Main Menu

OnePiece

Started by LuckyDingo, 2007-05-02, 00:09:16

Previous topic - Next topic

Liquid Snake

Quote from: LuckyDingo on 2009-05-17, 20:38:29
Quote from: NLZ on 2009-05-16, 11:51:35
Ki tudja, lehet lesz valami retek filler, ami olyan gagyi lesz, mint a Water7 arc.  :D
Az az arc még mindig nem gagyi de mindegy.. >>

:tezsvir:

Dub-zero

lafitte-nak van szárnya.. akkor zoan? esetleg owl owl fruit és azér tud hangtalanul beosonni akárhová? (habár szerintem ez csak engem foglalkoztat :D)
"a selfie szó az élőbeszéd XD-je"

Bishop

Én is gondolkodtam rajta de tuti hogy nem zoan, inkább valami arch angyalra tippelek

NLZ

He? Azt mondod, hogy ő nem ember, hanem angyal?  :confused:
[reserved]

Bishop

nem csupán a df-ja valami arch angyal szerűvé tette

NLZ

[reserved]

Bishop

az angyal mióta állat? :falba: :D
az is lehet hogy szimplán szárny szárny no mi, de Iva óta tudom hogy már semmi sem lehetetlen :D

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

LuckyDingo

#608
Ololololol, miért nem ilyen mindig Iva -chan  :angyali:
[spoiler=új fejezetből][/spoiler]

Egyébként hatalmas lesz /OPIC/ a chapter... Blackbeard tényleg azért ment, amiért gondoltam :D Még nem most vártam ezt a fájtot, de most kíváncsi vagyok mi lesz belőle :D

Zen

Quote from: LuckyDingo on 2009-05-20, 11:29:57
Egyébként hatalmas lesz /OPIC/ a chapter... Blackbeard tényleg azért ment, amiért gondoltam :D Még nem most vártam ezt a fájtot, de most kíváncsi vagyok mi lesz belőle :D
Atyaég, mit szabadítottam a világra?  :zomg:
Btw, nem hozza be a képet nekem.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

LuckyDingo

Quote from: Zen on 2009-05-20, 11:36:47
Quote from: LuckyDingo on 2009-05-20, 11:29:57
Egyébként hatalmas lesz /OPIC/ a chapter... Blackbeard tényleg azért ment, amiért gondoltam :D Még nem most vártam ezt a fájtot, de most kíváncsi vagyok mi lesz belőle :D
Atyaég, mit szabadítottam a világra?  :zomg:
Btw, nem hozza be a képet nekem.
Most már behozza XD MIért? :D ez az OPIC dolog tök jó :D Valami ami csak a milyen One Pieceseké O.o

Zen

Quote from: LuckyDingo on 2009-05-20, 11:56:07
Miért? :D ez az OPIC dolog tök jó :D Valami ami csak a milyen One Pieceseké O.o
Úgy érzem magam, mint aki 7 különböző fajta alkohol fűtötte végigbulizott éjszaka után felébred, megfordul az ágyban, és Iwa-chant látja maga mellett. Több Iwa-chant.
Also, a kép ijesztő, és Harley Quinn jut róla eszembe.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

chilip

[spoiler=fejezetből]lehet blackbeard vs luffy lesz :D[/spoiler]

Zen

[spoiler]Elég hamar összefutnak. :eek:[/spoiler]
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2009-05-20, 20:52:56
[spoiler=fejezetből]lehet blackbeard vs luffy lesz :D[/spoiler]
Én éppen erre mondtam, hogy Vártam egy ilyet, csak még nem most. Sajna Luffynak kevesebb Esélye van BB ellen, mint Acenek volt. Azt nem tudom hogy Shiryuu mit fog most kezdeni? Én Valami olyat saccolok, hogy ha mindenki ellen van, talán BB ellen ő megy.

Zen

Quote from: LuckyDingo on 2009-05-20, 20:58:32
Én éppen erre mondtam, hogy Vártam egy ilyet, csak még nem most. Sajna Luffynak kevesebb Esélye van BB ellen, mint Acenek volt. Azt nem tudom hogy Shiryuu mit fog most kezdeni? Én Valami olyat saccolok, hogy ha mindenki ellen van, talán BB ellen ő megy.
[spoiler]Igazából ha megnézed mi BB képességének alapja, rájössz h Luffy pont az ellentéte.[/spoiler]
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

LuckyDingo

Quote from: Zen on 2009-05-20, 21:06:05
Quote from: LuckyDingo on 2009-05-20, 20:58:32
Én éppen erre mondtam, hogy Vártam egy ilyet, csak még nem most. Sajna Luffynak kevesebb Esélye van BB ellen, mint Acenek volt. Azt nem tudom hogy Shiryuu mit fog most kezdeni? Én Valami olyat saccolok, hogy ha mindenki ellen van, talán BB ellen ő megy.
[spoiler]Igazából ha megnézed mi BB képességének alapja, rájössz h Luffy pont az ellentéte.[/spoiler]
BB nem beszíjja és összeroppantja az ellenfeleit, aztán kiköpi? + elveszi a képességet. EZ hogy ellentéte Luffynak? O.o Max nem fogja rögtön kinyírni, mert ugye Luffy gumi és gyúrható.. de ha nincs meg a képessége, ő is olyan, mint a többi ember és ott már gáz :S

Zen

#617
Quote from: LuckyDingo on 2009-05-20, 21:11:47
BB nem beszíjja és összeroppantja az ellenfeleit, aztán kiköpi? + elveszi a képességet. EZ hogy ellentéte Luffynak? O.o Max nem fogja rögtön kinyírni, mert ugye Luffy gumi és gyúrható.. de ha nincs meg a képessége, ő is olyan, mint a többi ember és ott már gáz :S
My point exactly. Az erőszívás meg honnan jött? Ha pozdorjává zúznak, jóhogy elhagy az erőd. o.O
Nevermind, megtaláltam.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Liquid Snake

Én személy szerint nem szeretnék látni egy Luffy vs BB-t... Valahogy ezt úgy gondoltam el még anno, hogy Straw Hat Pirates vs
BB pirates lesz de ha most Luffy kiüti a kapitányt az elég lame lenne... Arra gondolni sem akarok mi lesz ha veszít...


Quote from: LuckyDingo on 2009-05-20, 11:56:07
MIért? :D ez az OPIC dolog tök jó :D Valami ami csak a milyen One Pieceseké O.o

Jaja, énis ragaszkodok az OPIC-hoz. És nem is mindenkié hanem csakis az usteamen fórumozó One Piece-eseké :D

Zen

Quote from: Liquid Snake on 2009-05-20, 21:58:49
Quote from: LuckyDingo on 2009-05-20, 11:56:07
MIért? :D ez az OPIC dolog tök jó :D Valami ami csak a milyen One Pieceseké O.o
Jaja, énis ragaszkodok az OPIC-hoz. És nem is mindenkié hanem csakis az usteamen fórumozó One Piece-eseké :D
Jó-jó, használjátok egészséggel. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Squazee2005

Luffynak nagy verekedésben igencsak pech-szériája van mostanság. Sentomaru, Kuma (talán?), Magellan... kell egy kis power-up, de mikor lesz ideje Luffynak azt meglépni?

Kíváncsi vagyok BB-nek mi a terve Luffyval. Meg úgy egyáltalán mit akar.  :zomg: Gondolom hallotta, hogy buli van ID-ban és elugrott oda, de...

Bishop

Nem hiszem hogy lesz fight, de ha lesz BB-nek menekülnie kell, és nem Luffy miatt de ha elfelejtitek ott van még pár nagyágyú mellette. Luffy meg Gear secondba többször megüti mint BB reagálni tudna, na meg ott a haki.
BB még tuti hogy harcolni fog Luffyval, akármi történik most. De szerintem BB fog segíteni Luffynak. Mert BB valszeg mind a WG-t mind WB-t le akarja győzni, és azzal hogy hagyja kijutni Luffyt, a WGnek nehezebb dolga lesz, és akár még Luffy is oda veszhet. Akkor meg sima ügy a PK-vá válás BB-nek.

LuckyDingo

Quote from: Bishop on 2009-05-21, 00:52:42
Nem hiszem hogy lesz fight, de ha lesz BB-nek menekülnie kell, és nem Luffy miatt de ha elfelejtitek ott van még pár nagyágyú mellette. Luffy meg Gear secondba többször megüti mint BB reagálni tudna, na meg ott a haki.
BB még tuti hogy harcolni fog Luffyval, akármi történik most. De szerintem BB fog segíteni Luffynak. Mert BB valszeg mind a WG-t mind WB-t le akarja győzni, és azzal hogy hagyja kijutni Luffyt, a WGnek nehezebb dolga lesz, és akár még Luffy is oda veszhet. Akkor meg sima ügy a PK-vá válás BB-nek.

Nem emlékszel, hogy mi volt már alapból Blackbeard célja? Legyőzi Luffyt és szépen felmászik a ranglétrán, majd leigáz mindenkit. Most Luffy még nagyobb gondot jelent a WG-nek így még több elismerést és hatalmat nyerhet így. Amíg BB nem elég erős, addig nem éri meg neki a WG-nek ellenszegülni, hiszen a WB kalózok már vadásznak rá. Úgyhogy szerintem szimplán le akarja győzni Luffyt és kész. De nem lesz könnyű, mert mintahogy említetted, ott van pár erős dög, Valszeg nem várják ki, míg Luffy kiharcolja magát, azt meg főleg nem, hogy legyőzze BB. Onnan most mindenkinek ki kell jutnia. Egyedül Crockinak nem jósolok nagy jövőt, szerintem ő nem menekül el. Vagy Magellant tartja majd viissza, vagy esetleg ő megy majd BB ellen, ha már a helyébe lépett :D

Zen

Hell YEAH  :whoah:
[spoiler]OPIC[/spoiler]
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

NLZ

[spoiler][/spoiler]
[reserved]

Dub-zero

az e heti cover nagyon jó :D
"a selfie szó az élőbeszéd XD-je"

Liquid Snake

ch:  :whoah: :whoah: :whoah:

Oda túl jól tudja mivel lehet izgalomban tartani a következő ch-ig a One Piece olvasókat....  ::)

Zen

Quote from: Liquid Snake on 2009-05-23, 02:42:52
ch:  :whoah: :whoah: :whoah:

Oda túl jól tudja mivel lehet izgalomban tartani a következő ch-ig a One Piece olvasókat....  ::)
Volt rá 10 éve, csodálod? :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

chilip

[spoiler=szeeeegény sanji][/spoiler]
:lul:

Dub-zero

 :zomg:

most elképzeltem, h: "usopp suaaan, luffy chwaaan" :D
"a selfie szó az élőbeszéd XD-je"