Main Menu

OnePiece

Started by LuckyDingo, 2007-05-02, 00:09:16

Previous topic - Next topic

Squazee2005

Én nem is értem, egyesek az Arlong Parkon mit rinyálnak, ez egy nagyon jó kis fejezet volt. Minden amit Blackronin említett, illetve én azért [spoiler]Squardoért nem voltam úgy oda, ellenben tetszett, ahogy Ivankov bőgött,na meg a Luffy-Ace kombó és a WB beszéd. Na az tényleg OPIC volt. [/spoiler]Le a kalappal.

A következő fejezetben akkor mindenki elhúzza a csíkot, kicsit lamentálnak, gyászolgatnak aztán kiderül ki-ki merre.

blackronin

Quote from: Squazee2005 on 2010-01-27, 10:06:05
Én nem is értem, egyesek az Arlong Parkon mit rinyálnak, ez egy nagyon jó kis fejezet volt. Minden amit Blackronin említett, illetve én azért [spoiler]Squardoért nem voltam úgy oda, ellenben tetszett, ahogy Ivankov bőgött,na meg a Luffy-Ace kombó és a WB beszéd. Na az tényleg OPIC volt. [/spoiler]Le a kalappal.

A következő fejezetben akkor mindenki elhúzza a csíkot, kicsit lamentálnak, gyászolgatnak aztán kiderül ki-ki merre.
[spoiler]
Squad megjelenése nálam azért EPIC, mert nem egy sima NW kapitány vagy WB divison commander jött, hogy elvigye az embereket, hanem pont Squad.
Tudta, hogy valamit még tennie kell, hiszen tudja, hogy a WB elleni cselekedetére nincs mentség.
Az más kérdés, hogy WB nem hagyta neki, hogy feláldozza magát...  :P
[/spoiler]

LuckyDingo

AP-n rinyálnak? :D Az előző chapternél még ok lenne, de ez szerintem tök jó.. :D

blackronin

#1263
Leírom a probléma lényegét, hogy megértsd a "szörnyű" helyzetüket...  :P
[spoiler]Az Arlong Park-on a következőket szeretnék:
1. WB nem haljon meg.
2. WB haljon meg.
3. Ace ne haljon meg.
4. Ace haljon meg.
5. Moria a fejezetben.
6. SN a fejezetben és a háborúban.
7. Luffy haljon meg.
8. Luffy hakizzon szét mindenkit.
9. NW kapitányok mutassák meg, hogy mit tudnak.
10. WB mutasson meg mindent.
11. A Straw Hat csapat avatkozzon be a háborúba.
12. BB jelenjen meg.
13. BB mutassák.
14. Hosszabb harcokat.
15. Sok szereplő.
16. Jozu.
17. Squad.
18. Marco.
19. Mutassák Sengoku DF-jét.
20. Garp-ot mutassák.
21. Érjen véget az arc.
22. Ne érjen véget az arc.
stb.

Ja és ezeket az adott heti fejezetbe rakják be mind...
Remélem érthető a probléma...  :P

[/spoiler]

Squazee2005

Pontosan.  :D Minél többen vagyunk, annál többféle a kívánság.

LuckyDingo

#1265
Egy csöpp reakció a felhozott témákra... csak azért mert migrénes fejfájásom van és ez jól esett :P

[spoiler]Az Arlong Park-on a következőket szeretnék:
1. WB ne haljon meg. - lol.. méne? :D Ha meg akar..
2. WB haljon meg. Ámen
3. Ace ne haljon meg. - hát most már ne..
4. Ace haljon meg. - ciki lenne ha most halna meg :D
5. Moria a fejezetben. -???
6. SN a fejezetben és a háborúban. - Hirtelen nem vágom mi az az SN XD
7. Luffy haljon meg. - nah az beb*szna ha a főhős meghalna XD
8. Luffy hakizzon szét mindenkit. - izgi lenne, főleg úgy, hogy már ellőtte és akire kellett, arra hatott :D
9. NW kapitányok mutassák meg, hogy mit tudnak. - ráérnek még
10. WB mutasson meg mindent. -  striptease? Vagy hogy értik? Szerintem kövi chapterben széttépi Marinefordot.. már nem kell a legénységére vigyázni :3
11. A Straw Hat csapat avatkozzon be a háborúba. - korai még
12. BB jelenjen meg. - minek? :D
13. BB mutassák. - fogják még szerintem
14. Hosszabb harcokat. - szerintem elég volt ennyi XD
15. Sok szereplő. -??? Ennyi nem elég? :D
16. Jozu. - ammeg ki a tököm?  :angyali:
17. Squad. - ezzel mit akarnak? Mutassák, ne mutassák?
18. Marco. - volt 2 panelben asszem XD
19. Mutassák Sengoku DF-jét. - Ezzel egyet értenék... bár ha eddig nem volt, ráér vele...
20. Garp-ot mutassák. - Elkéstek ezzel.. Garp alszik.
21. Érjen véget az arc. - valszeg ez lesz
22. Ne érjen véget az arc. - valszeg nem ez lesz. XP
stb.[/spoiler]

Most hogy valszeg [spoiler]WB meghal /mert börtönbe zárni balgaság lenne/ mi lesz a WB pirates-el? Feloszlanak? Vagy Ace lesz a főnök és megalapítják a Poker Pirate-s XD /úgyis Ace régi csapata a Spades volt/ Bár szerintem ha főnökválasztás lenne, akkor Marco lenne a kapitány, ha jól értem a hierarchiát.Az lenne már lol, ha feloszlanának és Ace csatlakozna Luffyékhoz. /szép álom XD/ [/spoiler]

blackronin

Quote from: LuckyDingo on 2010-01-27, 12:06:04
Egy csöpp reakció a felhozott témákra... csak azért mert migrénes fejfájásom van és ez jól esett :P

[spoiler]Az Arlong Park-on a következőket szeretnék:
1. WB ne haljon meg. - lol.. méne? :D Ha meg akar..
2. WB haljon meg. Ámen
3. Ace ne haljon meg. - hát most már ne..
4. Ace haljon meg. - ciki lenne ha most halna meg :D
5. Moria a fejezetben. -???
6. SN a fejezetben és a háborúban. - Hirtelen nem vágom mi az az SN XD
7. Luffy haljon meg. - nah az beb*szna ha a főhős meghalna XD
8. Luffy hakizzon szét mindenkit. - izgi lenne, főleg úgy, hogy már ellőtte és akire kellett, arra hatott :D
9. NW kapitányok mutassák meg, hogy mit tudnak. - ráérnek még
10. WB mutasson meg mindent. -  striptease? Vagy hogy értik? Szerintem kövi chapterben széttépi Marinefordot.. már nem kell a legénységére vigyázni :3
11. A Straw Hat csapat avatkozzon be a háborúba. - korai még
12. BB jelenjen meg. - minek? :D
13. BB mutassák. - fogják még szerintem
14. Hosszabb harcokat. - szerintem elég volt ennyi XD
15. Sok szereplő. -??? Ennyi nem elég? :D
16. Jozu. - ammeg ki a tököm?  :angyali:
17. Squad. - ezzel mit akarnak? Mutassák, ne mutassák?
18. Marco. - volt 2 panelben asszem XD
19. Mutassák Sengoku DF-jét. - Ezzel egyet értenék... bár ha eddig nem volt, ráér vele...
20. Garp-ot mutassák. - Elkéstek ezzel.. Garp alszik.
21. Érjen véget az arc. - valszeg ez lesz
22. Ne érjen véget az arc. - valszeg nem ez lesz. XP
stb.[/spoiler]

:lul:

Ja és SN = Supernovas  :P

Zen

Quote16. Jozu. - ammeg ki a tököm? :angyali:
A gyémántember (insert Skywalker Lajos joke) ha emlékezetem nem csal.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

blackronin

Quote from: Zen on 2010-01-27, 12:12:49
Quote16. Jozu. - ammeg ki a tököm? :angyali:
A gyémántember (insert Skywalker Lajos joke) ha emlékezetem nem csal.
:facepalm:
[spoiler]
:angyali:
[/spoiler]

LuckyDingo

Quote from: Zen on 2010-01-27, 12:12:49
Quote16. Jozu. - ammeg ki a tököm? :angyali:
A gyémántember (insert Skywalker Lajos joke) ha emlékezetem nem csal.
A kérdés csöppet ironikus akart lenni, arra utaltam, hogy mi a f*szért kellet volna neki megjelennie XD Aokiji már mirelit gyémántot csinált belőle. :D

Zen

Jó hát na jóvanna. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

blackronin

A szokásos fejezet még az ágybabújás előtt!  :P
http://mangastream.com/read/one_piece/572-37/2

blackronin

#1272
573:
[spoiler]from Arlong Park, thanks to Aohige_AP and apprentice (ha tényleg ő küldte)

573話 この時代の名を白髭と呼ぶ
海賊達は船にむかって逃げる。その中で白髭とエースの感動のやりとり、
ジョズは意識がない、他の海賊達が運ぼうとするが動かない。
赤犬は白髭とエースを挑発するような事を言う。
エース「それは聞きずてならねー」赤犬が弱ったルフィーに攻撃して来る。それをかばうエース。
赤犬「ロギアにも上下があるんじゃー」赤犬の拳がエースを貫く。
エースのビブルカードが燃えつきそうになる。終

Chapter 573: The name of this era, is "Whitebeard"
The pirates are running for the ship. Meanwhile, a hearthwarming interaction between Whitebeard and Ace is shown.
Jozu is unconcious and other pirates are trying to carry him, but he won't move.
Akainu taunts WB and Ace.
Ace tells Akainu something in line of you crossed the line, and Akainu attacks the weakened Luffy. Ace protects him.
Akainu says even among Logia, there's are ranks of strength, and his fist penetrates through Ace.
Ace's vivre card is almost burned out. End.

Nagyon úgy tűnik, hogy Ace megmenekülése még várhat magára...  ^^"
[/spoiler]
Megjegyzés:
[spoiler]
Aohige_AP (az Arlong Park-ról) jelezte, hogy múlt héten is már voltak spoiler-ek SZOMBATON az aktuális fejezetről, de senki nem vette komolyan őket, mert egy másik telefonról küldték őket...
De az a telefon apprentice-é új készüléke volt, s igazi spoiler-t írt le.
Tehát a fent említett spoiler hitelessége elég nagy, mert ezt is arról küldték...
[/spoiler]

LuckyDingo

Nah most akkor [spoiler]Akainu elég erősen arra megy, hogy kinyírja Ace-t? :D és lehet hogy sikerül neki? :D Röhögnék, ha Ace így logia fullpowerben halna meg. XD[/spoiler]

Squazee2005

Hát mi van itt?  :3x3: Felkelek, s látom, hogy D.Conanben ecchi és lolicon napot tartanak. Erre akkor jön nekem még ez, hogy [spoiler]Akainu jön, lát és durr? Meg most az lesz a cliffhanger, hogy Akainu kinyírja-e Ace-t? [/spoiler]*serious facepalm*

Liquid Snake

Ace-nek ezek után nem eshet baja, hogy megmentették. Az lehet, hogy lesz még egy-két húzós helyzet úgymond de sztem egy embernek mondható biztosra a halála és az WB lesz. Neki hála megmenekül mindennki, ami erőben nagy visszaesés a kalózok részéről, ugye egy WB nem kis harci powa-t képvisel, ugyanakkor hatalmas hírnevet hoz mindenkinek akik ott voltak.

Squazee2005

#1276
Na, vannak már képek az Arlong Parkon (majd Blackronin linkeli, ez az ő reszortja  ;) )mindenesetre kicsit megnyugodtam, így máris jobban néz ki a fejezet.
[spoiler]
Ace átment Marty McFly-ba, meg előkerült a Vivre Cardja is, Luffy vészhelyzetben, Akainu hű maradt a hírnevéhez...szóval ez így rendben van. Na, akkor most Ace meghal-e vagy se?  :confused: [/spoiler]

LuckyDingo

Most ha belegondolok ez a magma > tűz akkora baromság.. XDD A tüzet nem lehet megégetni.. sehogy sem.

blackronin

Quote from: Squazee2005 on 2010-02-03, 15:47:21
Na, vannak már képek az Arlong Parkon (majd Blackronin linkeli, ez az ő reszortja  ;) )mindenesetre kicsit megnyugodtam, így máris jobban néz ki a fejezet.
[spoiler]
Ace átment Marty McFly-ba, meg előkerült a Vivre Cardja is, Luffy vészhelyzetben, Akainu hű maradt a hírnevéhez...szóval ez így rendben van. Na, akkor most Ace meghal-e vagy se?  :confused: [/spoiler]
Most nem.  :smile: Más is írjon ide, ne csak én...

Quote from: LuckyDingo on 2010-02-03, 16:33:32
Most ha belegondolok ez a magma > tűz akkora baromság.. XDD A tüzet nem lehet megégetni.. sehogy sem.
Ha jól értem, akkor nem egészen magma > fire helyzet van itt, hanem Akainu-nak nagyobb tapasztalata van / erősebb / jobban használja ki / stb. a DF-jét.
Maga az erejével nyomja el, nem az elemével.
Vagy valami ilyesmi...  :P

Ja és legvégül az Arlong Park-ra írók emberekről:
előző hét:
Író1: Miért nem csinál semmit a Marine!? Hagyják Ace-t elmenekülni?
Író2: Ja, tök bénák a Marine-ok.
mostani hét:
Író1: Most mi van!? Meg akarják ölni Ace-t, amikor már megmenekült? Ez hülyeség!
Író2: Ja, tök bénák a WB kalózok.

Ennyit ezekről...  ^^" A spoiler elolvasásán kívül biztosan nem fogok ott mást csinálni, se olvasni.
Én kérek elnézést az ilyen emberek miatt.

Titkos

Quote from: Squazee2005 on 2010-02-01, 16:08:54
Felkelek, s látom, hogy D.Conanben ecchi és lolicon napot tartanak.

? O_O Animében/mangában, hol? XD (Elnézést, tudom, hogy offtopic, meg minden, de ez már csak érdekel, lévén ismerem a DC-t, de valahogy abból ezt pont nem nézném ki, főleg, hogy eddig is egymillió lehetősége volt rá a készítőknek, mégsem játszották ki ezt a lapot. XD)
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Squazee2005

XD;; Manga, 722. fejezet, kiemelendő a végén kétszer sikítanak a lányok és nem a hulla miatt van a második.  :D A DCTP-n meg is találhatod. ^^

Köhöm...One Piece... Amúgy most több fordítást néztem, ez a tűz<magma dolog meg mintha tényleg így lenne, mármint hogy nem feltétlenül a tapasztalat, hanem elemi erő különbség van köztük. És tényleg csak az hiányzott, hogy Ace kinyírassa magát. Mondjuk Luffy karakterfejlődéséhez menne, de... Na majd jövő héten.

Liquid Snake

Nem égett el teljesen a Vivre Card szóval még nem halott Ace. Én még most is lehetetlennek tartom, hogy meghaljon. Az azt jelentené, hogy az egész háború egy FAIL volt, amit Oda úgyse követ el.

blackronin

#1282
Quote from: Liquid Snake on 2010-02-06, 14:21:49
Nem égett el teljesen a Vivre Card szóval még nem halott Ace. Én még most is lehetetlennek tartom, hogy meghaljon. Az azt jelentené, hogy az egész háború egy FAIL volt, amit Oda úgyse követ el.
Hát én másképp gondolom...
Oda dönt arról, hogy Ace meghal vagy sem. Szóval én nem zárnám ki a lehetőséget.
(nézzük csak meg alaposabban Ace-t:
1. Ismerjük a történetét, minden fontosabb részletre vonatkozóan. Kipipálva.
2. Megtette a történetbeli szerepét. Kipipálva.
3. Erkölcsi mondanivaló / tanulság is megvolt vele kapcsolatban. Kipipálva.
4. Láttuk a képességeit, az ultimate attack-ját is, tehát azt se lehet mondani, hogy alig láttuk az erejét. Kipipálva.
5. WB láthatta, hogy megmenekül, megvolt az utolsó beszéd WB-vel, stb. Kipipálva.
6. Tudjuk, hogy ha életben maradna, akkor csak kolonc lenne a történet hátralévő részében, de ugyanez igaz a WB kalózokra is)

A háború már nem FAIL, történjék bármi is, mert Luffy elérte a célját.
Megmentette Ace-t. ENNYI, semmi többre nem vállalkozott.
Meg ideje lenne felfogni, hogy ez a háború alapból nem Ace-ről szólt... (lásd Impel Down, amikor maga Ace kéri Garp-ot, hogy öljék meg. Nem akarja, hogy mások meghaljanak miatta, de erre mondja Garp: "Mindegy, hogy mit csinálunk, már magunkra haragítottuk a tengerek urát...")
Hanem arról, hogy a Marine HQ meg merte tenni ezt WB-vel, s WB ezt nem hagyhatja válaszlépés nélkül. Hiszen Ace az egyik "fia". (valószínűleg megtette volna más "fia" miatt is, de ugyebár így érdekesebb volt a történet szempontjából)

NLZ

Viszont Ace halála most valsz vmi rage SSJ3 Luffyt okozna, ami viszont nem biztos, hogy jól illene ide.
[reserved]

blackronin

#1284
Quote from: NLZ on 2010-02-06, 15:49:36
Viszont Ace halála most valsz vmi rage SSJ3 Luffyt okozna, ami viszont nem biztos, hogy jól illene ide.
Rage Luffy már volt. Oda nem lövi el még egyszer a Haki ütőkártyát. (az Arlong Park-on olvastam ilyeneket, hogy: Haki ütés, Überhaki Luffy, stb. féle baromságok biztosan nem lesznek, vagy legalábbis nagyon nevetségesen nézne ki, amikor Luffy tudatában sincs a képességének)
A köv. fejezetben össze fog esni, már a végső határán van az ereje (ezt Jinbei is megemlítette a mostani fejezetben).
Egy biztos: Luffy már nem tud semmit tenni, erre volt bizonyíték a mostani fejezet is.

Most már a végjáték jön, Luffy bekómál, jön a timeskip, s újra együtt lesz a csapat.
Szerintem Ace és WB R.I.P.

Liquid Snake

Quote from: blackronin on 2010-02-06, 14:45:26
Megmentette Ace-t.

Ha meghal akkor miről beszélünk? Megmentette? Szted Luffy-nak ez elég lesz? Erről felesleges vitatkozni. Olyan biztos, hogy Ace nem fog meghalni mint amilyen biztos, hogy WB meg fog, pont.

blackronin

#1286
Quote from: Liquid Snake on 2010-02-08, 04:28:31
Quote from: blackronin on 2010-02-06, 14:45:26
Megmentette Ace-t.

Ha meghal akkor miről beszélünk? Megmentette? Szted Luffy-nak ez elég lesz? Erről felesleges vitatkozni. Olyan biztos, hogy Ace nem fog meghalni mint amilyen biztos, hogy WB meg fog, pont.
Igen, megmentette. Luffy arra vállalkozott, hogy kiszabadítja Ace-t (Luffy nem igazán szokott hosszabb távlatokban gondolkodni).
Nem arra, hogy: "Kiszabadítom Ace-t, teszek róla, hogy ne essen neki semmi baja a háborúban, megóvom a haláltól, biztonságba viszem és figyelni fogok rá az életem végéig..."
Kiszabadította, lásd 571-es fejezet, feladat teljesítve. (WB meg is jegyzi, hogy már megtett mindent, amit vártak / reméltek tőle, sőt még többet is)
Ace megmentette Luffy-t is viszont, lásd 573-as fejezet. (visszafizette az adóságát Luffy-nak)
Az szerintem senkit nem érdekel, hogy Luffy elégedett lesz-e vagy sem, mindazzal amit tett, ha végül megölik Ace-t. (lásd. Sanbody eseményei, vereség Magellan-tól, stb. ott sem érdekelt senkit, hogy mit gondolt, nem volt elég erős, ezért nem úgy alakultak az események, ahogy szerette volna)

Mit tudna egyébként most csinálni? SS Luffy, Haki punch? Meg hasonló hülyeségek, amikor már az is csoda, hogy áll? (érdemes megnézni, hogy mindenki miket várt Luffy-tól ebben az arc-ban: hogy már mesterien fogja használni a hakit, hogy VA-kat fog kettesével elintézni, meg Admiral szinten  fog harcolni, stb. egyik sem valósult meg)
Érdemes megfigyelni azt is, hogy ebben az arc-ban Luffy, néhány töltelék Marine-on kívül, SENKIT nem tudott legyőzni, állandóan csak őt verték el...
 
Jön, ami jön és kész.

Edit: az élet (vagyis pontosabban Oda) eldöntötte a vitát helyettünk:
[spoiler]Most azt fogom mondani, hogy "Én megmondtam." 

from Arlong Park:

apprentice spoiler (not sure yet, but the phone is ok)

574話 ポートガス・D・エース 死す
それぞれの驚きの表情から始まる。ガープ「センゴク今のうちにわしを止めておけ、じゃないとサカヅキを殺し てしまう。」
センゴクがガープを止める。マルコとビスタが赤犬に襲いかかる。
赤犬「覇気使いか、面倒じゃのー」赤犬はさらにエースに追い打ちをかける、ジンベエがそれをか ばう。
エースとルフィーの回想がはいり、エース「こうなるとあんな奴でも懐かしい(ダダン)」「愛してくれてあり がとう」
ビブルカードが燃え尽きる。ルフィーは今まで見たことない表情。終
(i/N02B, ID:3Paph00+0)

Chapter 574: Portgus D Ace, is dead. Komolyabb kommentár nem is szükséges.

The chapter starts with everyone astonished.
Garp tells Sengoku he better stop me now, or I will kill Sakazuki.
Sengoku does so. Marco and Vista attacks Akainu.
Akainu says Haki users eh? This is troublesome, and attacks Ace again. Jinbei stops the attack.
flashback of Ace and Luffy. Ace says he misses even someone like Dadan now, thanks for the love he recieved.
The vivre card burns out. Luffy is seen with expression never seen before. end.

[/spoiler]

edit2:
[spoiler]
Megjött a telefonos "visszaigazolás"...


Ez kb. azt jelenti, hogy a spoiler valódisága kb. 95 %
Tehát vehetitek akár confirmed-nek is.
[/spoiler]

LuckyDingo

#1287
lol.. sux :D

[spoiler]Egyébként merész vállalkozás volt Oda részéről, hogy magára haragítja az Ace fanokat.. sőt így tényleg úgy fog tűnni, hogy semmi értelme nem volt az Impel down, meg a Marineford arcoknak. Sajna nem mindenki gondolkozik el azon, hogy mik történtek ez alatt és csak azt látják. hogy már Oda is trollkodik. Nagy hűhó semmiért stb.
Amúgy az én véleményem nagyjából megegyezik blackroninnal. Acenek ennyi járt.. csak kicsit bután jött ki, hogy így kinyírhatták volna simán már azelőtt is, hogy Luffy megmenti, de neeeem várjuk meg.. XD Hálol.. Nah mindegy RIP neki... Luffy bőgő arca meg kíváncsi vok milyen lesz... biztos valami túldramatizált nyálshit.. ami az ilyen nyálshit jelenetekhez illik. "Mondd meg Róza néninek.. köhh köhh.. hogy etesse meg a tyúkokat.. minden nap..köhh.. *nyekk*"[/spoiler]

blackronin

Újabb spoiler, de nem biztos a forrás: (50 % hitelesség)
[spoiler]from Arlong Park

574: Portgas D. Ace, is dead
Pirates: Ace is down!!!
The pirates seemed shocked, Whitebeard is pale, and doesn't say a word.

Akainu: He's still breathing?
Akainu tries to finish off Ace. Damn the bastard.
Jinbei cuts in between them, and is burned to crisp.
Jinbei: I've already thrown away my life!

Sengoku stops Garp.
Garp: You better hold me down, Sengoku!! If not... I may kill Sakazuki!!
Sengoku: you fool...!

Luffy: Ace!! You promised me you won't die!!
Ace leans on Luffy,
Ace: Sorry, you couldn't save me...

Marco is freed by Mr3, and Marco and Vista both attack Akainu.
Akainu: Haki users eh? Well that's troublesome... give up on Fire-fist, he's done with.
Marco can't deny that claim, and regrets letting his guard down

Ace flashback, people are cursing Gold Roger and his blood.
people: The final words of son of Gold Roger better be "I'm sorry I was born at all"!

Ace: I didn't want fame... I just wanted to know if it was ok for me to be born at all into this world...
Luffy: Ace!!
Ace: I'm sorry about **** (sorry, some name I haven't seen before, don't recall). If you weren't there, I don't think I would have wanted to live.
Ace: Oh yeah, if you see Dadan, ask him how he's doing. Even a guy like him... I miss him now.
Ace: I can't raise my voice anymore... Luffy, you tell everyone.
Pops.... everyone.... and Luffy...
Luffy: !!
Ace: Thank you for loving a do-no-gooder like me, a son of a demon like me.... thank you.

Whitebeard has tears in his eyes, remembering how he met Ace.
Ace falls to the ground, and the vivre card burns out.
Luffy: .....Ace?

Luffy cries with an expression never before seen in the manga.

Flashback to when they were little.
Ace: What are you crying for!!
Luffy: But Ace, I thought you died...
Ace: You idiot, how could I leave my own brother and die? I promise. I'll never die.
[/spoiler]

Zen

Átkozott blackronin az átkozott spoilereivel! Elhatalmasodott rajtam a spoilerolvasás sötét oldala.

No mindegy, kíváncsi leszek arra a bizonyos képre.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1