Main Menu

OnePiece

Started by LuckyDingo, 2007-05-02, 00:09:16

Previous topic - Next topic

blackronin

#1200
Nem tudom, hogy erről a spoiler-ről beszéltél-e, de ha igen, akkor egyetértek veled!  :P
[spoiler]
http://mangahelpers.com/forums/showthread.php?t=56335
(A fordítás a lap alján)
[/spoiler]

edit: sajnos az a spoiler fake...  :frown: (már le is vették a mangahelpers-ről)
Pedig nekem nagyon tetszett!

edit2: vagy mégsem fake? Stay tuned...  ;)

Squazee2005

#1201
Ez a hosszú várakozás...  :bruhuhu: De legalább hamarosan lesz.  :jee:

EDIT: Ja most nézem, hogy van valami újabb. Így határozottan jobban tetszik a fejezet vélt vagy valós spoilere.  :D [spoiler]Kizaru megérdemelne egy alapos elkalapálást, ezek az elit logiák szinte sosem tudják, milyen az igazi ütés, vagy legalábbis nagyon elfelejtették.[/spoiler]

blackronin

Quote from: Squazee2005 on 2010-01-12, 17:27:03
Ez a hosszú várakozás...  :bruhuhu: De legalább hamarosan lesz.  :jee:

EDIT: Ja most nézem, hogy van valami újabb. Így határozottan jobban tetszik a fejezet vélt vagy valós spoilere.  :D [spoiler]Kizaru megérdemelne egy alapos elkalapálást, ezek az elit logiák szinte sosem tudják, milyen az igazi ütés, vagy legalábbis nagyon elfelejtették.[/spoiler]
[spoiler]
Arra gondolsz amiben Luffy ad egy pofont Kizaru-nak, Jozu kiszabadul a jégből Luffy Hakijának köszönhetően és van benne Ace és Luffy  visszaemlékezés?
[/spoiler]

Squazee2005

Pontosan. Ö... Azt a teremburáját, hát nem kitörölték?  :eek:

LuckyDingo

#1204
Quote from: Squazee2005 on 2010-01-12, 17:48:26
Pontosan. Ö... Azt a teremburáját, hát nem kitörölték?  :eek:
Pedig most jó formátumban postolta az illető.. hát ez van :D
EDIT:

YESS FUKKEN OPIC!!! Igaz lett a spoileeer :D
És ráadás:
[spoiler=utolsó duplaoldal!!]http://img191.imageshack.us/img191/3157/567780.jpg[/spoiler]

blackronin

#1205
Quote from: LuckyDingo on 2010-01-12, 18:17:25
Quote from: Squazee2005 on 2010-01-12, 17:48:26
Pontosan. Ö... Azt a teremburáját, hát nem kitörölték?  :eek:
Pedig most jó formátumban postolta az illető.. hát ez van :D
EDIT:

YESS FUKKEN OPIC!!! Igaz lett a spoileeer :D
És ráadás:
[spoiler=utolsó duplaoldal!!]http://img191.imageshack.us/img191/3157/567780.jpg[/spoiler]
Amit én olvastam (amiben egy visszemlékezés is volt) az nem lett igaz...  :P

A fejezet EPIC, sajnos most annyira nem lett durva, hogy megkapja az OPIC jelzőt...
Viszont egy hatalmas piros pont Oda-nak, ugyanis végre egy kicsit felgyorsított és közeledünk a lezárás felé.
Kap mellé azonban egy HATALMAS fekete pontot, hogy megint csak 15-16 oldalt tudott kipréselni magából!  :mad:
[spoiler]Egy újabb piros pont Oda-nak azért, hogy Hancock-ot megint érdekes helyzetbe hozta:
Most már Sentumaru előtt is lebukott... (aki megjegyezte neki, hogy igen sok Pacifista egységet semmisített meg, s egyáltalán a Marine oldalán áll-e)
Ha a cselekedeteit senki nem jegyzi meg / említi meg a háború után Sengoku-nak, akkor az elég röhejes lesz... [/spoiler]

Nagyon élvezem ezt az arc-ot, de már nagyon úgy gondolom, hogy be kéne fejeződnie 2-3 fejezeten belül... Ugyanis a további időhúzás már nem illene az eddigi feszített tempójú harchoz és szinte minden megtörtént már ebben az arc-ban, amit reméltem.
Szóval inkább fejeződjön be előbb, mintsem unalmassá váljon.

Squazee2005

Mostmár tényleg nem tart sokáig, talán 2 fejezeten belül kiszabadítják Ace-t. Nem hittem volna, hogy "mi" is túléljük ezt a háborút, kicsit attól tartottam, hogy unalmas lesz, de szerencsére eddig tévedtem, s remélhetőleg hamarosan mindenkit újralátunk a csapatból. Hiába na, találkoztunk itt a háborúban sok régi emberrel, de a csapat mégiscsak ... az igazi. :D

blackronin

#1207
Quote from: Squazee2005 on 2010-01-13, 10:40:40
Mostmár tényleg nem tart sokáig, talán 2 fejezeten belül kiszabadítják Ace-t. Nem hittem volna, hogy "mi" is túléljük ezt a háborút, kicsit attól tartottam, hogy unalmas lesz, de szerencsére eddig tévedtem, s remélhetőleg hamarosan mindenkit újralátunk a csapatból. Hiába na, találkoztunk itt a háborúban sok régi emberrel, de a csapat mégiscsak ... az igazi. :D
Jó hogy felhoztad ezt a csapat dolgot, ugyanis az elmúlt hónapokban (számomra érthetetlen módon) sokan panaszkodtak arra, hogy ebben a háborúban csak elkezdődnek a harcok, de effektíve nem sokat látunk belőlük... És hogy ez milyen gagyi, szánalmas Oda-tól.
De ezzel ellentétesen ugyanakkor már látni akarják újra azt, hogy a csapat összeáll megint...
Akkor most melyik legyen?
Elnyújtott háború, ahol képtelenség minden harcot teljesen bemutatni (ami még eltartana 20-30 fejezetig, s akkor talán szeptemberre véget ér a harc és csak utána látjuk a Straw hat csapatot), vagy amilyen most (ahol a háború véget ér pár fejezeten belül és talán már február látni fogjuk Luffy csapatát)?

Fogadjunk, hogy nem az elsőre szavaztok...
Pont lett ezért ilyen sikeres ez az arc, mert ez tényleg háború (nem komplett harcokat látunk, hanem "pillanatképeket", mint egy háborús filmben), és nem párbajok egymás utáni sorozata, amit persze mindenkinek kötelező végignéznie az elejétől a végéig...
(lásd. Bleach)

Ugye arról ne is beszéljünk, hogy anime-ben ezt megcsinálva (ahol 100 %, hogy 1 rész = 1 fejezet felállás fog érvényesülni), már áldani fogjuk Oda-t (hiszen rengeteg harcot elkezdett a mangában, de a hely és időhiány miatt nem lehetett bemutatni a fejezeten belül), azért mert az animációs stúdiónak lesz lehetősége arra, hogy filler kiegészítésekként bemutassa a nem mutatott küzdelmeket.

LuckyDingo

Engem őszintén nem érdekel a csapat... kiderült, hogy nélkülük is lehet jól csinálni a mangát, akkor minek..
Külön külön megnézném, hogy végülis, ki milyen úton indul fejlődésnek, de nehogy már összejöjjenek megint így...

Tréningezzenek még ahol vannak, oszt majd ha mindenki erős lesz akkor jöjjenek össze. Most semmi értelme nem lenne.

Amúgy is.. [spoiler]Garpot kivégzik majd árulásért, Luffyt Sengoku úgy seggberúgja, hogy visszaszáll a NW kalózok mögé, Ace-t kiszabadítják WB csapatai és elhúznak a redvába.. Iva viszi Luffyt, WB meg ottmarad meghalni, meg viszi magával, akit tud, oszt csókolom :D Jöhet az OKAMA way and co. Arc XD[/spoiler]

blackronin

#1209
Tessék: (hogy lényegretörően fogalmazzak  :D)
http://mangastream.com/read/one_piece/570-25/1

Viszont egy kis kiegészítés az Arlong Parkról:
[spoiler]
Vannak mondatok amiket egy kicsit félrefordítottak... Itt vannak a kijavított változatok.

One of the commanders say "It's the Haoushoku haki... just like Pops and Redhaired"
Garp says "I knew it he was born with it"

"Like father, like son.. isn't it, Dragon?"

"I don't know what this old man Whitebeard is supposed to be" is correct.

"it was an order from our president"
[/spoiler]

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

blackronin

Quote from: Zen on 2010-01-13, 19:10:30
:hopp:

Látom, hogy valakinek már kellemes estét szereztem...  :P
Persze magamon kívül.

Zen

Quote from: blackronin on 2010-01-13, 19:18:41
Quote from: Zen on 2010-01-13, 19:10:30
:hopp:

Látom, hogy valakinek már kellemes estét szereztem...  :P
Persze magamon kívül.
Aham :P, kösz.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

smash++

Quote from: LuckyDingo on 2010-01-13, 14:03:01
Engem őszintén nem érdekel a csapat... kiderült, hogy nélkülük is lehet jól csinálni a mangát, akkor minek..

Persze...összegyűjtesz XX Imba karakter és összeengeded őket egy szigeten + még mondanivaló is van-> persze, hogy így is lehet jó a manga a "csapat" nélkül

Nekem is jobban tetszik ez a háborús fight, mint az 1-1 ellen. Ez a valóság és jó lenne, ha megváltozna a harcrendszer miután újra összeállt a csapat.
Tényleg itt az ideje egy kis változásnak nem csak a karakter fejlődés terén.

Zen

Hát ezután Luffyt "valsz" erősen üldözni fogják. Amúgy sokan vs SH crew volt többször is, változó minőségű ellenfelekkel (Enies Lobby - Luffy vs 1k marine, SH vs kapitányok).
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Bishop

Ez a háború jó volt, tetszett, de azért hosszú távon zavarna az hogy fel alá rohangálnak az ellenfelek, pl mikor DonFlamingo hol itt hol ott van, és kb az erejéből nem láttunk semmit, akkor Mihawk is meg Jimbei is hol itt hol ott harcolt. Nem rosszak az 1v1 harcok, csak sokszor az a baj velük hogy beosztják a karaktereket olyan ellenfél ellen akik szerintük ideális párosítás. Nekem pl még mindig jobban tetszik a Thriller Barkos csapatmunka, vagy a Shabondy-s De ugyanakkor jó ha van egyszer egyszer egy olyan ellenfél aki 1 bizonyos SH tag ellen lett kitalálva, ilyen pl Ryuma, vagy Usopp vs Perona.
Nem meglepő ha néha néha meg fog jelenni egy csapat, legyen az kalóz vagy marine akik hasonló felálásban vannak mint SH-ék, és akkor 1v1-re kerül a sor, az is kell mert jól bemutatja a karakterek fejlődését és teljes erejét, de a csapatmunka ami igazán számít. Remélem hogy Luffy még egy darabig nem fog tudni 1v1be kiállni egy Admiral ellen és csak a többiekkel közösen van esélyük egyáltalán valami ellenállást tanusítani.
Amit remélek ha SH csapat újra összejön hogy nem csak Zoro meg Sanji fejlődik sokat, hanem Franky, Brook, Chopper, Robin. Sőt Nami és Usopptól is sokat várok. Oda megmondta hogy Usopp sose lesz olyan mint Zoro vagy Sanji, mivel ő képviseli az emberi korlátokat a csapatban. Ám azt még továbbra is remélem hogy feltalál olyan fegyvereket amikkel nagyobb sebzést tud okozni, és lassan egyre jobban közeledni fog a bátor harcos álmához, úgy hogy közbe megmarad a comic relief karakter. Ezért is szeretnék részben végre valami Shanks gaident hogy lássam a tagok erejét, most láttuk mire képes a Whitebeard pirates, viszont ha látnám Yasopp mire képes, akkor az reményt adna hogy Usoppnak is van még hova fejlődnie még ha sokan nem is kedvelik.

chilip

BLASPHEMY!!!

One Piece és Dragon Ball keverék!!!

"Summary

Fusion between two of the greatest mangas of all time.
"

miket nem dob ki a Suprise Me! opció  :zomg:

NLZ

Újszülöttnek minden új vicc. Vannak még ilyen keresztezett mangák, utoljára egy Yankee-kun X Fairy tail darabot láttam.
[reserved]

LuckyDingo

Mármint Újszülöttnek minden vicc új.. nem? :P
Egyébként nem mai találmány.. ez a Yankee FT meg érdekel.. link plox XD


LuckyDingo


Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

blackronin

#1222
[spoiler]
MEGLEPETÉS!!!

from Arlong Park:

01/16(土) 15:37

571話 処刑台
扉絵ナミ

ルフィーVSガープ「わしを倒してから行け!」ルフィーのギア2がガープにヒット、(わざと受けた感じ)ガ ープは橋から転落。
そして処刑台にたどり着くルフィー、エースの手錠を開けようとするが黄猿のビームで鍵が飛ばさ れる。
そこに処刑人に変装していたまさかのMr.3。能力で手錠を開けようとするが、ついにセンゴク の能力発動。
見た目は大仏、巨大化している。センゴクがルフィー達にパンチする、そのはずみで処刑台が崩れる、ルフィー 達は転落しながら手錠を開けようとする、そこに海軍が一斉攻撃、炎の中からエース登場!終

Ch. 571: The Gallows
Cover: Nami

Luffy vs Garp [I'll blow you out of my way] Luffy goes into Gear 2nd and smashes Garp (Garp seems to take the hit deliberately) and is knocked off the bridge.
Luffy arrives at the top of the platform, and attempts to unlock Ace's cuffs, but Kizaru intercepts, knocking the key away with a beam.
Mr. 3, who had disguised himself as an executioner lends a hand to free the locks, but Sengoku finally plays his hand and reveals his ability that makes him grow large (kyojin no mi?)
His appearance is that of a Daibutsu (a large statue(s) of Buddha), he has become huge!
Dai-sengoku throws a punch at Luffy, the scaffold collapses bouncing everyone off, Luffy tries to open the cuffs in mid-air (got the key back and/or Mr. 3) the marines concentrate a barrage of fire on them, and from inside a circle of flames appears Ace! Endo.



Igen, tudom... Én sem akartam elhinni!  :P
[/spoiler]

Squazee2005

...Ha valóban, véletlenül a sors úgy hozná, hogy netalántán igaz volna, akkor... HELL YEAH!!! :whoah: :whoah: :whoah:

LuckyDingo

Hmm... képet, vagy confirmed statust várok... elég fake-nek hangzik.. Garp ilyen gyorsan kiesne? :S

blackronin

Egyelőre ennyi bizonyíték van:
[spoiler]



A múlt heti spoiler is erről a telefonról jött, amelynek tulajdonosa "apprentice".
Ő egy megbízható spoiler ember.
[/spoiler]

LuckyDingo

Quote from: blackronin on 2010-01-17, 20:34:59
Egyelőre ennyi bizonyíték van:
[spoiler]



A múlt heti spoiler is erről a telefonról jött, amelynek tulajdonosa "apprentice".
Ő egy megbízható spoiler ember.
[/spoiler]
Jah apforumon már láttam. De nem sokat értek belőle :D De tényleg.. ez a Sengoku képessége, meg Garp könnyű legyőzése elég gáz. Viszont Mr. 3-s húzás zseniális lenne :D Főleg, ha Buggy tervezte így XD Amúgy ha Sengokunak tényleg csak a [spoiler]nagyra növés a képessége, akkor pont ellene lett kitalálva Gear 3 XD[/spoiler]

blackronin

#1227
Quote from: LuckyDingo on 2010-01-17, 20:39:22
Quote from: blackronin on 2010-01-17, 20:34:59
Egyelőre ennyi bizonyíték van:
[spoiler]



A múlt heti spoiler is erről a telefonról jött, amelynek tulajdonosa "apprentice".
Ő egy megbízható spoiler ember.
[/spoiler]
Jah apforumon már láttam. De nem sokat értek belőle :D De tényleg.. ez a Sengoku képessége, meg Garp könnyű legyőzése elég gáz. Viszont Mr. 3-s húzás zseniális lenne :D Főleg, ha Buggy tervezte így XD Amúgy ha Sengokunak tényleg csak a [spoiler]nagyra növés a képessége, akkor pont ellene lett kitalálva Gear 3 XD[/spoiler]
[spoiler]
Lehet, hogy így elsőre gáz lenne, ha Garp viszonylag hamar kiesne, de azért ne felejtsük már el, hogy Luffy az unokája...  :P
Ha Luffy könnyen kiüti azzal ő is jól jár, meg Luffy is.

1. Hazudhatja azt, hogy nem számított Luffy erejére.
2. Nem állt félre csak úgy, hanem "legyőzték". Lásd. Boa vs Luffy esete. (az se nézett ki valami ésszerűnek)
3. Luffy is komolyabb gond nélkül haladhat tovább.
4. Garp segít Luffy-nak, hogy megmentse Ace-t és megmaradjon a rangja is.
[/spoiler]

LuckyDingo

Quote from: blackronin on 2010-01-17, 20:42:12
[spoiler]
Lehet, hogy így elsőre gáz lenne, ha Garp viszonylag hamar kiesne, de azért ne felejtsük már el, hogy Luffy az unokája...  :P
Ha Luffy könnyen kiüti azzal ő is jól jár, meg Luffy is.

1. Hazudhatja azt, hogy nem számított Luffy erejére.
2. Nem állt félre csak úgy, hanem "legyőzték". Lásd. Boa vs Luffy esete. (az se nézett ki valami ésszerűnek)
3. Luffy is komolyabb gond nélkül haladhat tovább.
4. Garp segít Luffy-nak, hogy megmentse Ace-t és megmaradjon a rangja is.
[/spoiler]
Hát ezek után szerintem már [spoiler]Sengoku nem nézi el Garpnak ezt... így is elég sokat nyelt a hülye Garp viselkedése miatt :D Azért buddha sem teljesen hülye :D Az meg nem kifogás, hogy nem számított az erejére. Tudja, hogy miket ért el az unokája, szerintem tisztában van vele, hogy mit tud. :)[/spoiler]

blackronin

#1229
Quote from: LuckyDingo on 2010-01-17, 20:48:55
Quote from: blackronin on 2010-01-17, 20:42:12
[spoiler]
Lehet, hogy így elsőre gáz lenne, ha Garp viszonylag hamar kiesne, de azért ne felejtsük már el, hogy Luffy az unokája...  :P
Ha Luffy könnyen kiüti azzal ő is jól jár, meg Luffy is.

1. Hazudhatja azt, hogy nem számított Luffy erejére.
2. Nem állt félre csak úgy, hanem "legyőzték". Lásd. Boa vs Luffy esete. (az se nézett ki valami ésszerűnek)
3. Luffy is komolyabb gond nélkül haladhat tovább.
4. Garp segít Luffy-nak, hogy megmentse Ace-t és megmaradjon a rangja is.
[/spoiler]
Hát ezek után szerintem már [spoiler]Sengoku nem nézi el Garpnak ezt... így is elég sokat nyelt a hülye Garp viselkedése miatt :D Azért buddha sem teljesen hülye :D Az meg nem kifogás, hogy nem számított az erejére. Tudja, hogy miket ért el az unokája, szerintem tisztában van vele, hogy mit tud. :)[/spoiler]
[spoiler]Sengoku nem azért tűrte meg Garp-ot, mert nem látott át a "szitán" (vagyis eddig sem volt hülye, tehát nem Garp fantasztikus színjátéka tévesztette meg), hanem azért mert a hírneve túl nagy, és még a Fleet Admiral sem teheti meg hogy semmibe vegye Gold Roger elfogóját... A LEGENDÁT.
Meg is mondta neki, ha nem lenne híres, akkor Luffy minden tettét rajta verné le.

Tehát nem számít, hogy mit gondol Sengoku valójában.
Ha elmozdítja Garp-ot, akkor saját hatalmát ássa alá.[/spoiler]