Main Menu

OnePiece

Started by LuckyDingo, 2007-05-02, 00:09:16

Previous topic - Next topic

Liquid Snake

#150
Nekem nagyon tetszett ez a rész mert sokkal többről szólt annál h na most megmenekülnek Kuma-tól... Most lehetett igazán látni h mit jelent Zoro-nak Luffy meg ugye Sanji-nak Zoro és Luffy :D Ez a rész is mutatta h nagyon kitartanak egymásért a Strawhat crew tagjai :) Nekem is nagyon tetszett ahogy Zoro viselkedett bár azért a köv chapterben egy részletes magyarázatot nem bánnék. Vagy lehet, hogy egyszerű: Csak annyi történt h Luffy összes fájdalmát a Moria elleni csatában kibírta Zoro és így nem halt meg, ám ezt Kuma nem tudja. Lehet ilyen egyszerű az egész. Viszont ez azt mutatja h kitartásban sehol sincs lemaradva Zoro Luffy-tól ami jó dolog :D

Bishop

Ez azt mutatja hogy OPbe senki se hal meg  :D A rész nekem is tetszett, de én kicsit máskép szerettem volna hogy alakuljon, na mind1 ennek az arcnak is vége most jön a Party aztán go következő sziget.

Liquid Snake

Quote from: Bishop on 2008-01-19, 13:23:33
Ez azt mutatja hogy OPbe senki se hal meg  :D A rész nekem is tetszett, de én kicsit máskép szerettem volna hogy alakuljon, na mind1 ennek az arcnak is vége most jön a Party aztán go következő sziget.

Hát azért sokan meghalnak... Igaz nem a most ismert karakterek közül... Pl. Robin anyja (mellesleg az egész sziget...), Nami anyja? vagy csak gondviselője nemtom meg még van pár emberke.

asd5ster

jó de a mugiwarák közűl nem hal meg senki :)

és jobb is h nem ..mert mindegyiket szeretem :D:D

LuckyDingo

Nah kíváncsi leszek, hogy Brookkal mi lesz :D Elvileg a mostani fejezetben derül majd ki.. Egy fél raw mangát láttam XD Személy szerint amellett vagyok hogy csatlakozzon  :cool:
Meg sztem Luffy is :D Elvégre kell a muzsikus a hajóra  :lol: Mondjuk az kérdéses, hogy mikor ezek után leszállnak a hajóról, akkor hogy viszik magukkal az élő csontvázat.. valszeg mindenki ki lesz akadva az utcákon XDDD

Zen

Quote from: LuckyDingo on 2008-01-23, 11:54:58
Nah kíváncsi leszek, hogy Brookkal mi lesz :D Elvileg a mostani fejezetben derül majd ki.. Egy fél raw mangát láttam XD Személy szerint amellett vagyok hogy csatlakozzon  :cool:
Meg sztem Luffy is :D Elvégre kell a muzsikus a hajóra  :lol: Mondjuk az kérdéses, hogy mikor ezek után leszállnak a hajóról, akkor hogy viszik magukkal az élő csontvázat.. valszeg mindenki ki lesz akadva az utcákon XDDD

Chopper se zavart soha senkit.. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

LuckyDingo

Quote from: Zen on 2008-01-23, 13:00:11
Chopper se zavart soha senkit.. :D
Nah azért Choppy egészen más.. lehet háziállat, de egy járkáló csontvázat hogy magyarázol meg? :D

Zen

Quote from: LuckyDingo on 2008-01-23, 14:04:19
Quote from: Zen on 2008-01-23, 13:00:11
Chopper se zavart soha senkit.. :D
Nah azért Choppy egészen más.. lehet háziállat, de egy járkáló csontvázat hogy magyarázol meg? :D

....Cosplay. :Kiraly:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

asd5ster

nincs még sehol angolul..???

óránként nézegetem az onemangán de az anyukért sem raknák ki :Eztneked:

LuckyDingo

Quote from: asd5ster on 2008-01-25, 21:31:26
nincs még sehol angolul..???

óránként nézegetem az onemangán de az anyukért sem raknák ki :Eztneked:
Várhatsz még rá XD
99%ban azt a rawot használják amit a Mangahelpersre tesznek és az most nem akar bejönni :D + Kylara, még szerintem előbb bescanneli a Narutot és a Bleachet, aztán One Piece és D.grayman :) Szal kábé úgy éjfél körül lehet letölteni és 1-2 körül lehet Onemangán a legjobb esetben :)

chilip

jó volt ez is nagyon :) meg brook sírt? egy csontváz?

Magma

Hmmm... Nem is tudom... LuckyDingo azt mondta az anime topicban, hogy Brooknak elég annyi, hogy Luffy-ék mondták, hogy Laboon jól van. De azt is mondja, hogy látni szeretné, hogy mekkorára nőtt meg. Viszont ha végig megy Luffy-ékkal, akkor lehet, hogy meghal egy csatában, vagy Laboon hal meg mire odaérne. Megéri kockáztatni?  :hehe: Inkább menjen most vissza hozzá.

Mi lesz, ha Luffy megtudja, hogy Zoro megkapta az összes fájdalmát?  :confused:
Men are supposed to forgive women's lies!

LuckyDingo

Quote from: Magma on 2008-01-26, 10:29:43
Hmmm... Nem is tudom... LuckyDingo azt mondta az anime topicban, hogy Brooknak elég annyi, hogy Luffy-ék mondták, hogy Laboon jól van. De azt is mondja, hogy látni szeretné, hogy mekkorára nőtt meg. Viszont ha végig megy Luffy-ékkal, akkor lehet, hogy meghal egy csatában, vagy Laboon hal meg mire odaérne. Megéri kockáztatni?  :hehe: Inkább menjen most vissza hozzá.

Mi lesz, ha Luffy megtudja, hogy Zoro megkapta az összes fájdalmát?  :confused:
Jah :D Egyetlen baj van a Csontváz testtel.. hogy sérülés után a büdös életben nem gyógyul be :) Szal max ezért nincs értelme, hogy velük tartson..

Luffy nem fogja megtudni.. Robin és Sanji diszkrét emberkék meg ismerik Luffyt, simán Kuma után menne, hogy megbosszulja Zorot XD Viszont mehetnek Ace-ért a börtönbe.. újabb szabadító eksön :D Remélem, hogy Oda nem fogja eljátszani azt, amit Kubo a Bleachnél.. /SS arc majnem ugyanaz mint HM arc/

Magma

De most is megsérült a Moria elleni harcban, és semmi "baja". Legalábbis nem látványos.  :confused: De komolyra fordítva a szót: ha letöröd a karjait, akkor kész? Olyan lesz mint a Milói Vénusz?  :wtf: Egyáltalán Brook-ot hogyan lehet megölni azon kívül, hogy lejár az ideje? Jah, és hány éves lehet? 45?

Mondjuk ez igaz, de fura lenne, ha nem derülne ki. És ne feledd, Brook is tudja... ő meg még nem ismeri Luffy-t, max. sejtése lehet. Bleachben nem vagyok otthon. Mi vele a probléma, hogy ne legyen olyan az OP?
Men are supposed to forgive women's lies!

asd5ster

jó volt.....de megint nagyon rövid :frown: :D

Zen

OP ne legyen olyan mint a Bleach, mer OP a címe és nem Bleach.  :hehe:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Liquid Snake

Na ez is megvolt :) Mondtam h Brook csatlakozni fog, és lám meg is történt :) Végre van egy muzsikus, állítólag már teljes a csapat :D

asd5ster

luffy kijelentette valamikor még az elején hogy egy 10-es csapatot szeretne..szóval erősen kétlem h brook az utolsó tag

Magma

#168
Még nem csatlakozott.  :ejnye: Vagyis nekem nem ez jött le.
Amúgy tényleg, még Brook után kell egy tag. (Vagyis ha Brook nm csatlakozik, akkor kettő.) Bírnám, ha Vivi visszajönne. :rotfl: Robinnal biztosan jól meglennének egymás mellett.  :hehe:

Am. sok külföldi fórumon úgy gondolják, hogy Brook nem csatalkozik. Mert mindenkinek ez lenne egyértelmű, de Oda pont ezért nem teszi Brookot főszereplővé.
Men are supposed to forgive women's lies!

asd5ster

én örűlnék ha nem lenne tag helyette jöhetne már valami tápos gyerek :D

Magma

Quote from: asd5ster on 2008-01-26, 16:46:14
én örűlnék ha nem lenne tag helyette jöhetne már valami tápos gyerek :D

Nekem mindegy, hogy tápos-e vagy sem, csak ne Brook. Most komolyan, az egy dolog, hogy van beszélő állatuk és egy cyborguk, de egy élő csontváz?? :ejj:
Men are supposed to forgive women's lies!

chilip

sztem meg legyen :D

asd5ster

az hogy csontváz az oké....csak az éneklése kikészít..nem a yohohoohohohooh-ra gondolok..és azt hallgatni minden részben az eléggé lehozna

Liquid Snake

Quote from: Magma on 2008-01-26, 15:17:51
Még nem csatlakozott.  :ejnye:

Vak vagy? :D 100% hogy csatlakozik, annyira egyértelművé tette ez a beszélgetés... És ezzel ennyi a csapatnak nem mert már csak egy muzsikus hiányzott???

asd5ster

még 1 tag minimum lesz..luffy 10-es capatot akar
de lehet hogy még több is lesz belőle

Magma

Quote from: Liquid Snake on 2008-01-27, 13:46:49
Quote from: Magma on 2008-01-26, 15:17:51
Még nem csatlakozott.  :ejnye:
Vak vagy? :D 100% hogy csatlakozik, annyira egyértelművé tette ez a beszélgetés... És ezzel ennyi a csapatnak nem mert már csak egy muzsikus hiányzott???

Nem vagyok vak, csak szerintem pont, hogy nem tette egyértelművé. Brook még mindig nagyon látni akarja Laboont. "I really want to see him... because at the time we parted he was only the size of a small ship... he was so adorable!" És ha belegondolsz, ha most Luffy-ékkal megy, akkor nem teljesíti az ígéretét. Szóval szerintem még nem egyértelmű, hogy csatlakozik, de lehet, neked van igazad.

Lehet, hogy csak egy muzsikus hiányzott, de Luffy 10 fős legénységet akar, és még Brookkal is csak 9-nél tartanak. Szóval valaki még biztos lesz. (Hacsak nem számítjuk Vivit, aki végülis a crew tagja, csak nincs velük...)
Men are supposed to forgive women's lies!

Liquid Snake

#176
Mondjuk felesleges erről beszélni mert köv chban úgyis kiderül h mi lesz :D Az biztos h ha csatlakozik ha nem még 1 női személy elférne a Crew-ban  Nami és Robin mellett :D / new hentai FTW /

asd5ster

ez a rész nagyon rossz volt :(:(

Magma

Hát ez uncsi volt...
De van egy kérdésem :D: Brook 49-50 vagy 88-89 éves?
Men are supposed to forgive women's lies!

Zen

Quote from: Magma on 2008-02-02, 17:49:11
Hát ez uncsi volt...
De van egy kérdésem :D: Brook 49-50 vagy 88-89 éves?
He? :confused:
Emberként 38, + 50 év csontiként.
Amúgy meg nem tom mi a bajotok, én utálni szoktam a flashbackeket, ez mégis tetszett. :smile:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1