Main Menu

OnePiece

Started by LuckyDingo, 2007-05-02, 00:09:16

Previous topic - Next topic

blackronin

#1110
Nekem a spoiler azért érdekes eddig, mert végre elérkeztünk ahhoz a pillanathoz, amire vártam már egy ideje:
Luffy vs 3 Admirális. Ez már nem játék.
[spoiler]És jön akkor Boa esete:
Ő is tudja, hogy Luffy-nak semmi esélye nincs ellenük.
Tehát jön a döntés:
a, Ha besegít Luffy-nak (ami eléggé elképzelhető, hiszen szerelmes belé, és eddig is ezt tette), akkor viszont Schibukai státusz oda végérvényesen, s vele együtt AL védelme is... Hiszen nem Smoker ellen lesz most (aki lehet hogy szólna a harc után a többieknek Boa akciójáról), hanem az Admirálisok ellen (meg ott nézi őket Sengoku is), akik gond nélkül megtorolják az árulást, s egyértlemű hogy azonnal ellenségként kezelik, mint Jinbei-t.
b, Nem tesz semmit (ami eléggé fura lenne), s megvédi a státuszát, de akkor mit csinál addig? Smoker és Tashigi már elment, be vannak zárva a falak közé a kalózok...
c, Luffy-t elhozza onnan, de kb. ugyanaz az eredménye, mint az első pontban felsoroltnak.[/spoiler]

A Supernovak megjelenése is jó, kíváncsi voltam, hogy mi lett velük.

WB és csapata meg próbálkozik a falnál...
Oars Jr. pedig él! (vagy legalábbis úgy tűnik)

Squazee2005

A spoilerek már biztosak, Nja is megerősítette őket.  :whoah:

blackronin

Quote from: Squazee2005 on 2009-11-24, 16:27:00
A spoilerek már biztosak, Nja is megerősítette őket.  :whoah:
Kösz az infot!
+
ez
[spoiler]from Arlong Park:
Nja spoilers
Nja confirmed the spoiler by Apprentice.

The rookies (supernovas) shown were: Urouge, Apoo, Kid, Drake, Bonney, Law, and Hawkins. They are headed to the warzone.
Oars recovers, Luffy heads straight into the three Admirals, and Whitebeard & Jozu are up to something.

The colored cover is Luffy&co, but without Nami. It may be from the movie 10.
They are wearing black outfits.

EDIT:
Additional Nja bits
At least Urouge and Law seemed to be headed out on their ships.
The woman (Bonney?) was crying the whole time, perhaps something to do with Whitebeard.

Additional Nja post
Law tells his crew to get the ship going, I think he's headed to the war. Urouge just says let's go.
Drake or Kid, I don't remember which one, said something like Whitebeard would never sell out his people... he's the most powerful living legend, he would never do such a thing. Then walked off.
I don't think Capone was in the chapter. He may have been, but if he did, I don't think he had a line.
[/spoiler]

Zen

[spoiler]Kizaru kiüti a banda felét a szigetcsoporton és b@szták begyűjteni őket? :zomg:[/spoiler]
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

chilip

[spoiler]mással volt elfoglalva, reileight, meg csak a kapitányok lettek kiütve, a legénység összeszedhette őket mielőtt a grunt marine-ok odaértek[/spoiler]

blackronin

Quote from: chilip on 2009-11-24, 17:38:22
[spoiler]mással volt elfoglalva, reileight, meg csak a kapitányok lettek kiütve, a legénység összeszedhette őket mielőtt a grunt marine-ok odaértek[/spoiler]
Ez
+
[spoiler]Kizaru-nak a World Noble-ek megmentésére kellett koncentrálnia, hiszen elvégre ezért küldték oda... Emlékszünk, ahogy hirtelen megjelenik Zoro előtt. Legyőzte a 4 SN, s utána rögtön indult tovább, nem azzal volt elfoglalva, hogy kalózokat gyűjtsön be.[/spoiler]

blackronin

#1116
Képek... + szöveg:
[spoiler]


The first panel is too blurry, it's Apoo's pirates talking about the inner conflicts among Whitebeard pirates.
Keep in mind a lot of the panels are very blurry, so some of this is guessing on my part from the context.

Apoo: .....Yeah right, no way.
Pirate: What? You mean that's not what's happening?
Apoo: What are you stupid? They're not showing us the rest, because they don't want us to see. Not to the "public" and the "pirates"....
Drake: .....
Capone: Whitebeard sold out his people!? Rediculous!!
He's a living legend precisely because he wouldn't do such a thing!!!
Pirate: Father!
Urouge: ...... Let's go.
Hawkins: Whitebeard pirates... chance of annihilation...
Pirate: Captain Bonney!!
Bonney: *sob* Shut up! Leave me alone!!
Law: Get the ship ready, Bepo!!

The crowd and marines: Did Whitebeard sell out his own people!?
Please show us the rest!!
Reporter: Yes, HQ, that's right... there doesn't seem to be any chance of the broadcast being restored....
Crowd: What's going to happen to the world!!
Kidd: Marines... how dare they do this.
Is this the end of the show....?

Marine: Strawhat Luffy!!

[/spoiler]
Az utolsó kép durva... (Luffy vs 3 Admirals)
Eddig nem hittem, hogy tényleg megtörténik, de a képet látva már tuti.

edit: erre nem számítottak az biztos!  :P
[spoiler]

The line says a cursed baby has been born, it must be the curse of the pirate age.

Baby Duval   :zomg: WTF?  :eek:
[/spoiler]

edit2: more pics  :D
[spoiler]




[/spoiler]

edit3: chapter 0!
Nagyon fincsi képekkel.   :hopp: :hopp: :hopp:
És ha azt mondom hogy NAGYON, akkor az komoly!  :D
[spoiler]

Mihawk

Garp, Dadan is speaking as well.

Lucci and CP9

Impel Down: Hannyabal and Shiki (Shiki has two famous sword)

Color Spread

Shanks, Doflamingo, Dragon, Buggy, Mihawk

Zeff and Dr. Kureha, Shanks and Yasopp

Gaimon

Szöveg:
Mother?: Oh, how terrible!!?
A cursed baby has been born!!
It must be the curse of the Pirate Age!!
Duval: Bwaaaaahnurabeccha waaahnurabeccha!

Garp: Here, here sweet little Ace!! It's uncle Garp!!
Ace: Aaaah! aaahh!
Dadan?: Oh, hey Garp!!.... I mean Mr Garp, I didn't know you were back!?

LOL at Duval having silly accents even at birth.

Shiki: Jihahahahaha..... Have you seen two of my swords? They are both excellent swords. The Outou, and the Kogarashi.
Hannyabal: S...s.... seriously promotions!! Oooops, I meant, Shiki!!!

Kid Lucci and future CP9 training
Marine: Justice must be strong!! Strong!! It must be stronger!!!

Shanks: I came here because I heard a rumor about a man named Yasopp.
Oh, and... I'm Shanks. A pirate.
Yasopp: !

Merry: "Going Merry".... yeah!! I wish I can make a ship like this someday.

Zeff: The Gold Lion, eh?
Pirate: They say he's a pirate that can fly.

Kureha: My child is foaming at the mouth... (rest cut off)

Gaimon: What the!? Damn!! I can't get out!!! Holy crap, Miracle Fit!!!

Laboon: BWOOOOO!!!!
[/spoiler]

edit4: szeretném elmondani, hogy minden Bleach és Naruto rajongót nagyon sajnálok, mert az biztos, hogy nekik soha nem lesz része olyan elbánásban, mint nekünk, One Piece rajongóknak!

Ja és a mostani hét:
OPIC
Ekkora betűkkel.  :muhahah:

LuckyDingo

Jah igen OPIC-nak tűnik a dolog :D Mondhatjuk, hogy a One Piece a shounen mangák jelenlegi uralkodója? :D Hm? Hmm? :D

blackronin

#1118
More pics:
[spoiler]

Moria and Crocodile

Cobra and Titi

Tom and Franky

Fleet Admiral Kong

Vice-Admirals

Boa and Montblanc
[/spoiler]
Lehet ezt még tovább fokozni?  :muhahah:

edit: lehet!
[spoiler]
Young Aokiji (Kuzan) is there also, he's working under Garp.
Garp stormed out of Fleet Admiral Kong's office, even though Kong wasn't done with him.
Kong: I'm not done with you!!
Garp: Well I am. I don't care if you're not.

Kuzan: Hey Mr Garp, you declined another offer to be promoted didn't you? Man, you're so cool!
Garp: I don't want any higher rank than my current one if I plan to stay free and do what I want.
Hey Otsuru-chan, let me on your ship if you're going out!
Otsuru: You didn't get the permission to go, did you? No way, I don't want you on my ship. You always destroy ships right away.
Garp: Come on, don't say that... Roger is mine, I'm the one who's gonna put
[/spoiler]

Zen

Quote from: LuckyDingo on 2009-11-25, 16:05:44
Jah igen OPIC-nak tűnik a dolog :D Mondhatjuk, hogy a One Piece a shounen mangák jelenlegi uralkodója? :D Hm? Hmm? :D
Csak jelenlegi? :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

NLZ

Quote from: Zen on 2009-11-25, 22:18:29
Quote from: LuckyDingo on 2009-11-25, 16:05:44
Jah igen OPIC-nak tűnik a dolog :D Mondhatjuk, hogy a One Piece a shounen mangák jelenlegi uralkodója? :D Hm? Hmm? :D
Csak jelenlegi? :D
A múltbéli nem lehet, mert akkor még nem teljesedett be ennyire, előtte meg nem is volt. Jövőbeliről meg nem beszélhetünk, mert még ki tudja mit hoz az eljövendő.
[reserved]

blackronin

Kijött a 565 és a chapter 0 raw.
http://www.raw-paradise.com/

Jó OP rajongónak lenni!  :hopp:
Minden benne volt amit reméltél, s még az is, amire még csak nem is gondoltál... (s milyen lesz akkor a volume 0?  :eek: Ha csak a chapter 0 ilyen durva volt?  :zomg: )

Remélem ezzel eléggé kifejeztem, hogy mennyire atomkirály lett mindkettő.

One Piece. Mert megérdemeljük.

chilip

kinn a special ^^

NLZ

[reserved]

LuckyDingo

#1124
Addig jutottam benne, mikor Shiki észreveszi, hogy húú van egy kakasunk? :XDDDD
Végigolvasva. :D lol kis fejezet volt. Most már kíváncsi vagyok hogy mit tervezett Shiki :D

blackronin

565 and 0: OPIC.
Shiki talán az egyik legjobban kitalált ellenfele lesz Luffy-nak! (a movie-kat nézve)

LuckyDingo

De hogy Luffy hogy veri meg az még kérdéses. Oké hogy eltelt húsz év vagy mennyi.. meg még erősödtek az akkor még noob marineok és kalózok.. de pls.. egy Garp meg egy Sengoku kellett ahhoz, hogy elkapják Shikit.. meg a fél marineford romba dőlt.. XD
Szal érdekes lett.. ha csak valamiért nem gyengül le Shiki, akkor kicsit nagyon elcsúsznak az erőviszonyok :D /mondjuk bossfightoknál ez mindig így van.. ami vagy azt jelenti, hogy Luffy nem komolyan harcol, vagy kitalál valamit az ellenfél ellen, vagy csak nyernie kell és lesz valami.. mint Enel ellen pölö../

blackman

Jó volt ez a 0.-ás. Végre láttuk egy kicsit Gold Rogert is.  :D Garp meg régen is nagy arc volt.  :lol:

Bishop

Én szerintem biztos lesz valami gyengítés Shikin, illetve szerintem a karakteréből kiindulva, nem fogják legyőzni, inkább Luffy meggyőzi hogy Rogernek volt igaza, és ezzel fel is ad a törekvéseivel. Csak arra leszek kíváncsi hogy lesz e Luffynak valami powerup, mert filmeknél mindig szokott lenni, ezért sem szeretem általába a filmeket, mind teljesen felkavar mindent. Ami jó volt az az a film amibe bemutatták hogy Luffy hogy találta fel a gear secondöt.

chilip

az melyik film is?

Bishop

Nem tudom már, sose néztem filmeket ezt is csak mutatták nekem, de ilyen robotos, talán 7dik  ^^"

blackronin

#1131
Quote from: chilip on 2009-11-27, 15:53:00
az melyik film is?
7-es, The Giant Mecha Soldier of Karakuri Castle.

Valahol olvastam, hogy Oda be akarta volna mutatni a mangában, hogy miként jött ez a Gear Second (de sajnos a movie nem ad választ a Gear Third létére, vagy hogy miként jött rá, hogy fel tudja magát "fújni"), de azt hiszem hogy a következőt válaszolta:
"Luffy harci technikája nagyon egyszerű: azt használja, ami éppen az eszébe jut...
Új technikák terén pedig hirtelen jön a felismerés, hogy ezt meg azt is meg tudja csinálni a testével... Amin persze maga is meglepődik"

Biztosan valahogy máshogy volt pontosan elírva, de a lényeg az, hogy Luffy mindenfélét kipróbál, s ha jónak vagy "királynak" találja, akkor jöhet.  :D

Quote from: Bishop on 2009-11-27, 15:51:59
Én szerintem biztos lesz valami gyengítés Shikin, illetve szerintem a karakteréből kiindulva, nem fogják legyőzni, inkább Luffy meggyőzi hogy Rogernek volt igaza, és ezzel fel is ad a törekvéseivel. Csak arra leszek kíváncsi hogy lesz e Luffynak valami powerup, mert filmeknél mindig szokott lenni, ezért sem szeretem általába a filmeket, mind teljesen felkavar mindent. Ami jó volt az az a film amibe bemutatták hogy Luffy hogy találta fel a gear secondöt.
A gyengítés szerintem egy betegség lesz (mint Roger esetében) vagy a megromlott egészségi állapota (mint WB esetében).
Az biztos, hogy egészséges állapotban még a 40-50 éves Shiki-t nem lehet legyőzni...
Elég WB esetét látni, aki szerintem rákos vagy ilyesmi. (ugyebár kihullott a haja, folyamatosan infúziót kap, ami nem sokat használ, hiszen elvégre nem találták fel a sugárkezelést az OP-ben)

NLZ

Hát ha rákos és kihullott a haja, akkor már feltalálták a kemót. :D
[reserved]

Bishop

#1133
WB szerintem belső vérzésben szenved, mivel nem hiszem hogy Roger rákossá tette, és a gyengesége Roger ejtette seb miatt van. Valami belső szervet rongált meg Roger ami nem életveszélyes de lassan megöli.

edit: ami még meglepett hogy ez Luffy első kardos ellenfele, ugye általába Zoro kapja a kardos ellenfeleket. Az is lehet hogy all in fognak harcolni vele, és akkor Zoro is szerepet kap.

Squazee2005

Zseniális fejezetek, Luffy baromi jól nézett ki az admirálisok előtt, de szinte biztosra veszem, hogy elhúz előlük, met van anny esze, hogy nem áll le velük harcolni.
Már azt is kétlem, hogy bármelyik supernova elmegy harcolni.

Amúgy egy igen örvendetes hír, innen is gratula Odának: A One Piece 56. kötete 2,8 millió példányban kelt el,

NLZ

Supernovák nehezen mennének, ha messze a halálba vannak onnan. Luffy meg nem az eszéről híres. :D  Úgyhogy valsz WB ütőkártyája fogja besegíteni.
[reserved]

blackronin

Quote from: NLZ on 2009-11-28, 19:13:20
Supernovák nehezen mennének, ha messze a halálba vannak onnan. Luffy meg nem az eszéről híres. :D  Úgyhogy valsz WB ütőkártyája fogja besegíteni.
A Supernovak nincsenek annyira messze...
http://www.onemanga.com/One_Piece/522/10/
Ha jól emlékszek, akkor kb. 20-30 perc az út SA-tól Marinefold-ig...
Tehát odaérhetnének...
Az más kérdés, hogy nem olyan hülyék, hogy a biztos halálba menjenek.
Szerintem Fishman Island-re mennek.

NLZ

Hmmm, tényleg. No majd kiderül.
[reserved]

LuckyDingo

Quote from: blackronin on 2009-11-28, 20:04:52
Az más kérdés, hogy nem olyan hülyék, hogy a biztos halálba menjenek.
Nem-e? :D Szerintem elég őrült a legtöbbjük. De ha választani kellene, akkor Hawkins, a Don, és talán Bonnie nem mennek oda. Lawból, Kidből, Uroge-ből vagy kiből és talán még Drake-ből is kinézem, hogy mennek.

Zen

Van egy olyan érzésem Hawkins akkor is odamenne ha a jóslata halált sugallna. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1