Main Menu

OnePiece

Started by LuckyDingo, 2007-05-02, 00:09:16

Previous topic - Next topic

LuckyDingo

Ááá kövi chapterben színes duplaoldal SHICHIBUKAIokróól ....  :hopp: :muhahah: :whoah:

chilip

kép a minotaurusról, gondolom mindenki erre számított :D
[spoiler=lololoool][/spoiler]

LuckyDingo

Van raw :D És van egész nagy színes duplaoldal : ))))

Kicsit megdolgoztam, mert tetszik :)

chilip

nemtom mit szív ODA de én is kérnék belőle :D

[spoiler][/spoiler]

LuckyDingo

Heh :D Végülis szerintem az ilyeneken Perona bandája után nem kell meglepődni :D Másik mangában tuti nem látsz ilyen arcokat az fix :D Mellesleg a kinézetük ellenére valszeg rohadterősek, mint a minotaurus volt.

Engem most jobban idegesít, hogy Luffyék szembekerülnek Magellánnal.. és nem hinném, hogy Luffy poison immunityvel rendelkezik :S

Bishop

A poison amugy nem=savval de gondolom biztos lesz savas képessége, mert ha csak gázokkal dobálózik az a gumin nem hatol át. Viszont én arra vagyok kíváncsi hogy Magellán minek számít paramecia vagy lugia. Mert ha paramecia akkor nem halhatatlan, ha lugia akkor nem fog egy könnyen meghalni

chilip

sztem Boa megkéri szépen az eggyiket hogy szedjék le róla a bilincset, és aztán jól kővéváltoztatja a fél bandát :D vele eggyütt a börtönigazgatót, már amilyen könnyen intézte korábban hogy ne figyeljen arra hogy lázadás van... :D

Bishop

Vagy Mr1 is csatlakozik és az ő metál bőrén úgysem hatol át. Btw engem most jobban érdekel Shanks meg a másik younko

LuckyDingo

Boa már elhajókázott :D Luffyt meg már mérgezték meg.. legalább is Crocodile mérgétől, csak Robin miatt menekült meg :S

Bishop

De az a méreg szúrt seben jutott be. Csak úgy ráönt  Magellán egy liter mérget Luffyról le fog peregni.

LuckyDingo

Quote from: Bishop on 2009-02-19, 11:33:25
De az a méreg szúrt seben jutott be. Csak úgy ráönt  Magellán egy liter mérget Luffyról le fog peregni.
És ha benyeli, belélegzi? :O

Bishop

Harcolt már 10 liter vízzel is a hasában, majd gumu gumu fuusen azt lez jó sok levegő a tudejében :D

Dub-zero

nna, ha már szóba került a kaidou nevű yonkou, remélem a köv. chapterben mutatnak is vmit a shanksszel történt afférról
"a selfie szó az élőbeszéd XD-je"

Kassh

tényleg nem lesz a héten ch?  :falba:

LuckyDingo

Quote from: Kassh on 2009-02-27, 16:42:36
tényleg nem lesz a héten ch?  :falba:
Tényleg  :)

Liquid Snake


chilip

ezek a farkasok kurva jól vannak megrajzolva  :lol:

Bishop

Mibe hogy Iva-san a heal heal no mi-t ette meg

smash++

Már megint el kezdtem olvasni a mangat... :falba:
Olvasom CH-ról CH-ra. Még szerencse, hogy az anime simán hozza a manga színvonalt és azt is örömmel nézem.
Megint későn fekszek le  ::)

NLZ

[spoiler]Level 5.5[/spoiler] :facepalm:
[reserved]

LuckyDingo

OMGWTF?! :D Nah erre komolyan kíváncsi vagyok, ha igaz :D SPOILER :O De még nem confirmed sztem, de igaznak látszik :D
[spoiler]Iva ate the "Gyaku gyaku fruit" (I assume the reversal fruit?).
Luffy wants to save Ace, but is in pretty severe pain.
If the recovery process is sped up/hurried, Luffy will die.
Iva gives/shows haki and the pirate king's name
The recovery will take about six hours
As a side effect, Luffy becomes a girl and in Domino's clothes saves Ace (or goes to save Ace, I guess)[/spoiler]

edit: igaz... :lul: :rotfl:
[spoiler=omgrotflmao][/spoiler]

chilip

Quote from: LuckyDingo on 2009-03-31, 12:20:44
OMGWTF?! :D Nah erre komolyan kíváncsi vagyok, ha igaz :D SPOILER :O De még nem confirmed sztem, de igaznak látszik :D
[spoiler]Iva ate the "Gyaku gyaku fruit" (I assume the reversal fruit?).
Luffy wants to save Ace, but is in pretty severe pain.
If the recovery process is sped up/hurried, Luffy will die.
Iva gives/shows haki and the pirate king's name
The recovery will take about six hours
As a side effect, Luffy becomes a girl and in Domino's clothes saves Ace (or goes to save Ace, I guess)[/spoiler]

edit: igaz... :lul: :rotfl:
[spoiler=omgrotflmao][/spoiler]

:lol:

Liquid Snake

Épp ezért imádom a One Piece-t  :muhahah: Mert mindig van benne egy akkora marhaság vagy coolság ami miatt nem lehet megunni :D  :lol:

Dub-zero

ettől féltem  :he:

ez powerupnak számít? :D
"a selfie szó az élőbeszéd XD-je"

chilip


LuckyDingo

Quote from: chilip on 2009-03-31, 23:35:26
fake
=( Hát pedig ez qrvajó lett volna :D Így már nem is érdekel a chapter :D Az egyetlen dolog ami hamiskás volt, hogy hogy a fenéba épülhet fel Luffy olyan gyorsan.

NLZ

[spoiler]FOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOD!!!![/spoiler]
Nem volt rossz rész. :D
[reserved]

LuckyDingo

Lassan már 7 szint is lesz abban a hülye börtönben XDDD EZ a foodos meg :D no comment :D

NLZ

Sztem teljesen várható volt, hogy mi lesz Luffy első mondata. :D
Mondjuk az nem teljesen világos, hogy Ace minek is került Lev6-ra. Hisz őt nem akarták szó nélkül eltüntetni, ráadásul csak ideiglenesen van itt.
[reserved]

chilip

mert az a legjobban őrzött rész és az 5. szinten szabadon kószálnak a rabok?