Main Menu

OnePiece

Started by LuckyDingo, 2007-05-02, 00:09:16

Previous topic - Next topic

smash++

Quote from: blackronin on 2009-11-12, 20:29:43
8. Kinjishi egy rohadt kemény kalóz, a neve hallatán Sengoku, Shanks és WB is összerezzen, tehát ne számítsatok arra, hogy könnyű ellenfél lesz.
Van még esetleg kérdés?  :P
Luffy vagy Luffy-ék már ezen a szinten lenyomják őt?  :eek:

Én már akkor megelégednék a movie-val ha tudná hozni a sorozat szintjét... Az OP moviek jobbak mint más animeké, de a rendes sorozat szintén nem ütik meg.

NLZ

Azért nem biztos, hogy az lesz a múvi vége, hogy Luffy leveri Kinjishit. ::)
Legalábbis kissé közhelyes lenne.
[reserved]

Kassh

Quote from: NLZ on 2009-11-12, 22:41:22
Azért nem biztos, hogy az lesz a múvi vége, hogy Luffy leveri Kinjishit. ::)
Legalábbis kissé közhelyes lenne.
vagy jön naruto és tol egy gomu gomu no rasengant Luffyval közösen  :lol:

blackronin

Quote from: Kassh on 2009-11-13, 16:36:50
Quote from: NLZ on 2009-11-12, 22:41:22
Azért nem biztos, hogy az lesz a múvi vége, hogy Luffy leveri Kinjishit. ::)
Legalábbis kissé közhelyes lenne.
vagy jön naruto és tol egy gomu gomu no rasengant Luffyval közösen  :lol:
Óvatosan az ilyen ötletekkel, mert ugyebár Gomu Gomu No Kamehameha már valóban volt!  :P

blackronin

Oh yeah!  :whoah:
Hoztam a jó hírt!
Ugyebár jövő héten lesz chapter, s kiderült, hogy az 53-as számban, a chapter 0 mellett, lesz rendes fejezet is, tehát az 565-ös!
2 hét múlva jó lesz One Piece rajongónak lenni.  :hopp:  :hopp: :hopp:

Squazee2005

*meghatódottság könnyei* Oda tényleg tudja, hogyan kell megbecsülni a rajongókat.  :jee:

One Piece rajongónak lenni mindig jó.  :lazza:

Most már tényleg alig várom, mit hoz ez a háború.  >.<  ^^

chilip

[spoiler=early spoilááá chp 564]
Soruce:  AP
Credit: Urouge
Verification: Confirmed

Ok, here's a temporary translation until someone who's good at this stuff gets here:

John Giant attempts to stop Whitebeard, but Whitebeard beats him with his earthquake powers to John Giant's chest.

Whitebeard uses an earthquake to attempt to bring down the scaffold, but the admirals stop the attack. The other Whitebeard pirates rush the scaffold.

The siege wall is raising to make it difficult for the pirates to advance to the scaffold. A section of the wall is blocked by Oars' huge body and is unable to lift it. Oars' blood leaks into the system, further reducing its power.

Akainu attacks Whitebeard with a "Ryusei Kazan" (Meteor Volcano), and magma falls down from the sky in the form of a fist.[/spoiler]

blackronin

#1087
Gondolom megemlítem, hogy a jövő héttől kezdve több mint 3 hétig mindig csak a One Piece lesz a címlapon Shonen Jumpban + minden egyes héten lesznek color page-ek is az elkövetkező időszakban.
Ez nem semmi...
Oda rákapcsolt ezerrel!  :jee:

edit: ez csak azért fontos, mert így biztosan nem lesz szünet egy jó ideig!  :jee:

chilip

#1088
TUDTAAAAAAAAAM!!!

YESSSSSSSSSSS!!!!


[spoiler]remélem nem kamu mert még nem confirmed, de

whitebeard lealázza a 3 admiralt, de sengoku így is ki akarja végeztetni ace-t jóval előbb, de dragon közbelép  :whoah:[/spoiler]

ed.: hmm úgynézki fake, de reménykedni lehet :D

blackronin

#1089
Quote from: chilip on 2009-11-17, 20:28:09
TUDTAAAAAAAAAM!!!

YESSSSSSSSSSS!!!!


[spoiler]remélem nem kamu mert még nem confirmed, de

whitebeard lealázza a 3 admiralt, de sengoku így is ki akarja végeztetni ace-t jóval előbb, de dragon közbelép  :whoah:[/spoiler]

ed.: hmm úgynézki fake, de reménykedni lehet :D
Hát ez sajnos már csak remény marad...  :P

Helyette csak ezt tudom adni:
564 summary és pics
[spoiler]








Chapter 564 "The man who shakes the world"
Cover picture Franky

Marine: Whitebeard is... advancing!!
Pirates: Follow pops!!
Open the way for pops!!
Damn Squad...!! He stabbed pops because he was decieved by the marines!!
It's beyond foolish...!! How hard must it be for him....!!
Pirates: You will pay for this, marines!!

Squad: What have I done.... Damn!!! What did I do to beloved pops...!!
Marco: Are you going to repent by simply crying about it?
Squad: !!

Marine: What's taking so long for the seige walls!!!
Marine: I'm sorry sir!

Jinbei: But pops is on the move!! This is no time to be pondering

A vice admiral mows down the pirates, and advances towards Whitebeard
Whitebeard blocks the VA's attack (VA = John Giant)

Whitebeard: You're in my way....
VA: I won't let you pass here!!

Whitebeard "grabs" the air, and trips the VA over
VA: My balance...!!
Marine: Oh my god!! This isn't a mere earthquake!! The whole island is moving!!!
I can't stay on my feet!! The town is collapsing!!

A massive tidal wave is created
Whitebeard advances towards the VA's chest, and cracks the air (earthquake), bringing down the VA.

Pirates: Go for it pops!!!
Follow him to the execution stand!! Destroy all!!!

The tidal wave swallows the town

The three Admirals stand in front of the incoming tidal wave

(Aokiji says something here, but the picture is cut off. Akainu replies to him)
Akainu: This is all because of your ice!!
Kizaru: Oh.... why don't you just melt them then, Sakazuki?

Marine: Fire!!

Pirates: Don't bother, just rush in, men!! UOOOOOO!!!!!

Luffy: I can go up from here!

Walls start rising from below

Luffy: Walls!?

The pirates attack the walls with weapons, but they break
The walls surround all around the execution stand

Pirates: Damn!! I can't even dent this tough wall!!
This steel wall must be the seige wall they were talking about!!!
Damn it marines, do you plan not to fight us!!?

Sengoku: It's over.... rather anticlimatic, but.... give it up!!
....Akainu!!

Akainu: Ryusei Kazan!! (Meteorite Volcano!!) Destroy their foothold!!

Pirates: Uwaaaaaa!!!!!

Meteors in the shape of fists rain down the pirates...
[/spoiler]

edit: itt a raw.
http://www.megaupload.com/?d=5JYNMUJJ
Vélemény a fejezetről eddig:
WB elkezdte megmutatni, hogy nem hiába nevezik a világ legerősebb emberének!
Bocs a betűkért, de nem semmi, amit a fejezetben csinál.  :eek:

edit2: a fejezet legjobb jelenete!
[spoiler]Aokiji, Akainu és Kizaru beállása a fejezetből...
GO GO POWER RANGERS!!!
[/spoiler]

LuckyDingo

Raw és a fordítás meglesése után eldöntöttem, hogy Akainu az egyetlen olyan komolyabb marine, akit képes vagyok tényleg utálni. Még Sengokunál is jobban XD

Remélem lazán visszacsapják ezt neki :D

blackronin


Bishop

Epic as ever  :whoah: WB ftw. Két dolog viszont nem hagy nyugodni, egyik már elég régóta. Kb water 7 óta megjelenő Oriások miért olyan kicsik, azért Elbafos óriások kb 5ször ekkorák voltak és még Oarst is verték volna. Lehet hogy csak az Elbafosok ilyenek?
A másik hogy az admiralok, mit csináltak hogy visszavertek egy támadást csak azzal a beállással  :confused: Tuti nem haki mert Kizarut még Reyleigh is meglepte amikor Hakizott.

NLZ

Már pedig tuti valami Haki cucc volt.
[reserved]

LuckyDingo

Elég erősen hakival tudták megcsinálni. Ha belegondolsz, a baltás gyerek /valami xymaru vagy mi a neve.. / is simán használta, szóval nem ismeretlen csak valszeg Kizaru mi a fenéért használja mikor az ellenfeleit így is kiüti.

De ha a haki képes neutralizálni a képességeket, akkor így érthető, hogy a kivégző állvány vagy mi miért maradt full sértetlen annak ellenére, hogy elég durván megrengette WB a szigetet.

blackronin

Quote from: LuckyDingo on 2009-11-19, 00:12:49
Elég erősen hakival tudták megcsinálni. Ha belegondolsz, a baltás gyerek /valami xymaru vagy mi a neve.. / is simán használta, szóval nem ismeretlen csak valszeg Kizaru mi a fenéért használja mikor az ellenfeleit így is kiüti.

De ha a haki képes neutralizálni a képességeket, akkor így érthető, hogy a kivégző állvány vagy mi miért maradt full sértetlen annak ellenére, hogy elég durván megrengette WB a szigetet.

Sentumaru haki dolga csak az Luffy vs Boa Margold és Sandersonia anime-s harc óta kering a levegőben... Hiszen Luffy-nak akkor volt egy visszaemlékezése arról, hogy a Boa testvérek képessége és Sentumaru technikája mennyire  hasonló. Azonban ez nem canon, mert a mangában nem volt benne. Tehát egyelőre non confirmed.

Az Admirálisok beállása pedig jelenleg a legnagyobb rejtély a rajongók körében!
Mindenki tudni szeretné, hogy haki volt vagy nem.

LuckyDingo

Quote from: blackronin on 2009-11-19, 09:17:59
Az Admirálisok beállása pedig jelenleg a legnagyobb rejtély a rajongók körében!
Mindenki tudni szeretné, hogy haki volt vagy nem.

Számomra nem rejtély... én tudom, hogy HAKI volt  :Kiraly:

Zen

Há' ki vót? :D

Ne bánts ne bánts, befogtam!
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Dub-zero

Quote from: blackronin on 2009-11-19, 09:17:59
non confirmed.

tulajdonképpen ennyi a lényeg
"a selfie szó az élőbeszéd XD-je"

NLZ

De mi más lenne? Tudjuk, hogy a hakinak van egy gyümi hatástalanító képessége, meg aztán nem hinném, hogy egy új erő/képesség be lenne hozva, mikor még a haki se lett elmagyarázva még felületesen se.
[reserved]

Bishop

Azért van pár dolog ami szerintem ellent mond a haki kérdésnek. Egyik az hogy oda eddig ha Hakit rajzolt akkor azt úgy tudatta velünk hogy a karakter szemét rajzolta ahogy mint ha "vibrálna", na nehogy már Pont WB ellen ne mutassa azt hogy 3 admiral hogy rákoncentrál arra hogy kivédje. A másik az hogy a haki eddigi tudásom szerint képes nem fizikai és fizikai támadásokat kivédeni, de objektumokat nem, legalább is szerintem. Egy dolog hogy WB okozta a földrengést attól az még a rengés keltette törmelékeket nem tudják csak úgy megállítani, bár lehet én néztem félre és csak a lökéshullámot állították meg. De akkor sem hiszem hogy oda WB! támadását úgy mutatná be mint ha a három Admiral olyan erős lenne hogy kitartott kézzel csevegés közbe megállítják. Azért ha azt akarja mutatni hogy ott valami hullám, meg lett állítva, még hozzá hakival, akkor az látszódjon.
Hogy mi lehet akkor fogalmam sincs, ha rosszmájú akarok lenni azt mondom Oda valahogy átsuhant efelett, de egyrészről Odaról van szó másrész azért azt bemutatja egy szerkesztőnek szóval nem hiszem hogy ilyen hibát vétene. Igaz ez elötti chapterbe volt egy Sengoku szemüveges baki  ^^

NLZ

Az amazonok szeme se lett mutatva, holott ők bevallották, hogy haki miatt olyan erős a nyílvessző. Meg idő után unalmas lenne mindig a szemeket mutatni. Túl szájbarágós is.
[reserved]

Bishop

Amazon<Admiral, Egy akkor még nem tudták milyen erős ellenfél ellen(Luffy)<Whitebeard, azért nem mind1 hogy hogy éreztetjük a hatást, és még akkor is gyenge volt szerintem ha nem is a szem de legalább valami lökés hullám vagy valami lehetne....

NLZ

Jó, majd ha kiderül, hogy mégis haki volt, akkor elégedetten fogom a tényt a képedbe dörgölni és mondani, hogy haha én megmondtam. :)
[reserved]

Bishop

Én meg szomorúan fogom konstatálni hogy ezt Oda elbaszta  :hehe:

NLZ

Mármint azt, hogy nem volt szájbarágós a haki jelenléte, vagy az, hogy egyáltalán hakit használtak? Vagy csak az, hogy 3 admiral megállította WB erejét?
[reserved]

Bishop

Az hogy nem tűnt semmilyennek, álltak és ennyi ha látszik hogy ott ép a katrina hurrikánt állították meg, akkor az durva attól függetlenül hogy megállították, de ez kb olyan volt mint ha csak kitartották volna a kezüket és semmi de az égvilágon SEMMI nem történt,csak az hogy túl élték.

chilip

hátazlehetetlen plotarmor whitebeardfagsuniteanddemonstrate :D

blackronin

Spoiler time! (ezek még elég bizonytalan infok, de érdekes módon az Arlong Park-on eddig hitelesnek tartják. De azért ne lepődjön meg senki, ha kiderül, hogy fake! Én szóltam.)
[spoiler]
Chapter 0
Story takes place back when Roger, Gold Lion Shiki, Sengoku and Garp were in their prime, and Roger was captured.
Back then Roger and Shiki were rivals. Hearing that Roger was captured, Shiki could not believe someone he considered his rival would be captured by the marines, and decided to find out the truth by inflitrating Impel Down himself.
But Gold Lion was captured. He cuts his own legs off to escape.
Back then, Sengoku was an Admiral, and the top was Fleet Admiral Kong.

Chapter 565: Path of Oars
The rookies are in Sabaody Archipelago, watching the war on the TV. But the broadcast is cut off in the middle. The rookies go on their ways.
Scene changes to Marineford, showing Whitebeard attacking the walls, but the walls stand strong. Jozu, Whitebeard, and the dying Oars plan to do something about it.
Meanwhile Luffy is riding the tidal wave created by Jinbei to arrive at the execution stand, but the three Admirals blocks his way. Aokiji says "It's not time yet".
[/spoiler]

Squazee2005

Hát hű... így első körben. :) Meg egy kicsit  :3x3: . [spoiler]És a hak(n)is fal. Mert gondolom Whitebeard egy falat csak szét tudna zúzni.[/spoiler] Hát hm...

Na ezt jó  megmondtam.  ^^"