Main Menu

OnePiece

Started by LuckyDingo, 2007-05-02, 00:09:16

Previous topic - Next topic

Zen

525ös CH

Erre... erre nem találok szavakat... nem gondoltam volna h Oda mester tudja még fokozni. Uuuuhhh, mi lesz itt.  ^^
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

chilip

Quote from: Zen on 2008-12-05, 17:27:33
525ös CH

Erre... erre nem találok szavakat... nem gondoltam volna h Oda mester tudja még fokozni. Uuuuhhh, mi lesz itt.  ^^

:tezsvir: alig várom hogy elkezdődjön az action. és itt nincs olyan időhúzás mint narutoban. MINDEN chapterben történik valami...

NLZ

thirty-three hours remain
>_<
[reserved]

Liquid Snake

Én már utálom a One Piece mangát...


Olyan mintha egy függő drogosnak kellene az anyag de pont annyit adnának neki amitől életben marad, de az anyag után érzett kényszer szinte aligha csökkenti. Na én így vagyok a mangával :D

NLZ

Minden manga ilyen. :F
[reserved]

chilip

hát... én a bleachet kurvára nem várom már :D csak olvasom megszokásból. ha vége lenne hirtelen most csak megvonnám a vállam.

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2008-12-06, 15:07:22
hát... én a bleachet kurvára nem várom már :D csak olvasom megszokásból. ha vége lenne hirtelen most csak megvonnám a vállam.
Ugyanígy érzek :D
Most egyedül a One Piece mangára tudok izgatottan várni :D Aminek még örülök ezen kívül, az a Kenichi, a Bakuman, meg a Psyren :D A Bleach meg tényleg már kínszenvedés XD De ahogy mondtad.. már csak megszokásból olvasom.

Liquid Snake

Quote from: NLZ on 2008-12-06, 14:45:08
Minden manga ilyen. :F

Nekem csak a OP ilyen...

Bishop

Ezért kéne elkezdened a Bakumant :hehe:

balu01

Quote from: Liquid Snake on 2008-12-06, 14:33:33
Én már utálom a One Piece mangát...


Olyan mintha egy függő drogosnak kellene az anyag de pont annyit adnának neki amitől életben marad, de az anyag után érzett kényszer szinte aligha csökkenti. Na én így vagyok a mangával :D
Nekem nincsenek ilyen problémáim, 5 évig németet tanultam, másfél éve tanulok angolt de ez kevés hogy tudjam olvasni a mangát, így marad a vontatott Bleach, abból fordítanak legalább az ilyen műveletlen embereknek.  :D

Liquid Snake

Quote from: Bishop on 2008-12-06, 18:21:16
Ezért kéne elkezdened a Bakumant :hehe:

Egy school life, comedy manga engem nem tud igazán lekötni. Anime-ben megnézném és tuti szeretném is de manga-ban nem élvezem az ilyet...

LuckyDingo

Quote from: balu01 on 2008-12-06, 18:27:00
Nekem nincsenek ilyen problémáim, 5 évig németet tanultam, másfél éve tanulok angolt de ez kevés hogy tudjam olvasni a mangát, így marad a vontatott Bleach, abból fordítanak legalább az ilyen műveletlen embereknek.  :D
Ezt most nem értem :D mi köze a nyelvtanulásnak a mangához? :D Vagy te magyarul olvasod a bleachet? :D

NLZ

Na az azért durva. :D
[reserved]

balu01

Quote from: LuckyDingo on 2008-12-06, 20:04:12
Quote from: balu01 on 2008-12-06, 18:27:00
Nekem nincsenek ilyen problémáim, 5 évig németet tanultam, másfél éve tanulok angolt de ez kevés hogy tudjam olvasni a mangát, így marad a vontatott Bleach, abból fordítanak legalább az ilyen műveletlen embereknek.  :D
Ezt most nem értem :D mi köze a nyelvtanulásnak a mangához? :D Vagy te magyarul olvasod a bleachet? :D
Igen, magyarul olvasom...  :D

Liquid Snake

Én vagyok olyan elvetemült hogyha nem tudnék angolul, nekiállnék egy szótárral a kezemben elolvasni a mangát xD Aztán még tanulnék is belőle sokat, gyorsan :D

balu01

Quote from: Liquid Snake on 2008-12-06, 20:51:27
Én vagyok olyan elvetemült hogyha nem tudnék angolul, nekiállnék egy szótárral a kezemben elolvasni a mangát xD Aztán még tanulnék is belőle sokat, gyorsan :D
Á, én ahhoz lusta vagyok  :D

LuckyDingo

Van magyar, aki fordítja? :XDDDDDD Ez új :D Én gondolkoztam rajta hogy nekiesek, de minek? van elég bajom anélkül is :D

Alkyra

Én már a Bleach-el s a Naruto-val s így vagyok. Különösebben nem izgatnak. Elolvasom, de nem várom őket úgy, hogy leesek a székről.OP az egyetlen amivel még mindig úgy vagyok, hogy "FCKYEAHKICKASS".
Én most leginkább a Spice and Wolf s Toradora novella frissítéseket nézem naponta kétszer.XD


Bishop

OP mellet nekem még Bakuman, Code Breaker, Tenju Tenge, Tsubasa Resevoir Chronicles, Fairy Tail. Soul Eater. ezekre mindig nagy izgalommal várok, Sőt még Narutora is csak azt talán kevésbé viszont nekem bejönnek a mostani események, főleg mikor Naruto edzését mutatják.
OP meg mindig is a kedvencem marad, még eddig egyszer se kellet csalódni benne.

chilip

Quote from: Bishop on 2008-12-07, 12:02:19
OP mellet nekem még Bakuman, Code Breaker, Tenju Tenge, Tsubasa Resevoir Chronicles, Fairy Tail. Soul Eater. ezekre mindig nagy izgalommal várok, Sőt még Narutora is csak azt talán kevésbé viszont nekem bejönnek a mostani események, főleg mikor Naruto edzését mutatják.
OP meg mindig is a kedvencem marad, még eddig egyszer se kellet csalódni benne.

Davy Back Fight, tudom-tudom vicces meg minden, DE nem nekem. kurva nagy csalódás volt az az arc, főleg mert animében előtte volt az eddigi legjobb filler arc, amit animében csináltak eddig...

Alkyra

Nekem a legútóbbi arc nagyon nem jött be az anime-ben. (piszok idegesítő volt ahogy rögöhtek a "gonosz" karakterek)
off
Egyébként amiket nagyon várok minden héte OP kívűln: Fairy Tail, Hayate no Gotoku, Eyeshield 21, Code Breaker, KissXSis, Bakuman, Soul Eater, Histrorys Strongest Discipline Kenichi(ez van a topon jelenleg a listámon), Deadman Wonderland, Mirai Nikki s Clamp művek(xxxHolic s Tsubasa).

S a "futottakmég" kategória a : Toloveru, Nagasarete Arianto, Rosario Vampire, Onani Master Kurosawa, Mahou Sensei Negima, Omamori Himawari,Kekkaishi,Claymore,Reborn!(ezt dobni akarom...) s még sok más ami most úgy se jutt eszembe.
on

Bishop

Quote from: chilip on 2008-12-07, 12:28:18
Quote from: Bishop on 2008-12-07, 12:02:19
OP mellet nekem még Bakuman, Code Breaker, Tenju Tenge, Tsubasa Resevoir Chronicles, Fairy Tail. Soul Eater. ezekre mindig nagy izgalommal várok, Sőt még Narutora is csak azt talán kevésbé viszont nekem bejönnek a mostani események, főleg mikor Naruto edzését mutatják.
OP meg mindig is a kedvencem marad, még eddig egyszer se kellet csalódni benne.

Davy Back Fight, tudom-tudom vicces meg minden, DE nem nekem. kurva nagy csalódás volt az az arc, főleg mert animében előtte volt az eddigi legjobb filler arc, amit animében csináltak eddig...
Ez már izlések és pofonok, Not teh man makes the AFRO, the afro makes the MAN :whoah:  :D

Quote from: Alkyra on 2008-12-07, 12:44:53
Nekem a legútóbbi arc nagyon nem jött be az anime-ben. (piszok idegesítő volt ahogy rögöhtek a "gonosz" karakterek)
off
Egyébként amiket nagyon várok minden héte OP kívűln: Fairy Tail, Hayate no Gotoku, Eyeshield 21, Code Breaker, KissXSis, Bakuman, Soul Eater, Histrorys Strongest Discipline Kenichi(ez van a topon jelenleg a listámon), Deadman Wonderland, Mirai Nikki s Clamp művek(xxxHolic s Tsubasa).

S a "futottakmég" kategória a : Toloveru, Nagasarete Arianto, Rosario Vampire, Onani Master Kurosawa, Mahou Sensei Negima, Omamori Himawari,Kekkaishi,Claymore,Reborn!(ezt dobni akarom...) s még sok más ami most úgy se jutt eszembe.
on
Örülök hogy más is olvassa rajtam kivül, sajnos nem sikerült sok embert meggyőznöm azzal hogy epic, lehet újra kéne írnom az ajánlómat :redface:

LuckyDingo

Quote from: Nihilus on 2008-11-30, 10:58:07
Már várom a Zoro x Peronás doujinokat. :angyali:
Hát nem kellett sokat várni :D Mosha beindult bár csak egy Zoros képet csinált:
[spoiler= 18+ tartalom ;)]http://mosha2.blog23.fc2.com/[/spoiler]

Liquid Snake

Quote from: LuckyDingo on 2008-12-07, 20:57:56
Quote from: Nihilus on 2008-11-30, 10:58:07
Már várom a Zoro x Peronás doujinokat. :angyali:
Hát nem kellett sokat várni :D Mosha beindult bár csak egy Zoros képet csinált:
[spoiler= 18+ tartalom ;)]http://mosha2.blog23.fc2.com/[/spoiler]

Én gelbooru-n akadtam rá 1-2 napja. Mosha RULZ :D

balu01

Quote from: Liquid Snake on 2008-12-06, 20:51:27
Én vagyok olyan elvetemült hogyha nem tudnék angolul, nekiállnék egy szótárral a kezemben elolvasni a mangát xD Aztán még tanulnék is belőle sokat, gyorsan :D
Na a mostani chapter le lett fordítva, igaz így hogy nem tudom mik az előzmények sokmindent nem értettem, csak annyit amennyit itt olvasok kb 2 hónapja  :smile:

NLZ

Hogy lehet valamit a közepétől kezdve nézni? O.0  Te aztán egy elvetemült vagy.
[reserved]

LuckyDingo

Kb hány olyan magyar van, aki nem tud angolul és szereti a OP mangát? :D Ha eléri a 200at a számuk, akkor elkezdem fordítani XD

Liquid Snake

Quote from: LuckyDingo on 2008-12-07, 22:29:57
Kb hány olyan magyar van, aki nem tud angolul és szereti a OP mangát? :D Ha eléri a 200at a számuk, akkor elkezdem fordítani XD

Én ismerek 199et + balu   :P

balu01

Quote from: NLZ on 2008-12-07, 22:19:14
Hogy lehet valamit a közepétől kezdve nézni? O.0  Te aztán egy elvetemült vagy.
Így kezdtem a Bleachet is  :D

LuckyDingo

Quote from: Liquid Snake on 2008-12-07, 22:36:12
Quote from: LuckyDingo on 2008-12-07, 22:29:57
Kb hány olyan magyar van, aki nem tud angolul és szereti a OP mangát? :D Ha eléri a 200at a számuk, akkor elkezdem fordítani XD

Én ismerek 199et + balu   :P
Haha.. :) Amúgy megnéztem a magyar fordítást nem rossz, bár néha kicsit magyartalan :) Max beszállok bba az egyszemélyes csapatba XD