Készülő (és nem futó) animék

Started by Nimlot, 2006-05-16, 12:23:35

Previous topic - Next topic

Manitu

Quote from: Saya on 2007-12-06, 20:25:11
Sziasztok!

Nem tudtok véletlenül arról, h a Peace Maker Kurogane lenne folytatása vagy készülőben van? Most végeztem vele, és nagyon tetszett. A gyanúra csak ez a "előzetes" (vagy fogalmam sincs róla mi ez) ad okot.. Miután kevéssé értek japánul, így nem vágom, h ez most mi... :3x3:

http://uk.youtube.com/watch?v=J6im6Clrf90
Olvasd el a kommenteket, ugord át a "zOMG second season!!11!1" fanboykodásokat, és máris megtudod mi ez. Valami reklám a mangához. Nincs második évad.


Saya

Köszi! Erre már nem figyeltem oda, megyek depizni...  De azért túlélem, csak olyan jónak indult! Never mind.  :szemuveges:

Public Hikikomori

Most olvastam, hogy a Higurashi no naku korou ni-t folytatják. Egyszerűen nem értem, mit szeretnének húzni még rajta, amikor a fő cselekmény lezárult, és már a második évad is túl vontatottra sikerült... :eek:
AnimeComment, a kritikai blog:

animecomment.blog.hu

chilip

hohóóó, lesz Vampire Knight anime áprilisban  :jee: romantikus-természetfeletti elég kevés akcióval, de a manga hangulata elég jól megfogott, be kéne fejezni azt is már  :_piszka: ameddig kijött

<< info >>


Solid Snake

Ez egy ilyen Rosario + Vampire-féle förtelem lesz?

chilip

nem, mangából pantyshot és echi kimaradt, ez komolyabb sokkal (dráma-szerelem-természetfeletti-nagyon kis harc) bár lehet animébe több harcot raknak, meg mangába is csak a felénél járok a kiadottnak, bár elég rég kezdtem (shame on me :D )

Solid Snake

Ez esetben nézős lesz.  :hopp:

Én

Kite Liberator
:whoah: Már leért, de még nem néztem meg

Soul

Majd érdekel a véleményed a ripről(kép,sub stb.).

minuszmiki

Érdemes megnézni az előzményt?

Draconire

Quote from: minuszmiki on 2008-03-31, 16:30:36
Érdemes megnézni az előzményt?

"18 Restricted, Action, Gunfights, Sex, Underworld, Violence" -én már csak ezek alapján meg fogom nézni^^

Dreamcleaver

Quote from: minuszmiki on 2008-03-31, 16:30:36
Érdemes megnézni az előzményt?

Sztem nem fontos hozzá, de megnézheted. Feltéve ha szereted a vért, meg hogy gusztustalan alakok fiatal lányokat erőszakolnak. Ja van benne drámai szál is.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

minuszmiki

Jóvan, nem hangzik ez olyan rosszul, egy órát rászánok. :)

Xzone

Quote from: Én on 2008-03-31, 14:36:41
Kite Liberator
:whoah: Már leért, de még nem néztem meg

Nem is volt rossz. Jó sok vér és erőszak, no meg persze golyózápor. Az utóbbi segíti a sok noname szereplőt a másvilágra; az egy kicsit meglepett azért, amikor a női WC-ben a fickó habozás nélkül, "casually" lelőtt mindenkit. Volt underage tits is, ami nálam jó pont.

[spoiler]Az kalciumdús űrkajától és a sugárzástól csontszörnnyé váló űrhajósos szálat azért elég gagyinak éreztem :)[/spoiler]

Zsiga

Quote from: Xzone on 2008-04-01, 00:46:33
[spoiler]Az kalciumdús űrkajától és a sugárzástól csontszörnnyé váló űrhajósos szálat azért elég gagyinak éreztem :)[/spoiler]
:lol:


kikuchiyo

Leírás a holnaptól kezdődő tavaszi szezon új sorozatairól

Ha találtok valami jót, ami nézhető lesz, arról majd számoljatok be.
Én végigfutottam a listát, de az ismertetők alapján semmi sem érdekel róla.
Failure is the default option

Én

Sok! :eek: Vagyis inkább sokféle, az őszi/téli szezonhoz képest. nekem van nem i egy, ami felkeltette az érdeklődésem a folytatásokon kívül.

Draconire

Yay, xxxHolic 2!
Meg lesz Spice & Wolf utánpótlás a Wagaya no Oinarisama képében, szóval nem lesz teljes bukás.

Bár a tavalyihoz képest az. :/

chilip

 Hát ezek kurva jók lehetnek :D
[spoiler=Kyouran Kazoku Nikki]

http://www.kyouran.jp/
Premieres April 12th, 2008
Airtime in Japan (JST, GMT+9): Saturdays at 25:00
Airtime in U.S. (EST, GMT-4): Saturdays at 12:00
Information Links: ANN Encyclopedia, AnimeNfo, AniDB, syoboi
If there's one really wacky series this season, this could be it. In Kyouran Kazoku Nikki, an incarnation of destruction was defeated by humanity, but it had left a curse before dying: its child would awaken in 1000 years and destroy the world. Approximately 1000 years later, mankind is able to use DNA testing to figure out a group of people who could be that child, but they still can't pinpoint exactly who. What they decide to do is to put all these people together in one family with the hope that the person who is the real child would develop love for their family and would no longer want to destroy the world. The wacky part comes in when you consider some of the characters in this family: a cat-eared loli (who's the mother figure no less), a lion, a biological weapon, and a jellyfish. That's got dysfunctional written all over it, so I think this has the potential to be hilarious.
Odds I'll Blog This: Good[/spoiler]
[spoiler=Kamen no Maid Guy]

http://www.maidguy.com/
Premieres April 5th, 2008
Airtime in Japan (JST, GMT+9): Saturdays at 25:35
Airtime in U.S. (EST, GMT-4): Saturdays at 12:35
Information Links: ANN Encyclopedia, AnimeNfo, AniDB, syoboi
Kamen no Maid Guy may be the single title I've been waiting the longest to see animated (nearly three years now). The story involves a normal girl who's half a year away from turning 18 and thus getting the right to inherit her grandfather's massive fortune. To protect her, her grandfather assigns her a shark-toothed warrior maid (to quote Dom, "a superpowered weirdo in a maid suit who doesn't know the meaning of restraint"), and hilarity ensues. It's a very fun manga to read with the scenario being similar to the funnier parts of Full Metal Panic!, and I'm hoping the anime adaptation can capture the style of humor that makes it so great.
Odds I'll Blog This: Good[/spoiler]

ezeket biztos nézem: CODE GEASS Hangyaku no Lelouch R2, Macross Frontier
ezekbe biztos belenézek:  Nijuu Mensou no Musume, Vampire Knight, Soul Eater, The Tower of Druaga ~the Aegis of URUK~

minuszmiki

Az őszi-téli szezonoknál nekem is változatosabbnak tűnik a felhozatal (bár így első blikkre a tavalyi tavasz közelébe sem ér), és egy másik blog alapján már nagyjából be is lőttem magamnak, miket fogok nézni. Nagyjából a linkelt oldal alja, (a xxxHOLiC kivételével), azok közül is leginkább a Toshokan Sensou és a Himitsu, + a To-LOVE-Ru.

Próféta

Allison & Lillia, már csak a pedigré miatt is?
Amúgy a Himitsu koncepciója érdekesnek tűnik.

Manitu

A Real Drive-ot már jóideje kinéztem magamnak, a többi nem kimondottan ragadott meg.


kikuchiyo

Egy-kettőnek lehet, hogy megnézem az első részét, de nem azonnal és nem nagy lelkesedéssel.

Kezdek kinőni az animékből, úgy látszik... :zomg:
Failure is the default option

kelvor

Real Drive +1
Himitsu +1
A Crystal Blaze is ígéretesnek tűnik. Igazság szerint határozottan jobban tetszik a mostani felhozatal, mint az őszi/téli egybevéve. Várjuk őket szeretettel.

troll q. : Junjo Romantica, anyone?  :zomg:

Quote from: kikuchiyo on 2008-04-03, 00:30:32
Kezdek kinőni az animékből, úgy látszik...

:he:

Kvikveg

Quote from: kikuchiyo on 2008-04-03, 00:30:32
Egy-kettőnek lehet, hogy megnézem az első részét, de nem azonnal és nem nagy lelkesedéssel.

Kezdek kinőni az animékből, úgy látszik... :zomg:
En par honap szuneteket tartok mostanaban.
Az az oroszlan-jellyfish kelloen elborultnak latszik, es az xxxHolic erdekel.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Soul

Quote from: kikuchiyo on 2008-04-03, 00:30:32
Kezdek kinőni az animékből, úgy látszik... :zomg:

Azt nem lehet  :smile:.

Én most képek alapján lőttem be mikbe fogok belenézni, az előzetes szövegeket nem olvastam el, legyen minden meglepetés.

frozenstein

Én megint azt csinálom, mint az őszi meg a téli szezonnál. A sorozatok 90%-át felirkálom, aztán ha lesz aki végig subbolja, akkor utólag 1-2  kivétellel meg is nézem őket.
Most is pár hétig max sávszéllel mennek majd a torrentek, ahogy sorra érnek véget a sorozatok. Nemtom említettem e már, hogy a suli mellet nagyon ráérek. :3x3:

Én

Quote from: frozenstein on 2008-04-03, 00:46:11
Nemtom említettem e már, hogy a suli mellet nagyon ráérek. :3x3:
Már több mint egy hete nem, szóval majdnem elfelejtettük, de kösz hogy szóltál. :D
Quote from: Soul on 2008-04-03, 00:43:43
Én most képek alapján lőttem be mikbe fogok belenézni, az előzetes szövegeket nem olvastam el, legyen minden meglepetés.
Hmm szerintem ha így döntenék, ezekből alig 3-at néznék meg.

Dreamcleaver

#809
Lesz sok ecchi yay!  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS