Offtopic

Started by Lt. Simoan Blarke, 2006-10-23, 21:38:47

Previous topic - Next topic

Xipe

in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Moha

Quote from: Én on 2010-08-31, 14:37:40
Ed Edd 'n' Eddy-t én is szerettem angolul, de magyarul borzalmasan ratyi. Mondjuk én kb azóta nem néztem CN-t mióta elkezdtek mindent szinkronizálni (az meg nem tegnap volt).
Nem nézek CN-t, de ugye olyanokat, mint a 2 stupid dogs (ami helyenként kimondottan jó volt), ugye nem szinkronizáltak, ugye nem? Borzalmas lenne, előre érzem!

Moha

Quote from: LiaLia on 2010-08-31, 16:35:37
aztán az olvasott mesék, kezdetben nekem olvastak, aztán már én olvastam a klasszikus magyar népmeséket, Benedek Elek, Illyés Gyula, különféle népek meséi, és nekem is a népek regéi, mondái
Olvasott mesék, igen. Mai szülőknek - tisztelet a kivételnek - "nincs idejük" mesét olvasni a gyereknek, azért ültetik le a TV elé inkább. Pedig egész más, mikor mesélnek a gyereknek meg mikor a TV "neveli"...

Mellesleg én anno szerettem a Jamie és a csodalámpát, a Frakk-ot, a Bob és Bobeket, az Elsüllyedt Világokat és persze az Egyszer Volt sorozatot, amiből még tanulni is lehetett.
Quote from: LiaLia on 2010-08-31, 17:00:37
:he: :he: :he: úristen, mik ki nem derülnek :D
Ó, nyugi, gyerekkorunk meséinek szép része anime. Csak hogy folytassam a sort:
http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=2738
http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=2654
http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=1008
http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=2871

Quote
Láttad a Vuk legújabb verzióját? :smile:
Azt, amit az IMDB-n 1.6-ra értékeltek, szemben az eredeti Vuk 8.1-es értékelésével? ::)

Xipe

A magyar nepmeseket akarom latni Gundam formaban.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Nakedape

Quote from: Xipe on 2010-09-01, 00:12:18
A magyar nepmeseket akarom latni Gundam formaban.
:borul:
+1

de most azt is elképzeltem, ahogy fehérlófia az alvilágban a sárkány ellen felkiált, hogy "Who the hell do you think I am?!"
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kuroi Tenshi

Quote from: Moha on 2010-09-01, 00:09:02
Olvasott mesék, igen. Mai szülőknek - tisztelet a kivételnek - "nincs idejük" mesét olvasni a gyereknek

Ami azért is vicces, mert emlékszem szüleim elég sokat
dolgoztak, két műszak vagy hoztak haza munkát; s
nemrég beszéltem néhány idősebb emberrel, az 50-60-as
években még a szombat is munkanap volt. S akkoriban
mosogatógép nem volt, hogy időt spóroljon, de még
mosógép, szárító, hasonlók se nagyon. Igaz TV se volt,
hogy a megspórolt időt elvegye  :__devil:

Xipe

Quote from: Nakedape on 2010-09-01, 00:14:38
Quote from: Xipe on 2010-09-01, 00:12:18
A magyar nepmeseket akarom latni Gundam formaban.
:borul:
+1

de most azt is elképzeltem, ahogy fehérlófia az alvilágban a sárkány ellen felkiált, hogy "Who the hell do you think I am?!"

Feherlofia egy 100m magas angyalszarnyakkal teletuzdelt pegasuson ulve, nagy kerek szemeivel, hosszu szoke szorenyevel rakacsint a sarkanyra es "insert tentacle rape here".
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Nakedape

meg úgy 7 éves kor után is gyerek a gyerek, olvasson maga is :D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Xipe

Quote from: Nakedape on 2010-09-01, 00:23:05
meg úgy 7 éves kor után is gyerek a gyerek, olvasson maga is :D

Hja, Dune-t meg Alapitvanyt en is akkor kezdtem el olvasni. XD
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Acchan

Xipe és Nakedape, nem gondolkodtatok még azon, h meseírásra adjátok a fejeteket?  :rotfl:

Quote from: Kuroi Tenshi on 2010-09-01, 00:16:52
Quote from: Moha on 2010-09-01, 00:09:02
Olvasott mesék, igen. Mai szülőknek - tisztelet a kivételnek - "nincs idejük" mesét olvasni a gyereknek

Ami azért is vicces, mert emlékszem szüleim elég sokat
dolgoztak, két műszak vagy hoztak haza munkát; s
nemrég beszéltem néhány idősebb emberrel, az 50-60-as
években még a szombat is munkanap volt. S akkoriban
mosogatógép nem volt, hogy időt spóroljon, de még
mosógép, szárító, hasonlók se nagyon. Igaz TV se volt,
hogy a megspórolt időt elvegye  :__devil:
Welcome to our Brave New World.  ^^"
Most a meseolvasásról eszembe jutott, h kb kívülről tudtam gyerekkoromban a Rendíthetetlen ólomkatonát, mivel öcsém annyira imádta, h anya állandóan ezt volt kénytelen felolvasni neki.  :smile:

Btw: Miért van az, h ha az emberek nem tudnak mit mondani/unatkoznak, telerakják szennyel a másik üzenőfalát bizonyos közösségi oldalakon? Szerintem pár percnyi ismeretség után is látszik rajtam, h nem vagyok vevő a cukcsi szívecskékre, mégis tegnap kaptam vagy 20-at.

A "helló, hogy vagy" meg luxus.  :gyagya:


Xipe

En mar irtam, es elmeletileg forgalomban is van. XD

En a War of the Worlds-t tudom fejbol.
Majd 10 evig azt hallgattam lefekves elott, sot a mai napig imadom.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Makos

Quote from: Selmo on 2010-08-31, 22:05:59
Passzolom, de méret alapján én ezt szedem.
Szedem én is :D (Bár nagyon lassan jön valamiért...)


És én is azóta nem nézek CN-t mióta szinkronizálják.
Inkább olvasgattam mindig.

Moha

Quote from: Nakedape on 2010-09-01, 00:23:05
meg úgy 7 éves kor után is gyerek a gyerek, olvasson maga is :D
Szerinted amelyik gyereknek sosem olvastak mesét, csak a TV-t nézte, az mekkora lelkesedést fog mutatni, hogy magának olvasson?

Member

Jól indul. Hívtak, hogy merre vagyok, reggelre vártak Kaskantyúra, miközben ott van az asztalomon, hogy délután fél kettőt beszéltünk meg Soltra. Ezért vicces, ha két héttel későbbre adnak időpontot. :ejj:

LiaLia

Quote from: Member on 2010-08-31, 17:05:10
Quote from: Zsiga on 2010-08-31, 17:09:09
Quote from: Moha on 2010-09-01, 00:09:02
Olvasott mesék, igen. Mai szülőknek - tisztelet a kivételnek - "nincs idejük" mesét olvasni a gyereknek, azért ültetik le a TV elé inkább. Pedig egész más, mikor mesélnek a gyereknek meg mikor a TV "neveli"...

Mellesleg én anno szerettem a Jamie és a csodalámpát, a Frakk-ot, a Bob és Bobeket, az Elsüllyedt Világokat és persze az Egyszer Volt sorozatot, amiből még tanulni is lehetett.

Ó, nyugi, gyerekkorunk meséinek szép része anime. Csak hogy folytassam a sort:

Azt, amit az IMDB-n 1.6-ra értékeltek, szemben az eredeti Vuk 8.1-es értékelésével? ::)

Ez a "meséről kiderül, hogy anime" kicsit olyasmi, mint amikor anno láttam a Wamdue Project - King Of My Castle videoklipjét, nagyon tetszett, és évek múlva derült ki, hogy a képek a Ghost in the Shellből vannak.
Maja a méhecske tetszett anno, a Kanál néni, Nils Holgersson nagyon.
Jamie is jó volt, és ami még kedvenc a Menő Manó, az egy jól kivitelezett egyvonalas rajz. Ha már itt az animációk minőségéről és kivitelezéséről volt szó. :smile:

Kvikveg

Quote from: Xipe on 2010-09-01, 00:37:39
En mar irtam, es elmeletileg forgalomban is van. XD

En a War of the Worlds-t tudom fejbol.
Majd 10 evig azt hallgattam lefekves elott, sot a mai napig imadom.
Mar tudjuk miert vagy ilyen. :)

Btw en sokat olvastam pedig tv is volt... najo hetfon nem. De volt mit olvasni. Volt otthon _sok_ konyv.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Xipe

Quote from: Kvikveg on 2010-09-01, 13:32:59
Quote from: Xipe on 2010-09-01, 00:37:39
En mar irtam, es elmeletileg forgalomban is van. XD

En a War of the Worlds-t tudom fejbol.
Majd 10 evig azt hallgattam lefekves elott, sot a mai napig imadom.
Mar tudjuk miert vagy ilyen. :)

Btw en sokat olvastam pedig tv is volt... najo hetfon nem. De volt mit olvasni. Volt otthon _sok_ konyv.

No one would have believed...
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Zsiga


Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Xipe

Ki ismer valami olyan ora boltot ahol lehet kapni szeles bor oraszijat?
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Moha

#44271
Eh, kedves OTP tehet egy szívességet...  :Eztneked:

Meg akartam volna újítani a sajátkáryámat. 3 éve még simán rárakták Shinobu-t, most terveztem egy Konata-s kártyát, erre visszadobták, arra hivatkozva, hogy nem lehet a kártyára rajzfilmfigurákat tenni. :(
De elnézve ezt a listát, kb. semmit nem lehet rátenni, szóval ez a sajátkártya most már csak mézesmadzag... :ejj:

Asszem hagyom is a francba, mert ezekkel a feltételekkel ugrottak az anime karakterek, a NERV logó, a Tux, a programkód-részlet, szóval max. valami absztrakt színes paca vagy természetfotó mehetne rá...

Makos

Végigolvastam....
Egyáltalán mit lehet rárakatni? :ejj:

.Attila

Quote from: Makos on 2010-09-01, 20:55:31
Végigolvastam....
Egyáltalán mit lehet rárakatni? :ejj:

OTP logo-t.

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Moha

Quote from: .Attila on 2010-09-01, 20:55:51
Quote from: Makos on 2010-09-01, 20:55:31
Végigolvastam....
Egyáltalán mit lehet rárakatni? :ejj:

OTP logo-t.
Áthúzva, mint a Ghostbustersben. :haha:

Acchan

Legalább kiválasztható az OTP logó színe és helye?  :D

Amúgy 3 éve csináltattam náluk bankkártyát, és elvileg akkor pár sablon közül lehetett választani, és akkor sem azt adták, amit kértem.  ^^"

Rounin

Quote from: Acchan on 2010-09-01, 21:20:14
Legalább kiválasztható az OTP logó színe és helye?  :D

Goatse? :angyali:

Moha

#44278
Quote from: Acchan on 2010-09-01, 21:20:14
Legalább kiválasztható az OTP logó színe és helye?  :D
Az a vicc, hogy nincs rajta OTP logo. Legalább is sem a jelenlegin, sem a tervezőben nincs rajta OTP logo, csak a visa logo, meg a feliratok (na azt legalább ki lehet választani, hogy az fekete vagy fehér legyen)

Edit: Tuti, hogy még egy ilyenbe is belekötnének, holott nem teljes alak, csak egy arc

Acchan

Quote from: Rounin on 2010-09-01, 21:27:00
Quote from: Acchan on 2010-09-01, 21:20:14
Legalább kiválasztható az OTP logó színe és helye?  :D

Goatse? :angyali:
Megnézném az arcát mondjuk egy pénztároslánynak a teszkóban, amikor Moha odanyújt neki egy ilyen egyedi és ízléses bankkártyát.  :lul: