Main Menu

OnePiece

Started by LuckyDingo, 2007-05-02, 00:09:16

Previous topic - Next topic

Bishop

BB száz hogy legyőzte Ace-t mert külömben miért kapta meg a Shichibukai címe, főleg ha Ace nyert volna. Biztos vagyok benne hogy Ace most egy bizonyos Marine börtönszigeten van ahonnan ahogy Luffy megtudja hogy ott van Ace rohan és kimenti ahol már várni fogják. Ez remélhetőleg egy überbrutál arc lesz de még elötte sellő sziget jön .

Zen

Akármi is volt a harc vége, én előre várom a BB vs Luffy fight-ot, kiváncsi vok BB mit fog kitalálni h el tudja intézni Luffyt.  :D
(Igen, akármennyire is táp BB, Luffy ellen ő van hátrányban :ejnye:)
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

LuckyDingo

Quote from: Bishop on 2008-01-17, 00:06:54
BB száz hogy legyőzte Ace-t mert külömben miért kapta meg a Shichibukai címe, főleg ha Ace nyert volna. Biztos vagyok benne hogy Ace most egy bizonyos Marine börtönszigeten van ahonnan ahogy Luffy megtudja hogy ott van Ace rohan és kimenti ahol már várni fogják. Ez remélhetőleg egy überbrutál arc lesz de még elötte sellő sziget jön .
Öh, de aszondjátok már meg, hogy mikor és hol kapta meg BB a Shuchibukai címet, mert én erre nem emlékszem, csak arra, hogy a fehérképű beajánlotta a World Gov-nek hogy legyen ő is jelölt :D De hogy Shichi lett-e, az nem derült ki :)

Zen

Wikipedia:"The two pirates engage in a furious battle, with the outcome as yet unrevealed. However, with the recent announcement of Blackbeard being a Shichibukai, it is heavily implied he won."
"Sir Crocodile's recent replacement, granted the title after his battle with Portgas D. Ace."

Valahol biztos írták, csak nem emlékszünk hol.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

LuckyDingo

Lolmár Wikipedianak nem hiszek :D Az emberek tévedhetnek és azt ugyanolyan normális/nemnormális emberek szerkesztik, mint mi :D Mangából kérek bizonyítékot erre :D

Zen

1: Sorry, nincs kedvem végigtúrni a mangát újra, majd csak ha Oda sensei valaha befejezi  :D
2: Egyik tanárom is mindig szövegel h wikipedia így meg úgy, de nem hiszem h pl az intertextualitás cikket 7évesek, egyetemisták, Bill Gates-ek szerkesztik, hanem inkább professzorok és "szakértők"(aka b kategóriás tudósok).  :hehe:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

LuckyDingo

Quote from: Zen on 2008-01-17, 00:51:39
2: Egyik tanárom is mindig szövegel h wikipedia így meg úgy, de nem hiszem h pl az intertextualitás cikket 7évesek, egyetemisták, Bill Gates-ek szerkesztik, hanem inkább professzorok és "szakértők"(aka b kategóriás tudósok).  :hehe:
A tanárok okosak.. ezért tanárok :P Amúgy nem mindegy, hogy anime ismertető, vagy intertextualitás cikk :P Anime-manga ismertetőt mindenki tud írni, csak türelem kell hozzá, hogy összekaparja az adatokat :D
De ha te nem is keresel bizonyítékot, úgyis fog más :D Vannak ám itt nagyon elvetemült emberkék is :D

Zen

Quote from: LuckyDingo on 2008-01-17, 01:02:31
Quote from: Zen on 2008-01-17, 00:51:39
2: Egyik tanárom is mindig szövegel h wikipedia így meg úgy, de nem hiszem h pl az intertextualitás cikket 7évesek, egyetemisták, Bill Gates-ek szerkesztik, hanem inkább professzorok és "szakértők"(aka b kategóriás tudósok).  :hehe:
A tanárok okosak.. ezért tanárok :P Amúgy nem mindegy, hogy anime ismertető, vagy intertextualitás cikk :P Anime-manga ismertetőt mindenki tud írni, csak türelem kell hozzá, hogy összekaparja az adatokat :D
De ha te nem is keresel bizonyítékot, úgyis fog más :D Vannak ám itt nagyon elvetemült emberkék is :D

..Akik wikipedia cikkeket irogatnának ha más elvetenültek nem előzték volna meg őket.  :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Liquid Snake

Én emlékszem rá hogy olvastam a mangában de azt már nemtom pontosan melyik fejezetben volt. De konkrétan ki lett mondva h Crocodile helyét BB vette át azaz ő is Shichibukai lett...

chilip

Quote from: Liquid Snake on 2008-01-17, 07:48:20
Én emlékszem rá hogy olvastam a mangában de azt már nemtom pontosan melyik fejezetben volt. De konkrétan ki lett mondva h Crocodile helyét BB vette át azaz ő is Shichibukai lett...

http://www.onemanga.com/One_Piece/474/12/

Zen

chilip is now officially 'elvetemült'.  :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

chilip

mér? OneMangán a chapter címébe benne volt.... Kuma megérkezik >> kövi chapterben volt, kb 20 mp volt megkeresni...

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2008-01-17, 09:59:26
Quote from: Liquid Snake on 2008-01-17, 07:48:20
Én emlékszem rá hogy olvastam a mangában de azt már nemtom pontosan melyik fejezetben volt. De konkrétan ki lett mondva h Crocodile helyét BB vette át azaz ő is Shichibukai lett...

http://www.onemanga.com/One_Piece/474/12/
Naah eeez bizonyíték :D Kösz :D Teljesen elfelejtkeztem erről a beszélgetésről :) Végülis tökmindegy, hogy Shichibukai valaki.. Luffy már kezd tapasztalt lenni Shichibukai-verésben :D Ha nagyon okos lenne BB-t is kiütné egy bazookával, amíg az előrángatja a sötétségét :)
Én azt nem tudom, hogy Don Flamingot vagy kit hogy győzik le :D Az az abilityvalami nagyon imba tech :D  Mihawk se könnyű eset, de neki már ott a Zoro :) Kuma meg ugye [spoiler=heti_chapter_spoilerek_alapján]Vegapunk cyborgja, de a mostani chapterben lehet látni, hogy nem sérthetetlen, bár nem sikerült elverni :/[/spoiler]
A legközelebbi Shichi a Merman lesz, akiről semmit nem lehet tudni. Mondjuk Arlong óta sok idő eltelt.. de nem hiányoztak XD El tudom képzelni, hogy Sanji tehetetlen lesz majd a sok Mermaid között /már ha jobban néznek majd ki, mint Kokoro XD/

Bishop

Don Flamingo-t Luffy legyőzi a Gomu gomu octopussal XD. Enel ellen is bejött  :D Kuma meg Cyborg WTF? gyorsan utánna nézek hogy van e már manga :hopp:
Amugy nem hiszem hogy Kumat legyőzik most, ha van egy kis esély is hogy Zoroék teljesen kimerülve meg is sebzik Kumat még mindig elkezdhet imbulni mint Moria vagy akármelyik másik Shichibukai,mert mindig van egy aduász techjük. Szerintem valami közbe jön és Kuma kénytelen lesz elengedni őket,mert elmenekülni se tudnak Kuma elöl az a gáz. Én még mindig reménykedem hogy Shanksék beugranak egy Sakera :D

LuckyDingo

Quote from: Bishop on 2008-01-17, 14:04:04
Don Flamingo-t Luffy legyőzi a Gomu gomu octopussal XD. Enel ellen is bejött  :D Kuma meg Cyborg WTF? gyorsan utánna nézek hogy van e már manga :hopp:
Amugy nem hiszem hogy Kumat legyőzik most, ha van egy kis esély is hogy Zoroék teljesen kimerülve meg is sebzik Kumat még mindig elkezdhet imbulni mint Moria vagy akármelyik másik Shichibukai,mert mindig van egy aduász techjük. Szerintem valami közbe jön és Kuma kénytelen lesz elengedni őket,mert elmenekülni se tudnak Kuma elöl az a gáz. Én még mindig reménykedem hogy Shanksék beugranak egy Sakera :D

Go find spoilers :D Nem lesznek Shanksék sajna :S[spoiler] és mindenki túléli :P[/spoiler]

asd5ster

én már nagyon kívácsi vagyok shanksék képességeire

Liquid Snake

Már láttam én is spoilereket bár pontos fordítás hiányában még nem rakódott össze az egész ch...

Zen

Shanks képességét (legalábbis annak alapját) már bemutatták amikor találkozott Whitebearddel.
btw, Shanks nevében nincs D.?
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

asd5ster

azért az enyhe túlzás hogy bemutatták....ne meg ugye a képességén kívűl ő a világ egyik legjobb kardosa

LuckyDingo

Shanks képessége, hogy olyan akaratereje/vagy milye/ van, hogy attól a gyengébbek alapból fekszenek XD Mellesleg Mihawkkal gyakorolt kardozni :) Elég erős mondjuk :D Shichibukait alázza szerintem :D

asd5ster

mikor fordítják már le végre a mangát???

ilyenkor utálom hogy nem tudok japánul :comp:

LuckyDingo

Sztem már 2 napja van viszonylag pontos fordítás valahol.. csak nem tom hol láttam XD

asd5ster

hát én mindenhol csak raw-ot láttam

LuckyDingo

Quote from: asd5ster on 2008-01-18, 22:34:36
hát én mindenhol csak raw-ot láttam
Legfrissebb:
[spoiler=fordítás]One Piece Ch 485 - Member of the Strawhat Crew: Pirate Hunter Zoro

p2
[[The Shockwave... has completely destroyed everything!!]]

p3
-nothing-

p4
sfx: garara
sfx: kashin, kashin, kashin

p5
sfx: garash
Kuma: ...
sfx: puni...
sfx: kyuin!!
sfx: pah!!!
sfx: zash...
sfx(zoro): tatash!!!
Kuma: !

p6
Zoro: Shishi Sonson!!! (Lion's Song)
Kuma: uuugh....!!

p7
sfx: zuru...
Zoro: !!?
sfx: bachi bachi...
Zoro: Bastard...?!
Kuma: ...
sfx: bachi bachi
Zoro: *pants* This body...!!
Zoro: So you're a cyborg... just like Franky..?!//No... *pants* This hardness is way higher than steel's...!!!
Kuma: ...
sfx: paka...
sfx: kohhh...!!

p8
sfx: guiiiuunn~...
sfx: pipipipipi
sfx: pipipipipi
sfx: piiiiuuuuunn!!!
Zoro: Owaaaaah!!!

p9
sfx: garaash
Zoro: *pant* *pant* Steel isn't it...?//... I'm getting melted.
Kuma: I am indeed a cyborg...//but I am far beyond Franky's type!
Kuma: I am what they call 'Pacifista'.//An incomplete human weapon created by the World Government!.
Zoro: ...?!?//Pacifista...!?

p10:
Kuma: The project founder is Dr. Vegapunk, the genius scientist from the World Government.//He is the man who possesses the greatest brain in the world!!!
Kuma: His knowledge of Science//is what others could only discover 500 years from now!
Zoro: ...With this kind of body... and such Devil Fruit ability...//It seems that our hope has already vanished...!!
Zoro: Even my body... is no longer in my contrl...
Zoro: *pant* ... Why...//must you take Luffy's head...?!
Kuma: This is already my best offer.
Zoro: I see//go on and take the head...

p11
Zoro: *pant* ... However, let mine substitute his...!!! *pant* // *pant* Let my life exchange for his!!//I beg of you...!!!
Zoro: ... I know my head is not worth much at the moment...//But eventrually I will become the world's number one Swordsman//I'd say exchanging my life for his is an equally good deal!!!
Kuma: ...//If you have such a great ambition...
Kuma: ... then by dying for him...//how will you ever be satisfied?
Zoro: ...Aside from that...
Zoro: there is already no other way to save the crew...!!!//If the Captain can't even protect his own dream, then whatever greater ambition is only nothing but just talk.

p12:
Zoro: Luffy... // must be the man who becomes the Pirate King1!!
Kuma: ...
sfx: gara...
Zoro: !
Sanji: Hold on a minute, you jerk.
Sanji: If you die//*pant* What are you going to do about your own ambition... idiot!!
Sanji: Oi... you big blob...
Sanji: Just ignore this green puffhead Swordsman... if you must kill somebody, then just take my life...!!!
Sanji: I know the Marines don't give a damn about me...//but soon enough the man who will be most feared by the Marines will be me.
Sanji: Black Leg Sanji.

p13
Sanji: Come at once! Kill me! *pant*//I already realized that this day will come.
Sanji: Let the "Flower of Death" bloom in me!!!
Sanji: Oi... tell everyone...
Sanji: to take care...
Sanji: ...and that you'll have to find yourselves another Chef...!!
sfx: Doooooushshiiii
Sanji: !!!
Zoro: ...//...!!!
Sanji: ...Bastard...
sfx: Doki....

p14
Zoro: I hope you will keep you promise after I die..
Kuma: ...
Kuma: ...
Kuma: ... In that case, if I still lay my land on Luffy//then I shall become a laughing stock to the decendants
Zoro: I would be eternally grateful.
Kuma: Rest assured of what I will do now, as I will leave him unharmed.
Kuma: However, what you are about to experience now is, HELL!!

p15
sfx: pfff
sfx: boog
Kuma: What I am repelling from his body now...//is Pain and Fatigue
Kuma: All the damage inflicted on him in his battle against Moria is accumulated here.
Kuma: If you wish to die in his place, then you must receive his suffering.
Kuma: Since you already don't have much life left in you, taking this pain will only lead to you//Death!!

p16
Kuma: Have a try.
Zoro: OWAAAAAAAAAAAAAAAAH
Zoro: Uuuuurgh..!!!//OOOOOOOOoooooowaaaaaaah...
Zoro: GUUUWWAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAHHHH!!!

p17
Zoro: *pant*//*pant*
Kuma: Well...?
Zoro: *pant*//*pant*
Zoro: I only wish... to go elsewhere...
Zoro: *pant*....
Kuma: ...//To find such loyal companions...
Kuma: Your son is indeed amazing...//Dragon...


p18
Lola: Oi...!! Is everyone still alive?!!
Someone: Aaaah....!!
Lola: I thought everyone would be wiped out by that attack...//I can't believe that bear-man just returned like this... Damn it!!!
Franky: Oi... you're kiddig are you...? How are you feeling???
Nami: It hurts...
Chopper: EEEEEeeeeeeh~~~!!?
Luffy: Check it out!! My body feels really relaxed!!! What's going on?
usopp: Liar!!! How can this be possible?!
Brook: ...*sob*...
Robin: Is he so badly hurt that he's not making sense of things anymore...?
Sanji: ... How can he be alright...//*pant* where did that guy go? Could it be...!!
Sanji: Over here!!!
Sanji: You freak me out...//Oi! Where did that Shichibukai go...?
Sanji: ?

p19
sfx: *drip drip*
Sanji: Why the heck is there so much blood!!?!
Sanji: Oi... are you still alive!?//Where did that guy go!?
Sanji: what on earth happened here...!!?
Zoro: ...
Zoro: ...
Zoro: Nothing...// nothing at all...!!!
[[Realization of a Man!!]][/spoiler]

asd5ster

kösz..bár így nem élvezetes...nem vagyok annyira türelmetlen

LuckyDingo

Quote from: asd5ster on 2008-01-18, 23:04:21
kösz..bár így nem élvezetes...nem vagyok annyira türelmetlen
JOJO rawot is tudnád mellé nézni :P De hát ez van nemsokárra úgyis jön a jóminőségű japcsi raw, aztán meg a scannek :D

asd5ster

én is úgy gondoltam :Eztneked:  :D

asd5ster

hát picit többet vártam  ettől a résztől :(

na meg azt nem értettem h mit csinált zorro...magára válalta a többiek szenvedését ??

chilip

hát azért kuma képessége elég táp  :eek: a sérülést eltaszította abba a mancs alakú formába, így le lehet győzni? csak eltaszítja állandóan a saját sérülését...

LuckyDingo

Nah Kuma csak Luffy kimerültségét és sérüléseit adta át Zoronak :D Szerintem nem semmi volt ahogy Zoro viselkedett :D Ennyire még nem láttam aggódni Luffyért.
És szerintem Nem tudja magán használni ezt a képességet, mert ő nem ember azaz nem fárad el /max kimerül az elem XD/
A végén bírtam, csurom vér Zoro: "Nem.. nem történt semmi" =)