Main Menu

OnePiece

Started by LuckyDingo, 2007-05-02, 00:09:16

Previous topic - Next topic

Squazee2005

Ha szerencsénk van már ma este a mangastreamen lehet. De pontos infó még nincs erről, majd csak délután max. 

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

blackronin

Quote from: Squazee2005 on 2010-03-17, 12:04:28
Ha szerencsénk van már ma este a mangastreamen lehet. De pontos infó még nincs erről, majd csak délután max. 
Quote from: Zen on 2010-03-17, 19:13:13
http://mangastream.com/read/one_piece/578-74/1
Szerencsénk volt.  :P

A fejezet:
EPIC.

Miért? Ezért:
1. Law megjelenése érdekes volt, de igazából nem tett rám komolyabb hatást. (ez az egyik oka annak, hogy nem OPIC)
2. Sengoku végre kemény volt és egy kicsit helyrerakta a BB kalózokat.
3. Akainu eltökéltsége figyelemreméltó!
4. Jimbei és Luffy majdnem meghalt... OPIC moment.

A hiba a fejezettel:
Még mindig nincs vége a háborúnak.
Tudom, hogy Oda akár a végtelenségig tudná folytatni, de már a következő arc-ot akarom látni és a ST csapat egyesülését! (ez a másik oka annak, hogy a fejezet nem OPIC)

Zen

Már tényleg jöhetne a levezetés.

No, én viszont nem vagyok normális és elkezdtem előlről az egészet. Érdekes h a tré shonen karakterek mellett Buggy milyen egyedien és részletesen van megrajzolva.
Namit meg a manga eleje táján fel szeretném rúgni.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Bishop

Mangastream igazán szerezhetne egy jobb szervert, mert olvasni nem lehet annyira leáll ilyenkor a szerver  :bruhuhu:

Squazee2005

Nem hiába Buggy Oda kedvence.  ;) All hail Captian Buggy!

Nekem se szívesen hozza be a képeket, eddig a címlapot sikerült látnom, ahol Luffy letapossa Ichigot.

Bishop

Igazából nekem mindig bejött Buggy. Felvághatatlan. Repülő karok, buggy bomba az elején még elég durvát robbant kár hogy Mihawk ellen nem ért sokat. Az impel downos teljesítménye is figyelemre méltó. Még az is oké hogy csak comic relief, de a lehetne kicsit bátrabb, gyávának ott van Usopp.

Maga a chapter nem volt rossz akció dús volt amibe kiemelném Crocodile-t, egyre jobban kedvelem. És végre kezd kirajzolódni hogy Luffy hogy menekül meg, és ha szerencsém van akkor Jimbei is velük tart. Azon mondjuk meglepődtem hogy azok után hogy Luffyt gyakorlatilag már csak a shounen főhősi titulusa tartja össze Boa egyszer sem próbálta megállítani Akainu-t.
És remélem Ivankov megússza, szívesen látnám őt is viszont későbbiekben. Viszont van egy olyan érzésem hogy a teljes WB crew-nak befellegzett  :frown:

Alkyra

#1478
Hm, vajon micsoda Law igazi célja, mert szerintem biztosan van valami hátsó szándéka. Az, hogy meg orvos eddig tudtuk? Vagy csak hazudik, hogy megkapja Luffy-t? Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit hozz a következő chapter...

edit.: Oh és elvesztette az imádott szalmakalapját is. Kérdés, hogy miként is próbálja majd visszaszerezni.

Zen

Quote from: Alkyra on 2010-03-17, 22:32:04
edit.: Oh és elvesztette az imádott szalmakalapját is. Kérdés, hogy miként is próbálja majd visszaszerezni.
Sztem utólag hozzávágják majd, de ki tudja.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Bishop

Quote from: Alkyra on 2010-03-17, 22:32:04
Hm, vajon micsoda Law igazi célja, mert szerintem biztosan van valami hátsó szándéka. Az, hogy meg orvos eddig tudtuk? Vagy csak hazudik, hogy megkapja Luffy-t? Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit hozz a következő chapter...
http://www.onemanga.com/One_Piece/498/18/
A beceneve Dark doctor, és a df képessége ideális sebészé teszi.

Squazee2005

Law beceneve(beelőztek), és azt is spekulálják, hogy WB gyógyszereit is ő készítette egy kép alapján egy régi fejezetből, talán amikor először mutatták WB-t. Ez miatt vélik, hogy végül felbukkant Law itt.

Más:
[spoiler][/spoiler]

Bishop


Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Kraivan

Kicsit nehéz fejezetenként kivesézni egy monumentális sorozatot...
Ez a hetenként spekulálni olyan, mint diavetítésben megnézni a mátrixot és minden képkocka után kommentelni lehetne.

De azértis...

- Tetszett h BB arca be lett fogva nagyon gyorsan. Sengoku megmondta a frankót: Lehet a kishalakból felléptél magasabb szintre, de az itt és most nagyon nem az a hely, ahol ki kellett volna nyitni az arcodat. :D
Esélyes h BB csodás manőverének gyümölcse(i) hamar elkopott. :D

A fejezet többi része meg annyira nem nagy durranás...
Egy pár apró fordulattal megtoldott menekvés. Ahhelyett h simán lelépnének, még pár görcsöt bele kell vonni... :)

Dub-zero

nem hiszem, h most, h a Blackbeard felszívott 2 df-et olyan k veszélyes lenne. vmelyik yonkou ellen szerintem hatástalan lenne. (One Piece-ben általában ez szokott lenni a tendencia)
"a selfie szó az élőbeszéd XD-je"

Squazee2005

Van egy olyan sanda gyanúm, hogy a következő fejezetben már nem látjuk, mi fog történni a WB kalózokkal és BB-ékkel, hanem max. híreken, illetve másokon keresztül fogunk értesülni az eredményről.
Így koncentrálhatunk vagy a Time Skipre vagy a gyógyulás első szakaszára.

Persze eddig nem igazán jött be az, amit gondoltam, úgyhogy ki tudja... Mindenesetre én nem bánnám, ha itt kerülne pont a háborús fejezetek végére.

blackronin

#1487
Quote from: Squazee2005 on 2010-03-19, 11:40:29
Van egy olyan sanda gyanúm, hogy a következő fejezetben már nem látjuk, mi fog történni a WB kalózokkal és BB-ékkel, hanem max. híreken, illetve másokon keresztül fogunk értesülni az eredményről.
Így koncentrálhatunk vagy a Time Skipre vagy a gyógyulás első szakaszára.

Persze eddig nem igazán jött be az, amit gondoltam, úgyhogy ki tudja... Mindenesetre én nem bánnám, ha itt kerülne pont a háborús fejezetek végére.
Ez az arc már így is 30 fejezetes (hosszabb mint az Impel Down arc).
Jó volt, szép volt, de legfőképpen ELÉG volt.
Megvolt a csattanó, ideje továbblépni.

Ha a következő fejezetben nem lesz már valami zárásféleség, akkor az már röhejes lenne! Onnantól kezdve minden egyes fejezet csak időhúzás lenne.

Jöjjön a timeskip, a New World vagy akármi.
De a háború már uncsi.

Meg azért abba is lassan bele kéne gondolni (az anime-s Impel Down arc-ból is már csak 6-7 rész van hátra), hogy az anime-ben milyen érzés lesz kb. 20-25 hétig nézni a háborút (én kb. ennyire teszem ennek az arc-nak a hosszát az anime-ben, persze lehet, hogy végül ott is majd az 1 fejezet = 1 rész elv érvényesül).

Vajon ott is ennyire be fog majd jönni?
Vajon jól lesz megcsinálva (már előre féle attól, hogy Tate, aki a legbénább animátor a szerény vélemény szerint, kapja majd a legkirályabb fejezeteket és elcseszi az egészet)?
Át fogja tudni adni a manga hangulatát vagy zavaros lesz (jó lesz-e az ütemezés, hova raknak be majd filler harcokat, amiből lesz egy pár biztosan)?

Kraivan

Animeben ha ügyesen csinálják, úgy el tudják húzni, hogy mindenki elélvez közben.

Ami a mangában egyetlen képkocka, az animeben 30-50 sec izom összecsapás lehetne, és bőven lehetne mit kitalálni a szokásos "szemezek fél percig lemegy 'pár' ütés egy satírozott csíkkal" helyett.

Zen

http://www.onemanga.com/One_Piece/94/15/
Lehet timeskip után Zoro hatalmas sebhelye a mellkasán "végre" teljesen eltűnik?
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Bishop

Az sose fog eltünni mivel Mihawk adta neki és az emlékeztető hogy még van hova fejlődnie

Zen

Hát 2 Shichibukait már levertek, szóval viszonylag közel van a céljához.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

chilip

de nem egyedül verte le, krokinál ott se volt, moriánál teljes legénység küzdött, kumát csak megkarcolni tudta, a pacifisták meg az original közelébe sincsenek és oda is full legénység kellett.

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Bishop

És a Shichibukaiok se egyenlő erősek. Moria pl a legalja. Mihawk képes Shanksel egyenlő szinten küzdeni ami azt jelenti hogy bőven younkou szinten van.

Squazee2005

Moria tűnik az egyetlen kakukktojásnak a volt és jelenlegi shichibukai-ok közt. A többiek azért elég jók a maguk módján. Úgy tűnik Moriát senki se csípi, még Oda se. :D A háborúban is "csak" annyit tett, hogy kihúzta Oars Jr. árnyékát. Talán majd egyszer...


Bishop

A képességé nekem tetszik de ha nem tömi tele magát árnyékokkal Luffy egy sima találatától kidől. Mondjuk nekem jelenleg még Don Flamingo a nagy csalódás, feltűnt itt ott a harc folyamán de semmi érdemlegeset nem csinált, egyedül senki ellen nem tudott kiállni. Azt hittem olyan lesz mint Kimbley, de a szövegen kivül semmiben sem hasonlítanak.

blackronin

 :wtf:
[spoiler]from AP:

Shanks!!!!  :zomg: :zomg: :zomg:



シャンクスが剣で赤犬の攻撃を止めて麦わら帽子を拾う
「この戦争を終わらせにきた」
赤犬が攻撃しようとしてたのはコビー?

Shanks halts Akainu's offensive with his blade, and picks up Luffy's straw hat.
"I have come to put end to this war"

Was the one Akainu was attacking Coby?


場面変わって海軍の船から
「そこまでだアァ」
誰が言ってるのかはわからない
あと黄猿が何コマか載ってる
[/spoiler]

Squazee2005

Na, ki vette fel Luffy kalapját?

Hát ő...

[spoiler][/spoiler]

Egyelőre ez van és a borítón[spoiler] Vivi meg Karu szerepel.[/spoiler]


Franc, egy hajszálon múlt, hogy beelőztél.  :haha:

Szóval, durva!!! Hell yeah!

blackronin

#1499
Quote from: Squazee2005 on 2010-03-23, 13:31:27
Na, ki vette fel Luffy kalapját?

Hát ő...

[spoiler][/spoiler]

Egyelőre ez van és a borítón[spoiler] Vivi meg Karu szerepel.[/spoiler]


Franc, egy hajszálon múlt, hogy beelőztél.  :haha:

Szóval, durva!!! Hell yeah!
Úgy látom, hogy nem csak én várakoztam türelmesen az AP fórumán!   :P

edit: more!  :whoah:
[spoiler]







[/spoiler]