Main Menu

OnePiece

Started by LuckyDingo, 2007-05-02, 00:09:16

Previous topic - Next topic

LuckyDingo

Binktopia kiadta a chaptert: http://mangashare.com/dl/One-Piece_544/10584

[spoiler]Ez most nem volt olyan opic. Bár Magellan és BB harca durván rövid lett :D Pedig kíváncsi voltam mit tervezett BB :S[/spoiler]

Zen

Van egy olyan sanda gyanúm h az ex-chiefet jött besorozni. Mondjuk OP-t eddig sose sikerült kitippelnem, uh mindegy. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Liquid Snake

Az Ex-Chief-el már találkozott BB és csapata, csak nem mutatták, hogy váltak szét.

LuckyDingo: xD Te tényleg azt hiszed h ezzel annyi BBnek? :D Amúgy én már biztos vagyok benne, hogy Impel Down földdel egyenlővé tétele a célja, ő mindig csak káoszt akar kelteni, és mi más lenne nagyobb annál, minthogy a legkeményebb börtön, ahova a legnagyobb kalózokat, Schichibukai-okat zárták, hirtelen eltűnik... Legalábbis én örülnék neki :D

NLZ

Lehet BB adta az ötletet, hogy zúzza be a dendenmusi központot. Meg azért tényleg lol lenne, ha BBnek annyi lett ezzel, de ki tudja, néha jól jönnek az ilyen váratlan húzások.
[reserved]

LuckyDingo

Hát nem tudom magellán mérgétől eddig nem sokan szabadultak meg.. Luffy Ivanov seígítségével, meg az akaraterejével. BBnek megvan az akaratereje szerintem, de Ivanov neki nem segít XD. Amúgy még az lehet, hogy Doc Q jobb, egy csodadoktor és meg tudja gyógyítani :D

chilip

van egy olyan érzésem a gaolban valami el van rejtve és azért jött BB, lehet valamelyik szuper fegyver amiről beszéltek már jóval korábban. szadi-chan  :lol: mmm~ kurva nagy karakter  :lul:

smash++

Nah újra visszatértem a mangahoz.
525: még van mit behozni.

Kihagyatam pár részt az amazon szigetből. A fight volt érdekes a végén és Luffy egyoldalú szerelmi társa: LOL
A csapat többi tagja úgy néz ki értelmes helykre csöppent ahol lehet fejlődeni.

De jól kibasztak Sanjival és Zoroval :D

Liquid Snake

Quote from: smash++ on 2009-06-04, 23:26:48
De jól kibasztak Sanjival és Zoroval :D

Bárcsak úgy kibasznának velem is mint Zoro-val :D :P

Alkyra

Hű de gyorsan ki lettek ütve...Magellánt nem nagyon tudták megállítani. :smile:

Zen

O jeee, köv ch-t is várjuk szeretettel.  :whoah:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

LuckyDingo

Iva-chan :'(

De ha látják, hogy menekülni kell, akkor mi a fenéért állnak le dumálni, meg még vissza is fordulna Luffy.. :facepalm: jó tudom, hogy ilyen hős természetű :D De hát azért maradt hátra Iva és Inazuma is, hogy ő elmenekülhessen :) Candle-jack is valszeg kap egy jó kis méregfürdőt :S de őt nem sajnálom XD Remélem most már kijutnak végre. Úgy látom, hogy Jimbei Luffyval marad. Crocko.. hát szerintem ő másmerre megy majd :D nem hinném, hogy majd pont segít Ace kimenekítésében :D

Squazee2005

Remélem marad hajó, amin el tudnak menni. Most már bizonyosnak tűnik, hogy Magellan el akarja süllyeszteni az összeset.  :eek:

Szegény Buggy és Mr. 3 milyen fejeket vágtak már. Először itt van Crocodile. Aztán Luffy és Jimbei és egy csomó "pervert". XXD

Hajrá fiúk, mindjárt kiértek! Még x fejezet! Kíváncsi vagyok mit mutatnak Robinról a következő részben. Bár Nami jobban érdekel. ^^'

Liquid Snake

Quote from: Squazee2005 on 2009-06-05, 14:09:59
Kíváncsi vagyok mit mutatnak Robinról a következő részben. Bár Nami jobban érdekel. ^^'

wut?

ch: Jah elég durva volt, szerintem is az a terve Magellan-nak, hogy a hajókat eltüntessék onnan nehogy azon el tudjanak menekülni... Szép fejek voltak az biztos xD Mellesleg BB-t nem akarom elhinni, hogy ilyen könnyen kiütötték, neki is lesz még szerepe tuti.

Zen

Quote from: Liquid Snake on 2009-06-05, 14:28:04
Quote from: Squazee2005 on 2009-06-05, 14:09:59
Kíváncsi vagyok mit mutatnak Robinról a következő részben. Bár Nami jobban érdekel. ^^'
wut?
A borítóról beszél. Valsz mindegyik szereplő csak egy képet kap.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Liquid Snake

Quote from: Zen on 2009-06-05, 14:34:31
Quote from: Liquid Snake on 2009-06-05, 14:28:04
Quote from: Squazee2005 on 2009-06-05, 14:09:59
Kíváncsi vagyok mit mutatnak Robinról a következő részben. Bár Nami jobban érdekel. ^^'
wut?
A borítóról beszél. Valsz mindegyik szereplő csak egy képet kap.

Jaaaa xD Azt hittem már vmi unknown spoilerről van szó xD

Squazee2005

Quote from: Zen on 2009-06-05, 14:34:31
A borítóról beszél. Valsz mindegyik szereplő csak egy képet kap.

Vagy inkább kettőt. De amúgy helyes a bőgés.  ;)

smash++

Behoztam a mangat.

Egy értelmes ellenfél van a börtönben: Magellán és talán az ex-főnök
Az utolsó pár CH is elment kategória. Már unom a szalatgálást.
Régi képességek,régi szereplők...
Az új szereplők és "kapcsolataik" viszont érdekesek.

Bemutatkozik egy sor nagy durranás és a buli elmarad, szinte alig mutattak valamit...remélem lesz még valami esemény
BB a 7-es szint felé tarthat :)

Nem tetszik, hogy elméletileg Luffy gear techjei rövidítik az életét, de most még egy -10et is beböfögnek.

Most már inkább a többi tag történetét nézném.

Azért érdekes, hogy Luffy megint mennyire kapja az power boost-ot. Haki terén is...pedig Zoro is tud Hakizni és (lehet Sanji is, de őt még nem láttam vagy nem emlékszek).

LuckyDingo

Quote from: smash++ on 2009-06-06, 17:51:02
pedig Zoro is tud Hakizni és (lehet Sanji is, de őt még nem láttam vagy nem emlékszek).
Zoro mikor hakizott? Én nem emlékszem rá, hogy lett volna ilyen, hogy hakizik és beájulnak tőle :S

Bishop

Egy valaki lehet beájult tőle :D :hehe:

NLZ

Erről már beszéltünk, hogy a haki nem csak az ájulás, hanem sok minden más is. Pl most az animében van az a baltás Sentoumaru, az is tuti valami haki féleséget használt. Mondta, hogy ez nem gyümi képesség. Ez az egész baromi ködös és direkt nem akarják tisztázni a helyzetet.
[reserved]

LuckyDingo

Quote from: NLZ on 2009-06-06, 18:31:34
Erről már beszéltünk, hogy a haki nem csak az ájulás, hanem sok minden más is. Pl most az animében van az a baltás Sentoumaru, az is tuti valami haki féleséget használt. Mondta, hogy ez nem gyümi képesség. Ez az egész baromi ködös és direkt nem akarják tisztázni a helyzetet.
Mert még nagyon a CP9 techeket se magyarázták el fullosan, csak a Soru-t vagy mit:D
De eddig szerintem haki szerűséget csak Luffytól láthattunk 1x 2x :)

NLZ

Sztem Haki minden ilyen Jedi elmetrükk, amit nem gyümi okoz. Épp ez a lényege, hogy az összes megmagyarázhatatlant megmagyarázza. :D
[reserved]

Zen

Zoro sose fogja legyőzni Hawkeye-t, mert nem kardforgató, hanem haki használó. Oh wait, hisz' Hawkeye is az. ZOMG.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

smash++

Quote from: LuckyDingo on 2009-06-06, 18:20:23
Quote from: smash++ on 2009-06-06, 17:51:02
pedig Zoro is tud Hakizni és (lehet Sanji is, de őt még nem láttam vagy nem emlékszek).
Zoro mikor hakizott? Én nem emlékszem rá, hogy lett volna ilyen, hogy hakizik és beájulnak tőle :S
395-ös rész: 12:00 körül
Nem ájult be senki, de hasonlított a Haki-ra. A mangaban most nem keresem meg.

Liquid Snake

Nekem az az egy dolog nem tetszik a Haki-ban, hogy ismeri mindenki. BB is mondta, hogy Haki téren mennyit fejlődött Luffy... Hiányzik az, amikor ellőtte elsőnek mondjuk a Gear Second-ot, az a meglepődés az ellenfél részéről. Nem az, hogy húú de jól Haki-zik de ezt mindenki ismeri, még ha nem is tudja megcsinálni...

Zen

Azon kívül h mindenki beájul tőle, van haszna a hakinak? Mert azzal az egy hatással nem megy semmire a tápabb ellenségeivel szemben, uh nehezen lehetne powerupként gondolni rá.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

LuckyDingo

Quote from: Zen on 2009-06-08, 13:41:15
Azon kívül h mindenki beájul tőle, van haszna a hakinak? Mert azzal az egy hatással nem megy semmire a tápabb ellenségeivel szemben, uh nehezen lehetne powerupként gondolni rá.
Hmm rengeteg használati formája lehet szerintem. Én úgy gondolom, hogy Ray-bá is hakival csapta vissza Kizaru-kun-t :D Tehát, ha arra rágyúr Luffy és tökélyre fejleszti, akkor nem lesz ellenfele :D Végre egy olyan powerup lenne, ami nem vesz az életéből XD

Alkyra

Quote from: LuckyDingo on 2009-06-08, 13:50:49
Quote from: Zen on 2009-06-08, 13:41:15
Azon kívül h mindenki beájul tőle, van haszna a hakinak? Mert azzal az egy hatással nem megy semmire a tápabb ellenségeivel szemben, uh nehezen lehetne powerupként gondolni rá.
Hmm rengeteg használati formája lehet szerintem. Én úgy gondolom, hogy Ray-bá is hakival csapta vissza Kizaru-kun-t :D Tehát, ha arra rágyúr Luffy és tökélyre fejleszti, akkor nem lesz ellenfele :D Végre egy olyan powerup lenne, ami nem vesz az életéből XD

Luffy úgyanúgy fog járni, mint az előző Pirate King. Rövid úton belehal valami betegségbe. Elvileg már a 30at se fogja megélni, de az anime úgyse megy addig.

Squazee2005

A hakni haki mesterszinten űzve semlegesíteni tudja a gyümölcsök adta képességeket, nem véletlen, hogy a Kizarut a fényt meg tudta Rayleigh állítani. De az amazon szigeten Margareth is haki-nyilakkal lövöldözött, s a két amazon nővér is haknival hakival okozott fájdalmat Luffynak és olvasta vele előre Luffy mozdulatait.

De azért habzó szájat is okozhat. XD

NLZ

Vagyis egy univerzális jedi erő, ami szinte bármire jó.
[reserved]