Készülő (és nem futó) animék

Started by Nimlot, 2006-05-16, 12:23:35

Previous topic - Next topic

Cobra

Hide and fear, Cobra Commander is here !


Leara

MAL

NLZ

Végre valami nézhető anime gyün. :)
[reserved]

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Acchan

Quote from: SaiyaGin on 2012-03-23, 10:48:27
http://www.animenewsnetwork.com/news/2012-03-22/moyashimon-returns-to-tv-in-new-anime-this-july

Igeeeeeeen!  :cool:


Meg akartam nézni, vajon a tegnap kijött Uchuu Kyoudai ovát (és a sorozatot) melyik csapat viszi majd, de se andibn-n, se fansubwiki-n nincs infó. Most hogyhogy ennyire hézagos a fansub táblázat? Na, nem mintha nagyon komolyan érintene az ügy, csak meglepődtem kicsit rajta.

Cobra

Hide and fear, Cobra Commander is here !

kada

#1717
Quote from: Darkstar on 2012-03-24, 15:21:53
http://www.youtube.com/watch?v=PA1tq_0Yibc

Aw yeah  :whoah:  :muhahah:
Impresshuns:
Az elejéből a legkoherensebb amit ki tudtam venni hogy "uuu, nyaaa! uuu, nyaaa! uuu, nyaaa!" -  ^^"
A közepétől előjöttek mindenféle monszták csak hogy pusztuljanak. - közipsuli+monsterhentből sosincs elég? ^^"
A végén a (nekem) loli orcáján barátian raepet ígérő arckifejezéssel letámadja a főhőst a fürdőben. - miután segít megmosni a hátát  :angyali: , vajon fogmosás is jön?


Jaaahogy ez a Nyarlathotep!
Átkozottak, miért moésítik Chtuluékat!? És miért nem tudok ellenállni majd valsz egy ilyen baromságnak? Join the Dark(star) side? Már megint?  ^^"

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん



chilip

francért nem csinálnak S2-t  :mad:

motifator

#1722
Quote from: Darkstar on 2012-03-25, 14:06:48
http://www.animenewsnetwork.com/news/2012-03-25/key-little-busters-visual-novel-gets-tv-anime


+1
Remélem, hogy KyoAni csinálja. P.A. Works is elmegy, csak ne Toei legyen.

Edit: kint van a bejelentés a VisualArt's Key facebook oldalán: http://www.facebook.com/VisualArtsKey
Arra a kérdésre, hogy KyoAni vagy P.A. Works, csak annyit válaszoltak, hogy "time will tell :D". Hát, meglátjuk, legalább nem azt válaszolták, hogy egyik sem.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Junchi

Ezt bizonyára mindannyian nézni fogjuk, kortól, nemtől és faji hovatartozástól függetlenül.

Prof. William

Én a Dusk Maiden of the Amnesia-t várom. A Mangája jó volt valami az is érdekel hogy milyen lesz a karakterdesign. Remélem megmarad a Maybe -féle karakteranimáció.

kada

#1725
Quote from: Junchi on 2012-03-28, 20:40:44
Ezt bizonyára mindannyian nézni fogjuk, kortól, nemtől és faji hovatartozástól függetlenül.
Szerintem meg ne nézze meg előre senki, hanem majd egy közös maratonon...

Acchan

Quote from: kada on 2012-03-29, 00:23:37
Quote from: Junchi on 2012-03-28, 20:40:44
Ezt bizonyára mindannyian nézni fogjuk, kortól, nemtől és faji hovatartozástól függetlenül.
Szerintem meg ne nézze meg előre senki, hanem majd egy közös maratonon...

Update:
QuoteManga creator Gengoroh Tagame reported on Thursday that the news of the anime adaptation is not true and added that he does not know anything about it.

Fáj a szívem.  :D

motifator

Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

kada


Junchi

Quote from: motifator on 2012-03-30, 22:13:09
Vajon lesz olyan jó, mint a Steins;Gate?

Kizárt! :3

Btw furcsállom, hogy még ki se jött a VN, de már be is jelentették az anime-adaptációt októberre. Chaos;Headdel is ugyanez volt, az is ugyanabban az évben kapott adaptációt, mint mikor a játék megjelent és... mondjuk úgy finoman, nem lett a legjobb. Ja és I.G? Biztos így akarnak vezekelni a Girly Clown miatt. :D

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん



Darkstar

Remélhetőleg menni fog az AT-X-en is.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kada

Quote from: Darkstar on 2012-03-31, 23:18:54
Remélhetőleg menni fog az AT-X-en is.
ATX: Sexiest loli steam and glare  :P

mmmm
[spoiler=loli glare][/spoiler]

Cobra

That's an " it's your last second without a wheelchair " look :D
Hide and fear, Cobra Commander is here !

kada

És ennek ellenére (vagy épp ezért?) vannak emberek akik fizetnének érte.

Darkstar

>Oreimo s2 announced
>Still 1st of April


És akkor most lehet várni, hogy igaz vagy sem.  :morci:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kada

Quote from: Darkstar on 2012-04-01, 11:24:29
>Oreimo s2 announced
>Still 1st of April


És akkor most lehet várni, hogy igaz vagy sem.  :morci:
OreKouhai-nál szólj