Main Menu

OnePiece

Started by LuckyDingo, 2007-05-02, 00:09:16

Previous topic - Next topic

Whitedawn

Én most olvastam el az utolsó chaptert!  :lol: Tényleg nagyon durva Luffy kinézete!  :rotfl: :rotfl:
Bonyodalom biztosan lesz, nem hiszem h ilyen egyszerű lenne, habár már nincs sok idejük a napfelkelte előtt. Szerintem eltart addig a harc h Luffy-t elhagyák az árnyékok, és folyamatosan gyengülni fog. De ezt majd meglátjuk. :D :D

chilip

-What's this thing that's flying over here?
-It's an... umbrella
-OMG that's a huge bird!
OAHHHHH!
-It's OOOOOOOOOOOOOZZZZZZZZZZZ!!!

:lol: nemtok betelni az uccsó chapterrel :D

Liquid Snake

Asszem nekem sem kell hangsúlyozni h mennyire tetszett ez a chapter (aláírás :D )

chilip

thriller park fallen... 1 chapter alatt... meg volt luffy-től új tech :D thunderstorm

LuckyDingo

Naneeee.. ennyivel nem lehet vége :D Még nem kapták vissza az  árnyékokat :D Túl gyors arc lenne nem? :O

Liquid Snake

Hát nekem nagyon úgy tűnik h OZ-nak meg Moria-nak kampeca van :D Viszont ott van még Kuma is nem  :confused:

Zen

Nem tudom mért, de ez a Ch most különösen tetszett. :smile:
És hurrá, ismét [spoiler]2nd Gear :whoah:[/spoiler]
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

LuckyDingo

Éreztem, hogy nem lehet vége:XD De hogy most hogy verik el Moriát..

Whitedawn

Na én nagyon kiváncsi vagyok mit hoz a következő ch!!! Luffy valami nagyon nagyra készül, és ha tényleg képes így ezek után a jelenlegi Moriát agyonkalapálnia akkor
:D :D :D :D :D :D :D :D
hát akkor tényleg RESPECT !!!!!!!!

Bishop

Nem hiszem hogy ekkora Moria ellen Gear 2ndbe menne csak mert láttunk valami füstöt. Én inkább full Gear 3rdre tippelek, hogy nem csak egyes testrészét növeszti meg hanem az egész testét  :lol:

Liquid Snake

Gear Second + Gear Third lesz ebből XD

LuckyDingo

Gear 4th már akkor :XDDe én inkább teamworkot szeretnék látni Luffyéktól :)

chilip

az már volt :P mikor OZ-t kiütötték...

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2007-12-12, 23:47:58
az már volt :P mikor OZ-t kiütötték...
Most sajna Moria szerintem 10szer erősebb lett, mint Oz.. vagy többször. Egyezünk meg egy Luffy 2-3 gearben és teamworkben :D

Liquid Snake

Azért Kuma-ról se feledkezzünk meg, eddig nem sokat szerepelt... Lehet h ő fog vmit alkotni.

chilip

vagy felkel a nap és a hátulütője Moria ultimate tech-jének a nap pont :D és megszivatja önmagát

LuckyDingo

Hát ez nem volt valami nagyon speciális módja Moria legyőzésének... /tegyük hozzá, nem nagyon volt már idő bonyolultabbra/ nah mindegy, remélem hogy magától visszaszáll mindenkinek az árnyéka, mert ha nem akkor Sajna szétég a csapat XD A végén bírtam, ahogy Zoro meg Sanji feje lángolt XD

Liquid Snake

Quote from: Liquid Snake on 2007-12-12, 22:05:37
Gear Second + Gear Third lesz ebből XD

Hmm én megmondtam :P

OFF: saját hozászólásomat sem quote-ztem még soha XD

LuckyDingo

Nanemá :D Azért azt nem gondoltam volna, hogy Kuma is beszáll a buliba.. kicsit lehetett volna originálabb a story ezen pontja :S

Zen

Picit csalódotam ebben a fejezetben, minden oldal arról szól h jaj de örülnek, semmi haladás, aztán a végén meg még a fele banda hoppon is marad.-.-
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

chilip

basszus, az új shichibukai nem semmi  :eek: palm palm fruit?  :lol: de mien képessége van már  :eek: és a végén az Ursa shock...

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2007-12-30, 13:02:02
basszus, az új shichibukai nem semmi  :eek: palm palm fruit?  :lol: de mien képessége van már  :eek: és a végén az Ursa shock...
Nah vajh most ki segít hőseinken? Luffy kampec, többiek nem bírnak Kumával én valami külsősre tippelek: Dragon-Shanks-Mihawk? O.o Esetleg egy új Shichibukai, aki szövetséget akar Luffyékkal? :D Vagy Ace megjelenik? :D Vaaaaagy BlackBeard jön, hogy mi az, hogy megölik Luffyt, mikor azt ő akarta, hogy Shichibukai legyen.. aztán benyeletné a sötétséggel Kuma-chant XDD
Annyi minden lehet még :)

asd5ster

na végigolvastam az animtől....hát baszott jó volt :D:D
ha az anime a megszokott lesz hatalmasat fognak ütni a részek

kíváncsi vagyok még hogy zoro alkot-e még valamit  :D

LuckyDingo

Nah következő chapter nagyot fog ütni. Kumáról kiderül, hogy mi ő valójában és a Zoro fanok meg örülhetnek, mert ő lesz a hős megmentője a csapatnak :D Ez az egyetlen manga, amiből eddig normális spoilerek /nem is kevés/ szivárogtak ki :D

Zen

Quote from: LuckyDingo on 2008-01-16, 17:57:17
Nah következő chapter nagyot fog ütni. Kumáról kiderül, hogy mi ő valójában és a Zoro fanok meg örülhetnek, mert ő lesz a hős megmentője a csapatnak :D Ez az egyetlen manga, amiből eddig normális spoilerek /nem is kevés/ szivárogtak ki :D

Hehe :Kiraly:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

asd5ster

és ezt mért kell elmondani ??  :P

mondjuk én is zorrora tippeltem :D

LuckyDingo

Quote from: asd5ster on 2008-01-16, 21:32:04
és ezt mért kell elmondani ??  :P

mondjuk én is zorrora tippeltem :D

Hátőő, másra nem nagyon lehetett, mert az utsó cahpterben ő ment Kuma ellen, a többiek ki voltak ütve :)

Liquid Snake

Quote from: LuckyDingo on 2008-01-02, 19:00:33
:D Vaaaaagy BlackBeard jön, hogy mi az, hogy megölik Luffyt, mikor azt ő akarta, hogy Shichibukai legyen.. aztán benyeletné a sötétséggel Kuma-chant XDD

BB már hivatalosan is Shichibukai :) Ace legyőzése miatt.

asd5ster

nem győzte le még ace-t..legalábbis még nem láttuk..

LuckyDingo

Quote from: Liquid Snake on 2008-01-16, 22:57:01
Quote from: LuckyDingo on 2008-01-02, 19:00:33
:D Vaaaaagy BlackBeard jön, hogy mi az, hogy megölik Luffyt, mikor azt ő akarta, hogy Shichibukai legyen.. aztán benyeletné a sötétséggel Kuma-chant XDD

BB már hivatalosan is Shichibukai :) Ace legyőzése miatt.
Hmm ez nekem új :D Hol láttad te ezt? :D nem derült ki, hogy mi lett a vége annak a fájtnak :)