Main Menu

OnePiece

Started by LuckyDingo, 2007-05-02, 00:09:16

Previous topic - Next topic

LuckyDingo

Early spoilers were right..
[spoiler]
WB betegsége kifog rajta, Jozut lefagyasztják félig, Marcot kilyukasztja Kizaru. Luffy meg kap egy hormontöltetet és a franc tudja mit fog még csinálni.. ha nem haknizik, úgy sincs esélye...[/spoiler] Bár röhögnék, ha egy bődületes nagy haki jönne ki belőle és mindenki beájulna, még sengokuék is XDDD És akkor lehetne vinni Ace-t :D

blackronin

#1171
568: vegyes gondolataim vannak... [spoiler](ugyebár kiderült, hogy az Ace visszaemlékezés és WB veresége, meg Luffy üvöltését tartalmazó spoiler az confirmed)

Jó dolgok:
1. Örülök, mert végre látszódik a háború vége.
2. Luffy haki kitörése. (már ideje volt)
3. Harcok mennek tovább. (Jozu vs Aokiji, Kizaru vs Marco, WB vs Akainu)
4. WB és a csapata vesztésre áll. (nem húzzák tovább a háborút... jó lenne már befejezni.
Straw Hat csapatot akarom látni együtt! A háború következményei is nagyon érdekelnek.)

Rossz dolgok:
1. WB és a csapata vesztésre áll. (jó lett volna látni őket győzni... De mindannyian tudjuk, hogy nem nyerhetnek, már a történet miatt is)
2. Garp nem harcol?  :confused:
3. Sengoku nem harcol?  :confused:
4. Ace visszaemlékezés kellett egyáltalán?  ^^"

Összegzés: biztosan nem Opic, talán nem is Epic...
Egy átlagos színvonalú fejezet csak...
Úgy érzem, hogy most valóban megtört a sikerszéria.[/spoiler]

Zen

Spoiler gombot kihagytad.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Squazee2005

Nyugtával dicsérd(vagy opicozd) a napot! Még meglátjuk, hogy néz ki ez fejezet formjájában, bár az látszik, hogy sokakat megoszt.
[spoiler]
Most én sem értem, mi van Sengokuval meg Garppal és az Ace visszaemlékezés sem a szívem csücske, de ha mindez közelebb hozza a háború végét, hát akkor hajrá![/spoiler]


LuckyDingo

Azért még nem kel temetni XD Végülis a fene tudja, hogy változtat-e valamit a helyzeten Luffy kitörése, ami még nem tuti hogy haki... csak elvileg. :D De vicces lenne már az is, ha kiütné a három admirálist mert meglepetésként érné őket hogy Luffy képes megütni őket :D

blackronin

#1175
568: hát...
Inkább gyenge lett, mint átlagos.
És mi ez a 14-15 oldal?  :he:

Volt benne történés meg minden, de valamiért nagyon nem állt össze az egész!

Egy ilyen semmilyen fejezettel zárni az évet...  :frown:

De így is hálát adok Oda-nak, mert Naruto fronton még ennél sokkal rosszabb a helyzet.

edit:
http://mangastream.com/read/one_piece/568-13/2

edit2: a fordítás javított rajta egy kicsit, de akkor sem az igazi...

Squazee2005

Nem volt ez olyan rossz, én kellemesen csalódtam a spoilerek után.

Nem opic, de még nem is epic, de valahogy mégis beleillik az egészbe, mint egy utolsó "mélypont" a nagy finálé előtt. A fejezet is olyan rövid volt sajna, mint egy mély levegővétel az utolsó nekifutás előtt.

Eddig azt írtam, hogy Ace hisztizik, de így utólag kezdem érteni, megérteni, miért is ilyen, s így már nem zavar különösebben.

Ha szerencsénk van, még idén lesz spoiler a jövő évi fejezetről.  ^^

LuckyDingo

Nekem tetszett.. :P Nem lehet mindig opic, mert még elkopna :P Várom a következményeket :D

Zen

Nekem csak ez a 'WB "köhög" -> Marco nem figyel, leverik -> Jos nem figyel, leverik' megoldás nem tetszett.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Bishop

Ha két harcos eléri már azt hogy tök pró nem lehet kiütni csak úgy, ott már az idegekbe meg a szervezetbe dől el a csata, ha WB nem köhög vért Akainuval elszórakozhattak volna egymással egy darabig, ez igaz a többiekre is.
Luffy meg a végén elég cliffhangeresre sikerült, nekem tetszett.

blackronin

#1180
Heavy spoiler alert! Én szóltam!
[spoiler]from Arlong Park, Greg

1. Oda briefly mentioned it in Vol. 0 but he's now said it in the movie artbook as well:

Oda:
[previous text omitted] And as far as something that will hold true for both the comic and the anime, this will be Luffy's last adventure as a 17 year-old. So this [movie] is something I want you to burn into your memories.

Interviewer- Whaaat!? You can't leave me with just that..!

Oda: Nope, I can't say anything more than that now.

Greg's note: Timeskip??? (just like Dragon ball or Naruto?)

2. JUMP Festa 2010
Greg-nek sikerült jegyet szereznie, és valószínűleg Oda is tiszteletét teszi ott.
Ez az esemény azért fontos, mert mondjuk múlt évben itt mutatta be Oda először Jinbei-t...
Az Impel Down arc-ban még nem jutottak el odáig.
Meg úgy egyébként Oda a jövő évre vonatkozóan el szokott mondani egy-két dolgot.
Múlt évben azt mondta el például, hogy az Impel Down + Merinefold kb. 1 évig fog tartani.
[/spoiler]

Ja és itt a Strong World Art Book:
http://uploading.com/files/1949c3em/Art.zip/

LuckyDingo

Quote from: blackronin on 2009-12-18, 11:26:31
Heavy spoiler alert! Én szóltam!
[spoiler]from Arlong Park, Greg

Oda briefly mentioned it in Vol. 0 but he's now said it in the movie artbook as well:

Oda:
[previous text omitted] And as far as something that will hold true for both the comic and the anime, this will be Luffy's last adventure as a 17 year-old. So this [movie] is something I want you to burn into your memories.

Interviewer- Whaaat!? You can't leave me with just that..!

Oda: Nope, I can't say anything more than that now.

[/spoiler]

Ez nem új dolog, volt már róla szó ebben a topicban :P.
És a fene tudja mit jelent.Lehet, hogy 18 éves lesz végre? Vagy 25?
[spoiler]Ha most betimejumpolna Oda az jót tenne a OP-nek.
Hozna elég opic újdonságot:
-új karakterdizájnt
-új technikákat
-erősebb ST crewot
-új ismerősöket

És persze lerövidítené a training-searching szakaszt erősen. Ami lehet hogy jobb lenne, mintha mindenkinél külön elmesélné, hogy mi történt. Ezeket flashbackben meg lehetne oldani.[/spoiler]

Én várom, hogy ez a célzás mire irányul.

Jah az artbookos link megint blank képernyőt hoz be.. de ez nem a te hibád, csak nem tom ki az a hülye, aki /csak/ ide tölti fel XDDDD

Zen

Quote from: LuckyDingo on 2009-12-18, 11:34:30
[spoiler]Ha most betimejumpolna Oda az jót tenne a OP-nek.
Hozna elég opic újdonságot:
-új karakterdizájnt
-új technikákat
-erősebb ST crewot
-új ismerősöket

És persze lerövidítené a training-searching szakaszt erősen. Ami lehet hogy jobb lenne, mintha mindenkinél külön elmesélné, hogy mi történt. Ezeket flashbackben meg lehetne oldani.[/spoiler]
[spoiler]És látni lehet a háború hosszútávú következményeit.[/spoiler]
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

blackronin

Quote from: LuckyDingo on 2009-12-18, 11:34:30
Quote from: blackronin on 2009-12-18, 11:26:31
Heavy spoiler alert! Én szóltam!
[spoiler]from Arlong Park, Greg

Oda briefly mentioned it in Vol. 0 but he's now said it in the movie artbook as well:

Oda:
[previous text omitted] And as far as something that will hold true for both the comic and the anime, this will be Luffy's last adventure as a 17 year-old. So this [movie] is something I want you to burn into your memories.

Interviewer- Whaaat!? You can't leave me with just that..!

Oda: Nope, I can't say anything more than that now.

[/spoiler]

Ez nem új dolog, volt már róla szó ebben a topicban :P.
És a fene tudja mit jelent.Lehet, hogy 18 éves lesz végre? Vagy 25?
[spoiler]Ha most betimejumpolna Oda az jót tenne a OP-nek.
Hozna elég opic újdonságot:
-új karakterdizájnt
-új technikákat
-erősebb ST crewot
-új ismerősöket

És persze lerövidítené a training-searching szakaszt erősen. Ami lehet hogy jobb lenne, mintha mindenkinél külön elmesélné, hogy mi történt. Ezeket flashbackben meg lehetne oldani.[/spoiler]

Én várom, hogy ez a célzás mire irányul.

Jah az artbookos link megint blank képernyőt hoz be.. de ez nem a te hibád, csak nem tom ki az a hülye, aki /csak/ ide tölti fel XDDDD
Valóban volt róla szó, de kb. pletykaszintű volt az info.
Viszont a most megjelent Art Book-ban már megerősítést nyert, hogy itt valami komoly dologról lesz szó.
De igazad van, LuckyDingo. Azt hiszem, hogy Squazee2005 említette meg először.
Most viszont már official.

Egyébként nekem nem volt gond az Art Book letöltésével...
Nálad miért nem működik?  :confused:

A spoiler alatt írt dolgokkal pedig csak egyetérteni tudok!  :jee:

LuckyDingo

Quote from: blackronin on 2009-12-18, 11:47:01

Egyébként nekem nem volt gond az Art Book letöltésével...
Nálad miért nem működik?  :confused:
Passz... Megauploadon, rapidsharen, mediafie-en bejön minden.. ez az Uploados izé meg köbö annyi, hogy nagy fehér lap oszt csoki.. lehet hogy túlterhelt vagy mittomén. Mert ha jól látom egy raw-paradise-os link. Nem tom a jól bevált megauploadról miért kellett erre átállni XD Majd egyszer lejön.. ha jól láttam ez cam verzió úgyis.

blackronin

Quote from: LuckyDingo on 2009-12-18, 11:49:06
Quote from: blackronin on 2009-12-18, 11:47:01

Egyébként nekem nem volt gond az Art Book letöltésével...
Nálad miért nem működik?  :confused:
Passz... Megauploadon, rapidsharen, mediafie-en bejön minden.. ez az Uploados izé meg köbö annyi, hogy nagy fehér lap oszt csoki.. lehet hogy túlterhelt vagy mittomén. Mert ha jól látom egy raw-paradise-os link. Nem tom a jól bevált megauploadról miért kellett erre átállni XD Majd egyszer lejön.. ha jól láttam ez cam verzió úgyis.
Azt én sem értem, hogy miért váltottak a Megaupload-ról erre...  ^^"
Az okés volt.

Az Artbook lehet, hogy Cam, de a nagyon jó fajtából, vagyis jól látszanak a képek és jó minőségűek. Én leszedném...  :P

blackronin

#1186
569:  :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:
summary
[spoiler]from Arlong Park

short spoiler summary
Quote:

マルコ再生するも海楼石手锭で捕まる。
Marco revives and is caught with Kairouseki handcuffs.
ジョズ完全冻る。
Joz is completely frozen.
白ひげ海兵sに刺されまくるも効かず无双で一扫。
Whitebeard is cut up like crazy by the marines but it's not effective and he sweeps them off in one stroke
白ひげ=怪物
Whitebeard=Monster
エース新たな処刑海兵に首切られる瞬间、ルフィのやめろぉぉーで海兵泡ふき倒れる。
The moment new marines come to cut Ace's neck, Luffy shouts "STOOOOP" and they foam at the mouth and collapse.
覇王色登场で终了
Haoshoku appears and it ends.
[/spoiler]
pics (az egész fejezet!  :rotfl: )
[spoiler]
http://mangahelpers.com/forums/showthread.php?t=56136
(Itt vannak, a képeket sajnos nem engedi, hogy linkeljem az imagebam miatt.  :frown: )

Igen, a végén Luffy benyomja a Hashou Hakit...  :whoah:
[/spoiler]

OPIC?   :D

Sajnos viszont most várhatunk 2 hetet a következő spoiler-ig, de a fejezet miatt már megérte!
Jól zárul ez az év az OP számára.  :jee:

edit: üzenet
[spoiler]
"Opening the curtain to a new age" it says.

[/spoiler]

edit2:
[spoiler]
Page 1
Luffy: ah...!
Luffy: Those guys plan to execute Ace again!
Ivankov: Strawhat! If you fall again, you won't come back to this world! The hormones just trick the body! It's a trick! The real harm to the body is not reversible!
Ivankov: Dodge!

Page 2
Luffy: Coby!
Coby: (thinking) If I don't fight, there won't be a change. This is war! Must prepare to kill!
Luffy: Gomu gomu...
Coby: [name of that 10 step move]
Luffy: Bullet!

Page 3
Kuma: Monkey, D Luffy
Luffy: Crap! This guy is a pain!
Ivankov: Fake Kuma!
Kuma: Bao Hancock... one of the Shichibukai
Luffy: Hey! Be careful!
Kuma: Halt attack... own party
Luffy: Is that it! You are in a team!

Page 4
Luffy: Thanks Hancock!
Hancock: He called my name again...
Ivankov: The is the empress? How do you know her?
Kuma: Move Hancock
Hancock: I can't let you call my name!
Marco: Pops!

Page 5
Yellow Monkey: Haha! You're careless but revived... phoenix Marco
Marco: Seastone!
Pirate: Captain Marco!

Page 6
Pirate: They got Joz too!
Green [the last admiral]: It's over, Whitebeard pirates!
Pirate: Even the Captains are 1 by 1... (defeated)

Page 7
Sengoku: Hurry! All take Whitebeard's head!
Pirate: Pops!
Whitebeard: Don't come over!
Pirates: Pops!

Page 8
Whitebeard: These guys, just like that... thinking they can kill me... I don't need any help!

Page 9
Whitebeard: I am WHITEBEARD!

Page 10
Marines: Monster!
Whitebeard: My death... the meaning of it... I know very well

Page 11
Whitebeard: Therefore, if I am not clear, the future of my children, I will not die!
Whitebeard: Right... Ace
Marines: What! Those guys are prepared behind Whitebeard's back!
Pirates: We will protect Pop's pride!
Whitebeard: You guys are too smart/resourceful... really are fools

Page 12
Sengoku: If you want to see the future, I will show you now! Whitebeard! Execution now!
Pirates: Ace!
Whitebeard: No use... the execution... I cannot stop...
Sengoku: Watch! Whitebeard!
Whitebeard: Oh no...!

Page 13, 14
Luffy: STOPP!!!!!
Pirates: Emperors Haki!
Green (the last Admiral): Woah... its getting serious/ is that real!?
Ivankov: You... just now that was!!
Luffy: I'll come save you now!!!
Whitebeard: That brat...!
[/spoiler]

OPIC.   :P

LuckyDingo

Még OPIC-abb, hogy ha valaki szeretné megnyerni a 0. volumet, akkor a Mangahelpers Twitter-es akciója lehetőséget ad erre.

Bővebben itt: http://mangahelpers.com/forums/showthread.php?t=56310

Zen

No, Luffy [spoiler]megint előkapta a haki-ját[/spoiler]. Érdekesek a reakciók. ;)
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Bishop

ÁÁÁÁ rohadt jó chapter volt, a rohadt életbe nem bírom ki a következőig  :hopp: Alig várom hogy animebe is lássam, jó AMV anyag lesz az tuti :D

blackronin

Quote from: Bishop on 2009-12-25, 12:56:30
ÁÁÁÁ rohadt jó chapter volt, a rohadt életbe nem bírom ki a következőig  :hopp: Alig várom hogy animebe is lássam, jó AMV anyag lesz az tuti :D
+1

Így most már érthető, hogy az előző fejezet csak felvezetése volt ennek és a háború végének.
Egyébként már írtam: OPIC.
Csak remélhetőleg Oda térjen vissza a jól megszokott 19 oldalhoz, a mostani 14-15 oldal helyett!

Ja és kijött már a rendes fordítás is: (mondjuk szerintem már mindenki megtalálta)
http://mangastream.com/read/one_piece/569-17/1

Squazee2005

Azért az az Aokiji féle "magic-szöveg" kicsit félrevezető volt, ha nem tudnám, hogy értette, tutira félreértettem volna. Na, ezt jól megmondtam. ^^"

Lényeg, ami lényeg, [spoiler]végre megjött a Luffy-féle haki, WB megnyugodhat a jövőt illetően[/spoiler], s akkor remélem a háborúnak is nemsokára vége lesz és láthatjuk a többieket. Igen, egyszerűn hiányoznak. Nem rossz ez a háború sem persze, tök jó, epic és opic, de az új kalandokat és poénokat nagyon várom már.  :jee:

LuckyDingo

Quote from: Squazee2005 on 2009-12-25, 15:22:17
Lényeg, ami lényeg, [spoiler]végre megjött a Luffy-féle haki, WB megnyugodhat a jövőt illetően[/spoiler],
Úgy érzem, hogy ez éppen hogy nyugtalanságra ad okot :D Ha WB megpusztul, akkor Luffy lesz az első számú körözött személy az egész világon XD És szerintem ezt az Emperors hakit még WB sem tudja :D

NLZ

Azért Shanks tudja. :)
[reserved]

blackman

Ennél jobb karácsonyi ajándékot el sem tudtam volna képzelni.  :D

LuckyDingo

Quote from: NLZ on 2009-12-25, 15:32:37
Azért Shanks tudja. :)
Az az volt? :D Bár elég sok embert kiütött anno :D

NLZ

#1196
Jah, bár az nem úgy volt, hogy egyszerre kidőlt mindenki, hanem ahogy ment előre, úgy estek össze az emberek. De aztán lehet, hogy csak képzelgek.

Na és mi lesz? A (rokkant) WB elviszi Luffyt edzeni egy időre? :D
[reserved]

Zen

Quote from: NLZ on 2009-12-25, 21:22:45
Jah, bár az nem úgy volt, hogy egyszerre kidőlt mindenki, hanem ahogy ment előre, úgy estek össze az emberek. De aztán lehet, hogy csak képzelgek.
Nem képzelegsz, tegnap láttam azt a részt amikor egy bizonyos oldalt kerestem (ami persze nem lett meg).
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

LuckyDingo

Na nem nyertem meg azt a nyomorult 0. kötetet.. :( AZ nyugtat meg, hogy a közelében sem voltam XD

LuckyDingo

Húú ha az új spoilerek MH-n nem fake-ek, akkor megint iszonyatkúl chapter lesz... :D