Main Menu

OnePiece

Started by LuckyDingo, 2007-05-02, 00:09:16

Previous topic - Next topic

Bishop

Annyira éreztem hogy BB mire hajt  :lazza:  Mostmár van Zoronak is ellenfele a BB crewba, mivel úgy tűnik Shinryou kardforgató  :whoah:

NLZ

Buggy kapitány! :D
[reserved]

Liquid Snake

Ez nagyon szar ch volt. 19 oldalból 14-en az a nyomorék Buggy jártatta a száját. Most mindenki azt hiszi róla h mekkora kemény -___- Remélem nagyot fog szopni...

NLZ

Még mindig jobb volt, mint az elején BB és a hülyefejű egyesülése.
[reserved]

Liquid Snake

Annak van értelme BB csapat nagyon erős volt és most még erősebbek lettek. Egyértelmű volt, hogy nem fekszenek ki annyitól, mellesleg nekik még nagy szerepük lesz a jövőben ezzel szemben Buggy egy jelentéktelen senki akinek a szája nagy, ereje semmi, és nemhiszem, hogy most powerupolna vagy akármi más is történne... Jól elkenik majd a száját aztán eliszkol és annyi lesz kb. Magyarul nem éri meg rá 14 oldalt elpocsékolni. De úgy veszem, hogy Oda pihenni akart egy kicsit :)

Zen

Quote from: Liquid Snake on 2009-07-02, 17:58:33
Annak van értelme BB csapat nagyon erős volt és most még erősebbek lettek. Egyértelmű volt, hogy nem fekszenek ki annyitól
De, pont h kifeküdtek annyitól, csak meg lettek mentve.  :hehe:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

LuckyDingo

Buggy szerepe annyi volt, hogy ne 4en menjenek Marine HQ ellen hanem mind a 200an. Egyfajta bátorítás volt nah. Amúgy én is rühellem :XD

chilip

örülök hogy magellánt nem tudták legyőzni, imba állat :D

Liquid Snake

#728
Quote from: Zen on 2009-07-02, 18:02:18
Quote from: Liquid Snake on 2009-07-02, 17:58:33
Annak van értelme BB csapat nagyon erős volt és most még erősebbek lettek. Egyértelmű volt, hogy nem fekszenek ki annyitól
De, pont h kifeküdtek annyitól, csak meg lettek mentve.  :hehe:

Jó igen, Bruce Lee-t sem agyonverték hanem megmérgezték... Sztem jobb hasonlat nem kell :)

Dub-zero

#729
nagyon tré chapter volt

azért örülök, h vége impel down-nak

a mr 2 meg nem hiszem, h meghal. One Piece-ben senki sem hal meg (csak a visszaemlékezéses jelenetekben)
"a selfie szó az élőbeszéd XD-je"

Zen

Quote from: Dub-zero on 2009-07-02, 18:17:35
a mr 2 meg nem hiszem, h meghal. One Piece-ben senki sem hal meg (csak a visszaemlékezéses jelenetekben)
Azért számold össze hány jómadár kapott "fürdőt" Magellántól, miután elindultak a legalsó szintről.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Squazee2005

A legrosszabb, hogy jövő héten nem lesz fejezet. -.-"

Én azért bírom Buggyt, mert ő a legnagyobb ön- és köznépámító. XD

Nem volt egy nagy fejezet az előzőekhez képest.

NLZ

Quote from: Liquid Snake on 2009-07-02, 17:58:33
Annak van értelme BB csapat nagyon erős volt és most még erősebbek lettek. Egyértelmű volt, hogy nem fekszenek ki annyitól, mellesleg nekik még nagy szerepük lesz a jövőben ezzel szemben Buggy egy jelentéktelen senki akinek a szája nagy, ereje semmi, és nemhiszem, hogy most powerupolna vagy akármi más is történne... Jól elkenik majd a száját aztán eliszkol és annyi lesz kb. Magyarul nem éri meg rá 14 oldalt elpocsékolni. De úgy veszem, hogy Oda pihenni akart egy kicsit :)
Persze, hogy Buggy nem az imbaállat hentes lesz, hanem az idióta jelenléte okoz poént, ahogy eddig is.
[reserved]

Zen

#733
Quote from: NLZ on 2009-07-02, 22:43:54
Quote from: Liquid Snake on 2009-07-02, 17:58:33
Annak van értelme BB csapat nagyon erős volt és most még erősebbek lettek. Egyértelmű volt, hogy nem fekszenek ki annyitól, mellesleg nekik még nagy szerepük lesz a jövőben ezzel szemben Buggy egy jelentéktelen senki akinek a szája nagy, ereje semmi, és nemhiszem, hogy most powerupolna vagy akármi más is történne... Jól elkenik majd a száját aztán eliszkol és annyi lesz kb. Magyarul nem éri meg rá 14 oldalt elpocsékolni. De úgy veszem, hogy Oda pihenni akart egy kicsit :)
Persze, hogy Buggy nem az imbaállat hentes lesz, hanem az idióta jelenléte okoz poént, mint az összes többi szereplőé.
Fixed
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

blackronin

550:  :wtf: :wtf: :wtf: :wtf: :wtf: :wtf: :wtf: :wtf: :wtf: :wtf:
Ez most komoly!?
spoiler:
[spoiler]A legnagyobb durranást nem írom le...  :P
Olvasd el a mangahelpers-en!
De a másikat igen: Luffy, Whitebeard és a többiek nem aprózzák el a dolgokat...
A Marine HQ-en 100000 katona, 5 Schibukai, 3 Admirális és maga Sengoku, a Fleet Admiral várja őket. Sok szerencsét!  :D
Ja és Believe in Luffy![/spoiler]

Liquid Snake

Heh, érdekes lesz. Jöhetne már az a ch...  :morci:

Bishop

[spoiler]Luke im your father  :lol:[/spoiler] Nem tudom miért késik ennyit de egy picit reménykedek pár extra oldalba, bár tudom hiú ábránd :frown:

Liquid Snake

Mondták, hogy múlthéten nem lesz. De mivel már hétfő van jöhetne gyorsan kifele :)

Squazee2005

I sense OPICness.

Amúgy visszaolvasva egy régebbi fejezetet [spoiler]amikor Garp beszélt Ace-szel, ezek szerint Ace már tudta mi a szitu, szóval ez neki nem egy nagy felfedezés, ugye?[/spoiler]

Bishop

Dragon is tudhatta, és azért bánt sztem Acel rosszúl, és ezért is utálja részben Dragont Ace, plusz ezért szart bele Dragon abba hogy kivégzik Ace-t.

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Alkyra

...Nah ezt még én se láttam így előre...Ez aztán a fordulat kérem.Oo

Zen

[spoiler]De Luffy az Dragon fia, nem? Vagy az csak kamu és mindketten Roger gyerekei?[/spoiler]
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

LuckyDingo

So what? Iszonyat szar chapter volt ez így két hét után.
[spoiler]Igen Luffy Dragon fia, Dragon meg Garp fia, de Rogernek semmi köze nincs Garphoz, csak megkérte, hogy vigyázzon a gyerekére.[/spoiler]

Zen

Nekem tetszett, látványos volt.  :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Bishop

Nem lett volna ez rossz amugy ha nem spoilerezzük le előre az egészet, legalábbis nálam ez volt a helyzet, sejthető volt hogy 1 chapterben nem lesz benne az egész harci felállás meg Ace története is, szép lassan sztem olyan 2-3 chapter alat felvezetik az egészet. Na most lenne jó az időgép :grrr:

Alkyra

Ilyenkor örülök, hogy nem olvasok spoilert...:)

Liquid Snake

Én olvastam spoilert és tetszett így is nagyon. Megint nem tudtam csalódni :D Várom a köv ch-t ugyanígy :) Spoiler képeken amúgyis látni lehetett, hogy ez az uccsó kép amikor kiderül az igazság, szóval nem értem mire a felháborodás...

LuckyDingo

Nekem az a bajom, hogy 1 rövid mondatban el lehet mondani, hogy mi volt ez a chapter: *Dobpergés* [spoiler]Ace apja Roger[/spoiler]. paff.. Ennyi? Egyedül Boa Hancock látványa volt üdítő hatással rám most XD

Ha WB és egész csapata nem mozdul meg, akkor szvsz Luffyék rövid úton kerülnek vissza ID-ba. Még így is kétséges, hogy tudnak valamit csinálni. Szerintem Ace-t kivégzik.

Mindegy várom a kövi chaptert. Ez most nem nyújtott sokat.. szal csak EPIC volt :P

Zen

Lucky Dingo: Too unOPIC.
Zen: o.O
Zen: Son, I am disappoint.
[spoiler] :D[/spoiler]
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1