Main Menu

OnePiece

Started by LuckyDingo, 2007-05-02, 00:09:16

Previous topic - Next topic

Liquid Snake

Quote from: chilip on 2008-05-31, 15:14:15
de elötte jól lenullázzák a pénzüket megint :D úgylátszik szegénységre vannak ítélve :D

Jah Luffy-t majd úgy konferálják be hogy: Monkey D. Luffy, the man who became the Pirate King. He had Fame, Power, but if you are speaking about Wealth... He hadn't got any xD  Vagy vmi ilyesmi xD

chilip

majd lesz neki, ha megtalálja a One Piece-t ;) és kiadhatnák már a kövi chaptert  ::)

repost: ééés kinn az új chapter :D jó nagy pofont kapott a nemes :D

Liquid Snake

Azta k...vaaa végre. Tudtam, hogy Luffy nem bírja majd ki, hogy jól bealázza ezeket az elkényeztetett szar Tenryuubito-kat :D Az más kérdés, hogy most mi lesz de sztem megint egy Great Escape-el felérő menekülés következik majd :)

Bishop

Biztos hogy All out war lesz. (szerintem a shounen jump kiadói most nagyon nagy pénzt akarnak keresni,mert Naruto-ba,Bleach-be, és OP-be is all out battle-re számíthatunk) WB,Roger első tiszt,Luffy-ék, a többi kalóz vs Admiralok,Shichibukai, meg wb flotta. De a végén úgyis az lesz sztem hogy WB meghal ezért megbomlik az erő viszonyok a New Worldon, Ace átveszi a vezetést de ő koránt sem olyan erős, és ezért Luffy-éknak majd egyenként meg kell harcolnia a Yokou-val, meg a WG-vel mire eljutnak az ucsó szigetre.

Liquid Snake

Quote from: Bishop on 2008-06-07, 12:01:02
Biztos hogy All out war lesz. (szerintem a shounen jump kiadói most nagyon nagy pénzt akarnak keresni,mert Naruto-ba,Bleach-be, és OP-be is all out battle-re számíthatunk) WB,Roger első tiszt,Luffy-ék, a többi kalóz vs Admiralok,Shichibukai, meg wb flotta. De a végén úgyis az lesz sztem hogy WB meghal ezért megbomlik az erő viszonyok a New Worldon, Ace átveszi a vezetést de ő koránt sem olyan erős, és ezért Luffy-éknak majd egyenként meg kell harcolnia a Yokou-val, meg a WG-vel mire eljutnak az ucsó szigetre.

Feltéve ha nem végzik ki Ace-t :D De tényleg nagyon durván alakulnak a dolgok mostanában az összes mangában.

LuckyDingo

Sztem is Grand Battle lesz :D Végülis.. ha Enies Lobby ellen győzni tudtak, akkor annál már csak az admirálisok a jóbbak :)
Az a taknyos dagadék meg többet is érdemelt volna a Gomu Gomu no Pistole-nél :D
Szabályosan sajnálni kezdtem Caimiet, mikor először bemutatták a színpadon.. vagy min  :bruhuhu:

chilip

#246
ahaha oh wow, Gol D. Roger elsőtisztje Luffy-ra várt :D nem szaroznak, már be is mutatkozott :D

asd5ster

nagyon jó volt.....hol a következő rész ?? :Eztneked: :Eztneked: :Eztneked: :hopp:

Bishop

Ez is jó rész volt, Luffy megint alakított. "What about the Bear?" "they are pirates" "the bear too?" :lol:

LuckyDingo

[spoiler][/spoiler]
Az új chapterből ez a legjobb kép/részlet/
Kezdem megkedvelni Law-ot :D

Liquid Snake

Quote from: LuckyDingo on 2008-06-20, 20:15:50
[spoiler][/spoiler]
Az új chapterből ez a legjobb kép/részlet/
Kezdem megkedvelni Law-ot :D

Jeee végre összefognak a kalózok :D Így nagyon nagy lesz  :whoah: :whoah: :whoah:

chilip

hát basszus EZ MEKKORA CHAPTER VOLT!!!! főleg a végén a 3 kapitány ahogy elkezdett harcolni :D HOL A KÖVETKEZŐ CHAPTER????  :__devil:

Bishop

Mostmár télleg hibernálnom kell magam vagy 4 hónapra hogy ezt a chapter téllegé lvezni tudjam, mert ezt így nem fogom bírni  :whoah: :angyali:

LuckyDingo

Eddig nem volt komolyabb kedvencem, de Trafalgar Lawot akár még cosplayelném is XDDD Ekkora menő arc még nem volt a OPben XD Remélem Chopperrel jó haverok lesznek.. akár még sapkát is cserélhetnének :D

Bishop

azért Kidd se rosz :ejnye:, az leesett hogy Kid visszafordítja a támadásokat, de Lawnak hogy is volt az a burok?  :confused:

LuckyDingo

Quote from: Bishop on 2008-06-21, 01:08:07
azért Kidd se rosz :ejnye:, az leesett hogy Kid visszafordítja a támadásokat, de Lawnak hogy is volt az a burok?  :confused:
Abban a burokbak képes mindent áthelyezni máshová.. vagy kicsrélni.. passz :D De ha a Dark Doctor becenevet kapta, akor ez a képesség hasznos :D

asd5ster

ez nagyon ott volt.....de várom már a jövőhetet

Zen

Bírtam ahogy a kalózok beparáznak ha meghallják h "admirális", ezzel szemben a marinek meg kiakadtak amikor megláttak 3 kapitányt. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Liquid Snake

Itt volt már az ideje, hogy ne csak Schichibukai-ok hulljanak de végre egy Admirális is harcba menjen :D Viszont az a Royal Marines vagy mi VS. Whitebeard Pirates is nem kicsit jónak ígérkezik  :jee:

Bishop

Az Royal Shichibukai, elég durva lenne ha kiderülne hogy Shichibukainak van egy mégerősebb része, mert az eddigiek akárhogy nézzük egy admirálishoz vagy a yokouhoz képest semmi. Gondolom Mihawk, Don Flamingo, Kuma is benne van.

chilip

és blackbeard :D

LuckyDingo

hmm.. Kuma, DonFlamingo, Mihawk, Blackbeard, egy merman.. és még van elvileg 2 akiről semmi adat nincs. Sztem Donflamingo az egyik legerősebb közülük.. meg a legszemetebb is XD

chilip

Quote from: LuckyDingo on 2008-06-21, 21:05:33
hmm.. Kuma, DonFlamingo, Mihawk, Blackbeard, egy merman.. és még van elvileg 2 akiről semmi adat nincs. Sztem Donflamingo az egyik legerősebb közülük.. meg a legszemetebb is XD

eddig...

asd5ster

beszarás.....mostmár kuma is a szigeten...hát mostmár nagyon kíváncsi vagyok mi lesz ebből

Bishop

Az biztos hogy Kiddnek nem sok esélye van Kuma ellen. Legalábbis sztem hosszú távon biztos Kuma nyer. Érdekes lesz egyszer egy Franky Kuma harcot megnéznék, tom nem lesz de cyborg v cyborg rulez  :D Amugy Kidd-nek nem is támadás visszafordító ereje van hanem mágneses, hmm hát meglátjuk mi sül ki ebből.  :hopp:

chilip

kuma van szarban. szerintetek miből van a teste a cyborg kumának? porcelánból? :D mágneses erővel kicsit megszivathatja :D meg magneto rulz  :whoah: :D

asd5ster

oda mindig meglep minket :D:D


akárhányszor találgattam eddig még sohasem jött be....

Liquid Snake

Quote from: chilip on 2008-06-28, 13:05:02
kuma van szarban. szerintetek miből van a teste a cyborg kumának? porcelánból? :D mágneses erővel kicsit megszivathatja :D meg magneto rulz  :whoah: :D
:tezsvir:

Nekem is egyből beugrott ez, hogy Kuma ponthogy a gyenge fél Kidd-el szemben. Lehet h csak a túl sok RPG-zés miatt van de általában ott egy gyengébb elementálú egy arra erős ellen  semmit nemér. Ugye ezesetben Kuma a gyenge és hat rá Kidd :D Aztán meglátjuk mi lesz :)

Bishop

Igen ez a post felénél nekem is eszembe jutott de aztán még sem írtam át mert kicsit gondolkodva kinézem Oda sensei-ből hogy valami ilyesmi lesz:
Kidd:höhö magnetic field
Kuma:höhö a testem egy nagyon rare ultra  erős fémből készült ami csak a New Worldön terem és nem hat rá a mágnesesség.

Dr Gero...khmm...Vegapunk rulez :D

chilip

hát megérkezett az admiral is :D és elég cool módon, meglovagolta a hajója kilőtt ágyúgolyóját  :lul: az meg nem lepett meg, hogy Luffy semmit nem tud a híres kalózokról. Most tudta meg, hogy Shanks Gol D. Roger alatt szolgált :D [spoiler]meg Roger adta fel magát, mert halálos beteg volt  :zomg:[/spoiler] vannak itt jó kis fordulatok kérem szépen :D