Main Menu

OnePiece

Started by LuckyDingo, 2007-05-02, 00:09:16

Previous topic - Next topic

Squazee2005

Egyetértek. ^^

[spoiler]Nagyon jó kis fejezet volt, tele infóval. Megtudjuk, mi történt a level 6 fogvatartottjaikkal, Bepo+Hancock, Law, Ivankov a nagy fejével... szegény Whitebeard által anno védelmezett népek, Buggy és Shanks borító... és kiderült, hogy az összes supernova ott nézelődött tisztes távolból.
[/spoiler]
Szóval: OPIC  :jee:

Talán jut egy time skip is jövő hétre, vagy legalább is az lesz szerintem annak a fejezetnek a csattanója.

LuckyDingo

Quote from: Squazee2005 on 2010-04-14, 23:39:10
Egyetértek. ^^

[spoiler]Nagyon jó kis fejezet volt, tele infóval. Megtudjuk, mi történt a level 6 fogvatartottjaikkal, Bepo+Hancock, Law, Ivankov a nagy fejével... szegény Whitebeard által anno védelmezett népek, Buggy és Shanks borító... és kiderült, hogy az összes supernova ott nézelődött tisztes távolból.
[/spoiler]
Szóval: OPIC  :jee:

Talán jut egy time skip is jövő hétre, vagy legalább is az lesz szerintem annak a fejezetnek a csattanója.
nem lesz semmi jövőhéten XD
Timeskip meg addig ne legyen amíg Luffy nem ébredt fel... hol lenne akkor a nagy elhatározás timeskip előtt? :S

blackronin

Quote from: LuckyDingo on 2010-04-15, 00:06:30
Quote from: Squazee2005 on 2010-04-14, 23:39:10
Egyetértek. ^^

[spoiler]Nagyon jó kis fejezet volt, tele infóval. Megtudjuk, mi történt a level 6 fogvatartottjaikkal, Bepo+Hancock, Law, Ivankov a nagy fejével... szegény Whitebeard által anno védelmezett népek, Buggy és Shanks borító... és kiderült, hogy az összes supernova ott nézelődött tisztes távolból.
[/spoiler]
Szóval: OPIC  :jee:

Talán jut egy time skip is jövő hétre, vagy legalább is az lesz szerintem annak a fejezetnek a csattanója.
nem lesz semmi jövőhéten XD
Timeskip meg addig ne legyen amíg Luffy nem ébredt fel... hol lenne akkor a nagy elhatározás timeskip előtt? :S
Majd kiderül...
Az biztos, hogy elég esélyes a timeskip, mivel:
1. Jövő hét duplaszám, tehát utána break.
2. Jövő hét OP címlap.
3. Jövő héten OP color pages
4. A mostani fejezet alapján (cím utalás, stb.)
5. Color Walk 4 interjú
Oda szavai: "Mindig is szerettem volna kipróbálni azt, hogy milyen az amikor viszonylag kis ugrás történik a történetben (mint a kedvenc sorozatomban blackronin: értsd: Dragon Ball  :P), ami jelentősen befolyásolja a karaktereket és a történetet..."

blackronin

#1593
582:
[spoiler]
TIMESKIP!!!

Igaz csak 2 hét, de akkor is...  :P (vagy ez csak egy tipikus arc utáni pihi idő, mint anno az Arabasta arc végén, ott kb. 3-4 nap telt el az események után)

from AP:

381:見習い
10/04/19(月) 10:23
582話
二週間がすぎたところから、ルフィーは回復に向かっている。イワンコフ達はカマバッカへ。10年前の回想が 入り、ダダンが登場。『カーリー・ダダン』たぶん女。終
(i/N02B,ID:uURmeZDyO)

Two weeks have passed, and Luffy is recovering.
Iva and co head to Kamabakka.
Flashback of 10 years ago inserted, and Dadan is shown.
Carly Dadan. Probably female.
End.
[/spoiler]

Squazee2005

Hű.  :smile:

[spoiler]AP forum komment:
Luffy's got a flashback??!!
This means he's gonna join the Strawhats!! Yay!!!![/spoiler]  :D

blackronin

Quote from: Squazee2005 on 2010-04-19, 18:30:49
Hű.  :smile:

[spoiler]AP forum komment:
Luffy's got a flashback??!!
This means he's gonna join the Strawhats!! Yay!!!![/spoiler]  :D
Csak érdeklődök:
Te mindig az Arlong Park-on reagálsz a spoiler dolgokra először?  :D

Én a hazai térfelet erősítem inkább.  :P

Squazee2005

Hehe. Attól függ. Általában először ide nézek be, mert te mindig berakod ide a spoilert, ezután villám, Enel-sebességgel száguldok az AP-ra, hátha vannak még frissebb hírek, s miközben áttekerek a kommenteken rájövök, hogy nekem is írnom kéne valamit oda. Próbálok szocializálódni.  ^^

De igazából ott se tudtam erre a spoilerre túl sokat reagálni. Én spec. örülök[spoiler] a flashbacknek, de remélem azért nem lesz olyan hosszú, mert érdekel már nagyon a többi SH. És Fishman Island is. Azt nem értem, hogy AP.n mit értetlenkednek ennyit Dadan kilétén. A hülyeség egy ideig még szórakoztató, de a mércémen már felment az idegesítő kategóriába.  ::) [/spoiler]

Zen

[spoiler]Ki az a Dadan? De tényleg.[/spoiler]
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Squazee2005

[spoiler]Ő az a személy, akire Garp rábízta Ace és Luffy nevelését. Először Garp említette meg őt, akkor még név nélkül, mikor kiderült, hogy Garp Luffy nagyapja, aztán később Ace emlegette őt, a visszaemlékezésében szerepelt, s mikor kiadta utolsó leheletét , akkor említette meg Luffynak, hogy Dadant is üdvözli, még ő is hiányzik neki. És a 0. fejezzetben is "szerepelt" Garppal és Ace babával.[/spoiler]

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

blackronin

A tények kemény dolgok...
[spoiler]


VIZ Media has announced that 9 of its manga titles have made the New York Time's Manga Best Seller list for the week ending April 10th. Half of the list consists of new volumes of super awesome pirate adventure manga, ONE PIECE by Eiichiro Oda.

So, how come five volumes of ONE PIECE have appeared in the list of Top 10 this week? Well, the answer is pretty simple. As njt posted before, Viz will be releasing five volumes of ONE PIECE per month, from January through June, to catch up to the Japanese publishing schedule, and bring the latest volumes of this popular series to fans sooner than ever.

"It's exciting to see such a wide variety of VIZ Media titles reach this level of popularity," says Gonzalo Ferreyra, Vice President of Sales, VIZ Media. "From the irresistible bite of ROSARIO + VAMPIRE, to the high seas pirate adventures of ONE PIECE, to the romantic shojo hijinks of THE GENTLEMEN'S ALLIANCE, these titles continue to show the diversity of the manga genre and its strong appeal among readers of all ages and interests."

So, here's the list of VIZ Media Best-Selling Manga Titles (in listed order):

1. ROSARIO + VAMPIRE: Season II, Vol. 1
2. YU-GI-OH! R, Vol. 4
3. NARUTO, Vol. 47
4. THE GENTLEMEN'S ALLIANCE †, Vol. 11
5. ONE PIECE, Vol. 40
6. ONE PIECE, Vol. 39
7. ONE PIECE, Vol. 41
8. ONE PIECE, Vol. 43
9. ONE PIECE, Vol.42
[/spoiler]

chilip

még pending, de ha igaz akkor  :Kiraly:

[spoiler=new bounty]Luffy 700 million
Buggy 600 million
Crocodile 400 million
Ivankov 550 million
[/spoiler]

Zen

Quote from: chilip on 2010-04-20, 15:32:15
még pending, de ha igaz akkor  :Kiraly:

[spoiler=new bounty]Luffy 700 million
Buggy 600 million
Crocodile 400 million
Ivankov 550 million
[/spoiler]
:Kiraly:
[spoiler]Végén még mindannyian befürdünk és Buggy lesz az utolsó SH tag. :D[/spoiler]
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

blackronin

Quote from: Zen on 2010-04-20, 17:04:18
Quote from: chilip on 2010-04-20, 15:32:15
még pending, de ha igaz akkor  :Kiraly:

[spoiler=new bounty]Luffy 700 million
Buggy 600 million
Crocodile 400 million
Ivankov 550 million
[/spoiler]
:Kiraly:
[spoiler]Végén még mindannyian befürdünk és Buggy lesz az utolsó SH tag. :D[/spoiler]
Bocs Zen és chilip...
Ez sajna csak egy újabb fanfic.

A bounty-k még talán elmennének, de az ehhez tartozó spoiler többi része Enel visszatéréséről szól (pontosabban fél perc alatt elintézi Aokiji-t), aki besétál Sengoku-hoz és arra kéri, hogy kapja meg az Admiral rangot...
Hihető, ugye?  :P

chilip

mikor én ezt olvastam még semmi nem volt ott enelről  :frown: csak a bountyk voltak szépen sorba kirakva

Squazee2005

Mé' ne? A jég vezeti az áramot.  :D

Az egyetlen, ami nem realisztikus az az, hogy Enel csak admirális akar lenni.

blackronin

#1606
Biztos érdekel titeket, hogy miért nincsenek már képek vagy komolyabb spoiler cuccok...
Hát ezért:
[spoiler]
1. Raw-Paradise megszűnése, ahol rengeteg RAW cuccot tudtak beszerezni. (a bukásuknak az oka leginkább annak volt köszönhető, hogy vízjellel látták el a RAW cuccokat, így elég hamar a figyelem középpontjába kerültek)

2. Egy kedves és nagyon "okos" twitteres Bleach rajongó volt olyan ostoba, hogy graturált Kubo-nak a Bleach 400-ik fejezetéhez...
Még mielőtt az hivatalosan is megjelent volna az újságban.
Remélem érthető a probléma?  ^^"

3. Mangahelpers-en se lesznek RAW cuccok, lásd az oldalukon található nyilatkozatot. (félnek attól, hogy nehogy a RP sorsára jussanak)

4. Az események hatására a kamerás képeket adó és a végleges RAW változatot nyújtó belsős emberek többsége teljesen vagy részlegesen abbahagyta a tevékenyéségét. (féltik az állásukat)
[/spoiler]

A dolog egyelőre nem érinti a Ju-Ni-t és a Mangastream-et.
De nem árt felkészülni arra, főleg ha a Ju-NI és a Mangastream is meghal, hogy csak akkor fogjuk olvasni a fejezeteket, amikor azok ténylegesen megjelennek...
Tehát bye-bye korai spoilerek és fejezetek.  :frown:

LuckyDingo

Quote from: blackronin on 2010-04-21, 08:37:42
Biztos érdekel titeket, hogy miért nincsenek már képek vagy komolyabb spoiler cuccok...
Hát ezért:
[spoiler]
1. Raw-Paradise megszűnése, ahol rengeteg RAW cuccot tudtak beszerezni. (a bukásuknak az oka leginkább annak volt köszönhető, hogy vízjellel látták el a RAW cuccokat, így elég hamar a figyelem középpontjába kerültek)

2. Egy kedves és nagyon "okos" twitteres Bleach rajongó volt olyan ostoba, hogy graturált Kubo-nak a Bleach 400-ik fejezetéhez...
Még mielőtt az hivatalosan is megjelent volna az újságban.
Remélem érthető a probléma?  ^^"

3. Mangahelpers-en se lesznek RAW cuccok, lásd az oldalukon található nyilatkozatot. (félnek attól, hogy nehogy a RP sorsára jussanak)

4. Az események hatására a kamerás képeket adó és a végleges RAW változatot nyújtó belsős emberek többsége teljesen vagy részlegesen abbahagyta a tevékenyéségét. (féltik az állásukat)
[/spoiler]

A dolog egyelőre nem érinti a Ju-Ni-t és a Mangastream-et.
De nem árt felkészülni arra, főleg ha a Ju-NI és a Mangastream is meghal, hogy csak akkor fogjuk olvasni a fejezeteket, amikor azok ténylegesen megjelennek...
Tehát bye-bye korai spoilerek és fejezetek.  :frown:
Szerintem még nem kel világvégét vizionálni, eddig is megoldották valahogy, ezután is menni fog. A mangahelpers meg rawok nélkül bezárhatja a kapuit szvsz, raw nélkül nem lesz trans, trans nélkül nem lesz scann. A fordítók szerintem 90%-a MHról, vagy R-P-ról szerezte a rawot eddig Bár lehet, hogy egyeseket motiválni fog a monopol helyzetük, hogy hú akkor most megveszem, lefordítom és feltolom a fordítást, hogy én legyek az Isten.
Más.. korai spoiler nem lesz, de akkor max csúszik minden egy hetet.. előbb utóbb hozzászokunkXD
Megint másik kérdés az, hogy ahogy páran felhozták, IRC-n P2P-n lehet terjeszteni a rawokat ezek után is. Úgyhogy nem kell félni. Egyébként is miért baj, hogy csak akkor olvassuk őket, ha megjelennek? :)

blackronin

#1608
Quote from: LuckyDingo on 2010-04-21, 10:18:46
Szerintem még nem kel világvégét vizionálni

Ezen a mondaton fennakadtam egy ideig...   
Én magam részéről nem aggódok az említett dolgok miatt, csak leírtam.
De egyesek számára biztosan ezt jelenti.  :P

Egyébként ez a dolog megint csak az idióta rajongóknak köszönhető:
1. Raw Paradise vízjel: ha nem csinálták volna, tuti hogy nem történt volna semmi, de ők annyira exkluzívak akartak lenni, hogy őket kapcsolták le elsőnek.  :P
2. Twitteres dolog: az emberek hajlamosak elfelejteni, hogy ez a "itt vannak korai spoiler képek, amit éppen az ebédidőben néztem meg" és a "tessék itt a korai chapter, csak azért hogy ti lefordítsátok" dolgok súlyos károkat okoznak az újságnak és a mangakáknak is -> tehát ez nem játék
3. Youtube-os bolondok: akik a korai fejezeteket a youtube feltöltve
újságolják el a világnak, hogy ők aztán egy-másfél héttel előbb olvassák el a sorozatokat...

És mindezek után még csodálkoznak, hogy a kiadók teszik a dolgukat és leállítják az oldalakat...  ^^"



De térjünk vissza a fejezethez...
[spoiler]
Jump cover

Dadan

Garp and Luffy

Ace and Luffy: First meet

[/spoiler]


Squazee2005

#1609

blackronin


Alkyra

Megint egy visszatekintés. Meh...Nem szeressem az ilyet. Ám legalább tudjuk egy-két új dolgot is. Gondolom Luffy majd a visszaemlékezés után fogja a Haki-t megtanulni normálisan. ('Nem voltam elég erős. Erősebbnek kell lennem' fordulat)

Squazee2005

@Blackronin:  :haha:

Fejezet:
[spoiler]Egyelőre azt hiszem ennyit a Time Skipről.  :D Másrészről jó volt és kapunk egy Luffy-s flashbacket. Mi kellhet még? Bepo beszólása macilányokról nagyon-nagyon jó volt, Jimbei bajtárskodik, Luffy pedig rombol és a maga módján dolgozza fel az eseményeket. Azért örülök neki, hogy tisztában van azzal, hogy mi történt, még akkor is, ha nehéz felfognia. Két hét múlva pedig még több flashback.[/spoiler]

LuckyDingo

Hmm egész jól megcsinálták... a hátső ürge feje honnan ismerős nekem ezen a képen?
http://mangastream.com/read/one_piece/582-128/18

Squazee2005

Innen: [spoiler] [/spoiler] ;)

LuckyDingo

nem... :D Közben rájötte, hogy hasonló szakállzata és bamba feje van, mint BB csapatában a szuperóriásnak.. de nem az :D

blackronin

#1616
582: hát... Nem mondhatnám, hogy el voltam ájulva a mostani fejezettől...

Több dolog is jó volt, de bejött egy-két hülyeség is:

Jók:
1. Bepo megjegyzése
2. Jimbei próbálkozásai, aki próbált segíteni Luffy-nak.
3. Luffy jelenete az erdőben, aki teljesen kikelve magából rombolt-zúzott.
4. Dadan (egy elég régi rejtély lett tisztázva végre)

Rosszak:
1. SOKKAL jobban meg lehetett volna csinálni Luffy felébredését! (nem arra gondodok, amikor már üvöltözött az erdőben, az rendben volt)
Tehát lehetett volna mutatni, ahogy Boa és a többiek mennek hozzá látogatóba az eltelt két hét alatt, láttuk volna ahogy élet és halál között lebeg Luffy...
A visszaemlékezés is a "kóma" alatt jobban bejött volna, így hogy már ébren volt, nem ütött akkorát...
+
Én Luffy ébredését a legénysége körében képzeltem volna el.
+
Az okozott fizikai sebeket (pl. hormonok, Akainu, stb.) SOKKAL jobban ki kellett volna hangsúlyozni! Luffy túl könnyen épült fel...
Én azt gondoltam, hogy a dupla hormonadag és a sokk mélyebb sebeket hagy Luffy testén, nem lehet belőlük csak "simán" kigyógyulni, vagyis nem elég a sok kaja és a pihenés...
2. Az első oldal a kalózokról és a tengerészekről TELJESEN felesleges és értelmetlen volt. Nem mutatott semmi újat.
3. Nagyon remélem, hogy nem lesz több flashback...
Valahogy nekem már elég volt Ace és Luffy kapcsolatából.
A mostani még belefér, de NAGYON remélem, hogy nem megyünk végig azon, hogy miként lettek barátok, majd "testvérek" ők ketten.
Annyi, de annyi érdekesebb dolgot is lehetne mutatni, de pont erre az egyre nem vagyok most kíváncsi.
4. A color spread nagyon gyenge volt, miért nem tud Oda csinálni egy olyat, amin valamin érdekesebb van?
Pl. WB kalózok, RH kalózok, BB kalózok, 3 admirális, Supernovas, stb.


Vélemény: a fejezet nem jött be annyira, felejthető.
Remélem a következő jobb lesz!
(azért nem annyira vészes, főleg annak fényében, hogy az elmúlt 32-33 fejezet maga volt a királyság... Ilyen gyengébb fejezetek is voltak, vannak és lesznek még)


edit: hoppá

Squazee2005

Quote from: blackronin on 2010-04-22, 09:05:02
[spoiler]582: hát... Nem mondhatnám, hogy el voltam ájulva a mostani fejezettől...

Több dolog is jó volt, de bejött egy-két hülyeség is:

Jók:
1. Bepo megjegyzése
2. Jimbei próbálkozásai, aki próbált segíteni Luffy-nak.
3. Luffy jelenete az erdőben, aki teljesen kikelve magából rombolt-zúzott.
4. Dadan (egy elég régi rejtély lett tisztázva végre)

Rosszak:
1. SOKKAL jobban meg lehetett volna csinálni Luffy felébredését! (nem arra gondodok, amikor már üvöltözött az erdőben, az rendben volt)
Tehát lehetett volna mutatni, ahogy Boa és a többiek mennek hozzá látogatóba az eltelt két hét alatt, láttuk volna ahogy élet és halál között lebeg Luffy...
A visszaemlékezés is a "kóma" alatt jobban bejött volna, így hogy már ébren volt, nem ütött akkorát...
+
Én Luffy ébredését a legénysége körében képzeltem volna el.
+
Az okozott fizikai sebeket (pl. hormonok, Akainu, stb.) SOKKAL jobban ki kellett volna hangsúlyozni! Luffy túl könnyen épült fel...
Én azt gondoltam, hogy a dupla hormonadag és a sokk mélyebb sebeket hagy Luffy testén, nem lehet belőlük csak "simán" kigyógyulni, vagyis nem elég a sok kaja és a pihenés...
2. Az első oldal a kalózokról és a tengerészekről TELJESEN felesleges és értelmetlen volt. Nem mutatott semmi újat.
3. Nagyon remélem, hogy nem lesz több flashback...
Valahogy nekem már elég volt Ace és Luffy kapcsolatából.
A mostani még belefér, de NAGYON remélem, hogy nem megyünk végig azon, hogy miként lettek barátok, majd "testvérek" ők ketten.
Annyi, de annyi érdekesebb dolgot is lehetne mutatni, de pont erre az egyre nem vagyok most kíváncsi.
4. A color spread nagyon gyenge volt, miért nem tud Oda csinálni egy olyat, amin valamin érdekesebb van?
Pl. WB kalózok, RH kalózok, BB kalózok, 3 admirális, Supernovas, stb.


Vélemény: a fejezet nem jött be annyira, felejthető.
Remélem a következő jobb lesz!
(azért nem annyira vészes, főleg annak fényében, hogy az elmúlt 32-33 fejezet maga volt a királyság... Ilyen gyengébb fejezetek is voltak, vannak és lesznek még)[/spoiler]

Szerintem pont, hogy jobban jött kis az, hogy ébren flashbackkel Luffy, mint hogy félholtan emlékképek szivárognak elő benne, így jobban átjön nekem legalábbis az elfogadás folyamata. Talán még azt is megkockáztatom, hogy logikusabbnak nevezem ezt a lépést, persze ez nagyban fog attól is függeni, hogy mi történik majd a visszaemlékezésben. Könnyen megeshet, hogy például az egyik emlékképben arról beszélnek(mint ahogy azt hiszem már tették is), hogy olyan életet akarnak élni, ahol nem kell semmit sem megbánniuk, meg a halál a kalózkodás velejárója satöbb. Luffy maga említette Ivának, hogy inkább meghalna semmint ne próbálna meg mindent, hogy megmentse Ace-t, szerintem meg Luffy csak rájön arra, hogy ő mindent megtett és valahogy így talál majd lelki békét magának. Aztán eszik egy jót, látatlanban tréninggel és irány Shabondy.

A legénység körben való ébredés tényleg szép lett volna, de azt érezni, hogy Oda direkt kerlte el ezt az egészet, hogy ne lássák a társai Luffyt lelkileg "szenvedni". Hiszen mégis csak Luffy volt eddig minden Strawhat példaképe a lelki erő és kitartás körében.

Amennyi minden történt Luffyval, ahhoz képest eleget "pihent", végülis két hétig nem ébredt fel és még közel sem 100%-os így sem. Rob Lucci szétverése után már 2 nappal felébredt, na jó, igazából Garp ébresztette fel. Pedig az is egy kíméletlen harc volt. Ehhez hozzáveszünk 2 hormonlöketet, meg egy Akainu-t, akkor szerintem a 2 hét teljesen elfogadható. Végül is Luffyról van szó. Azt meg még nem tudjuk, hogy a sebei hogy állnak pontosan, de Law megjegyezte, hogy még könnyen felszakadhatnak, tehát azért nem mondanám nyomtalannak, vagy lightosnak Luffy sebeit így sem.

Na igen, az első oldal kicsit szájbarágásnak tűnt, végül is már szó volt arról, hogy a kalózok új inspirációt kapta arra, hogy a Grand Line-ra menjenek, de lehet, hogy azért volt szükség a bemutatására, hogy Luffyék későbbi szigetlátogatásai során megértsük, hogy miért utálják a kalózokat jobban, mint valaha. Talán.  ^^"

Azt hiszem mind arra várunk már, hogy folytatódjék a kaland, remélem Oda is így érzi és max. még 2 fejezetet ad a visszaemlékezésnek, hasonlóan, mint Brooknak.

Mondjuk Oda a colorspreadek 95%-án csak Strawhateket mutat amúgy is.  ^^

EDIT: Ez de tök jó kép-pár!  :eek:  :cool:

Kraivan

Csendes átvezető.

iLuffy tombolása kicsit fura. Az ok, h bekómál, de h enragel is? Ő maga simán feláldozza magát bárkiért, és aza legtermészetesebb dolog ha ő meghalna másokért. Remélem ezután a pár fejezet után rájön, h mások is így cselekednek érte. (csak Acenek épp sikerült is meghalni érte)

Mondjuk sejthető volt, de itt megerősítést kapunk arról, h Garp hakimester: http://mangastream.com/read/one_piece/582-128/17
[spoiler]"...ha gumiból vagyok, akkor ez miért fáj?"[/spoiler]

Mondjuk érdekel ki ez a Dadan. :D
Azt tudtuk h Garp se egy tiszta fialás, de ha ennyire nagy tengerészgyalogosokat akar nevelni, akkor miért egy bűnöző dadushoz adja a kölköket? :D

Zen

Quote from: Kraivan on 2010-04-22, 12:48:28
Mondjuk sejthető volt, de itt megerősítést kapunk arról, h Garp hakimester: http://mangastream.com/read/one_piece/582-128/17
[spoiler]"...ha gumiból vagyok, akkor ez miért fáj?"[/spoiler]
Grap leginkább a fizikai erejéről híres, amit a nemfájhaütnek gumiemberen könnyű bemutatni.
Amikor "eredetileg" feltűnt, akkor is ezt játszották el.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1