Main Menu

OnePiece

Started by LuckyDingo, 2007-05-02, 00:09:16

Previous topic - Next topic

LuckyDingo

Nah ja :D Luffy nem buzi, csak nagyon elkötelezett annak érdekében, hogy ő legyen a PirateKing :D Meg persze túl hülye ahhoz, hogy beizguljon egy nőre.. pedig a megkövesedéshez ugye az kell :D

Liquid Snake

Szegény Sanji ha most ittlenne  :lul:

NLZ

Luffy egyébként kb hány éves? Lehet még nincs is abban a korban. :ejnye:
[reserved]

Liquid Snake

Hmm már linkelték nemtom itt vagy az anime topikban az életkorokat... De én már vissza nem keresem. Esetleg aki tudja fejből?  :D

LuckyDingo

18-19 körül van 17évesen kezdte a kalózkodást

NLZ

Ejj, akkor biza sérült. :(
:D
[reserved]

Alkyra

Quote from: Liquid Snake on 2008-10-08, 19:52:07
Szegény Sanji ha most ittlenne  :lul:

Sanji nem lenne jó ide, mert Ő már halott lenne akkor.XD A mero mero beam megölte volna már.:)(vagy legalábbis kövé változik)
S remélem, hogy Luffy szarrá veri ezeket a nőket. :lol: Egyszer végre ne kerülje meg a mangaka, hogy "Nőket nem verek" s társai.Itt kutya eszik kutyát. Bár nem mintha nagyon sok kárt tudnának Luffyban tenni.XD

Zen

Onemangan már fent van az új ch. Nem tököltek, az fix.  :eek:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Liquid Snake

Szegény állatokat sajnálom, a manga folyamán nem ez volt az első akit ki K.O.-zott Luffy :D Mellesleg énis remélem h bekeményít és az egész ország előtt megmutatja mire képes.

NLZ

Heh, mégis jól jött ki ez a langyos esemény. :P
[reserved]

chilip

nah luffy is haki-zik, ráadásul a kiválasztott haki-t, amit shanks is nyomott mikor a kezét elvesztette (csak nem tudatosan). meg végén felvette a gear second pózt... na mibe hogy kövi chapterben a 2 nővér a padlóba lesz döngölve vérbe fagyva :D

NLZ

Mi a retek ez a haki? Valami új powerup? :Q  Luffy a végén keményen néz. :)
[reserved]

chilip

#372
sztem valami aurás baszás, amit a nagylegények (értsd lélekben elég erősek) tudnak küldeni támadásként. Elég durva valaki és van kis érzéke hozzá sztem nyomja bárki. Ezért tudja jópár nagyágyú kalóz is (Dark King, a mostani shichibukai, shanks aki sztem erre specializálta le magát). kuma meg cyborg, sztem azért nem nyomja.

Bishop

Mostmár én is elértem azt a pontot hogy SMASH THAM TO PIECES GOGO LUFFY :whoah: :uzi: De ingerel ez a csaj...
Az új power upnak annyira nem örülök de várható volt máskép nem sok esélye lenne Luffynak a sok Hax kari ellen, Don Flamingo, Ao Kiji etc

Liquid Snake

Érdekes ch volt. Sztem jó dolog ez a Haki vagy mi mert ugye eddig akinek imbább devil fruit képessége volt az volt a kemény de h bejön ez a Haki amii tulajdonképpen egy másik képesség a devil fruit mellett így sokkal kiegyenlítettebbek a viszonyok szvsz. Mostmár értem anno miért dőlt ki mindenki Shanks mellett mikor tett egy látogatást WB hajójára :D

Liquid Snake

Új ch jó volt. Megint láttuk milyen ember Luffy. Schichibukai Boa meg do want a csapatba :D

Bishop

Az kéne még azt a nőt vigyék át egy hentaiba, csak OP-be ne lássak, ennél idegesítőbb karaktert még nem láttam mint ez a Hebihimesama OPben

Zen

Woah, awesome ch.  :Kiraly:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Liquid Snake

Quote from: Bishop on 2008-10-30, 22:41:58
Az kéne még azt a nőt vigyék át egy hentaiba, csak OP-be ne lássak, ennél idegesítőbb karaktert még nem láttam mint ez a Hebihimesama OPben

Valahogy úgyis kimagyarázzák, hogy azért lett ilyen mert a hátukon lévő vmit meglátva az emberek utálták kitaszították stb majd vmi jó sztorit kitalál nekik is a mangaka. Sztem nem poénból sír a végén... Mellesleg még mindig Do want a csapatba.  :P

Zen

Quote from: Liquid Snake on 2008-10-30, 23:13:02
Mellesleg még mindig Do want a csapatba.  :P
A-a, vicces amikor lenéz valakit, de eddig nem vmi bejövős a jelleme. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Bishop

Én egyszerűen nem bírom és nem is akarom csapatba látni se allyként. A fépessége is anynira lame. Lehet csak én vagyok így vele de ebbe semmi olyan nincs ami miatt értékesnek lehet nevezni. Kellet egy Shichibukai és kitalálták őt

Liquid Snake

Mondjuk lényegtelen ki mit akar úgyis a mangaka dönti el, majd kiderül mi lesz, részemről lezárva.

NLZ

Ja, igazad van, igazából be is kéne zárni a topicot, mert úgy sincs semmi értelme. :D
[reserved]

Liquid Snake

Quote from: NLZ on 2008-10-30, 23:52:05
Ja, igazad van, igazából be is kéne zárni a topicot, mert úgy sincs semmi értelme. :D

Hát azért az sok lenne :D De előre vitázni azon h mi fog történni felesleges szvsz.

LuckyDingo

heh :) Luffy jófej, hogy így törődik a sok nővel :D Jó chap volt :) Boa meg nem egy Moria-Crocodile félefajta karakter.. eddig. Nagyon gyengus azokhoz képest, viszont áldásos képessége van, ami épp csak Luffyra nem hat.. ciki. Inkább barátok lesznek sztem, mint ellenségek, de a cspatba még ha akarnánk se kerülhetne be, mert Sanjit naponta változtatná kővé /meg úgy mindenkit, akinek tetszene/ Mindegy, várom a csöpögős storyt, ami vagy tényleg szemekről szól, vagy valami rabszolgajel a háton, vagy egy kalóz szimbólum, ami azt jelenti, hogy valamikor valamelyik nagy kalóznak a szajhái voltak és az csöppet gáz lenne a nősziget lakóinak körében XD

NLZ

De ha Luffy tudja, hogy mi az a jel, akkor biztos valami egyszerű, könnyen megjegyezhető dolog lehet. :D
[reserved]

LuckyDingo

#386
Quote from: NLZ on 2008-10-31, 19:48:53
De ha Luffy tudja, hogy mi az a jel, akkor biztos valami egyszerű, könnyen megjegyezhető dolog lehet. :D
És ha a spoilereknek lehet hinni, akkor kiderül hogy mi a jel :O
[spoiler=hatalmas spoiler tényleg.. ]A World Gov jele O.O[/spoiler] Hopp ez fake info volt :D Igazából ha jól látom, [spoiler]akkor Boa és tesói anno a mocskos nemesek tulajdona volt, akit Luffy kiütött :D[/spoiler]

Liquid Snake

Na mondtam én, h vmi sztorija úgyis lesz annak, hogy miért olyan Hancock amilyen. Mostmár minden jó, haverok, akár csatlakozhat is Luffyékhoz xD

LuckyDingo

Quote from: Liquid Snake on 2008-11-07, 15:20:54
Na mondtam én, h vmi sztorija úgyis lesz annak, hogy miért olyan Hancock amilyen. Mostmár minden jó, haverok, akár csatlakozhat is Luffyékhoz xD
Nem fog csatlakozni.. hülyeség lenne :D Megmarad Vivi rangsorban :D Hime-Hime kész :P
Viszont ez a chapter tetszett :) [spoiler]Tiger tuti állat kalóz volt :) Éshát Boa meztelenkedett egy sort.. erre Luffy.. aaw nincs kaja.. mi a fenét pucérkodsz itt.. há az lol volt ennyire nem lehet impo XD A végén meg, az a "fufu I think I like You" Nah az szép volt Boától :)[/spoiler]

Liquid Snake

Jaja mondjuk sztem sem fog csatlakozni valahogy nincs helye a csapatban meg ottvan neki a saját országa, de tényleg tök normálisan viselkedett most. Azért én mosolyogtam egyet azon is mikor, semmibe vette az öreg segítségét :D Nekem tetszik ez a stílus xD De tényleg max egy Vivi féle szerepe lesz. Még az is eszembe jutott, h vmi baja lesz az út során de nem örülnék neki ha beigazolódna.