Main Menu

OnePiece

Started by LuckyDingo, 2007-05-02, 00:09:16

Previous topic - Next topic

Bishop

FUCKIN EPIC :whoah: :whoah:
ha ez kijön animebe mindent verni fog :whoah:

LuckyDingo

Gáz chapter volt :( Egyedül az utolsó Dupla oldal kárpótol.. mondjuk sejthető volt :/

Liquid Snake

EPIC FAIL volt ez a ch ( is ) számomra. Nemtom lehet csak én vagyok itt az egyedüli akinek nem tetszik, hogy mindenki mindenkivel harcol és mindenhol ottvan... Jó Rayleigh az egyetlen jó hír az egészben azt várom mi fog történni de a többi dolog ami történik az nagyon nem OP-es szvsz. Még nem volt kritikám szinte soha a mangával kapcsolatban de ez most tényleg nagyon ratyi.

Zen

Szerintem az lett volna a nem OP-s ha megússzák csetepaté nélkül. :D
De kinek a pap, kinek a papné.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

ReLax18

Sztem bőven jó volt ez a chapter. Egyrészt mutatja, hogy még van hova fejlődni (pl. vkinek ki kell találnia, hogy a sorozatgyártott Kumákat hogy lehet egyszerűbben elintézni). Másrészt az újabb ellenfelek sztem érdekesek...
Miss Excel, my tears are flowing like waterfalls! :lul:

Liquid Snake

Wow mi lesz itt RAW alapján nagyon érdekes. Zoro-val nemtom mi lesz de nem áll jól a szénája főleg így h [spoiler]Kuma egyszerűen eltünteti :S[/spoiler]

Még ki se jött a sub máris a köv ch-t várom  :muhahah:

LuckyDingo

Quote from: Liquid Snake on 2008-08-30, 00:17:17
Wow mi lesz itt RAW alapján nagyon érdekes. Zoro-val nemtom mi lesz de nem áll jól a szénája főleg így h [spoiler]Kuma egyszerűen eltünteti :S[/spoiler]

Még ki se jött a sub máris a köv ch-t várom  :muhahah:
Csak elküldte valahová :D Mint anno Peronát.. High Speed pawn-punch to the Caribbeans XD

Liquid Snake

Quote from: LuckyDingo on 2008-08-30, 00:25:54
Quote from: Liquid Snake on 2008-08-30, 00:17:17
Wow mi lesz itt RAW alapján nagyon érdekes. Zoro-val nemtom mi lesz de nem áll jól a szénája főleg így h [spoiler]Kuma egyszerűen eltünteti :S[/spoiler]

Még ki se jött a sub máris a köv ch-t várom  :muhahah:
Csak elküldte valahová :D Mint anno Peronát.. High Speed pawn-punch to the Caribbeans XD

De az kiderült végül, hogy Perona-t hova küldte? Amúgy meg akkoris rossz, ha csak a Grand Line elejére küldi vissza mert ugye visszamenni érte elég érdekes lenne xD

Bishop

Nem érdekel kinek nem tetszenek a mostani részek. This just simply EPIC :whoah:
Sumo sidekick egész jól tolja, de kiváncsi lennék gear third riflet kibírna e ^^ Kiváncsi vok Reyleigh hogy álítja meg Kizarut. Két tippem van 1. Valami imba technika 2. vagy csak simán a kard seastoneból van. Kuma is végre megjelent, birom őt is. Zorot már kezdem sajnálni, remélem valami szamurájnők szigetére küldik :D
Chopper going all out :whoah:
EPIC  :whoah:

Zen

Quote from: Liquid Snake on 2008-08-30, 00:30:03
Quote from: LuckyDingo on 2008-08-30, 00:25:54
Quote from: Liquid Snake on 2008-08-30, 00:17:17
Wow mi lesz itt RAW alapján nagyon érdekes. Zoro-val nemtom mi lesz de nem áll jól a szénája főleg így h [spoiler]Kuma egyszerűen eltünteti :S[/spoiler]

Még ki se jött a sub máris a köv ch-t várom  :muhahah:
Csak elküldte valahová :D Mint anno Peronát.. High Speed pawn-punch to the Caribbeans XD

De az kiderült végül, hogy Perona-t hova küldte? Amúgy meg akkoris rossz, ha csak a Grand Line elejére küldi vissza mert ugye visszamenni érte elég érdekes lenne xD
Lehet Ace mellé küldte a börtönbe, ahol 10 rész eltellik mire rájönnek h ki van a szomszéd cellában. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Bishop

dehogy 10 rész alatt Zoro rájön hogy egy cellában vna és még 10 rész mire felfedezi annak sarkát  :lol:

NLZ

#311
10 részig ott van, aztán megunja, hogy kevés a kaja és nincs sör, így megindul egy mellékmanga One Prison Break Piece címmel. :D
[reserved]

Zen

Quote from: NLZ on 2008-08-31, 15:30:45
10 részig ott van, aztán megunja, hogy kevés a kaja és nincs sör, így megindul egy mellékmanga One Prison Break Piece címmel. :D
Hm, ez határozottan tetszik. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Liquid Snake

Az durva lenne ha odaportolta volna Kuma ahol Ace van és ketten kiszöknek :D Vagy épp a WB pirates segítségével megmenekülnek csak nemtom Zoro hogy jut vissza utánna...

Bishop

WB-ből kinézem hogy van olyan hajója amilyen a marine-nak ami képes visszafele tuazni, de ha más nem lopnak, amugy sincs az olyan messze

NLZ

Én azt remélem, hogy Luffy hamar meg fogja tudni, hogy Ace szarban van. Mert a papír miatt most is tudja, hogy valami gond van vele, de nem veszi komolyan. Nem örülnék, ha ezután mennének az iránytű után vakon, ahogy eddig, mint ha mi se történt volna, mert vannak izgalmasabb események is. Persze, biztos érdekes lenne most a víz alá menni, meg mittomén, de kéne a változatosság.
[reserved]

Liquid Snake

Mondjuk sztem az hülyeség lenne ha Luffy menne a bátyjáért, jó a bátyja meg minden de Luffy is tudja h ő WB pirate és a saját crew-jának kell megmentenie.

Bishop

De az is lehet hogy most elkapnak mindenkit és akkor majd Aceékkal együtt kiszöknek.
BTW hol van Kidd és Law, csak nem szöktek el, ők is benne voltak legalább annyira mint Luffyék Kizaru csak  nem hagya megszökni őket.

Liquid Snake

Quote from: Bishop on 2008-08-31, 21:10:05
De az is lehet hogy most elkapnak mindenkit és akkor majd Aceékkal együtt kiszöknek.
BTW hol van Kidd és Law, csak nem szöktek el, ők is benne voltak legalább annyira mint Luffyék Kizaru csak  nem hagya megszökni őket.

Hát nemtom, ha itt elkapják őket akkor sztem a börtönből tuti nem tudnak kiszökni mert azt nem 1 general őrzi meg mittudomén kik vannak még ott. Majd kiderül mi lesz, picsáért hetente jön ki a ch  :muhahah:

NLZ

Meg aztán egy Prison Break Arc elég volt sztem. :)
[reserved]

LuckyDingo

Spoiler:
[spoiler]Kuma mindenkit elteleportált... Mugiwara Pirates=over :(
/gáz lenne, de van egy olyan érzésem, hogy Kuma épphogy megmentette őket.. kíváncsi vok, hogy jönnek ki ebből Luffyék, de az fix, hogy megint powerupok következnek :D/[/spoiler]

Alkyra

Most szerintem mindenkinek lesz egy Arc-ja s nem biztos h ismét fognak találkozni...bár nem tom. Lehet h Kuma tényleg megmentette őket?

Bishop

Kuma biztos hogy valamit tervez, sztem meg menti őket, biztos meg van az oka, az is lehet hogy Vegapunk keze van a dologban. Remélem egy helyre mentek, sok idő lenne most mindenkire külön fokuszálni. De hogy ekkora cliffhanger rég nem volt az biztos  :whoah: Annyira nyilvánvaló volt hogy egyszer veszíteniük is kell, de biztos powerup lesz belőle

Liquid Snake

#323
Már építem az időgépet elmegyek a jövőbe és egyben elhozom nektek az összes OP manga-t meg anime-t. Akinek kell írjon pmet :D

edit.: A Sunnyt nem akarja utánuk küldeni véletlen? :D

edit2.: De komolyra fordítva a szót. EPIC volt ez a ch minden értelemben. Igaz Luffyra pont nem fért rá mert mindig a Nakama-iért harcolt de most ugye azt hitte, hogy meghalt mindenki és tuti, hogy ebből mega powerup lesz, és remélem, hogy mindenki számára. Elgondolkoznak az összes dolgon ami történt. One Piece, It never ceases to amaze me...   

*megy vissza az időgépkészítéshez*

LuckyDingo

Nah spoilerek után kiderül, hogy [spoiler]nincs itt Timejump, de omg.. Luffyt az amazonok szigetére repítették.. és hát.. Luffy gombás esete egyrészt lol, másrészt siralmas :( Valószínűleg mindenkit máshova küldtek, és mindenkit külön külön elmesélnek, ami sztem most nem jó ötlet :/[/spoiler]

Bishop

Remélem nem fogják, vagy ha igen akkor valahogy úgy hogy 8 chapterbe befejezzék mert lesz RAGE. Mi van már Kuba adott a füvéből Odanak? :confused:

Liquid Snake

Wow az az amazon csajszi do want xD De egyébként komolyra fordítva a szót nemigazán tetszett amit láttam. Mindenkit más szigetre, fél év mire megint találkoznak vagy mi lesz itt?  :lame:

LuckyDingo

A Chapter fura volt, de volt egy jó pillanat XD Amikor az amazonok nem tudtak leszedni Luffyról egy gombát  :hopp: :muhahah:

Zen

Szegény malacot annyira sajnálom. :c
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Alkyra

Most egy kicsit más stílusban fogjuk látni a történetet. Egyb. gondolom, hogy nem vitték őket annyira messze. Meg a Sunny is ott van még a helyén. Szal elvileg hamar visszakerülnek rá.Remélem-.-