Main Menu

OnePiece

Started by LuckyDingo, 2007-05-02, 00:09:16

Previous topic - Next topic

asd5ster

hát..a csapat összes tagjának sokkal jobb flashbackje van

Zen

Azok mind több ch-sak, és a főellenfelek előtt nyomták be őket állandóan, és húzták az időt (nekem meg az idegeim), most viszont Moria letudva, minden szép nyugis, nem sietünk sehova.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

asd5ster

jójó..de én egybe néztem meg az egészet és úgy egyáltalán nem zavart..de most mindegyik részre egy hetet kell várni...

LuckyDingo

Quote from: asd5ster on 2008-02-02, 18:42:30
jójó..de én egybe néztem meg az egészet és úgy egyáltalán nem zavart..de most mindegyik részre egy hetet kell várni...
Ez már ilyen lesz :D Nem kellett volna olyan gyorsan lerendezni a régebbi részeket  :hehe:
Amúgy nem volt annyira rosz :D Rájöhettünk, hogy Brook jobban néz ki Csontiként XD

Zen

Quote from: LuckyDingo on 2008-02-03, 21:25:37
Quote from: asd5ster on 2008-02-02, 18:42:30
jójó..de én egybe néztem meg az egészet és úgy egyáltalán nem zavart..de most mindegyik részre egy hetet kell várni...
Ez már ilyen lesz :D Nem kellett volna olyan gyorsan lerendezni a régebbi részeket  :hehe:
Amúgy nem volt annyira rosz :D Rájöhettünk, hogy Brook jobban néz ki Csontiként XD
Igen, köszönöm, benne a lényeg. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

asd5ster

488-ból:


Laboon...!
If you've been waiting there for 50 long years...
Can you patiently wait just a year or two more?

I have....
The pride of a Pirate too!
You wait for me facing the great wall...

brook 1000% hogy csatlakozik

Whitedawn

Ha csatlakozik akkor megint vissza jutunk ahhoz a kérdéshez, h milyen szerepet tölt majd be a csapatban (zenész az egyértelmű). Mindenkinek magvan a maga harci stílusa, de Brook ugyanúgy kardforgató mint Zorro... Ez valahogy nem passzol, de én ennek ellenére remélem h csatlakozik!

Zen

Hát ez a ch kva jó volt :lol:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

chilip

és volt Garp :D mekkora arc öregem  :lul:

Whitedawn

 :lul: :lul: :lul: aztmondja: "That's my grandson for ya!"  "I've got some fresh tea leaves! Get out the crackers!" :rotfl: Ez hülye!  :rotfl: :rotfl: :rotfl: 

LuckyDingo

491 spoilers+script
Hujjuj új ellenség a láthatáron.. vagy egy régi ismerős? :D Vajon kit rejt a sisak? :O Van pár tippem, de nem várok még :)

asd5ster

gec..kurva jó volt.....ki a fasz lehet a maszkos ??...Don Krieg-on kívűl más nem jut eszembe aki szóba jöhetne esetleg még Buggy

chilip

Quote from: asd5ster on 2008-03-07, 19:37:40
gec..kurva jó volt.....ki a fasz lehet a maszkos ??...Don Krieg-on kívűl más nem jut eszembe aki szóba jöhetne esetleg még Buggy

Arlong, mivel mermaid island fele mennek, nem? :) neki van ott ismerettsége

Zen

Vagy a bátyja(?), aki kapitány vagy mi?
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

LuckyDingo

Quote from: Zen on 2008-03-07, 19:48:56
Vagy a bátyja(?), aki kapitány vagy mi?
nem hinném, hogy most egy újabb Shichibukai jönne :/ Ki tudja ki lesz.. majd kiderül :D Dupal, vagy Duval.. ismerős neve van amúgy :)

asd5ster

#195
arlongnak hosszú orra van és a péncél nem épp úgy nézett ki....szóval ő nem lehet...én is rágondoltam először
esetleg lehet még amugy morgen is

chilip

Quote from: asd5ster on 2008-03-07, 21:24:31
arlongnak hosszú orra van és a péncél nem épp úgy nézett ki....szóval ő nem lehet...én is rágondoltam először
esetleg lehet még amugy morgen is

Luffy eltörte az orrát Arlongnak :D

asd5ster

alig várom a jövőheti részt :D:D...

Zen

Egyből az akcióba, helyes helyes. :Kiraly:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Bishop

Szerintem ez nem fog sokáig tartani. Luffyék már nem azon a szinten vannak hogy olyannal harcoljanak akiről a marine még nem is tud, mert ha tudna akkor Robin is tudná. Sztem egy könnyedebb harc lesz meg belevisznek valami régi szereplőt azt ennyi. Különösebben nem vok erre kiváncsi.

Zen

A kevés akció is akció.  :hehe:
Legalább halad a sztori, nem egy elhúzódó főboss fight.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

asd5ster

ja..ilyen is kell

chilip

Brook fő támadása zene  :lul: jézus, elaltatta az ellenséget harc közben  :rotfl:

Zen

Quote from: chilip on 2008-03-22, 15:26:20
Brook fő támadása zene  :lul: jézus, elaltatta az ellenséget harc közben  :rotfl:
Ráadásul a már elaltatott ellenfelek, alvás közben kommentálták ezt. :lul:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

LuckyDingo

Na nemá.. ez a kis mermaid island bevezető eléggé el lett cseszintve... Ez a Duval annyira erőltetett karakter lett és még nem is vicces...
[spoiler]Úgy néz ki, mint Sanji a wanted poszteren, csak a szemöldöke a másik irányba kunkorodik -_-[/spoiler]

asd5ster

animeben szerintem fasza, látványos lesz

chilip

sztem kurva jó lett a chapter  :lol: mien durván nézett ki Duval  :lul:

Zen

Szeeeegéééény Duval.. :_c
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

chilip

nos az új chapter alatt csak 3x röhögtem fel hangosan...  :lul: első az ahogy Brook röhögött Sanjin  :appl:

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1