Main Menu

OnePiece

Started by LuckyDingo, 2007-05-02, 00:09:16

Previous topic - Next topic

chilip

Franky a future kingdomban, Nami az időjósok szigetén, Luffy az amazonokhoz... hát kuma szivességet tett nekik (kivéve Sanji, de az meg a humorérzékéről tanúskodik :D). Kiderül hogy Zoro a kardforgatók szigetére került, Chopper az elfeledett titkos doktorok szigetére, Robin a nyelvészekére, Usopp meg a mesterlövészekhez. Insta power up. :D
[spoiler]
ja meg Impel Downba jól felsorakoztatják a World Government ellenségeit hogy luffy kiszabadíthassa őket  :lol:
1 shichibukai, 500 kalóz, Ace, lehet Whitebeard is odamegy :D[/spoiler]

Alkyra

Szegény Sanji, hogy megszívta.XD  :lol:

Bishop

Soge king szigetére küldte Usoppot :D

LuckyDingo

Még mindig érdekel, hogy miért küldte Kuma őket el ezekre a helyekre? Nem egy Pacifista? Nem a Marine tulajdona? :S

chilip

gondolom ő még régi típus, nem ment át agymosáson.

Zen

A Pacifisták az eredeti Kuma másolatai.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

LuckyDingo

De az eredeti Kumát is Vegapunk csinálta :O Akkor viszont nem értem hogy lehetett belőle alapból rettegett kalóz? Megszökött volna? Vegapunk elkövetett valami hibt és nem tudta beidomítani? :S Az is lehet hogy kuma Dragon barátja és ezért segített Luffyékon? :S Túl sok az ismeretlen tény :S

Bishop

Vagy vegapunk kalóz ::) akármi lehet  :D De eddig Kuma az absolute fav shichibukaiom  :jee:

LuckyDingo

Quote from: Bishop on 2008-11-20, 01:45:23
Vagy vegapunk kalóz ::) akármi lehet  :D De eddig Kuma az absolute fav shichibukaiom  :jee:
Nekem még mindig Mihawk a kedvencem azok közül :D

chilip

jah, semmi devil fruit képesség, meg lézerágyú a torkában. pure swordsman és a legerősebbek közt van.

Bishop

Jó Mihawk coolos meg minden, de jelemben még nem láttuk eleget hogy konkrét kép alakuljon ki róla. Ellentétben Kumaval. Most erre a Jimbeire leszek még kiváncsi

edit: azt még nem tudjuk hogy nincs devil fruit képessége  ::)

LuckyDingo

Tudjuk, hogy nincs képessége :D Most nincs kedvem kikeresni, de valamelyik chapterben említették, hogy ő az egyedüli Devil-fruit képességek nélkül :)

Bishop

Akkor  Haki-t használ  :lol: Nem tudom de manapság már mindenkinek van valami über techje, WB meg Garp az egyetlen akinek nincs sztem képessége meg max Roger Első tisztje akinek a nevét sose tudom megjegyezni, mert ők a régi korból vannak.

LuckyDingo

#433
Haki szerintem a Marine-oknál alapkövetelmény egy bizonyos szint felett. És valszeg a keményebb kalózok is tudják :D

edit: Amúgy Mihawknak tök jól állna mondjuk egy Taka-Taka Fruit XD

Bishop

Mindenesetre jellemben Kuma orrhosszal vezet a Shichibukaiok közt :hehe:

LuckyDingo

Quote from: Bishop on 2008-11-20, 13:16:55
Mindenesetre jellemben Kuma orrhosszal vezet a Shichibukaiok közt :hehe:
Miért is? :D Mert egy lélektelen gagyihangú nagydarab mancsos cyborg? :D

chilip

nem kinézetet írt hanem jellemet ;)

Bishop

Nekem nagyon bejön, nem tudni mi a célja de egyértelműen van valami hátsó szándéka. Lehet vele értelmes keretek közt beszélni, a biblia csak plusz pont nála :D Viszont közbe ha kell kegyetlen, ő az egyik legrejtéjesebb alak jelenleg.

LuckyDingo

Az első spoilerképek és szövegek biztatóak :)
[spoiler]Lesz itt Zoro-Brook-Ussop-Chopper és Shichubukai gyűlés, meg Marine gyűlés és egy kis Luffy-Hancock romantika is[/spoiler] XD

Zen

Quote from: LuckyDingo on 2008-11-26, 16:04:06
[spoiler] egy kis Luffy-Hancock romantika is[/spoiler]
Ezt azért nehezemre esik elképzelni. :p
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

NLZ

Az igen, Brook valami démoni rituál közepére keveredett. :D Usopp húsevő növények közé keveredett, Robin szolgasorra jutott, Choppert pedig akarják enni, Zoro pedig odakerült a szellemes kiscsaj mellé. :D  Vagyis kb mindenki beszívta, kivéve Luffy, akit épp sajátkezűleg etet Hancock. :D
[reserved]

chilip

Brook se szívta meg :D

NLZ

Az egy dolog, hogy most kérdezte, hogy láthat-e bugyit, de ha nincs szerencséje, akkor hamar kiderül, hogy ő nem valami szuperdémon, aki bosszút álll az idézők ellenségein. Legalábbis ezidáig nem mutatta meg Brook, hogy lennének szuper harci képességei.
[reserved]

chilip

jaj hát ne zoro-hoz mérjed az erejét. önmagában egy nagyon is jó kardforgató, ott vannak azok a retardált zenés támadásai is. meg ugye önmagában az hogy egy csontváz támad meg morálromboló :D

Zen

És Nami is jó helyre pottyant. *kacsintóssmileymer'megtehetem*
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Nihilus

Már várom a Zoro x Peronás doujinokat. :angyali:

Zen

Quote from: Nihilus on 2008-11-30, 10:58:07
Már várom a Zoro x Peronás doujinokat. :angyali:
:zomg: :zomg: :zomg:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Nihilus


Zen

Quote from: Nihilus on 2008-11-30, 20:45:35
Quote from: Zen on 2008-11-30, 18:58:14
Quote from: Nihilus on 2008-11-30, 10:58:07
Már várom a Zoro x Peronás doujinokat. :angyali:
:zomg: :zomg: :zomg:

Ne is próbálj belőlem is facepalm versenyt kicsikarni.  :hehe:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Nihilus