szerencsétlenkedése is részről-részre egyre jobban idegesít.)

chilip

Re Creators 1-2 - egész jó, remélem nem a szezon guilty crownja lesz (van rá esély sajna :D)

kada

Quote from: chilip on 2017-04-16, 12:06:57
Re Creators 1-2 - egész jó, remélem nem a szezon guilty crownja lesz (van rá esély sajna :D)
Belepörgettem a második részbe, a magical girl kétszer is egész poén szerepet kapott, ezért talán megérte betenni  :3x3:
Aztán ha több jó ötletük nincs vele, remélem hamar kiírják  ::)

Cloud

Shingeki no Bahamut Genesis Virgin

Elkezdtem nézni az új évadot, még mindig mocsok jól néz ki. Remélem Favaro hamar feltűnik. :D

Cloud

Shuumatsu Nani Shitemasuka? Isogashii Desuka? Sukutte Moratte Ii Desuka?

2 rész után egyelőre tetszik. Az alaptémából szerintem egy nagyon komor drámaibb cuccot is össze lehetne hozni (lásd Saikano), de gondolom itt azért ilyet nem kapunk.

SaiyaGin

Mushroom Samba Attack on Mushroom Little Witch Academia 08: úgy látom, a Triggernél még van abból a cuccból, amit a Kill la Kill idején szedtek.:D

Darkstar

Amennyire arcátlan shilling, annyira jót szórakozok a FAG-ön.  :muhahah:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Cloud


Kraivan

Boku no Hero Academia 7
Számomra a legjobb sorozat annak ellenére h második évad. Egyszerűen tűkön ülve várom a következő részt.
Gyanús hogy ebből az lesz h a mangát felfalom napok alatt...

SaiyaGin

Granblue Fantasy 1-4: vannak benne klisék meg hülyeségek, de azért egész szórakoztató sorozat.

Cobra

Én a 3. részt megnézés nélkül töröltem, annyira gagyinak tűnt az első két rész után.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

SaiyaGin

Quote from: Cobra on 2017-05-20, 10:03:27
Én a 3. részt megnézés nélkül töröltem, annyira gagyinak tűnt az első két rész után.

Az meglehet, hogy engem is azért szórakoztat, mert már nagyon rég nem láttam ehhez hasonló hagyományos fantasy/kaland műfajú animét. ^^"

kada

Quote from: SaiyaGin on 2017-05-19, 21:38:12Granblue Fantasy 1-4: vannak benne klisék meg hülyeségek, de azért egész szórakoztató sorozat.
Kis belepörgetés után reflexből dobtam.
Most kapott egy második esélyt azzal a kitétellel, hogy a zsebsárkányról nem vagyok hajlandó tudomást venni.
Sokat javít rajta.  ^^"

SaiyaGin

Quote from: kada on 2017-05-21, 18:10:19
Most kapott egy második esélyt azzal a kitétellel, hogy a zsebsárkányról nem vagyok hajlandó tudomást venni.
Sokat javít rajta.  ^^"

Nagy igazság. :haha:

Cloud

Shingeki no Bahamut: Virgin Soul

8. rész


Még mindig rohadt jó zenék vannak a sorozatban. A vége meg..Favaroooo végre. \o/ Az a szakáll.  :lol:

chilip

Re-Creators 8 - végre történt valami nem csak pofázás, de az is csak a legvége :/ tök jó ötlet az anime erre non stop world building meg szabályok magyarázása az arcunkba immár 8 részen keresztül. TÖRTÉNJEN IS VALAMI DAMMIT! :D

SaiyaGin

Quote from: chilip on 2017-05-28, 00:17:22
Re-Creators 8 - végre történt valami nem csak pofázás, de az is csak a legvége :/ tök jó ötlet az anime erre non stop world building meg szabályok magyarázása az arcunkba immár 8 részen keresztül. TÖRTÉNJEN IS VALAMI DAMMIT! :D

Akkor ezt se fogom megnézni. :szemuveges:

Cloud

#10249
Boku no Hero Academia
2x10
Az az összecsapás a végén.   :cool: :whoah:

SaiyaGin

Granblue Fantasy 12: nagyjából hasonló a véleményem, mint korábban: nem egy jó sorozat, de azért még nézhető, és elég könnyed ahhoz, hogy elszórakoztasson. Io viszont még a zsebsárkánynál is idegesítőbb. Néha még én is nagyon megérzem, hogy a sorozat egy játék adaptációja, ebben a részben különösen esetlenül lett megoldva, ahogy a játék egyes, az animében eddig nem bemutatott szereplői random felbukkantak. A játékban ez biztos nagyon :cool: hangulatot teremtett a megjelenésük, de itt elég hülyén mutattak.

Most, hogy ebből megnéztem az eddig kijött részeket, jöhet a többi szezonos sorozat.

blackronin

#10251
Attack of Titan S2:
Hozta az elvárásaimat, hallottam hogy már be is jelentették a harmadik szezont.
Megmaradt a minőségi animáció, a jó zene, a remek hangulat és a király harcok.
Aki olvasta a mangát, az tudja hogy a történetben egy kicsit másmilyen stílus jön majd, de szerintem az is be fog jönni a többségnek.

Boku no Hero Academia továbbra is kedvenc, semmi extra maga a történet, de nézeti magát a sorozat.  :smile:

SaiyaGin

SnK 32: na ez már tetszett! :jee: Ilyesmire vártam egészen eddig ebben a szezonban.

Kraivan

QuoteBoku no Hero Academia továbbra is kedvenc, semmi extra maga a történet, de nézeti magát a sorozat. 
Most néztem hogy 25 rész a mássodik évad, ami remélem hogy Gran Torino és a Hero Killer sztorijára megy rá. Nagyon csalódott lennék ha valami ostoba fillerrel állnának elő.

frozenstein

Quote from: Kraivan on 2017-06-25, 10:37:36
QuoteBoku no Hero Academia továbbra is kedvenc, semmi extra maga a történet, de nézeti magát a sorozat. 
Most néztem hogy 25 rész a mássodik évad, ami remélem hogy Gran Torino és a Hero Killer sztorijára megy rá. Nagyon csalódott lennék ha valami ostoba fillerrel állnának elő.
https://www.animenewsnetwork.com/news/2017-06-23/my-hero-academia-anime-reveals-gran-torino-character-design/.117933

SaiyaGin

A most véget érő sorozatok között volt olyan, ami nem valaminek a folytatása, és érdemes megnézni?

Bicskei

Quote from: SaiyaGin on 2017-06-28, 21:28:54
A most véget érő sorozatok között volt olyan, ami nem valaminek a folytatása, és érdemes megnézni?

amit követtem és érdemes belenézni:
Akashic, shuumatsu, Busou Shoujo Machiavellianism, Renai Boukun mondjuk a legtöbb a heti 19-20 percnyi agykikapcsnak volt csak jó....amit kerülj: clockwork planet...
Ultras liberi

Cloud

Knight's & Magic

1. rész

Jó volt ez szerintem, bár én alapból szeretem a mecha cuccokat. Itt meg keveredik fantasy-val is. Várom a folytatást.

Cloud

#10258
No elkezdtem a szezont:

Kakegurui: 2 rész után vadállat, pedig kb semmi nem történik. :D

Fate Apocrypha: 2 rész után WOW, jobban tetszik mint előző széria.

Made in Abyss:
Mitsudomoe-re emlékeztet, ahogy olvasom a későbbiekben jó véres lesz

Jikan no Shihaisha: Ennél rezeg a léc, a téma érdekel, kell még pár rész hogy dönteni tudjak.

In Another World With My Smartphone: iPhone-al a magic világba? :D Ok ez full Konosuba, szóval nézem. \o/

Hajimete no Gal: Hajaj, a szezon ecchije. :D Imádom. Van cenzúra mentes változat, azt nézzétek  :Kiraly:

kikuchiyo

Made in Abyss

Ajánlás alapján belenéztem, és megfogott. Csalóka, mert a tündibündi rajzstílus és az aranyos főszereplők ellenére már a világépítést megalapozó első három-négy rész mögül is elősejlik valami sötét és alattomos.

Aztán nem bírtam magammal és felhajtottam a mangát (holmi négychan threadekből lehet összevadászni a fordításokat, a hivatalos kiadás csak jövőre jön). Hát...
El nem tudom képzelni, hogy ezt hogy fogják animálni. Nem csak elősejlik az a bizonyos sötét ebben a mangában, hanem az arcodba ordít és megforgatja benned a mérgezett tüskét, és közben nem engedi, hogy félrenézz.

Persze nem újdonság, hogy egy ártalmatlannak, aranyosnak álcázott sorozat elboruljon a végére vagy a cukiság leple alatt bevigyen néhány gonosz mélyütést (lásd Alien Nine, vagy Madoka Magica, de akár az Evangeliont vagy a Sailor Moont is felhozhatnám), de ez a manga túlment bizonyos határokon.
Failure is the default option