Main Menu

OnePiece

Started by LuckyDingo, 2007-05-02, 00:09:16

Previous topic - Next topic

NLZ

Dehogy kószálnak szabadon a rabok, valamit félrenéztél. Az, hogy Luffyt szabadon el lehetett húzni a szánon, az csak annak köszönhető, hogy az őrök hülyék lesznek járőrözni a farkasok között, 0 látótávolsággal. Egyszerűbb őrizni a kapukat.
És kb mindenhol ugyanúgy örzik a rabokat, szal ketrec+bilics, meg a környezeti hatások. Egyedül annyival jobban őrzött mélyebben, hogy a szökéshez át kell jutni a felsőbb szinteken. De mivel mondták, hogy (hivatalosan) nem igen vannak szökések, így még mindig nem világos, hogy miért indokolt Ace helye a 6os szinten. Ráadásul az mint ha kellemesebb hely is lenne, mint az 5ös szint. :D
[reserved]

Liquid Snake

Sejthető volt, h ha Luffy akaraterejétől függ a felépülése akkor nem fog olyan sokáig tartani mint ahogy azt az Okama King mondta :D Jó ch volt, végre nem szenved többet szegény Luffy.

LuckyDingo

Quote from: Liquid Snake on 2009-04-04, 18:03:08
Sejthető volt, h ha Luffy akaraterejétől függ a felépülése akkor nem fog olyan sokáig tartani mint ahogy azt az Okama King mondta :D Jó ch volt, végre nem szenved többet szegény Luffy.
Ne szóld el :D Még egy menet Magellannal és idejut :D Bár tuti kitalál valamit :)

Liquid Snake

Arra gondolt valaki, hogy akkor mivan ha Ace-t tényleg kivégzik? Hatalmas fordulat lenne szvsz, bár én nem örülnék neki...

Bishop

One Pieceről ebszélünk itt még a rosszak se halnak meg, hallotak csak visszaemlékezésekben vannak :D

chilip

[spoiler=DAT JAW][/spoiler]

LuckyDingo

Next week, One Piece will be taking a break so that the author can collect data.
:frown: :frown: :frown:

Dub-zero

eh.. pont, amikor kezd izgalmas lenni
"a selfie szó az élőbeszéd XD-je"

Zen

Csak én nem tartom véletlennek h Gold Roger halálos beteg volt, és most Luffy is rendszeresen bukik éveket a max élethosszából?
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

NLZ

Igen, csak te. :)
[reserved]

Liquid Snake


Alkyra

Quote from: Zen on 2009-04-13, 19:44:53
Csak én nem tartom véletlennek h Gold Roger halálos beteg volt, és most Luffy is rendszeresen bukik éveket a max élethosszából?

Hát Luffy már alapból nem élné meg a 40-et a múltkori dolgok miatt s mostmár a 30 se biztos...de szerintem ez mindössze véletlen.^^

LuckyDingo

Spoilerek:
[spoiler]Luffyék elérnek Ace cellájához, de ő már nincs ott
Kiszabadítják Jimbeit és Crocodile-t és velük együtt akarnak kiszabadulni XD
Ha valaki nekem azt mondja anno, hogy Luffy és Crocodile egy csapatban lesz... kész :D Kíváncsi vagyok mennyire lesz megbízható csapattag XD[/spoiler]

Squazee2005

[spoiler]Crocdile-ra még annyira se bíznám az életem, mint Buggyra.  :D De kiváncsi vagyok, hogy Iva mivel tudja őt sakkban tartani.[/spoiler]

LuckyDingo

Quote from: Squazee2005 on 2009-04-22, 13:37:25
[spoiler]Crocdile-ra még annyira se bíznám az életem, mint Buggyra.  :D De kiváncsi vagyok, hogy Iva mivel tudja őt sakkban tartani.[/spoiler]
[spoiler]Biztos anno szerelmi kapcsolatban állt Iva-san Crocodile-al és fél hogy ez kiderül :D[/spoiler]

Squazee2005

Quote from: LuckyDingo on 2009-04-22, 13:58:08
[spoiler]Biztos anno szerelmi kapcsolatban állt Iva-san Crocodile-al és fél hogy ez kiderül :D[/spoiler]

[spoiler]Ja, vagy előtte Croc lány volt. XD;; :lol: Úgyis kiderül.[/spoiler]

Zen

Quote from: Squazee2005 on 2009-04-22, 17:24:53
[spoiler]Ja, vagy előtte Croc lány volt. XD;; :lol: Úgyis kiderül.[/spoiler]
Jaj, ne add a lovat a hentairajzolók alá, így is vannak túl elborult ötleteik. :zomg:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

LuckyDingo

Quote from: Zen on 2009-04-22, 17:32:35
Quote from: Squazee2005 on 2009-04-22, 17:24:53
[spoiler]Ja, vagy előtte Croc lány volt. XD;; :lol: Úgyis kiderül.[/spoiler]
Jaj, ne add a lovat a hentairajzolók alá, így is vannak túl elborult ötleteik. :zomg:

T_T ez már nagyon beteg...És én már akkor abbahagytam, mikor Luffy nyaka kígyót játszott az elején XD

Squazee2005

Quote from: Zen on 2009-04-22, 17:32:35
Jaj, ne add a lovat a hentairajzolók alá, így is vannak túl elborult ötleteik. :zomg:

Nem kell nézni, nem fog fájni.  :D A tudatlanság nyugalmát meg akarván tartani nem mentem tovább. XD

Amúgy az utolsó oldala fejezetnek nagyon  jó, így mindenkivel együtt.  :jee:

LuckyDingo

Quote from: Squazee2005 on 2009-04-22, 18:10:29
Quote from: Zen on 2009-04-22, 17:32:35
Jaj, ne add a lovat a hentairajzolók alá, így is vannak túl elborult ötleteik. :zomg:

Nem kell nézni, nem fog fájni.  :D A tudatlanság nyugalmát meg akarván tartani nem mentem tovább. XD

Amúgy az utolsó oldala fejezetnek nagyon  jó, így mindenkivel együtt.  :jee:
Fura..De most megint elég durva csapatba került Luffy... Ez az Inazuma meg Iva-san sem volt rossz, de két [spoiler]ex-shichibukai [/spoiler]pluszba? enyhén jobb esélyük lett hogy kijutnak? [spoiler]Mondjuk annyira fix, hogy Crocki hátbadöfi Luffy a legelső alkalommal, ahogy lehet..[/spoiler]

Liquid Snake

Nemhiszem, hogy hátbadöfné, már nem ellenségek, anno Crocodile nagy észjátékos volt, sztem ő is látja, hogy nem lenne értelme senkit se hátbatámadni.

chilip

Quote from: Liquid Snake on 2009-04-22, 18:31:28
Nemhiszem, hogy hátbadöfné, már nem ellenségek, anno Crocodile nagy észjátékos volt, sztem ő is látja, hogy nem lenne értelme senkit se hátbatámadni.

[spoiler][/spoiler]
:D

Zen

Quote from: chilip on 2009-04-22, 21:02:28
Quote from: Liquid Snake on 2009-04-22, 18:31:28
Nemhiszem, hogy hátbadöfné, már nem ellenségek, anno Crocodile nagy észjátékos volt, sztem ő is látja, hogy nem lenne értelme senkit se hátbatámadni.

[spoiler][/spoiler]
:D

:lol:

És valóban nem meri hátbadöfni. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

NLZ

A többit miért nem szabadítják ki? Valsz elég erősek, egyik sem támadná hátba őket ott helyben, ha meg már kijutottak a felszínre, akkor mindenki mehet, amerre lát. Egy kis káoszkeltésre biztos jók lennének.
[reserved]

Zen

Ja, ezt én is furcsállom.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

LuckyDingo

Ha Iva-san egy death winkkel kiütötte őket, akkor csak nem erősek XD
Egyébként nem veszélyesség és az elkövetett bűnök alapján rangsorolják őket? Mert úgy egy viszonylag gyenge barbár dög is lehet level 6-en.

NLZ

Lev6-ra azokat rakják, akiket el akarnak törölni. Szal ott valsz mindegyik örömest keresztbe tenne a Kormánynak, inkább, mint hogy ott lógassák a lábukat.
Bár nem értem, hogy akkor miért nem dobják simán őket inkább a tengerbe betoncsizmával, ha még a létezésüket is le akarják tagadni.
[reserved]

chilip

ooo ffffffffffffffuck, spoilerképek nagyon babák  :jee: crocodile csak úgy félbevágott egy osztag őrt, egész 5.5 csatlakozott a felkeléshez, az előző Chief Warden is, lehet level 3 is fellázadt, elvileg lesz Buggy is újra, Mr. 1 is csatlakozik a felkeléshez

FFFFFFFFFFFFFFFFFFFUCK YEAH! ha ez mind igaz hosszú idő óta egy újjabb EPIC WIN chapter, és nem csak egyszerűen WIN  :Kiraly:

[spoiler][/spoiler]

[spoiler][/spoiler]

[spoiler][/spoiler]

[spoiler][/spoiler]

LuckyDingo

Hát nem kis csetepaté lett ez a felkelés XD
Croco-boy meg egy dream come true :D

Asszem ez már jelentősen megkönnyíti a kijutást.. de ha a chapter címe igaz, akkor egyenesen mennek a Marine HQba, ami nem lesz semmi O.o

chilip

#569
ÁHÁHÁHÁHÁHÁÁÁ  :lul: ez kurva jó

"http://onepiecefanon.wikia.com/wiki/J-Dog

J-Dog is the son of Sanji.

He is fast with is hand.

Father: Sanji
Mother: Pamela Anderson"

többi bejegyzés is hasonló szinten van :D

ed.: istenem :D rég röhögtem már ilyen jót

http://onepiecefanon.wikia.com/wiki/Albus_D._Umbledore