Main Menu

OnePiece

Started by LuckyDingo, 2007-05-02, 00:09:16

Previous topic - Next topic

Bishop

Azok miatt a papírok miatt van még remény, kivétel Zoronak, btw neki jobban passzolt volna ez a sziget de, Luffy is nagy volt  :lol: Viszont a poénoktól még nem nézem el Odanak hogy ezt tette ::)

NLZ

Quote from: Alkyra on 2008-09-13, 11:20:53
Most egy kicsit más stílusban fogjuk látni a történetet. Egyb. gondolom, hogy nem vitték őket annyira messze. Meg a Sunny is ott van még a helyén. Szal elvileg hamar visszakerülnek rá.Remélem-.-
Luffy egy napon át repült, nem? Gondolj bele, hogy mekkora (kezdő)sebesség kell ahhoz, hogy valami egy napon át repüljön a levegőben, felhajtóerő nélkül. :D
[reserved]

Liquid Snake

Hát sztem nagyon de nagyon messze került ugye egy csomó ideig repült Luffy, sőt még aludt is közben, ki tudja milyen messze van. De most megint azzal fog elmenni minimum 2 hónap, hogy bemutatják ki hova ment aztán egy fél év mire összekerülnek megint -.-  :lame:

chilip

[spoiler=lol][/spoiler]

Liquid Snake

LoL Oda Doujin rajzolós kedvében van vagy mi van mostanában?  :eek:

NLZ

[reserved]

Zen

Ace kivégzés in one week. :D
Miért van olyan érzésem h pont aznap fognak újra összefutni?
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Liquid Snake

LoL Hebihime assrape powa xD Cseppet beképzelt a kiscsaj  :muhahah:

Bishop

Új Shichibukait copyzák át egy ecchi mangaba mert télleg jól néz ki. De a jelleme és ak épessége rohadtúl nem jön be  :ejj:

Dub-zero

annyira éreztem, h az "új" Shichibukai nő lesz
(másik tippem az volt, h gyerek lesz : D)
"a selfie szó az élőbeszéd XD-je"

Alkyra

Én arra vagyok kíváncsi, hogy ez a "kintamás" nőci vajon belép-e a luffy teambe..Mi kellett még Luffynak?

Egyb. ez a power up eléggé egyértelmű már.(Haki-.-)

Az lenne jó, ha most előre tudnék ugrani 2 évet s visszajönnék egy rakat one piece mangával(meg a nyertes lottószámokkal) s nem kéne várni heteket h haladjon egy picit a sztori.-.-

Bishop

Ezzel szerintem mindenki így érez. Ez a csaj meg nem fog csatlakozni, megvan neki a saját crewja. Kb az a helyzet mint Vivinél. Csak mert valaki erős még nem kell egyből arra következtetni hogy belép a crewba ::)

chilip

sztem is legfeljebb ideiglenes tag lesz :)

NLZ

Ígyis elég nagy a női ivararány a csapatban az átlaghoz képest. :)
[reserved]

chilip

hát nem kellett sok idő hogy luffy találkozzon a shichibukai hercegnővel  :lol: rész címe: "Bath Time", ebből kitalálható a rész vége  :lul:

Bishop

Kicsit unalmas rész volt, de már alig várom a következő részt :smile:

LuckyDingo

Nagyot röhögtem a végén :D
De hogyhogy nem vált Luffy kővé? : ) A Gorgon szemes dolog csak kitalált és csak Boa Devil Fruit képessége változtat kővé, vagy Luffy megint immunis egy DF képességre? :O Mondjuk elhiszem, hogy olyan hülye, hogy ne érdekeljék a nők és akkor nem tudja azt megcsinálni a hercegnő vele, mint a Marine flottával :D Ha Sanji ment volna, sztem már kő lenne XD

Liquid Snake

Sztem valami más rejtegetni való van a testén a szemek csak kitalációk, hogy távol tartsák az embereket tőle. Különben miért mondta Luffy, hogy "I've seen that before"?

LuckyDingo

Quote from: Liquid Snake on 2008-10-04, 10:41:18
Sztem valami más rejtegetni való van a testén a szemek csak kitalációk, hogy távol tartsák az embereket tőle. Különben miért mondta Luffy, hogy "I've seen that before"?
Látod ez érdekes :/
Mondjuk én úgy tippelek, hogy olyan szemek vannak a hátára tetoválva, amilyet Luffy Akkor látott, mikor kiskorában Shanks megmentette. Annak a viziszörnynek, vagy minek volt ilyesmi XD De remélem, hogy valami olyan sztori jön ki ebből, amit még nem tudunk :) Mellesleg Boa utsó beszólása komoly XD

Bishop

Hasonlóra tippelek én is mint LuckyDingo de sztem Shanks képességére derül egy kis fény, avagy az emberek akiknek hatalmukban áll a Gea... khmm akarom mondani Gorgon szem használata

Liquid Snake

Nemtom, hogy kerül ide most Shanks. Köze nincs ahhoz sztem ami most fog történni.

Bishop

Nincs de lehet hogy Shanks képessége hasonló mint Hebihime képessége. És csak megemlíti Luffy hogy hasonló. Nem derül ki teljesen valszeg de lehet hogy van valami kapocs. Mert ez biztos nem DF képesség ha a két nővérnek is van. És Luffy hol láthatott hasonlót ha nem Shanksnél.

Liquid Snake

Sztem az a szem a hátukon valami félrevezetés szerű akar lenni... Várom már a köv ch.-t hogy többminden kiderüljön.

Zen

Akkor nem lepődött volna meg a csaj h nem működött.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

NLZ

Inkább azon lepődött meg, hogy meglátták a hátát, nem?
[reserved]

Zen

"How about turning to stone?"
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

LuckyDingo

Ht az egyik spoiler pic alapján [spoiler]nem fog sikerülni Luffyt kővé változtatni.. a nőkhöz /is/ idióta.[/spoiler]
[spoiler]http://img248.imagevenue.com/img.php?image=50138_4_122_440lo.jpg[/spoiler]

NLZ

Azért remélem ez nem azt jelenti, hogy [spoiler]Luffy buzi.[/spoiler]
:D
[reserved]

Bishop

Mivel nem Hentai és Luffy természete alapból ilyen, annyira lényegtelen, sztem várható volt.

Zen

Pedig a nők bálványa lenne a beépített óvszerrel és az állítható méretű joystickkal. :lul:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1