Main Menu

OnePiece

Started by LuckyDingo, 2007-05-02, 00:09:16

Previous topic - Next topic

blackronin

#1650
Na, kiderült hogy az előző spoiler fake volt...
De itt az igazi!

[spoiler]
Chapter 585: Brothers' Cup
The cover is Magellan and Hannyabal fishing together.

Luffy and co are shown performing no-good deeds around the area (Luffy not being able to beat Ace once is shown as well)
And...who was that kid, I forgot his name, I loled at the part where he was taken back by his daddy.



noble: ...I'll leave the rest up to you, pirates
Bluejam: Of course, my lord! You've already paid us to anyhow.
I'll make sure and take care of these two, so they'll never be able to come near the young master
Sabo: Wait, Bluejam!!!! Dad, fine, I understand!!
noble: What is it that you understand, Sabo?
Ace: Don't do it Sabo!!
Sabo: I'll do anything you say... I'll live as you say.... so please, don't hurt these two!!
Please, I beg you... they're my precious brothers!!
Ace: Sabo!!! Hey...!!? Don't you dare go!!! Just brush them off and run, we'll be fine!!!
We're gonna be free together, right!!? Are you letting this end right now!!? Sabo!!!!!!
[/spoiler]

Zen

Quote from: blackronin on 2010-05-19, 10:22:05
Na, kiderült hogy az előző spoiler fake volt...
De itt az igazi!

[spoiler]
Chapter 585: Brothers' Cup
The cover is Magellan and Hannyabal fishing together.

Luffy and co are shown performing no-good deeds around the area (Luffy not being able to beat Ace once is shown as well)
And...who was that kid, I forgot his name, I loled at the part where he was taken back by his daddy.



noble: ...I'll leave the rest up to you, pirates
Bluejam: Of course, my lord! You've already paid us to anyhow.
I'll make sure and take care of these two, so they'll never be able to come near the young master
Sabo: Wait, Bluejam!!!! Dad, fine, I understand!!
noble: What is it that you understand, Sabo?
Ace: Don't do it Sabo!!
Sabo: I'll do anything you say... I'll live as you say.... so please, don't hurt these two!!
Please, I beg you... they're my precious brothers!!
Ace: Sabo!!! Hey...!!? Don't you dare go!!! Just brush them off and run, we'll be fine!!!
We're gonna be free together, right!!? Are you letting this end right now!!? Sabo!!!!!!
[/spoiler]
Hehe
Kíváncsi leszek ebből is mekkora Chekhov's Gunman lesz.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

blackronin

#1652
More pics!

[spoiler]




Sabo: What!? I'm not hiding anything!!
Luffy: Oh, really?
Ace: YEAH RIGHT!!! Tell us!!
Do you think it's ok for us to have secrets from each other?
Ace & Luffy: Speak!

Ace: Alright, spill the beans already, or I'll beat you!
Sabo: ....Ack!! Alright, alright, I'll speak!!

Sabo: ............!!

Ace: Son of a noble!?
Luffy: Who is!?
Sabo: Me!!

Luffy & Ace: So?
Sabo: YOU GUYS ASKED ME!

Sabo: ....I actually have both my parents, and I'm not an orphan. I wasn't born here in the trash mount.
The man who called for me today is my father.
[/spoiler]

A fejezet alapján a jövő héten befejeződik ez a flashback...
Az biztos, hogy a viszonylag unalmas kezdés után nagyon érdekessé vált!
Na és persze [spoiler]Garp  :lol:[/spoiler]

LuckyDingo

Nem tudom, hogy mire akarnak ezzel kilyukadni, de így legalább ha lesz megint összecsapás a nemesekkel, akkor lehet, hogy talál Luffy magának havert ott is. XD

Squazee2005

Hát ez tök jó. Ez annyira jó! Szeretem a meglepetéseket. Hű...  :cool:

blackronin

#1655
One more pic...
[spoiler]Cover

[/spoiler]

edit:
[spoiler]
585 兄弟杯
表紙は ハンニャバルとマゼランが釣りしてる

585 Brothers' cup
The cover is Hannyabal and Magellan fishing.

ルフィゴムゴムの練習+戦いごっこをエース サボとしてる。
たくましく育つ3人。
Luffy practices his gomu gomu abilities fighting with Ace and Sabo.
The 3 of them grow stronger.

ゴア王国に フーシャ村 グレイターミナル 町 王宮がある。
In the Goa Kingdom there is the Fushia/Windmill village, the Grey terminal and a palace.

食い逃げをした3人。
男がサボを呼ぶ。
ごまかすサボ
The three of them run with food without paying.
A man calls Sabo.
Sabo pretends it's not with him.


何か隠してるだろと詰め寄るエース ルフィ
Ace and Luffy say he is hiding something.

サボは正直に話す。(貴族)孤児でもないし、町で呼んだのは父親だと
サボの出来の悪さに両親は喧嘩。だから家出。
Sabo puts the cards on the table. He is not an orphan and if the man who called him at the Grey Terminal would tell his parents about his present delinquent condition it would be problematic (not sure about the quality of this translation ). That's why he ran away from home.


3人共船長になりたいと話してると エースが杯を交わすと兄弟になれるんだ!と乾杯
The three of them talk about becoming pirate captains and Ace says that if they exchange a drink they can become brothers. Then they make a toast (Kanpai!)


また悪さの日々
たまにフーシャ村なんかに戻ったりと楽しい日々。
There are more days of mischief.
Once in a while they drop buy Fushia/Windmill village and have some good time.


どくりつする 置き手紙をしてダダンとこを出て
木の上に家を作り暮らす3人。
They leave a farewell letter to Dadan and leave her place.
They start living in a treehouse.

ある日...
ブルージャムがサボを捕まえる。
捕まえてくれと頼んだのはサボの父。
始末しとくとブルージャム。
サボ家に戻るから、ルフィとエースは傷つけないで!と願う。
振り返らず歩きだすサボ。
俺たちは平気だと叫ぶルフィとエース
On a certain day...
Bluejam catches Sabo.
The one who told to do so was Sabo's father.
Bluejam delivers Sabo.
Sabo comes back home, and Ace and Luffy beg "Don't hurt him/us"(not sure)
Without looking back, Sabo leaves.
Luffy and Ace shout that they will be fine.

涙のサボ...
次週
Sabo cries...
And it's on to next week
[/spoiler]


Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

NLZ

Még egy flashback akkor.
[reserved]

blackronin


LuckyDingo

Quote from: blackronin on 2010-05-20, 09:03:04
585: OPIC.
Ezt fejtsd ki, mert nem láttam semmi opicot ebben a fejezetben. Sima átvezetés volt, a végén egy cliffhanger szerűséggel.

blackronin

#1661
Quote from: LuckyDingo on 2010-05-20, 09:36:47
Quote from: blackronin on 2010-05-20, 09:03:04
585: OPIC.
Ezt fejtsd ki, mert nem láttam semmi opicot ebben a fejezetben. Sima átvezetés volt, a végén egy cliffhanger szerűséggel.
Akkor lássuk...

1. A cover, amin Hannyabal "Előléptetés" feliratú pólóban pecázik Magellan-nal. (én jót röhögtem rajta)
2. Végre láthattuk, hogy Luffy miként kezdi el megtanulni a DF támadásait, amit eddig sehol nem mutattak be. (elég fontos momentum, fura hogy eddig csak kevesen hiányolták)
3. Tisztább képet kaphattunk arról, hogy Luffy miért ilyen erős már a sorozat elején, ami szintén nem elhanyagolható dolog, mert a többi shonen sorozatban erre nem térnek ki valami részletesen.
Lásd. Bleach
4. Végre jobban megismerhetjük azt a helyet, azt a vidéket ahol Luffy felnőtt. (a királyságot)
Engem ez speciel érdekelt.
5. Luffy, Ace, Sabo barátsága bemutatása és hogy miként teltek Luffy mindennapjai.
6. Sabo háttere érdekes, megint egy újfajta "tragédiaforma" bemutatása, vagyis hogy a társadalmi háttér miatt vagy kénytelen feladni az álmaidat.
7. A OP világában élő nemesség életébe betekintést nyerhettünk, erről sem volt szó nagyon eddig.
8. Ace, Luffy és Sabo "we are brothers!" jelenete, mérföldkő Luffy életében. (és volt Ace-ben is)
Feltétlenül be kellett már mutatni.
9. A vicces jelenetek a fejezetben. (Garp "köszönése", Luffy és Ace az orrát turkálva faggatja Sabo-t  :lol: és persze az hogy Ace az egész fejezetben "erőszak" feliratú pólóban rohangál  :D)
10. A vége: egyrészt haladunk a flashback vége felé, s megismerjük Sabo "tragédiáját" is.
A következő fejezetben szerintem a helyükre kerülnek a dolgok, s visszatérünk a jelenbe.

Összeségében: valóban "csak" egy átvezető rész volt, de olyan pillanatokkal, amik mindegyike önmagáért beszél és persze az egész fejezet hangulata miatt.
Ez az OPIC nem olyan mint ami a háborúban volt, ez most ilyen egyedi OPIC.  :P
Nekem nagyon bejött az egész, olyan nagyon OP-s...

Squazee2005

#1662
@Zen:  :lazza:

Csak is egyetérteni tudok, nagyon élveztem ezt a fejezetet, a múlt heti után főleg. Nem mondom, hogy az rossz volt, de ez a rész sokkal jobb volt annál.
Luffy támadási kísérlete nagyon aranyos volt, csodálkoztam is, hogy "felnőtt" korában hogyan tudott úgy kitalálni támadásokat, hogy azok nem sültek el balul. Bár azt hiszem, logikus a magyarázat, hogy eddigre már megtanulta kezelni a "gumiságát" annyira, hogy tényleg meg tudja valósítani azt, amit elképzelt.
Az aligátoros dumán is jót röhögtem, s sikerült elképzelni, ahogy Luffyt egyben lenyeli. XD
Jó volt látni a közös gyermekkorukat, de még mindig bizonytalan vagyok Sabo sorsával kapcsolatban. Vajon megöli őt az ott látogató Tenryuubito, mert harcba száll vele? Vagy unkó nemessé válik, s Luffyék kitagadják? Nem hiszem. Gondolom a várost nem csak mutatóba mutatta be Oda, vagyis a flashback szerintem még nem ér véget a következő fejezetben. De meglátjuk.

A legjobb, mikor Luffy ott hagy egy "Treasure credit" kártyát. XD A kis becsületes.

Ami még nagyon tetszik ebben a flashbackben, hogy egy oneshotként (ha össze lenne vonva) is megállná a helyét.

LuckyDingo

Quote from: blackronin on 2010-05-20, 10:27:15
Akkor lássuk...

1. A cover, amin Hannyabal "Előléptetés" feliratú pólóban pecázik Magellan-nal. (én jót röhögtem rajta)
2. Végre láthattuk, hogy Luffy miként kezdi el megtanulni a DF támadásait, amit eddig sehol nem mutattak be. (elég fontos momentum, fura hogy eddig csak kevesen hiányolták)
3. Tisztább képet kaphattunk arról, hogy Luffy miért ilyen erős már a sorozat elején, ami szintén nem elhanyagolható dolog, mert a többi shonen sorozatban erre nem térnek ki valami részletesen.
Lásd. Bleach
4. Végre jobban megismerhetjük azt a helyet, azt a vidéket ahol Luffy felnőtt. (a királyságot)
Engem ez speciel érdekelt.
5. Luffy, Ace, Sabo barátsága bemutatása és hogy miként teltek Luffy mindennapjai.
6. Sabo háttere érdekes, megint egy újfajta "tragédiaforma" bemutatása, vagyis hogy a társadalmi háttér miatt vagy kénytelen feladni az álmaidat.
7. A OP világában élő nemesség életébe betekintést nyerhettünk, erről sem volt szó nagyon eddig.
8. Ace, Luffy és Sabo "we are brothers!" jelenete, mérföldkő Luffy életében. (és volt Ace-ben is)
Feltétlenül be kellett már mutatni.
9. A vicces jelenetek a fejezetben. (Garp "köszönése", Luffy és Ace az orrát turkálva faggatja Sabo-t  :lol: és persze az hogy Ace az egész fejezetben "erőszak" feliratú pólóban rohangál  :D)
10. A vége: egyrészt haladunk a flashback vége felé, s megismerjük Sabo "tragédiáját" is.
A következő fejezetben szerintem a helyükre kerülnek a dolgok, s visszatérünk a jelenbe.


1. Teljesen átugrottam azt az oldalt.. amúgy most hogy jobban megnéztem sem volt annyira vicces :D
2-7 Őszintén eddig ezen információk nélkül is megvoltam. /és ha én megvoltam így, biztosan mások is XP/
8. Ebben van valami.. bár nekem elég volt, hogy a jelenben mondták ezt.
9. Garp poén már le lett lőve párszor, A pólók meg mindig ilyenek a OP-ben :D
10. Sabo tragédiája nem nagyon érdekel, meg nem látom még mindig az értelmét. Akkor lesz valami értelme az egésznek, ha kiderül, hogy ő még él és valahol éppen azon van, hogy Luffyékat egyfolytában kihúzza a szarból. (bár ezt nem hiszem) De ha később behozza Oda a storyba, akkor már volt egy kis értelme a flashback arcnak.
Egyébként az FB egy sima epicet sem ér, csak "oké, mert miért ne" státuszt érdemel. :P Szerintem :)

Zen

Nem lepődnék meg ha kiderülne h a híd amit Robinék építenek Goa kingdomig nyúlik és Sabo megveszi/felszabadítja Robint vagy ilyesmi.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

chilip

Robint elvileg a revolution army kiszabadította már (cover story) ha jól emlékszem

Zen

Halva született teória akkor.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

blackronin

#1667
Quote from: LuckyDingo on 2010-05-20, 17:43:34
Quote from: blackronin on 2010-05-20, 10:27:15
Akkor lássuk...

1. A cover, amin Hannyabal "Előléptetés" feliratú pólóban pecázik Magellan-nal. (én jót röhögtem rajta)
2. Végre láthattuk, hogy Luffy miként kezdi el megtanulni a DF támadásait, amit eddig sehol nem mutattak be. (elég fontos momentum, fura hogy eddig csak kevesen hiányolták)
3. Tisztább képet kaphattunk arról, hogy Luffy miért ilyen erős már a sorozat elején, ami szintén nem elhanyagolható dolog, mert a többi shonen sorozatban erre nem térnek ki valami részletesen.
Lásd. Bleach
4. Végre jobban megismerhetjük azt a helyet, azt a vidéket ahol Luffy felnőtt. (a királyságot)
Engem ez speciel érdekelt.
5. Luffy, Ace, Sabo barátsága bemutatása és hogy miként teltek Luffy mindennapjai.
6. Sabo háttere érdekes, megint egy újfajta "tragédiaforma" bemutatása, vagyis hogy a társadalmi háttér miatt vagy kénytelen feladni az álmaidat.
7. A OP világában élő nemesség életébe betekintést nyerhettünk, erről sem volt szó nagyon eddig.
8. Ace, Luffy és Sabo "we are brothers!" jelenete, mérföldkő Luffy életében. (és volt Ace-ben is)
Feltétlenül be kellett már mutatni.
9. A vicces jelenetek a fejezetben. (Garp "köszönése", Luffy és Ace az orrát turkálva faggatja Sabo-t  :lol: és persze az hogy Ace az egész fejezetben "erőszak" feliratú pólóban rohangál  :D)
10. A vége: egyrészt haladunk a flashback vége felé, s megismerjük Sabo "tragédiáját" is.
A következő fejezetben szerintem a helyükre kerülnek a dolgok, s visszatérünk a jelenbe.


1. Teljesen átugrottam azt az oldalt.. amúgy most hogy jobban megnéztem sem volt annyira vicces :D
2-7 Őszintén eddig ezen információk nélkül is megvoltam. /és ha én megvoltam így, biztosan mások is XP/
8. Ebben van valami.. bár nekem elég volt, hogy a jelenben mondták ezt.
9. Garp poén már le lett lőve párszor, A pólók meg mindig ilyenek a OP-ben :D
10. Sabo tragédiája nem nagyon érdekel, meg nem látom még mindig az értelmét. Akkor lesz valami értelme az egésznek, ha kiderül, hogy ő még él és valahol éppen azon van, hogy Luffyékat egyfolytában kihúzza a szarból. (bár ezt nem hiszem) De ha később behozza Oda a storyba, akkor már volt egy kis értelme a flashback arcnak.
Egyébként az FB egy sima epicet sem ér, csak "oké, mert miért ne" státuszt érdemel. :P Szerintem :)
Ezért írtam a hozzászólásom végén, hogy ez az OPIC nem olyan mint ami a háborúban volt...
Számomra a fejezet hangulata hozta ezt az érzést.
A kezdeti Luffy-s kalandokra emlékeztetett, amikor még egyszerű volt minden.
Ilyen érzést elég nehéz visszaadni, főleg 13 év után!
Én ezért értékeltem a fejezetet olyannak, amilyen.

Sabo tragédiája: hogy neki fel kell adnia az álmait azért, hogy a két "testvérének" ne kelljen.
Neki van egy "élete", amit az apja kijelölt számára, a Gray Terminal, Luffy és Ace csak "menekülés" volt ez elől... Ő tudta, hogy egyszer vége szakad ennek a gondtalan "kalandozásnak", s a származása és a társadalmi kötelességei visszarántják őt a nemesek világába.


edit: ja és egy érdekes kimutatás!
http://www.animenewsnetwork.com/news/2010-05-20/japan-surveyed-on-anime-manga-other-cultural-exports

A poén:
[spoiler]Bleach és Naruto sehol sincs...  :__devil:[/spoiler]

Zen

Ha jól emlékszek a 10 tagba önmagát is beleszámolta, az utolsó tagról meg keményen mennek a viták h Hancock vagy Jinbei lesz-e.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Squazee2005

Quote from: blackronin on 2010-05-20, 19:04:22
A poén:
[spoiler]Bleach és Naruto sehol sincs...  :__devil:[/spoiler]

[spoiler]És ott van a Detective Conan.  :lazza:  :hopp:[/spoiler]

Ehem.  ^^"

Hát, ha Vivi és Carue egynek beleszámít, akkor már csak 1 tagot kéne Luffy-nak keresnie, ami egybevágna a 10 tagú BB csapattal. Amúgy Jimbei felé megy a mérleg nyelve, hiszen úgy tűnik Hancockot nem fosztották meg a címétől, s talán mindenkinek az lenne a legjobb, ha megmaradna egyelőre egy shichibukai.

blackronin

#1670
Na úgy látom, hogy több érdekes dolog is felmerült, akkor ezekre reagálnék, ugyanis ezekkel kapcsolatban már gyűltek a gondolataim is...

Quote from: Ymir on 2010-05-20, 21:13:27
A one piece manga elején Luffy azzal indult útnak, hogy 10 tagot szerez a legénységébe. Ezek közül aktív tagok: Nami, Brook, Zoro, Usopp, Sanji, Chopper, Franky, Robin; inaktív: Vivi, Carue. Szerintetek az utóbbi kettő beleszámít a 10-es létszámba, avagy még további 2 taggal kell még számolni?
Vivi és Carue örökre tiszteletbeli SH nakamák maradnak, megvolt a szerepük a történetben, de nem tartoznak a végleges csapat közé.
Ok: társadalmi hátterük, valamint a "számos" fejezet hiánya pl. Brook esetében "Eighth"
Bár benne vannak a "Straw Hats and animals" sorozatban, de pont azért csak mert TISZTELETBELI tagok. Tehát erre nem lehet hivatkozni.

Quote from: Zen on 2010-05-20, 21:19:59
Ha jól emlékszek a 10 tagba önmagát is beleszámolta, az utolsó tagról meg keményen mennek a viták h Hancock vagy Jinbei lesz-e.
Luffy nem számolta bele magát, de erre már Ymir is rávilágított.

Quote from: Squazee2005 on 2010-05-21, 00:16:31
Quote from: blackronin on 2010-05-20, 19:04:22
A poén:
[spoiler]Bleach és Naruto sehol sincs...  :__devil:[/spoiler]

[spoiler]És ott van a Detective Conan.  :lazza:  :hopp:[/spoiler]

Ehem.  ^^"

Hát, ha Vivi és Carue egynek beleszámít, akkor már csak 1 tagot kéne Luffy-nak keresnie, ami egybevágna a 10 tagú BB csapattal. Amúgy Jimbei felé megy a mérleg nyelve, hiszen úgy tűnik Hancockot nem fosztották meg a címétől, s talán mindenkinek az lenne a legjobb, ha megmaradna egyelőre egy shichibukai.
A BB csapat előhozása NAGYON FONTOS, egészen idáig azt lehetett mondani, hogy a SH csapat akár ellenne ennyi taggal is.
Azonban az új Level 6 tagok (+ Shriyu) BB legénységében megváltoztatták a helyzetet.

Azt ugye senkinek nem kell elmondanom,, hogy a BB vs SH csapat összecsapása elkerülhetetlen.

Eddig így alakulnak a "harcok":
[spoiler]Ami szinte biztos így lesz
1. Blackbeard - Luffy (kapitányok)
2. Shriyu - Zoro (karforgatók)
3. Van Auger - Usopp (mesterlövészek)
4. Doc Q + Stronger - Chopper (orvosok)
10. San Juan Wolf - Thousand Sunny (mindketten hajók, meg valamiért olyan egyértelmű  :P
Ki közelíti meg egyáltalán méretben Wolf-ot a SH csapatból? Hát a hajó!)

Kérdéses még
5. Jesus Burgess - Franky (hajóval kapcsolatos teendők miatt + küzdőstílus, Franky box és Burgess wrestling+box kombináció)
VAGY
Jesus Burgess - Jimbei (ha beáll, egyébként mindketten helmsman)

6. Lafitte - Brook (kinézet, fegyverek: Brook botba rejtett kard - Lafitte sétapálca)
VAGY
Lafitte - Nami (mindketten Navigátorok, de Nami talán túl gyenge hozzá... bár Lafitte nem tűnik annak a harcos fajtának, talán elképzelhető lenne mégis)

7. Catarina Devon - Robin (mindketten a legveszélyesebb női bűnözők voltak / azok; Robin nem annyira gyenge és a technikáival talán van esélye a lándzsás öregnéni ellen  :P)
VAGY
Catarina Devon - Nami (hasonló mint Robin-nál, bár Nami gyengébb, de ha Catarina is csak trükkös, akkor lehet esélye ellene)
VAGY
Catarina Devon - Boa Hancock (a legrondább a legszebb ellen  :P ; Boa erős is, így jó esélye van arra, hogy legyőzze fizikai csatában a szintén harcos Catarina-t)

8. Basco Shot - Sanji (iszákos a szakács ellen, közös az étel téma, bár Basco túl nagy Sanji számára)
VAGY
Basco Shot - Jimbei (mindkettő nagydarab, talán Basco kicsit nagyobb, Jimbei erős és így leverheti Basco-t ha kiderülne róla, hogy kemény harcos)

9. Apolo Pizarro - Nami (mindketten "macskák", talán Pizarro sem egy igazi harcos, csak trükkös, ekkor lehet esélye Nami-nak)
VAGY
Apolo Pizarro - Sanji (ha kiderülne, hogy Pizarro kemény, akkor Sanji ellen tudnám elképzelni, nem akkor a méretkülönbség + mindketten közelharci harcosok, ha Pizarro erre használja a fura kezeit)
[/spoiler]

Megjegyzés:
Elég csak a BB kalózokat megnézni! Mindannyian elég erősek, tehát a SH csapat új tagjai sem lehetnek gyengék (elég hülyén nézne ki, hogy egy gyenge karakter hirtelen szinteket emelkedne erőben, csak azért hogy megfeleljen az erőviszonyoknak), arról ne is beszéljünk hogy éppen a New World felé tartunk, ami kemény hely!
Ezért a minden SH tagnak erősödnie kell, ha bármi esélyt akarnak a BB kalózok ellen.
Mert mostani formájukban az esélyük: 0 %

Quote from: Ymir on 2010-05-21, 01:21:33
Jimbei sztem nem illene bele a csapatba. Az viszont igaz, hogy merman létére illene, és ezután már csak egy noble kellene.

Amúgy alig várom már, hogy Sanji milyen lesz o/newkama kempoval XD
Jimbei még elég érdekes karakter, csak Oda-tól függ, hogy SH lesz-e vagy sem, ha ő úgy akarja, akkor be fog illeszkedni, ha nem akkor csak ideiglenes barát vagy szövetséges marad.
Most még furán hatna, ha csatlakozna, de elég hamar megszoknám...  :P
Ugyanez érvényes Boa Hancock-ra is. (na jó, őt egy kicsit hamarabb is elviselném  :D)
A noble pedig lehet Sabo, ha kiderül, hogy életben marad...

Sanji newkama kempoval? Hát azt megnézném!
De ez inkább a többi SH csapattag powerup-jával kapcsolatos téma, amiből szintán bármit kihozhat Oda.

blackronin

A fenébe...
Nagyon úgy tűnik, hogy a héten nem lesz chapter!  :mad:
A Shonen Jump oldalán, a következő szám tartalmában legalábbis nem szerepel...  :bruhuhu:

Ebben az évben már 4 break-je volt Oda-nak! Pedig már nincsen semmi movie 10-es dolog, se bármi más + az utolsó fejezetet leszámítva, nem is voltak 19 oldalas fejezetek, csak 17 és 15 oldalt csinált.

Mégis mi a fene miatt van ez az egész? Oda-n kívül senki nem vesz ki ennyi szünetet!
Nehogy már Oda bácsi átvegye Miura stílusát...  ^^"

Bishop

Biztos a kisbaba miatt van.

blackronin

Az múlt november, december környékén volt gond számára, nyilatkozta is valahol, hogy már hozzászokott...
Tehát erre sem fogható.

Nem vagyok telhetetlen, de még az év felénél sem tartunk, s már 4 szünetet vett ki, amikor még a nyári és téli időszak még el sem jött (általában akkor veszik ki / kérnek szüneteket a mangakák).

Squazee2005

Ne má'!!! Legalább szóltak volna múlt héten!  :frown:

blackronin

Quote from: Squazee2005 on 2010-05-24, 10:54:15
Ne má'!!! Legalább szóltak volna múlt héten!  :frown:
Hát ez az...
Eddig mindig szóltak, ha jövő héten break lesz!
Erre semmi...

Ráadásul a lehető legrosszabbkor...
Már azt akarom, hogy véget érjen ez a fránya flashback, erre jön még egy hét fejezet nélkül...
Általában türelmes vagyok, de MOST eszméletlenül dühös vagyok Oda-ra...  :Eztneked:

LuckyDingo

Quote from: blackronin on 2010-05-24, 11:45:20
Hát ez az...
Eddig mindig szóltak, ha jövő héten break lesz!
Erre semmi...

Ráadásul a lehető legrosszabbkor...
Már azt akarom, hogy véget érjen ez a fránya flashback, erre jön még egy hét fejezet nélkül...
Általában türelmes vagyok, de MOST eszméletlenül dühös vagyok Oda-ra...  :Eztneked:

Ne legyél dühös, ha nincs, akkor nincs. Jelenleg semmi fontos nem történik, szal nem mindegy, hogy egy héttel később kapjuk, vagy majd most? :D

Minél több szünetet kap Oda, annak csak örülök.. megérdemel minden szünetet XDD Miura szintjére a Weekly Shounenben nem juthat... bár már volt rá példa.. /Hoshino Katsura esetében ugye../

blackronin

#1677
Quote from: LuckyDingo on 2010-05-24, 14:26:41
Ne legyél dühös, ha nincs, akkor nincs.
Ezért vagyok dühös.  :P

Quote from: LuckyDingo on 2010-05-24, 14:26:41
Jelenleg semmi fontos nem történik, szal nem mindegy, hogy egy héttel később kapjuk, vagy majd most? :D

Végülis igazad van... Akkor várhatunk még 6 hónapot, hiszen semmi fontos nem történik, ugye?  ^^"

Quote from: LuckyDingo on 2010-05-24, 14:26:41
Minél több szünetet kap Oda, annak csak örülök.. megérdemel minden szünetet XDD
Szükség.van.One.Piece.fejezetre.azonnal.  :grrr:

Quote from: LuckyDingo on 2010-05-24, 14:26:41
Miura szintjére a Weekly Shounenben nem juthat... bár már volt rá példa.. /Hoshino Katsura esetében ugye../
Erre még csak belegondolni is rossz...
(de hiányzik a Berserk is... a fene vinné el!)

Én tudom ám, hogy miért vagy ilyen nyugodt...
Hiszen [spoiler]Bleach[/spoiler] az van a héten, nem?

Bishop

Szerintem is fölösleges az idegesség, nem halok bele ha egy héten nincs OP, 1 hét még simán belefér. Csak ugye a megszokás, hogy a héten az az 5 perc kiesik, úgy is van más dolgom is így vizsgákhoz közel, minél több berögződést iktatok ki amik csak zavarnának a felkészülésben,annál jobb.  ^^
Néha kicsit lejjebb kell venni a fanboyságból :hehe:

LuckyDingo

Quote from: blackronin on 2010-05-24, 14:39:21
Quote from: LuckyDingo on 2010-05-24, 14:26:41
Ne legyél dühös, ha nincs, akkor nincs.
Ezért vagyok dühös.  :P

Quote from: LuckyDingo on 2010-05-24, 14:26:41
Jelenleg semmi fontos nem történik, szal nem mindegy, hogy egy héttel később kapjuk, vagy majd most? :D

Végülis igazad van... Akkor várhatunk még 6 hónapot, hiszen semmi fontos nem történik, ugye?  ^^"

Quote from: LuckyDingo on 2010-05-24, 14:26:41
Minél több szünetet kap Oda, annak csak örülök.. megérdemel minden szünetet XDD
Szükség.van.One.Piece.fejezetre.azonnal.  :grrr:

Quote from: LuckyDingo on 2010-05-24, 14:26:41
Miura szintjére a Weekly Shounenben nem juthat... bár már volt rá példa.. /Hoshino Katsura esetében ugye../
Erre még csak belegondolni is rossz...
(de hiányzik a Berserk is... a fene vinné el!)

Én tudom ám, hogy miért vagy ilyen nyugodt...
Hiszen [spoiler]Bleach[/spoiler] az van a héten, nem?
Öh.. oké.. tőlem 6 hónapot is várhatunk.. bár akkor lehet hogy már én is dühös lennék. De egy héten kiakadni szerintem nem érdemes. Ha a War közepén volt ilyen, akkor engem is idegesített.. de valami huszadrangú filler után, ahol még cliffhanger sem volt.. XDD

Tőlem a OP lehetne havi manga is. 60-70 oldallal :)

És hogy jön ide a bleach? :D Most azért izélsz, mert olvasok bleachet? :D Én is jöhetnék azzal, hogy nem tudom ki volt[spoiler] valaha köbö akkora bleach fanboy, mint amilyen OP fanboy most :P[/spoiler]

De lényegtelen ezen vitázni. Ha nincs manga.. rajzolj. Vagy menj ki focizni, tanulj.. stb XD El lehet ütni az időt máshogy is.