Main Menu

OnePiece

Started by LuckyDingo, 2007-05-02, 00:09:16

Previous topic - Next topic

Bishop

Remélem Drake fog menin,ő az egyik kedvencem  :D Érdekes hogy van valaki aki vice admiral volt(??) és kiváncsi lett milyen a másik oldal. És tuti hogy durvább formja is van mint az a trex, ami megjegyzem az egyetlen ami önálóan képes volt megsebesíteni egy Pacifistat

blackronin

#1141
566: summary + pics + pics with translations + cover + color page  :D
[spoiler]from Arlong Park

chapter 566:
Luffy is attacked by Kizaru, while Kiji uses his ice saber which nearly takes him out, Marco intervenes blowing Kiji away with a kick. Meanwhile, the blades are finally turned on to Ace in preparation for his execution, but Croc blows away the two executioners with his ability. Senguko appears to be fine(?) Croc shouts "I can take you down in your weakened state any time, Whitebeard". The situation changes, and pirates are retreating in the bay. The black Moby dick support ships re-emerge from the sea and the pirates take refuge. Whitebeard somehow launches earthquake attacks from his halberd at marines, who are instantly blown away. Finally Garp and Sengoku begin to move into battle end.


Jump cover

Color pages

Croc attacks 1

Sengoku: Do it!
Executioners: Yes sir!
Luffy: Ace!!


Croc attacks 2

Sengoku: Who is it?!
Sengoku: You...(and I can kinda make it out but not well enough to risk it, I think it's essentially the "I thought you had a beef with Whitebeard" stuff from before. Could be wrong.)
Marines: Crocodile!
Marco: What? I guess it wasn't my turn...
Luffy: Huh?! That guy?!
Crocodile: I can take out that dying old man after this...but before that I don't want to look at your happy faces.


Croc attacks 3

Dofla: Hey, Croc-bastard!
Marines: Doflamingo!
Dofla: You turn me down and now you're joining up with Whitebeard? I'm all jealous...fufufu!
Crocodile: I'm not joining up with anyone.


Marco attacks

Aokiji: Your grandfather was my benefactor (you can read this as lifesaver), but there's no helping it. This is the path of death you chose as a maverick.
Luffy: Owww! Shit!
Hancock: You fiend! (I thought it'd be funny to translate it like that) If you lay a hand on Luffy...!!
Marines: Admiral! Hey that's...the first division commander, Marco!


Black Moby Dick

Oars Jr. and Black Moby Dick

WB attacks 1

WB attacks 2

WB and Sengoku ready to fight!  :eek:

Nagyon kemény az utolsó kép!  :whoah:
[/spoiler]

Ja és a szokásos:


Remélem, hogy senkinek sincs kifogása ellene!  :P

Squazee2005

Sőt...seconded!

Croc, WB és mindenki  :whoah: :whoah: :whoah: . Nem hittem volna, hogy a háborúból ki tud ilyet hozni Oda, minden elismerésem.  :cool: :jee:

blackronin

566 raw + és külön hozzá a fordítás a spoiler rész alatt!
http://rapidshare.com/files/315191928/566.zip
[spoiler]
Pic 00
Jump cover, part 2 of the three part cover panel

Pic 01-02
Chapter 566: Fierce Offensive

Pic 03
Yamakaji: !!?
Luffy: Gear 2!!

Pic 04-05
Luffy: !!!
Kizaru: You're too slow.....
Luffy: Argh!!!

Sengoku: Do it!!
Executioner: Yes sir
Luffy: Ace!!!

Pic 06-07
Sengoku: Who is it!!
Sengoku: You....!! I thought you'd move in favor for us, seeing your grudge against Whitebeard!! Crocodile!!
Marco: Well, it seems like it wasn't my time to show up yet.
Luffy: What!? Him!?
Croc: I can kill off that half-dead old geezer later.
But first.... I don't want to see you people cheering!!

Croc's head is cut off
Pirates: What!?
Doflamingo: Hey, hey, Croc bastard....!!
You're gonna decline my offer and team up with Whitebeard!? You're gonna make me jealous, hehehehe!!
Croc: I'm not gonna team up with ANYONE....
Croc and Dofla clashes
Marines: Whoaa!!

Pic 08-09
Aokiji: I owe a lot to your gramps, but this can't be helped...
You chose this path of death as a man yourself.
Luffy: Ouch!! Damn, that hurts!!
Hancock: How dare you lay hands on Luffy!!!

Marco kicks Kizaru away
Marine: Admiral!!! That's.... First division commander Marco!!!

Marine: We allowed three enemies to breach our defence!!
Those with devil fruit powers will jump over our seige walls!!
Fleet Admiral, sir!! The pirates in the bay are acting strange!!
Sengoku: !?

Pirates: Swim towards Oars!! Get up there in the plaza no matter what!!
Marine: The pirates are getting reckless!! Block that hole in the walls at all cost!!
VA Strawberry: Stupid Pirates!! They've lost their mind now that they lost both their ship and the foothold!!
They are excellent target practice now, shoot them!!

Pic 10-11
Marine: !!? What!!!?
Pirates: Grab on!!! Everyone, get in the ship!!!!
Marine: It can't be!! Another ship!? Another coated ship appeared!!!
Unnamed VA: Damn!!! It was submerged in the sea all along!!
Sengoku: .....!! WHAT!!?
Whitebeard: I never said all my ships were present.. did I!!
Marine: It's a paddle ship!!! It's coming straight for us!!!
 
Pic 12-13
Marine: Shoot it and sink it!!! Just like Moby Dick!!!
Marine commander: No, not the ship!!! Shoot OARS!!
Marine: What!?
Whitebeard: It's too late!!!
Oars: Let's go, everyone!!

Oars: UOOOOOOOO!!!!!!
Marine: Uwaaaaa!!!!! He pulled up the ship on the land!!!

Pic 14-15
Marine: We've allowed them to breach our defences!!!
Garp: ....!! They got us alright!! They used the one rat hole in our seige walls and took advantage of it!!
Now the seige walls could actually work against us!!

Pirates: We've made it in the plaza!! Save Ace!!! Take down the Marine Headquarters!!!
Ace: Pops!!
Sengoku: Whitebeeaarrrdd!!!
Whitebeard: Is your head still intact, Ace!?

Oars is shot down
Pirates: Oars!!!

Pic 16-17
Oars: Ace-gun.... I swear we will....
Oars collapse
Pirates: Oars!!!
Ace: Oars...!!

Marines: Whitebeard landed onto the plaza!!!
Whitebeard: Stay clear of me, sons....!!
Uwwweaaaaaaa!!!!!
Whitebeard enchants his polearm with his power, and sends a powerful shockwave taking out the entire marine force there on the plaza.

Pic 18-19
Whitebeard: Alright men.... Let's save Ace!! And destroy the marines!!!
Sengoku: Garp....
Garp: ....yeah
Sengoku: It seems like we're not going to be unscathed from this either....!!    
[/spoiler]

blackronin

#1144
Kijött az 56-os kötet, s rögtön jött egy jó SBS... (SBS = kérdezz Oda-tól rovat)

Mi lenne, ha Ivankov használná a hormon képességét a Straw Hat csapatán?
Hát ez:
[spoiler]

[/spoiler]

A témához még annyit hozzáfűzve, hogy amióta van ez a "képesség", hogy Iva bárkit nővé vagy férfivá tud változtatni, azóta a rajongók fantáziája egy "kicsit" eldurvult...
Ha akarod tudni, hogy miről beszélek, akkor látogasd meg az Arlong Park-on a következő topicot:
http://apforums.net/showthread.php?t=22463
(a legtöbb kép általában spoiler alatt nézhető meg, de majd rájöttök, hogy miért...  ^^" )

edit: újabb érdekes SBS...
Ha léteznének, akkor milyen nemzetiségűek lennének a Straw Hat banda tagjai?
[spoiler]
Luffy: Brazil
Zoro: Japan
Nami: Sweden
Usopp: Africa (I don't know why he hasn't a specific country)
Sanji: France
Robin: Russia
Chopper: Canada
Franky: America (meaning USA)
Brook: Austria
[/spoiler]

Zen

Quote from: blackronin on 2009-12-03, 18:45:26
Kijött az 56-os kötet, s rögtön jött egy jó SBS... (SBS = kérdezz Oda-tól rovat)

Mi lenne, ha Ivankov használná a hormon képességét a Straw Hat csapatán?
Hát ez:
[spoiler]

[/spoiler]
Ahahaha, súlyos.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

blackronin

#1146
Gondoltam belinkelem ide, csak hogy tisztázzuk a dolgokat...  :P
http://www.animenewsnetwork.com/news/2009-12-03/2009-japanese-comic-ranking-no.1-25

Az első 4 (!!!) helyen csak OP kötet van, megérdemelten.
Érdekes módon a Bleach még a közelébe sincs az OP-nek...
Az 1. helyezett OP kötet lazán ráver kb. 1 milliót a 14-ik helyen szerencsétlenkedő Bleach kötet eladásaira.
Vajon miért?  ::)
A vicces az, hogy még a Naruto is ezerszer jobb a Bleach-nél.

Nem köpködésnek szántam (elsősorban  :P ) ezt, de azért eléggé egyértelműen látszik, hogy a One Piece Japán LEGKERESETTEBB és LEGNÉPSZERŰBB mangája.

edit: a volume 0., ami a chapter 0-át is tartalmazza, kb. 80 oldalas lesz.
A részletek:
[spoiler]from Arlong Park, Greg

"About 80 pages.

Confirmed by the man himself in vol56.

THAT DOES NOT MEAN ALL 80 PAGES ARE COMICS.

It's been confirmed it will also contain sketches.

Either way...80 pages? That's a lot considering it was a short chapter.

Also, I can't believe he's saying this but he went on record saying it will absolutely not be available by other means."
[/spoiler]

edit2: hogy tovább fényezzem az OP (egyébként jogosan megérdemelt  ;) ) dicsőségét, itt egy olyan esemény, amit talán egyetlen más manga sem tudott elérni, csak az OP...

Japán egyik legolvasottabb újságjában az "Asahi Newspaper"-ben 9 teljes oldalt kapott a One Piece... Ez egy olyan eredmény, amit még a Dragon Ball (fénykorában) sem tudott elérni.
Ez már jelent valamit.
De hogy mit pontosan?
Röviden annyi, hogy a JUMP magazin az OP-t választotta ki az újságot legjobban népszerűsítő mangának, tehát erre a legbüszkébbek, s az ingyenes reklámmal akarják kifejezni azt, hogy mennyire szeretik és tisztelik Oda-t, s a művét... a ONE PIECE-t. 
Ezt a mondatot nem én találtam ki, ez van leírva az újságban.

És a bizonyíték:
[spoiler]









[/spoiler]

Köszönjük meg Greg-nek az Arlong Park-ról (aki egyébként Japánban él vagy legalábbis nagyon gyakran jár oda), hogy ilyen fantasztikus hírekről számol be nekünk.

Squazee2005

Nem semmi. Ez Oda éve volt kétségtelenül. ^^  :jee:

Az ANN itt van az összesített manga-eladás listája, nos, azt hiszem a különbség az első és a második hely között önmagáért beszél: LISTA

LuckyDingo

Hmm..  nem értem, hogy miért kell fényezni itt a One Piece-t. Mintha nem lenne mindenkinek nyilvánvaló, hogy napjaink legjobb shounen mangája.
Jó látni, hogy a kedvenc mangám ilyen jól áll, de nincs szükség arra, hogy ennyire istenítve legyen. /még saját topicon belül sem/

De amúgy vicces, hogy a hazai közönséget olyan mértékben nem érdekli a OP, hogy az már fáj. Egyre többen vagyunk, de mondjuk animeconon, ahol többségében divatanimések mennek mostanában olyan szinten képesek felhúzni, amikor a grafika alapján mondják a One Piecere hogy "szar". De lehet addig jó, amíg nem hozzák be hazánkba az animét.. /bár már hallottam olyan terveket, hogy megpróbálják, de szerencsére túl hosszú ahhoz, hogy megérje XDDD/
A magyar OP mangának viszont örülnék :D Ha ilyen sikeres akkor valaki felkarolhatná :P

Bishop

Én nem akarok magyar OP fangirlöket akik elbasszák a kedvenc animem, se retard szinkron hangot. Az ilyen conok közelébe se teszem a lábam pont az ilyenek miatt.

LuckyDingo

Quote from: Bishop on 2009-12-05, 15:16:28
Én nem akarok magyar OP fangirlöket akik elbasszák a kedvenc animem, se retard szinkron hangot. Az ilyen conok közelébe se teszem a lábam pont az ilyenek miatt.
Éppen azt mondom, hogy nincs ilyen, vagy aki van az normális. És ha elolvastad amit írtam, akkor egyértelmű, hogy én sem akarom az animét magyarul, de a mangát akár még meg is venném az itthoni árak mellett is. :D
Egyébként a con jó buli.. XD Olyan, mint az állatkert.

Bishop

Értem, nem is azért írtam mert más hittem, csak leírtam az én véleményemet is ezzel erősítve a tiédet. Conra továbbra se megyek, egyszerűen a hátamon futkos a szőr ha meglátok egy cosplayt.

blackronin

#1152
Quote from: LuckyDingo on 2009-12-05, 14:46:06
Hmm..  nem értem, hogy miért kell fényezni itt a One Piece-t. Mintha nem lenne mindenkinek nyilvánvaló, hogy napjaink legjobb shounen mangája.
Jó látni, hogy a kedvenc mangám ilyen jól áll, de nincs szükség arra, hogy ennyire istenítve legyen. /még saját topicon belül sem/

De amúgy vicces, hogy a hazai közönséget olyan mértékben nem érdekli a OP, hogy az már fáj. Egyre többen vagyunk, de mondjuk animeconon, ahol többségében divatanimések mennek mostanában olyan szinten képesek felhúzni, amikor a grafika alapján mondják a One Piecere hogy "szar". De lehet addig jó, amíg nem hozzák be hazánkba az animét.. /bár már hallottam olyan terveket, hogy megpróbálják, de szerencsére túl hosszú ahhoz, hogy megérje XDDD/
A magyar OP mangának viszont örülnék :D Ha ilyen sikeres akkor valaki felkarolhatná :P
Sajnos sokak számára nem nyilvánvaló, a te általad említett okok miatt is.
Egyébként miért ne isteníthetném a mangát, ha ekkora megtiszteltetésben részesül, s ilyen siker övezi? Szerintem megérdemli, tűnjön bármennyire "nyálasnak" és "erőltetetnek" is...
Meg egyszerűen csak azért is, mert Oda sensei-ről (vagy ahogy a japánok nevezik őt: Odacchi  :D) példát kell venni!
Remekül bánik a mangájával, a karakterekkel, a rajongókkal és mindenkivel.
Kevés mangánál tapasztaltam hasonlót.

Én eddig soha nem csalódtam a One Piece-ben, s remélem nem is fogok.
Oda-t hozzáállását elnézve nem is kell ilyen dologtól tartanom.  :P

Magyar OP anime és manga nem kell...
Olvasd az eredetit vagy a fordításokat (nem a hivatalost, hanem a rajongóit, ők nem csinálnak mindenfajta hülyeséget, mint a VIZ).

Quote from: Bishop on 2009-12-05, 16:14:50
Értem, nem is azért írtam mert más hittem, csak leírtam az én véleményemet is ezzel erősítve a tiédet. Conra továbbra se megyek, egyszerűen a hátamon futkos a szőr ha meglátok egy cosplayt.
Conra menni nem rossz dolog, a cosplayen pedig csak röhögni szoktam a haverjaimmal...  :__devil:

Squazee2005

 :3x3: Now this is odd. *creeps back to the shadows*

Nem lenne rossz OP manga magyarul, bár hál'Istennek nekem édesmindegy. *kezében szorongat egy német kötetet* Viszont ahhoz magyar anime is társulna, ami igencsak húzós lenne. Engem még néha újra kell éleszteni a Conan magyar verziója miatt, pedig az nem is lett olyan vészes.

LuckyDingo

Quote from: blackronin on 2009-12-05, 16:41:31

Magyar OP anime és manga nem kell...
Olvasd az eredetit vagy a fordításokat (nem a hivatalost, hanem a rajongóit, ők nem csinálnak mindenfajta hülyeséget, mint a VIZ).

Conra menni nem rossz dolog, a cosplayen pedig csak röhögni szoktam a haverjaimmal...  :__devil:

Eredetit nem tudom elolvasni, és nem is fogok megtanulni japánul olvasni emiatt XD VIZ-eset alapból nem vennék... olyat vennék, ha japánból fordítanák magyarra hozzáértő egyedek. A rajongói fordítások sem mindig 100%-osak /bár olvashatóbbak, mint a hivatalos/

Cosplayen meg ne röhögjél :P Rengeteg meló van benne és van pár, ami igen jól szokott sikerülni.. meg van egy rakat, ami igen szarul.. /nah jó néha én is röhögök páron XD/

Zen

Mangafan japóból fordít.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

blackronin

Quote from: Zen on 2009-12-05, 20:37:16
Mangafan japóból fordít.
Ezt jó tudni.
Akkor jöhet a magyar OP manga.  :jee:

blackronin

567:
[spoiler]from Arlong Park:
567

Whitebeard vs Aokiji. Aokiji freezes WB, but it has no effect on him.
Next, Whitebeard enchants his bisento with haki and attacks Aokiji, but it doesn't work on him.
(Apprentice might be just guessing here? It could be just the earthquake power enchant like last time?)
Joz tackles Aokiji, blowing him away. Aokiji's bleeing from his mouth.
Whitebeard looks very weakened.

Meanwhile, Luffy is fighting Momonga and another Vice Admiral? (Apprentice isn't sure)
Both the VAs are Rokushiki users. Luffy is getting pummeled.
Kizaru follows up with his attack also, and Luffy is blown away to where Whitebeard is, and his eyes turn white.
Whitebeard comments to him "You did a good job"
Akainu appears. WB vs Akainu. Marco heads to Ace, but recieves Garp's fist.
Garp: If you want to save Ace, you'll have to kill me first!
[/spoiler]
Ezen a fejezeten kívül még egy lesz decemberben, s utána csak január 4-én jön ki a következő!
Gondoltam leírom...

LuckyDingo

Quote from: blackronin on 2009-12-07, 14:08:12
567:
[spoiler]from Arlong Park:
567

Whitebeard vs Aokiji. Aokiji freezes WB, but it has no effect on him.
Next, Whitebeard enchants his bisento with haki and attacks Aokiji, but it doesn't work on him.
(Apprentice might be just guessing here? It could be just the earthquake power enchant like last time?)
Joz tackles Aokiji, blowing him away. Aokiji's bleeing from his mouth.
Whitebeard looks very weakened.

Meanwhile, Luffy is fighting Momonga and another Vice Admiral? (Apprentice isn't sure)
Both the VAs are Rokushiki users. Luffy is getting pummeled.
Kizaru follows up with his attack also, and Luffy is blown away to where Whitebeard is, and his eyes turn white.
Whitebeard comments to him "You did a good job"
Akainu appears. WB vs Akainu. Marco heads to Ace, but recieves Garp's fist.
Garp: If you want to save Ace, you'll have to kill me first!
[/spoiler]
Ezen a fejezeten kívül még egy lesz decemberben, s utána csak január 4-én jön ki a következő!
Gondoltam leírom...

AZ hogy decemberben már csak egy lesz ezen kívül nem meglepő :D A spoiler meg már confirmed lett reggel óta? :S

LuckyDingo

Heh.. spoilerképek, leírások MH-n

[spoiler]Úgy tűnik Luffy kiszállt a bunyóból. Ami nem feltétlenül baj, hiszen még tényleg semmi esélye nem volt itt a nagykutyákkal szemben. VIszont Garpra majd kíváncsi leszek mit tud.. meg Sengokura is /bár őt most nem láthattuk/ :)[/spoiler]

blackronin

Quote from: LuckyDingo on 2009-12-09, 09:06:46
Heh.. spoilerképek, leírások MH-n

[spoiler]Úgy tűnik Luffy kiszállt a bunyóból. Ami nem feltétlenül baj, hiszen még tényleg semmi esélye nem volt itt a nagykutyákkal szemben. VIszont Garpra majd kíváncsi leszek mit tud.. meg Sengokura is /bár őt most nem láthattuk/ :)[/spoiler]
+1

Én most rövid leszek:
[spoiler]
1. Luffy K.O, számára ennyi volt a háború, sajnos még nem elég erős a nagykutyákhoz, de mint ahogy LuckyDingo írta, ez nem is baj.
2. Nagyon úgy tűnik, hogy Jimbei meg akar halni WB-el, a spoiler képek egyikén odaadja az eszméletlen Luffy-t Iva-nak, s kijelenti, hogy neki itt kell meghalnia, WB mellett.
3. Iva hatalmas feje durva volt.  :D (most nem linkelek képeket, mert lusta vagyok.  :P )
4. Garp öklöse Marcon-n szintén.
5. Momonga és a pudli Vice Admiral tudtak egy-két Roukishi trükköt...
El is intézték vele Luffy-t...
6. Megint pár pillanatkép a Schicibukai-ról... Mihawk és Moria biztosan harcol, a többieket nem láttam... biztos ott vannak valahol, de a kicsi képeken nem látom őket rendesen.
7. WB és Jozu pedig osztja a maflásokat ezerrel!  :D
[/spoiler]

LuckyDingo

Early spoilers..

Van ahol [spoiler]teljes vereséget szenved a Whitebeard, Jozu és Marco és a végén Luffyt bestimulálja Iva és ordít, mint állat.. erről volt egy nagyon homályos kép.. egyelőre fake-nek tekintem, de ki tudja. Sztem Luffynak már nem kellene nagyon erőlködnie.
[/spoiler]
Van, amit még nem fordítottak le, és a google transban nem bízok XD

Persze lehet hogy bődöület nagy fake, de Dofla nem szokott nagyon rossz infokat adni.. /és asszem a második tőle van/ :S

Bishop

Luffy még egyszer szerintem fog harcolni, mindig szinte minden arcba kiüti a főellenség majd kétszer olyan erősen tér vissza  :D Szal még egyet tuti imbul majd, de hogy mennyire lesz hatásos azt még meglátjuk.

LuckyDingo

Lol már olyan is van, hogy [spoiler]Garp megmenti Ace-t...  odadobja WB-nek XD pff.. legutóbb nem úgy tűnt, hogy erre menne.. ez tuti fake :S[/spoiler]

Squazee2005

Quote from: LuckyDingo on 2009-12-15, 18:56:04
Lol már olyan is van, hogy [spoiler]Garp megmenti Ace-t...  odadobja WB-nek XD pff.. legutóbb nem úgy tűnt, hogy erre menne.. ez tuti fake :S[/spoiler]
De tuti vicces lenne. Apropó, a 0. volume mégis csak tartalmazott valami érdekességet, mert az Oda sarokban ezt írta a mangaka (a kép hozzá ITT:
[spoiler]
"Oda thanks everybody for watching the film, and says he's not the one to be thanked because he's a mangaka, not an animator, and that the ones fans need to thank are people who made it into motion.
And the last line goes:
"Please be sure to enjoy the film and watch it few times becuase it's the last adventure of 17 year old Luffy"." [/spoiler]

Forrás amúgy Al!naJames az Ap fórumról. Nem teszem tűzbe érte a kezem, de azért elgondolkodtató.
Előre is elnézést, ha fake.  ^^"

LuckyDingo

Quote from: Squazee2005 on 2009-12-15, 19:30:54
Quote from: LuckyDingo on 2009-12-15, 18:56:04
Lol már olyan is van, hogy [spoiler]Garp megmenti Ace-t...  odadobja WB-nek XD pff.. legutóbb nem úgy tűnt, hogy erre menne.. ez tuti fake :S[/spoiler]
De tuti vicces lenne. Apropó, a 0. volume mégis csak tartalmazott valami érdekességet, mert az Oda sarokban ezt írta a mangaka (a kép hozzá ITT:
[spoiler]
"Oda thanks everybody for watching the film, and says he's not the one to be thanked because he's a mangaka, not an animator, and that the ones fans need to thank are people who made it into motion.
And the last line goes:
"Please be sure to enjoy the film and watch it few times becuase it's the last adventure of 17 year old Luffy"." [/spoiler]

Forrás amúgy Al!naJames az Ap fórumról. Nem teszem tűzbe érte a kezem, de azért elgondolkodtató.
Előre is elnézést, ha fake.  ^^"
Azt próbálod sugallni, hogy [spoiler]TimeJump jön és Luffyból huszonéves kalózt csinálnak? [/spoiler]:S Hát.. nem tudom.

Bishop

azt sugallja hogy lassan 18 lesz  :D

chilip

szép is lenne, 17 évesen elindult és 1 év alatt a világ ellen hadat visel meg a fél világot bejárta :D

Squazee2005

Nem sugallok, csak ezt csicsergik a madarak. ^.~ Na hagyd, hogy megsugallódás áldozatául essél!

Lehet, hogy csak 18 gyertyás tortát hoz neki Sanji a háború vége alkalmából. Dunsztom sincs mit jelent ez az egész.  :confused:

NLZ

Az, hogy 18 lesz és nyugodtan összejöhet Hancockkal. :D
[reserved]