Main Menu

OnePiece

Started by LuckyDingo, 2007-05-02, 00:09:16

Previous topic - Next topic

Liquid Snake

#750
Jah tényleg most, hogy említetted Boa-t jutott eszembe, hogy Moria mi a vérvörös f@szt keres ott? OK, hogy OPben nem hal meg senki de ennyi erővel akkor Luffy szarráverte Enel-t anno, és mikor felépül utánna megy megölni, vagy azóta ugyanúgy vígan terrorizálja Skypiea-t? Ez sztem hatalmas FAIL, illetve akkor most Luffy meg Ace hogy is testvérek?

LuckyDingo

Quote from: Liquid Snake on 2009-07-16, 21:49:15
Jah tényleg most, hogy említetted Boa-t jutott eszembe, hogy Moria mi a vérvörös f@szt keres ott? OK, hogy OPben nem hal meg senki de ennyi erővel akkor Luffy szarráverte Enel-t anno, és mikor felépül utánna megy megölni, vagy azóta ugyanúgy vígan terrorizálja Skypiea-t? Ez sztem hatalmas FAIL, illetve akkor most Luffy meg Ace hogy is testvérek?

Moriát csak elverte Luffy, nem megölte. Ugyanúgy shichibukai maradt, hiszen /ellentéttel Crockodile-al/ ő nem csinált semmit a Marine ellen. Mint Shichibukai, köteles részt venni a harcban.

Enel a Holdra ment, azóta ott terrorizálja a holdlakókat :D

Luffy meg Ace nem vér szerinti tesók. Ugye ez most kiderült. Attól függetlenül testvérként nevelkedtek, abban a tudatban, hogy testvérek, tehát testvérek. Ez a tipikus örökbefogadott gyermek szöveg: "Hiába nem te vagy a vér szerinti apám, számomra mindig te leszel apu T_T" :)

Liquid Snake

Jó de akkor mondjuk ottvan az a páncélos akit Sanjinál vert le akkor azóta az meg ment és elpusztította a Baratie-t... Vagy na érted, a lényeg h nem tetszik h ottvan, miután olyan nehezen leverték...

LuckyDingo

Quote from: Liquid Snake on 2009-07-16, 22:00:28
Jó de akkor mondjuk ottvan az a páncélos akit Sanjinál vert le akkor azóta az meg ment és elpusztította a Baratie-t... Vagy na érted, a lényeg h nem tetszik h ottvan, miután olyan nehezen leverték...
Értem amúgy. De egy kalóz még azután is kalóz lesz, hogy elverték. Don Krieg is, Cpt Kuro is mentek tovább a saját útjukon. Bosszún meg nem is gondolkodnak szerintem :) Engem eddig ebben a mangában nem zavart, hogy nem végleg intézték el őket. :D

blackronin

#754
551: atomkirályság!  :whoah:
[spoiler]Whitebeard megérkezik, mind a 14 kapitányával, hogy megmentse Ace-t.
Roger és Rouge visszaemlékezés Ace-el kapcsolatban. Ha lányuk lett volna, akkor Ann-nek nevezik el, de fiú lett és így lett Ace.
Kiderül az is, hogy Luffy 3-5 korában már sejtette, hogy Ace nem a vér szerinti bátyja.
Kiderül, hogy Whitebeard Ace-t akarja Pirate Kingnek (s már az elejétől fogva tudta, hogy Roger fia), s ugyebár tudjuk hogy Ace pedig Whitebeard-et akarja Pirate Kingnek... Érdekes szituáció!
Whitebeard kinyitja a kaput Luffy-nak és legénységének.
6-7 New World-beli kapitány is csatlakozik Whitebeardhez, s nekitámadnak a Schibukai tagoknak.[/spoiler]
Ha ez nem király fejezet eddig, akkor mi lenne az!?   :D

Bishop

Kicsit félek hogy sok lesz, de bízok Oda képességeibe hogy valami hihetetlen epic lesz, amiből majd csinálnak egy még epicebb moviet  :whoah:

chilip

Quote from: blackronin on 2009-07-21, 14:12:08
551: atomkirályság!  :whoah:
[spoiler]Whitebeard megérkezik, mind a 14 kapitányával, hogy megmentse Ace-t.
Roger és Rouge visszaemlékezés Ace-el kapcsolatban. Ha lányuk lett volna, akkor Ann-nek nevezik el, de fiú lett és így lett Ace.
Kiderül az is, hogy Luffy 3-5 korában már sejtette, hogy Ace nem a vér szerinti bátyja.
Kiderül, hogy Whitebeard Ace-t akarja Pirate Kingnek (s már az elejétől fogva tudta, hogy Roger fia), s ugyebár tudjuk hogy Ace pedig Whitebeard-et akarja Pirate Kingnek... Érdekes szituáció!
Whitebeard kinyitja a kaput Luffy-nak és legénységének.
6-7 New World-beli kapitány is csatlakozik Whitebeardhez, s nekitámadnak a Schibukai tagoknak.[/spoiler]
Ha ez nem király fejezet eddig, akkor mi lenne az!?   :D

:he:  :whoah:

Nihilus

Nem olvasom el, nem olvasom el, nem olvasom el, nem olvasom el.... :zomg:
Áhh, túl nagy a kísértés. :haha:

Liquid Snake


LuckyDingo

Az egyik legjobb fejezet lesz /az egész mangában/ az fix.. alig várom már.

chilip


blackronin

Még egy kis ráadás! From Mangahelpers:
[spoiler]Néhány kapitány, aki besegít Whitebeardnek!
Bigfoot Pirate Crew
"Frost Giant" Gravilio Lillins-dunno

White Wolf Pirate Crew
Flight feather/Pinion feather L(o)uis Silfid

Ryuhou Pirate Crew
Embers/Blaze Angel Harpyurous Ryuhou [Bounty: 344,000,000 Beri] -- [TN: Ya know the "Harpy" from the Greek mythology?]

Silver Soul Pirate Crew
Gian the Silver Soul Bravas Gian [Bounty: 609,000,000 Beri <- That guy's got the highest dignity]

Miss Whisp Pirate Crew
Snake Fist Fizz Iery[/spoiler]
És a vérdíjakból látszik, hogy ezek nem kezdők!
(a többinek is meg van adva, de a képekből csak ennyit lehetett kivenni egyelőre)

Liquid Snake

WB vajon meghal és ezzel átadja a kapitányságot Ace-nek? :D Bár hülyeség még ennyire előreszaladni...

LuckyDingo

Quote from: Liquid Snake on 2009-07-22, 20:51:41
WB vajon meghal és ezzel átadja a kapitányságot Ace-nek? :D Bár hülyeség még ennyire előreszaladni...
Nem úgy tűnik, mint aki meg akarna halni :)
DE az lol, hogy az a terve, hogy [spoiler]Aceből kreáljon Pirate Kinget [/spoiler]:D
Mondjuk milyen zsír lenne, ha Whitebeard helyébe Ace lépne, Shanks helyébe, vagy egy másik király helyébe meg Luffy :D Asszem a Marine eláshatná magát egy ilyen szövetségtől. Bár még Luffynak sokat kell fejlődnie :)

Zen

Nem ejtetek bűnbe engem, de nem ám, átkozott incubusok! Nem nézek a spoilerek alá, hiába próbálkoztok! Muhahahaha
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Nihilus

Quote from: Zen on 2009-07-23, 11:44:46
Nem ejtetek bűnbe engem, de nem ám, átkozott incubusok! Nem nézek a spoilerek alá, hiába próbálkoztok! Muhahahaha
Én már sajnos bűnbe estem. :bruhuhu:

blackronin

Úgy tűnik, hogy a New World beli kapitányok bounty-ja fake, vagy legalábbis nem nagyon találom az utalásokat az újonnan kijött képeken... Majd meglátjuk, ha kijön a fejezet. Egyébként pár hiba becsúszott a chapter során:
1. Whitebeard mellkasa közepén lévő, keresztirányú vágás nem látszik.
2. Fiatal Luffy-nak már megvan a kalapja, pedig azt csak később kapja meg. (amikor Garp bemutatja Ace-t Luffy-nak)
3. Fiatal Luffy úgy néz ki, mint a Gear Third utóhatás miatti chibi Luffy.
Nem vészes hibák ezek, de remélem, hogy a bounty-k nem kamuk...
(jó lenne már látni nagyobb összegeket is, tudom hogy nem ez mutatja az erejüket, de akkor is!  :P)

Squazee2005

[spoiler]Buggy az Isten, de minimum Mózes. XD; Oh, te jó ég, ez annyira halálos volt!  [/spoiler]:rotfl:

Zen

Azaz. :lul:
Remélem Star Hat Crew is feltűnik a helyen.[spoiler]Pl ők nyitották ki a Gates of Justice-t.[/spoiler]

Amúgy minden OP szereplőről el fognak nevezni egy fordító csapatot? Vegapunk, Franky House, meg már Jimbei is... :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

chilip

Whitebeard képessége

[spoiler]földrengés és minden ami ebből jöhet (pl tsunami), bemondják elvileg hogy akkora az ereje hogy képes lenne a világot romba dönteni ha akarná, majdnem kinyírja a marineokat egy dupla tsunamival 2 irányból, 2 admirális - aokiji és akainu - kell hogy megfékezzék csak a tsunamit... és ez csak WB, mi lesz vajon a többiekkel...[/spoiler]

Liquid Snake

Quote from: chilip on 2009-07-28, 23:47:24
és ez csak WB, mi lesz vajon a többiekkel...

Hát sztem WB a legerősebb az ott jelenlévő kalózok között szóval nála erősebbet nem igen fogunk találni :)


blackronin

WB nagyon kemény, rögtön ugrott nálam pár szintet a cool skálán!  :D
Az a vicces egyébként, hogy a külföldi fórumokon mindenki csalódott, mert azt hitték, hogy WB alapból kemény, s nem kell neki semmilyen Devil Fruit... (vagy remélték hogy Haki-val tud jól bánni, de lehet hogy még azzal is rendelkezik, tehát még bármi lehet)
Miért baj az, ha van neki DF képessége? (ami szerintem az egyik legdurvább)
Attól még ugyanolyan király maradt, mint azelőtt!
Néha nem értem a rajongókat, hogy miért nem tudnak egyszerűen csak örülni a dolgoknak...

LuckyDingo

Engem Akainu képessége érdekel már :S Kizaru fény, Aokiji jég.. mi a retek lehet Akainu? Szél? :S

Zen

Nem azt mondták h tűz? Szín alapján azt mondanám h az.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

LuckyDingo

Quote from: Zen on 2009-07-29, 16:14:45
Nem azt mondták h tűz? Szín alapján azt mondanám h az.
Hmm.. viszont Ace is tűz. Nem emlékszem pontosan, de elvileg egy képesség csak egy emberhez köthető. Legalább is Sanji ezért verte el Absolomot anno. Bár az is igaz, hogy a gyümiknek vannak típusai. Szal lehet hogy akkor ő nem tűz, hanem Láva, de passz :S

Bishop

Én szerintem Akainu nem Logia, nem tudnám megmagyarázni de valahogy ez az érzésem vele kapcsolatba.

Liquid Snake

Sztem Zoan type lesz Akainu. A nevéből kinézem :) Bár igaz h név alapján nem a legjobb dolog következtetéseket levonni.

Squazee2005

Ha azt nézzük, hogy Aokiji Kék fácán (? De legalább madár) és a jeget asszociálhatjuk a kék színhez, Kizaru a Sárga(Arany) majom, és a fény köthető a sárga színhez, akkor Akainunak is inkább a színhez, mint az állatnévhez lesz több köze. Bár a kutya jelző talán a leghűségesebb tengerészre utalhat, s látván, hallván Akainu kegyetlen megoldásait, azt hiszem illik rá.
Piroshoz illik a láva a tűz híján. Más nem jut hirtelen nekem se eszembe a pirosról.

Liquid Snake

Piros/Vörös, talán vér, ha elvonatkoztatunk az elemektől... Nem tudom, de nagyon kíváncsi vagyok már mi lesz a képessége, ha egyáltalán van DF-ja... Meg ha nincs akkor is :)

blackronin

Pár info: (az új képek alapján)
[spoiler]1. WB-nek Haki képessége lehet, mert lazán képes megütni Ace-t, amikor harcolnak, s úgy tudom, hogy egy Logia használó ellen csak így lehetséges.
2. Ace és Jinbei párbajából láthatunk egy kis részt.
3. Ace találkozik Shanks-al.
4. Ace Schibukai akart lenni, de végül meggondolta magát.
5. Aokiji nem tudta megállítani a tsunamit...
6. Luffy és Emperio a fejezetben.
7. Pár kép Ace kalózbandájáról, ahol elég gyakori elem a sapi, amit Ace visel.
8. Ace és WB kapcsolatáról szól főleg a fejezet, sok jelenetettel párosítva.
Képek itt: http://mangahelpers.com/forums/showthread.php?t=51558[/spoiler]
Mit mondhatnék?
Újabb atomkirály fejezet.  :whoah:
Mint mindig.  :D
Mert megérdemeljük!