Main Menu

OnePiece

Started by LuckyDingo, 2007-05-02, 00:09:16

Previous topic - Next topic

LuckyDingo

Boa Hancock személyisége nem fér a Sunnyra. Maradjunk annyiban, hogy rövid időn belül lázadást keltene, mert csak Luffyval jönne ki jól.

NLZ

Bár az erősen rolfcopter lenne, ha féltékenységi jelenetet rendezne. :lul:
[reserved]

blackronin

#812
Bocs, de szerintem valószínű, hogy csatlakozik majd később.
A kötődésekről annyit, hogy addig maradnak, amíg Oda úgy akarja...  :D
Robin a csatlakozáskor még jobban elütött a többiektől, mint Boa most.
Teljesen komoly volt, ellenségként harcolt ellenük és nem illett oda.
Boa lehet, hogy a mostani formájában még nem valószínű, hogy csatlakozik, de mint ahogy már írtam, nem kell elsietni a dolgokat!
Az ereje pedig nem kizáró ok, mert nem a sorozat elején tartunk már, hanem a mostani események után jön a New World, ahol egy új, de gyenge karakter már életképtelen lenne.
Usopp mindig a leggyengébb tag lesz a legénységben, utána Nami. (mert ők ketten képviselik az átlagembereket, Oda elmondása szerint)
Oda kijelentette már, hogy ők ketten mindig a leggyengébbek maradnak (bárki is csatlakozik), tehát már csak erősebbek jöhetnek, s egy középerős karakter nem lenne nagy segítség a csapatnak, amikor ultrakemény egész sora várja őket a New Worldben...

Quote from: LuckyDingo on 2009-08-03, 01:42:49
Boa Hancock személyisége nem fér a Sunnyra. Maradjunk annyiban, hogy rövid időn belül lázadást keltene, mert csak Luffyval jönne ki jól.
Pont ezért kell oda!  :D

Liquid Snake

Nem lenne jó ha csatlakozna akkor sem. Nem hiányzik az senkinek, hogy Luffy körül ott legyeskedjen valaki. Jó így ahogy vannak elpoénkodnak meg minden, nem kell idde szerelmi szálat belefonni, elég az h Boa szereti Luffy-t nem kell h lássuk minden részben. Mellesleg anno Robin igaz, hogy Crocodile oldalán volt de soha nem harcolt Luffyék ellen, sőt segített is Luffynak, ha meg vmi kisebb harcféleséget csinált is az tuti h nem komolyan gondolta. De mind1, 1 szó mint 100 ha Boa csatlakozik azzal nagyon le lesz rontva az összkép. És mégegyszer hangsúlyozom, a szigete miatt NEM TEHETI MEG. És ez nem fog változni.

blackronin

#814
Hát akkor úgy látszik, hogy Boa-t a JELENLEGI állapotában senki nem bírja...
Én Robin-t nem bírtam az elején, de pont a Straw Hat csapattal eltöltött idő hozta elő az igaz énjét, s utána az egyik kedvenc női karakterem lett.
Talán Boa-nak is adni kéne egy esélyt, mielőtt temetnénk.
S az a baj, hogy más női karaktert nem tudok elképzelni a legénységben.
Egyelőre nem, talán ha jön valaki új, egyedi személy.

Férfi tagnak sok jelöltem van, de az más tészta.

LuckyDingo

#815
Nem érted. Robin és Boa Hancock között hatalmas a különbség. Robin százszor jobb karakter imho. És az ő igazi énje is csak Enies Lobby után mutatkozott meg /hasonló módon, mint anno Nami is csak Arlong Park után lett az igazi/

Robinnak van egy háttértörténete, ami szomorú, részletes, ad neki egy életcélt, amiért Luffyékkal hajózik.
Hebihime ezzel ellentétben egy arrogáns, elkényeztetett nőszemély, aki nem ismeri a NAKAMA szót és nincs az a sorsfordulat, ami ezt megváltoztatná. Túl csillogó, túl hatalmaskodó.Vannak jó pillanatai, de egy uralkodó nem illik a csapatba.

És ha már uralkodóról beszélünk. Vivi és Hancock között is van különbség. Vivi lelkiismeretes volt, célja is volt, hogy megmentse a hazáját. Hancock ezzel szemben azt az áldozatot nem lett volna képes meghozni, hogy a Shichibukai kötelességét teljesítse, hogy a sziget biztonságban maradjon. Ha nincs Luffy, hogy rábírja, hogy menjenek Acehez, akkor Amazon Lilyt előbb utóbb Pacifisták, buster call, vagy 1-2-3 Admirális látogatta volna meg, nem túl kedves szándékkal.
A Sunnyn csak olyanok vannak, akiknek hatalmas céljuk van /többnyire majdnem lehetetlen... kivéve talán Brooknak és Choppernek*de azért a legjobb doktor se kis cél*
Hebihimének mi lenne a célja? Kielégíteni Luffyt minden nap? Ha Luffy éhes, akkor ő megparancsolná Sanjinak, hogy csináljon kaját, Sanji persze engedelmeskedne, és 2 nap alatt éhen hal a crew Luffy korlátlan étvágya miatt? :D
Poén szempontjából jó kari, de történet szempontjából a hajón tartós szerepe nincs.

Amúgy én bírom Hebihimét, mert jókat lehet röhögni rajta. De mikor szemétkedik, akkor pofán vágnám.. XD
Robint én Már Akkor Bírtam, mikor még a Baroque Worksben volt :D

blackronin

#816
Quote from: LuckyDingo on 2009-08-03, 11:55:39
Nem érted. Robin és Boa Hancock között hatalmas a különbség. Robin százszor jobb karakter imho. És az ő igazi énje is csak Enies Lobby után mutatkozott meg /hasonló módon, mint anno Nami is csak Arlong Park után lett az igazi/

Robinnak van egy háttértörténete, ami szomorú, részletes, ad neki egy életcélt, amiért Luffyékkal hajózik.
Hebihime ezzel ellentétben egy arrogáns, elkényeztetett nőszemély, aki nem ismeri a NAKAMA szót és nincs az a sorsfordulat, ami ezt megváltoztatná. Túl csillogó, túl hatalmaskodó.Vannak jó pillanatai, de egy uralkodó nem illik a csapatba.

És ha már uralkodóról beszélünk. Vivi és Hancock között is van különbség. Vivi lelkiismeretes volt, célja is volt, hogy megmentse a hazáját. Hancock ezzel szemben azt az áldozatot nem lett volna képes meghozni, hogy a Shichibukai kötelességét teljesítse, hogy a sziget biztonságban maradjon. Ha nincs Luffy, hogy rábírja, hogy menjenek Acehez, akkor Amazon Lilyt előbb utóbb Pacifisták, buster call, vagy 1-2-3 Admirális látogatta volna meg, nem túl kedves szándékkal.
A Sunnyn csak olyanok vannak, akiknek hatalmas céljuk van /többnyire majdnem lehetetlen... kivéve talán Brooknak és Choppernek*de azért a legjobb doktor se kis cél*
Hebihimének mi lenne a célja? Kielégíteni Luffyt minden nap? Ha Luffy éhes, akkor ő megparancsolná Sanjinak, hogy csináljon kaját, Sanji persze engedelmeskedne, és 2 nap alatt éhen hal a crew Luffy korlátlan étvágya miatt? :D
Poén szempontjából jó kari, de történet szempontjából a hajón tartós szerepe nincs.
Hú, ebben van valami...  ^^"
Komolyan mondom, hogy ezt elolvasva már tényleg nem tartom én sem olyan jó ötletnek a csatlakozását. Az a baj, hogy talán én is csak az esetenkénti poénos helyzeteket vettem számításba, s nem azt, hogy miért utazna együtt hosszabb távon Luffy-ékkal.
Csak abban reménykedem, hogy ez a hosszabb távú cél kiderülne esetleg később, s akkor talán... Az is kétségtelen, hogy néha nagyon ellenszenves tud lenni!

Edit: Robint csak az elején nem bírtam, de utána én is NAGYON hamar megkedveltem!  :D

Liquid Snake

#817
Quote from: LuckyDingo on 2009-08-03, 11:55:39
Poén szempontjából jó kari, de történet szempontjából a hajón tartós szerepe nincs.

Nuff said.

Robin nekem semleges volt a CP9-Enies Lobby arcig, ott viszont nagyon megszerettem, egyik kedvenc női karakterem. Nah meg az a ruha amiben volt abban az arcban.... FUCK YEAH xD

Bishop

Robin komoly az elején? ellenséges? Mikor elsőnek találkoztak Luffyt megpróbálta eltörni ám mivel ezt nem tudta megtenni tett egy poént hogy ő feladja.

LuckyDingo, ritka alkalmak egyike de teljesen egyet értek veled.  :jee:

És képzeljétek magatokat szegény Sanji helyébe, ha Boa odakerül nem kő lesz belőle hanem egy hegy  :D Többiek immunisak lennének. Zorot csak a harc meg a kardok érdeklik, Usoppot Kaya, Chopper még nagyobb gyerek mint Luffy, Frankyt csak a gépek érdeklik, Brook perverz de ő már halott Yohoho :D

Azért remélem ez csak vicc hogy Usoppot Oda ilyen szinten akarja tartani, neki drukkolok a legjobban hogy nagy harcos legyen, mert ő tényleg ember, nem mint Sanji pl vagy Zoro, ha nem lesz legalább olyan imba mint az apja akkor nagyon csalódott leszek.

Zen

Ha belegondolsz Usopp táp, csak a legénységhez mérten gyenge. Amúgy ha jól emlékszek, egy interjúban mondta Oda h ő és Nami lesz végig a legénység leggyengébb tagja.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Bishop

Mondjuk nézőpont kérdése, Luffy Sengoku szinten lesz, Zoro Sanji admiral, a többiek Shichibukai, Usopp meg Nami meg Vice Admiral  :D
De ha már olyan szintre eljut Usopp mint az apja akkor örülök. Bár Coby és Helmeppo feltápolódása óta nem tartom kizártnak hogy Usoppba is van potencia, ez a hír most viszont lehangolt  :frown: Több Oda interjút kéne olvasnom ::)

Liquid Snake

Szerintem nincs azzal semmi baj, hogy Usopp és Nami lesznek a leggyengébb karakterek. Mellesleg nem értem Robin miért annyira erős, jó oké ottvan a DF de ő sztem sose fog úgy ellenfelet kapni mint Luffy, Sanji, Zoro, és USOPP mert ugye Usoppnak mindig van vmi, megvert egy Fishmen-t, Chopper-el leverték a 2 Baroque Works-s tagot, szóval sztem Usopp már erősebb mint Robin... Robin csak néha benyom egy két Clutch-ot meg segít elkapni, elérni vkit és annyi, nemhiszem, hogy annyira harcos karaktert csinálnának belőle... Perona-t pl senki más nem tudta volna legyőzni, igaz ez kicsit fun is volt, hogy Usopp a legnegatívabb ember xD Usopp-ot én imádom, egyik legrégebbi tag, leghűbb barátja Luffynak és remélem, hogy lesz ott még sok powerup. Amit meg Bishop is írt, ha mondjuk Luffy már Pirate King szinten lesz, Usopp meg Vice-Admiral, Admiral szinten az már nekem bőven elég :)

blackronin

#822
Usopp és Nami már ezen a szinten fog maradni, mivel ők hétköznapi emberek megfelelői, így ne számítsatok arra, hogy vice-ad. vagy adm. szintűek lesznek.
Még Zoro és Sanji is fényévekre van ettől, sőt még Luffy is!
Ne felejtsük el, hogy Rayleigh legalább 100 X erősebb, mint egy Supernova (Shakki elmondása alapján), s csak így képes felvenni egy admiral szintű ellenféllel a versenyt.

Egyébként Robin egyáltalán nem erős harcos (egyszer azért eltörte Spandam gerincét, de ő gyenge volt). Csak a képességei tudnak nagyon hasznosak lenni, s remekül tudja a helyzetnek megfelelően kihasználni.

Komolyabb fejlődési potenciál Luffyban (a Hashou Haki miatt), Zoroban (sima Haki, ha valóban képes rá) és Sanjiban (lábtechnikák + Haki ha nála is lenne, de ez NAGYON valószínűtlen) van igazán. Ők lehetnek vice-ad vagy admiral szintűek.
Chopper, Franky és Brook még fejlődhetnek, de ők középerős harcosok maradnak.

Bishop

Szerintem hülyeség ha azth iszed hogy a sorozat végéig semmit nem fognak már fejlődni. Garp is ember Coby is meg Helmeppo, lol ha ebből ak ettőből hadnagy lett akkor nehogy már Usopp ne tápolódjon.
Az meg hogy most milyen erősek és Reyleigh milyen erős az még sokat változhat a végéig.
Többen is van potencia. Chopper tovább fejleszti a rumble ballt, Franky kap egy kis Vegapunk féle Upgrade-t Robin inkább support kari, Nami is fejlődhet még, Brook is inkább support kari. Usopp meg még annyit fejlődhet, azért már lassan inhuman a tűrőképessége csak hát még is egy poén forrás nem lehet 180 fokosan megváltoztatni.

Zen

Skypea arc-ot kéne újraolvasni, ott Robin megmutatta mire képes 1v1-ben.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

blackronin

#825
Quote from: Bishop on 2009-08-03, 14:11:59
Szerintem hülyeség ha azth iszed hogy a sorozat végéig semmit nem fognak már fejlődni. Garp is ember Coby is meg Helmeppo, lol ha ebből ak ettőből hadnagy lett akkor nehogy már Usopp ne tápolódjon.
Az meg hogy most milyen erősek és Reyleigh milyen erős az még sokat változhat a végéig.
Többen is van potencia. Chopper tovább fejleszti a rumble ballt, Franky kap egy kis Vegapunk féle Upgrade-t Robin inkább support kari, Nami is fejlődhet még, Brook is inkább support kari. Usopp meg még annyit fejlődhet, azért már lassan inhuman a tűrőképessége csak hát még is egy poén forrás nem lehet 180 fokosan megváltoztatni.
Én Usoppnál és Naminál a fizikai fejlődésre gondoltam (tehát, hogy abban maradnak a mostani szinten, mert elvégre abból a szempontból nem fejlődtek a sorozat kezdete óta, Usopp alapból jó lövész volt, míg Nami alapból fürge és akrobatikus alkat), új fegyvereket kaphatnak, de az nem olyan fejlődés, mint Luffy vagy Zoro esetében.
Usopp tűrőképessége pedig már tisztázva lett, Oda írta egyszer, hogy Usopp minden csatájában halálközeli állapotra vereti le magát, de persze mindig túléli.  :D

Quote from: Zen on 2009-08-03, 14:27:56
Skypea arc-ot kéne újraolvasni, ott Robin megmutatta mire képes 1v1-ben.
Ott is inkább az eszét használta, fizikailag nem volt ellenfél Yamanak.

blackronin

#826
553: amikor már azt hittem, hogy nem lehet fokozni a dolgokat!  :eek:
[spoiler]A color spread egy fürdőruhás kép Luffy és csapatáról.
Aokiji megállítja a két tsunamit az Ice Age-el.
Utána nekitámad WB-nek egy jéglándzsákból álló esővel, de ő lazán megállítja a támadást, sőt még Aokiji is darabokra hullik.  :eek: (klassz)
Az Ice age miatt befagy a tenger, s WB osztagkapitányai leszálnak a hajókról,
s örömmel kommentálják, hogy milyen könnyű így utazni.  :D
Azonban a Vice-admiralok (köztük Garp is) már várják őket.
Mihawk akcióba lendül (Doflamingonak mondja, hogy szeretné magát kipróbálni, hogy milyen messze van még erőben WB-től) Ez mekkora!!!!  :zomg:
És beveti a legerősebb támadását... Azonban Jozu (a 3-as osztagkapitány) megállítja, kiderül, hogy gyémántból van a teste... Így meg se érzi.  :eek: (Jozu DF használó)
Kizaru lendül támadásba, de ezt pedig Marco (1. osztagkapitány) állítja meg, az egész testéből kék lángok jönnek elő. (Marco DF használó)
Marco nevetve közli Kizaruval, hogy nem kaphatja meg a királyt rögtön.
[/spoiler]

Bishop

Már vártam mikor lesz gyémánt használó Df user, amugy meg ha Mihawk nem tud gyémántot vágni akkor nem is méltó a strongest swordman címre imho

Overall, FKIN EPIC :whoah:

LuckyDingo

Quote from: Bishop on 2009-08-04, 14:32:51
Már vártam mikor lesz gyémánt használó Df user, amugy meg ha Mihawk nem tud gyémántot vágni akkor nem is méltó a strongest swordman címre imho

Overall, FKIN EPIC :whoah:
Fuckin OPIC  O.O

blackronin

Ja és végre kiderült, hogy Akainu egy...
[spoiler]magma ember, Magu Magu no Mi a DF-ja.[/spoiler] és Marco egy... [spoiler]"Static Man".[/spoiler]
Egy új spoiler alapján legalábbis... Hogy igaz-e azt nem tudom, de eddig senki nem cáfolta.  ^^"

Liquid Snake

Akkor jól sejtette aki azt mondta rá, h valószínű láva lesz, láva-magma ugyanaz. Érdekes, viszont egyértelmű, hogy minden elem meg fog jelenni előbb utóbb DF-ként. Én személy szerint várom már a földet, valami növényt meg ilyeneket, Oda jól kitalálta ezt az egészet mert rengeteg variáció van :)

blackronin

Növény fajta már többféle van...
Robin DF-je Hana Hana no mi: Flower Flower Fruit, igaz hogy nem konkrétan növény, de a neve igen.  :P
Wapol testvére pedig valami gombaspóra szerű DF-el rendelkezik.
Ja és a föld a Guro Guro no mi, vagyis WB DF-je.

Liquid Snake

Hmm tényleg... Ezt a WB-s dolgot még szokni kell :P Viszont a növényesben még van potenciál szvsz. Arra várok majd ha valaki megeszi a Yuki Yuki no mi-t és ezáltal Hóember lesz XD

Zen

WB akkor logia?

Also, sose fogom megérteni Luffy miért nem számít elementális guminak. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Liquid Snake

Dehogy, WB nem Logia. Akinek szilárd halmazállapota van az nem Logia. A Logia nem az elemekre vonatkozik hanem arra h van aki légnemű, esetleg "folyik" olyan mint a tűz, vagy homok vagy vmi ilyesmi. Akiket nem lehet csak úgy megütni. Pl. anno Enel, Crocodile.

Bishop

Logia aki teljes uralmat élvez egy adott anyag vagy elem felett, még a Paramecia csak utánozza de a teste nem tud teljesen átváltozni.
PL BB a sötétség elemet használja de nem Logia csak egy erős paramecia, mivel a teste nem tud teljesen sötétséggé vállni.
Bár lényegtelen is ezt megvitatni mert már ezerszer át lett rágva.

Zen

Quote from: Bishop on 2009-08-04, 21:50:45
Bár lényegtelen is ezt megvitatni mert már ezerszer át lett rágva.
Vitatja a halál, kérdeztem.  ;)
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Liquid Snake

BB ponthogy Logia. Csak nem tanulta meg még teljesen kezelni, ami érthető, mivel nemrég ette meg a gyümölcsöt...


Hamár a típusokról beszélünk, van vkinek kedvence? :D Nekem:

Logia:            Ace
Paramecia:     Luffy, egyértelmű xD
Zoan:            Lucci

Bishop

Logia: Kizaru
Paramecia: Kuma
Zoan: Hát nehéz a kutyás csávó Alabastraból elég durva volt de Rumble ballal Chopper

Squazee2005

Logia:  Ace
Paramecia: Absalom (legalább is Wikin azt írják ez p.) és Bon Clay XD
Zoan: X-Drake