Main Menu

OnePiece

Started by LuckyDingo, 2007-05-02, 00:09:16

Previous topic - Next topic

Liquid Snake

Luffy hogy tudott elmenni onnan??? Am sztem Law és Kidd bealázná Kuma-t bár azt meg nemhiszem h most győznék le... Nemtom mi lesz ebből..

Alkyra

Quote from: Liquid Snake on 2008-07-05, 18:15:47
Luffy hogy tudott elmenni onnan??? Am sztem Law és Kidd bealázná Kuma-t bár azt meg nemhiszem h most győznék le... Nemtom mi lesz ebből..

Másik irányba mentek.

Liquid Snake

Csak én gondolom úgy, hogy a ch végén Kuma állt velük szemben? :D Másra nem nagyon tudok gondolni :)

Zen

Quote from: Liquid Snake on 2008-07-18, 20:20:15
Csak én gondolom úgy, hogy a ch végén Kuma állt velük szemben? :D Másra nem nagyon tudok gondolni :)
Én nem tom..de elég hirtelen egy lezárás volt. o.o
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Bishop

Én tudok, Blackbeard  ^^

Liquid Snake

Quote from: Bishop on 2008-07-18, 20:30:58
Én tudok, Blackbeard  ^^

De ők most Ace kivégzésére mentek nem?  Ahh fene tudja még1 hét és kiderül  :muhahah:

Bishop

#276
Ace kivégzése a szomszédba van, és Blackbeardnek nem kötelező ott lenni. Plusz nem tudom de a beszéd stílusa egyáltalán nem Kmahoz illő ám BB-nek vna egy jellegzetes lába, és ez sokkal izmosabbnak tűnik, a fene tudja talán valami régi ismerős.

Liquid Snake

Quote from: Bishop on 2008-07-18, 21:01:40
Ace kivégzése a szomszédba van, és Blackbeardnek nem kötelező ott lenni. Plusz nem tudom de a beszéd stílusa egyáltalán nem Kmahoz illő ám BB-nek vna egy jellegzetes lába, és ez sokkal izmosabbnak tűnik, a fene tudja talán valami régi ismerős.

Régi ismerős lehet bár Luffynak elég WTF arca volt xD Majd kiderül...

asd5ster

szerintem WB az

Bishop

WB-nek kb 5xör ekkora lába van   :D
Na meg ő annál büszkébb sokkal de sokkal mint hogy csak Luffyék miat kitérőt tegyen, segítséget meg főleg nem kér tőlük

Zen

Lehet h Shanks. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

chilip

azért az admirális belépője nem volt semmi, fél város ment azért mert nem válaszoltak a kérdésre :D

Bishop

Shanks nem lehet az ő gatyáját meg szandálját felismerem, na meg kard sem lógott le oldalt.

NLZ

Hmmm, valami illúzió ez, vagy hogy van mindenhol ott az a bádogdoboz? És ezt a háztetőn lévő baltás keresi az admirális?
[reserved]

Bishop

Én arra gondoltam hogy Vegapunk több Kumat is csinált és ezek közül csak az egyik Devil Fruit user, de ez kövi chapterbe kiderül. Ha az a Kuma nem használ olyan légnyomás mancsokat amelyik Kisarunál van akkor sztem egyértelmű bár majd csak kiderül(vagy kiderül hogy Vegapunknak sikerült devil fruitot termesztenie és minden Kuma rendelkezik vele ::) ). Remélem nem hal meg a joslós tájcsó birom az ilyen "i belive in destiny" karakterket XD A Skypias tájcsó is bejött eddig de ha ilyne only muscle lesz akkor leteszek róla :lame: A Baltás kiskölyökre kiváncsi vagyok, kezd kicsit sok karakter lenni, aszem itt nagyh alálozások lesznek ^^ Kizaru devil fruitja meg Light  :wtf: Amikor BB darkness fruitja kiderül sejtettem hogy lesz valami Lightos is de jobban örültem volna ha nem Kizaru az, viszont remélem neki is vanank olyan köcsög képességei mint BB-nek nem csak sebesség...

NLZ

Azt hittem ez a buborékváros csak egy könnyed kiruccanás lesz, de eléggé epic fightok készülődnek itt. Kiváncsi vagyok, mikor tudja meg Luffy, hogy mi lett a báttyával.
[reserved]

LuckyDingo

Quote from: NLZ on 2008-07-28, 22:40:35
Azt hittem ez a buborékváros csak egy könnyed kiruccanás lesz, de eléggé epic fightok készülődnek itt. Kiváncsi vagyok, mikor tudja meg Luffy, hogy mi lett a báttyával.
Már tudja :D És magasról tojik rá XDDD
Kumából sztem van több is és mindegyiknek más devil fruit képessége van. Az úgy érdekes lenne :) Kizaru meg túl imba lenne :S Tetszik a feje.. olyan pofákat tud vágni lol :D

chilip

509 - 4 captain vs kizaru hát újjabb király chapter, és úgy néz ki a zongorafogú apoo-nak van egy kurva erős képessége :D

<< link >>

Liquid Snake

Áááá annyira összevisszaság van most h nem lehet kiigazodni, mindenki harcol mindenkivel, mindenki rohadt erős senki nem veszít akkor mi lesz itt?

Bishop

Sztem Kizaru nagy vlaszegm egöl pár tagot a fake Kumak meg halnak,(remélem nem jól hallotam, Vegapunk le tudja másolni bárki Devil fruit képességét :wtf: ) Csak madárijesztő tájcsó ne haljon :D meg Dino tájcsó a szuperhero jelmezben :D

Zen

Kizaru ki a bánatra emlékeztet engem? :l
Mert valakire nagyon.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

chilip

Quote from: Bishop on 2008-08-01, 21:02:22
Sztem Kizaru nagy vlaszegm egöl pár tagot a fake Kumak meg halnak,(remélem nem jól hallotam, Vegapunk le tudja másolni bárki Devil fruit képességét :wtf: ) Csak madárijesztő tájcsó ne haljon :D meg Dino tájcsó a szuperhero jelmezben :D

nem másolta le teljesen a devil fruit képességet, csak lézert adott egy kuma robotnak, ráadásul a kuma robot nem is tud mást. Gondolom a shichibukai kuma volt a prototípus aki még részben ember (kiborg)

Bishop

Epic rész volt :whoah: Remélem Kuma kifeküdt mert jön Kizaru..freakin Lugias they never die :__devil:

LuckyDingo

Quote from: Bishop on 2008-08-09, 00:47:16
Epic rész volt :whoah: Remélem Kuma kifeküdt mert jön Kizaru..freakin Lugias they never die :__devil:
Ha kuma attól nem halt be, hogy felrobbant a feje, akkor a Luffy ütésétől se fog. Kizaru meg vagy átáll Luffyék oldalára, vagy nem tom micsinálnak vele, de halhatatlan ne legyen, mert ő még nem is főellen -_-

chilip

logia típus csakis az ellentétes "elemtől" sérülhet (ez esetben arra tippelek blackbeard fogja elintézni önös érdekből)

azért ilyen szempontból a logiák milyen imbák már? csak egyvalamivel lehet elintézni...

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2008-08-09, 01:01:32
logia típus csakis az ellentétes "elemtől" sérülhet (ez esetben arra tippelek blackbeard fogja elintézni önös érdekből)

azért ilyen szempontból a logiák milyen imbák már? csak egyvalamivel lehet elintézni...
Ennyi erővel Ace ellen csak Aokiji lett volna nyerő, BB így is leverte :XD Szal ez nem teljesen igaz így :)

Bishop

#296
Nem feltétlen kell hozzá másik elem, de az a hülye halhatatlanság eléggé megnehezíti a dolgát Luffynak pl. Crocodile is megmondta hogy a a devil fruit csak oylan erős mint aki használja. Kizaru ellen is lehetne mit tenni, megvárják még besötétedik és ha szerencséjük van még az ég is felhős lesz, akkor semmiből nem rakja össze magát :D Aztán már csak a sebességel kell valamit kezdeni. Nem tudom Gear second elégl enne e ::)
Amugy meg nem hiszem hogy jégnek van esélye tűz ellen, a jég megolvad, és a jég nem oltja el a tüzet. Kiváncsi vagyok van e víz használó lugia, az elég imba lenne ha még ráadásul tenger víz lenne, nem elég hogy vízbe nem történne semmi baja, de egy jól  irányzott lövés és eléggé meggyengülne az ellenfél. Na az ellen Ao kiji lenne a legjobb.

Edit: esetleg egy tükör pajzs elég lenne, azt akkor ha abba beleütne Kizaru, saját magát verné pofán XD na jó kicsit abszurd de ez a Grand line :D Amugy meg nem értem az egész hű hót a devil fruit userek körül. A Marine lazán  wipeolna az összeset, ha Sea stone kardot tudnak csinálni, akkor sea stone golyót miért nem, azzal egy lövés és még a logia is kifegszik.

Liquid Snake

Hát nekem még mindig annyira zavaros ez az egész helyzet... Milyen képessége van annak a kapitánynak? Ki kivel van? Luffyék alig bírnak leverni egy fake Kuma-t... Nemtom mi lesz itt jobb lenne ha húznának a sellőkhöz már és menne normálisan a történet nem ilyen összevisszaság lenne :S

Alkyra

Szerintem átlátható a sztori.

Quote from: Liquid Snake on 2008-08-09, 11:53:11
Milyen képessége van annak a kapitánynak?

A kapitánynak Fény típusú logia devil fruitja van.(Olyan mint Ace tűze pl vagy Smoker füstje.:) )

Quote from: Liquid Snake on 2008-08-09, 11:53:11
Ki kivel van?

Mindenki a csapatával van.XD Csak most egy Captaint próbálnak többen legyűrni(nem megy nekik amint az látható)

Quote from: Liquid Snake on 2008-08-09, 11:53:11
Nemtom mi lesz itt jobb lenne ha húznának a sellőkhöz már és menne normálisan a történet nem ilyen összevisszaság lenne :S

Mi lenne? Luffyék lecsapják s elmenekülnek. A többiekről már nem tudok ennyi jót mondani.

NLZ

Gondolom a Top3 kapitány megmarad, a többi meg megy a süllyesztőbe. :F
[reserved]