Main Menu

OnePiece

Started by LuckyDingo, 2007-05-02, 00:09:16

Previous topic - Next topic

blackronin

#1680
Quote from: Bishop on 2010-05-24, 15:19:25
Szerintem is fölösleges az idegesség, nem halok bele ha egy héten nincs OP, 1 hét még simán belefér. Csak ugye a megszokás, hogy a héten az az 5 perc kiesik, úgy is van más dolgom is így vizsgákhoz közel, minél több berögződést iktatok ki amik csak zavarnának a felkészülésben,annál jobb.  ^^
Néha kicsit lejjebb kell venni a fanboyságból :hehe:
Nem kötöm fel magam, ha kimarad egy hét, tehát nem kell aggódni.  :P
Nem vagyok én akkora OP fanboy, egy "kicsit" tetszik.  :D

Quote from: LuckyDingo on 2010-05-24, 15:20:25
Öh.. oké.. tőlem 6 hónapot is várhatunk.. bár akkor lehet hogy már én is dühös lennék. De egy héten kiakadni szerintem nem érdemes. Ha a War közepén volt ilyen, akkor engem is idegesített.. de valami huszadrangú filler után, ahol még cliffhanger sem volt.. XDD
Bocs, akkor javítom magam: Nem vagyok "dühös", egy kicsit bosszant és ennyi.
Rosszkor jött ez a break és kész.

Quote from: LuckyDingo on 2010-05-24, 15:20:25
Tőlem a OP lehetne havi manga is. 60-70 oldallal :)
Nekem nem jönne be annyira, csábító a gondolat, de maradjuk a heti megoldásnál...   :hehe:

Quote from: LuckyDingo on 2010-05-24, 15:20:25
És hogy jön ide a bleach? :D Most azért izélsz, mert olvasok bleachet? :D Én is jöhetnék azzal, hogy nem tudom ki volt[spoiler] valaha köbö akkora bleach fanboy, mint amilyen OP fanboy most :P[/spoiler]

[nagyon komoly hangvétel kezdete]
A Bleach egy ***********************, s amiket írtam régen az nem én voltam, hanem egy...
egy... másik ember. Egy blackronin nevezetű személy, aki valószínűleg NAGYON erős tudatmódosító szerek befolyása alatt állt, ergo nem volt beszámítható az írás pillanatában.
[nagyon komoly hangvétel vége]

[spoiler] ;)[/spoiler]

Quote from: LuckyDingo on 2010-05-24, 15:20:25
De lényegtelen ezen vitázni. Ha nincs manga.. rajzolj. Vagy menj ki focizni, tanulj.. stb XD El lehet ütni az időt máshogy is.
Azért EKKORA OP fanboy nem vagyok, hogy ha már kimarad egy hét, akkor vége a világnak... 
Oh, Istenem miért büntetsz így!? MIÉRT!? Mit csináljak most!? MIT!?AAHHHH!!!
Khm... Köszönöm, de elvagyok.  :smile:

Zen

Nagyon győzködöd Dingot h nem vagy fanboy, nagyon győzködöd... :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

blackronin

Quote from: Zen on 2010-05-24, 15:42:42
Nagyon győzködöd Dingot h nem vagy fanboy, nagyon győzködöd... :D
FANBOY VAGYOK, ÉLJEN ODA, IMÁDLAK ODA, IMÁDOM A ONE PIECE-t, OPIC
Ugyan már!
Nem tudom, hogy miről beszélsz...

smash++

Így a War után elég átlagosnak érzem ezt a Luffy-Ace(-Sabo) kitérőt.
Valahogy a új CH-kat se várom most.

Na de nem baj. Ezen is túl kell lenni.

Bishop

Nincs elég Zoro mostanába mi?  :D :hehe:

Zen

Quote from: Bishop on 2010-05-25, 00:56:27
Nincs elég Zoro mostanába mi?  :D :hehe:
Hát nincs. :c
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Junchi

Quote from: blackronin on 2010-05-24, 15:38:23
[nagyon komoly hangvétel kezdete]
A Bleach egy ***********************, s amiket írtam régen az nem én voltam, hanem egy...
egy... másik ember. Egy blackronin nevezetű személy, aki valószínűleg NAGYON erős tudatmódosító szerek befolyása alatt állt, ergo nem volt beszámítható az írás pillanatában.
[nagyon komoly hangvétel vége]

[spoiler] ;)[/spoiler]

Hadd ne mondjam ki, mit gondolok most...

LuckyDingo

#1687
Quote from: Ymir on 2010-05-25, 11:51:30
Van valakinek bármi ötlete, hogy Garp mit tett, ami miatt Aokiji a lekötelezettje lett?

(más: Aokiji mint Staw Hat? :D)

Szerintem simán legyakott pár nagyobb kalózt. Aztán meg visszautasította a kinevezéseket. Ezzel köbö elérte, hogy ne egy hataloméhes embernek lássák. De egyébként meg "elkapta Rogert" meg Shikit is.. bár ott ottvolt Sengoku is. :) Szóval lehet találgatni, hogy ezekből melyik. Bár valszeg már a Shikis incidens előtt volt pár nagy dobása.

Aokiji mint SH: lol :D Ha nem marine lenne simán beleférne a csapatba, de túl erős lenne, szinte minden akciót rá lehetne bízni.

Quote from: Junchi on 2010-05-25, 12:08:08
Quote from: blackronin on 2010-05-24, 15:38:23
[nagyon komoly hangvétel kezdete]
Some serious BS~
[nagyon komoly hangvétel vége]

[spoiler] ;)[/spoiler]

Hadd ne mondjam ki, mit gondolok most...
Mondd csak :)

Bishop

#1688
0-as chapterbe nekem úgy tűnt mint ha Aokiji sokkal gyengébb és meggondolatlanabb volt fiatalon, és Garpnak köszönheti anno hogy nem hagyta ott a fogát valahol, azt is simán elképzelem hogy ő edzette. Meg alapból minden kalóz felnéz Garpra.

Aokiji-vel kapcsolatban sajnálom hogy a háború alatt nem sok szerepet kapott, Akainu végig pofázta az egészet Aokiji meg Kizaru le lett szarva, Kizaru-t még megértem mert ő nem rég szerepelt sokat, de Aokiji már régen szerepelt és akkor sem lehetett sokat megtudni róla.

Kassh

Quote from: Bishop on 2010-05-25, 15:12:53
0-as chapterbe nekem úgy tűnt mint ha Aokiji sokkal gyengébb és meggondolatlanabb volt fiatalon, és Garpnak köszönheti anno hogy nem hagyta ott a fogát valahol, azt is simán elképzelem hogy ő edzette. Meg alapból minden kalóz felnéz Garpra.

Aokiji-vel kapcsolatban sajnálom hogy a háború alatt nem sok szerepet kapott, Akainu végig pofázta az egészet Aokiji meg Kizaru le lett szarva, Kizaru-t még megértem mert ő nem rég szerepelt sokat, de Aokiji már régen szerepelt és akkor sem lehetett sokat megtudni róla.
kalóz?  :_piszka:

Squazee2005

A kalózok is felnéznek rá.  :haha:

Aokiji a tipikus jó marine, attól függetlenül, hogy neki is követnie kell a parancsokat. Nem hiszem, hogy sokkal többet kéne megtudnunk róla. Jófej amúgy, a kedvenc admirálisom. Nem hinném, hogy a 0. fejezetben gyenge lett volna, nyilván azért 20 év alatt sikerült erősödnie. Biztos mély nyomot hagyott benne Ohara is, talán az első incidens, ami igazán felvázolta neki, milyen lesz a jövő egyelőre.
Akainut remélem, hogy a SH csapat meg úgy elagyabulálja egyszer, hogy a föld alól sem fog megint előmászni.

blackronin

S még azt hittem, hogy én nyavalygásom volt a túlzás...
Elég csak beleolvasni az AP-s topicba (meg mondjuk még jöhet a mangahelpers vagy onemanga OP-s része is) és rögtön rájön az ember, hogy én még egészen jól "tűröm" ezt a break dolgot.  :P

De elég ennyit ebből.

Majd akkor jövő héten...

Squazee2005

Én még azért reménykedem Idézet Brennen.exe-től:

So, just to clarify since it is still being discussed, what we know is: (please correct me if I have anything wrong)

   1. JUMP Issue #25 listed One Piece in Issue #26's preview.
   2. Chapter 585 didn't say One Piece would be absent from Issue #26 to return in Issue #27.
   3. No spoiler providers for Issue #26 have mentioned One Piece being absent, even though they mentioned which series will be given color, as well as noted that Togashi will be taking another extended hiatus.
   4. The website doesn't have One Piece listed in the Issue #26 preview.

blackronin

#1693
Na ne szívassatok...
Van chapter a héten!  :whoah:

586: from AP
[spoiler]
Yes, 586 is published, and not a break.
The pics were deleted in 3 min, I'm sorry I didn't grab them in time!

The cover page was Hina and the Admirals.
EDIT: The cover mentioned here may be the cover for vol.58. However, pics for 586 were posteed as well. Let's wait and see.


Waiting for more.
[/spoiler]


edit: itt a bizonyíték, aki esetleg azt hinné, hogy kamuzok...
[spoiler]


Ace: You're gonna burn this Trash Mount!?
BlueJam: You idiot, keep your voice down... The dwellers of the Trash mount might hear you

Ace: why would you do that!?
Luffy: We have to tell the old men living in the Trash Mount!! This guys is a bad guy afterall!!

BlueJam: I said don't make any sound! men, keep them down!! ....I'm not behind all this
The cargo you carried in today and yesterday were full of oil and explosives.
The fire will be so huge, there's no way any human could get away from it

BlueJam: It's too much for even the infamous brats like you?
But now that you know our plan...I can't let you go.
Before I set them on fire, I need to ask you one thing.....
You are stashing up some treasures some where, are you not?

Ace & Luffy: !!?



BlueJam: Burn all the Trash, men! Hahaha!! Once we finish this up, my long time dream will come true!!
We're gonna be awarded by the King, and become a noble and live in the High Ground City!!! Hahahaha!!

BlueJam: Alright, the fire's gonna get to us soon....!! Let's escape to the Great Gate, the army is waiting for us
Pirate: Captain BlueJam!! There's... a problem...!!
Pirate: Captain, it cant be!!

BlueJam: What the hell are you thinking!! Open the gates, Army!!
You told us you'll let us escape from here!!! What happend to our promise, King!?
When I'm done with this job, you told me you'll make me a noble.... Damn you, have you decieved me!?



BlueJam: Damn you King!!!!

Ace: Alright, I cut it!
Luffy: It's hot!! We can't get away!!
Ace: Damn, I can't believe what we got ourselves into!!

Ace: Stop it, if you cry any more I'll leave you here!!
Luffy: !!? It's... it's not hot!!

Lufy: Oh god it's hot!! I mean it's not!!
Ace: Damn... it's all sea of fire outside
Luffy: *cough* I can't breath, it hurts...! I mean it doesn't! The air is hot...!! I mean it's not...!!
Ace: Don't worry, I'm here with you. We'll get through!

Citizen: Did you hear? This fire was started by the BlueJam Pirates!!
Citizen: I knew it, they're the only ones that would do this...!
Citizen: It seems they did it so the World Government's inspectors can't get in!!

[/spoiler]

edit2: na ne... na ne...
[spoiler]MONKEY D. DRAGON!


Sabo: Ace!! Luffy!!! Run away!!!
Soldier: Hey look, that kid is still here!! Throw him out!!

Dragon: What's wrong, little boy
Sabo: Hey mister, the ones behind this fire... are the King and the nobles!! It's true!!
This city smells worse than the Trash Mount!! It reeks of human corruption!!
If I stay here.... I can't be free!!!



Sabo: I am ashamed to be born a noble!!!!!
Dragon: (Goa Kindom... you would make a small child say such things!?)
Dragon: I understand well.... I was born in this country as well!!
But I don't have the power to change this nation yet....
Sabo: Mister, you will listen to me?
Dragon: Yes, I will not forget

Ace: Run, Luffy!!
Ivankov: Dragon!! There's no time left!!
Dragon: yeah.....

[/spoiler]

edit3: jó hír
[spoiler]Ok guys, I have a good news for you.

A spoiler provider who claims to be "Substitute for Apprentice" has been showing up for the past two weeks.
He dropped off valid spolers last week, and also came on this week yesterday and said "Chapter 586 Dragon and Ivankov shows up".

So if both of them are confirmed, I think we can safely consider him a reliable new spoiler provider. Already got two strikes.
[/spoiler]
Értsd [spoiler]hamarabb jön ki spoiler és az tuti lesz[/spoiler]

LuckyDingo

Ki gondolta, hogy kamuzol? Semmi jele nem volt, hogy nem lesz fejezet.. apropó se Naturo se Blaeech spoilerek nem voltak még tegnap.

És egész érdekes chapternek néz ki ez... de már vége lehetne a flashbacknek... >_<

blackronin

#1695
Quote from: LuckyDingo on 2010-05-26, 09:17:15
Ki gondolta, hogy kamuzol? Semmi jele nem volt, hogy nem lesz fejezet.. 
Sajnos volt jele...

http://www.shonenjump.com/e/weeklyshonenjump/next.html

Látod? Nem szerepel az OP a köv. számban (aminek a spoiler képeit most kaptuk meg), tehát egészen mostanáig úgy volt, hogy nem lesz chapter...
A hivatalos Shonen Jump oldalnak eddig mindig igaza volt... EDDIG.  :P

edit: 586 cover + volume 58. cover
[spoiler]



[/spoiler]

edit2: hmm... enyhe foreshadowing?
[spoiler]

[/spoiler]

Squazee2005

Na, csak van/lesz fejezet és megyünk tovább a flashbackkel.
[spoiler]
Valaki említette az AP-n, hogy lehet, hogy emiatt az elkövetkezendő incidens miatt dugják börtönben Ivankovot. Bevallom, nekem tetszik ez az ötlet.  ^^
Úgy tűnik, még 2-3 fejezet biztosan lesz, de egyáltalán nem bánom, főleg most, hogy Dragon és Ivankov is felbukkant.[/spoiler]

Zen

Quote from: blackronin on 2010-05-26, 09:46:09
edit2: hmm... enyhe foreshadowing?
[spoiler]

[/spoiler]
Ez így nekem lófütyit se mond.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

blackronin

Quote from: Zen on 2010-05-26, 13:32:54
Quote from: blackronin on 2010-05-26, 09:46:09
edit2: hmm... enyhe foreshadowing?
[spoiler]

[/spoiler]
Ez így nekem lófütyit se mond.
A bal felső képen ugyebár Bluejam látható, aki a mostani flashback központi figurája, s a spoiler alapján, éppen felgyújtja a Gray Terminalt azért hogy a király ígérete értelmében (ha eltakarítja mocskot) nemes legyen...
Azonban, szintén a spoiler alapján, a király átvágta és hagyja megégni a többi koldussal együtt.
Na ezek után hasonlítsd össze az 550-es fejezetben, a North Blue-ban lévő kalózzal...
A hasonlóság mellbevágó (arc, száj, fogak, szemek), s jól látható, hogy annak a kalóznak hiányzik egy lába és helyette falába van.
Talán lehetséges, hogy pont ebben a balhéban vesztette el a lábát (10 évvel ezelőtt, a Gray terminal felgyújtásakor), s nem halt meg, hanem folytatta a kalózkodást?

Tehát előfordulhat, hogy Bluejam-et látjuk az 550-es fejezetben...

Zen

Quote from: blackronin on 2010-05-26, 13:43:12
Quote from: Zen on 2010-05-26, 13:32:54
Quote from: blackronin on 2010-05-26, 09:46:09
edit2: hmm... enyhe foreshadowing?
[spoiler]

[/spoiler]
Ez így nekem lófütyit se mond.
Tehát előfordulhat, hogy Bluejam-et látjuk az 550-es fejezetben...
Értem, kösz.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Squazee2005

http://mangastream.com/read/one_piece/99305628/1  :lazza:

"Will they survive?" Ezt nem írhatja komolyan le.  :D

LuckyDingo

Quote from: Squazee2005 on 2010-05-27, 00:24:04
http://mangastream.com/read/one_piece/99305628/1  :lazza:

"Will they survive?" Ezt nem írhatja komolyan le.  :D
Attól függ, hogy kire érti? :D Ha Luffyékra, arra é is kíváncsi vagyok.. ki tudja.. most kiderül, hogy Luffy meghalt és Sabo megkapta Luffy Haját, képességét és Sharinganját.. őő..

chilip

még mindig jobb mint amiket kubo biggyeszt oda néha :D amúgy "no one dies in one piece, just in flashback's" szóval luffy simán meghalhat még meg ace :D

Zen

Dragon has emotions? No way!
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

blackronin

#1704
586: jó fejezet volt, főleg Dragon és Sabo lelki vívódása miatt.
Persze a Luffy és Ace jelenetek is jók voltak.
Várom a következő hetet!

Quote from: Zen on 2010-05-27, 01:41:39
Dragon has emotions? No way!
Eddig is volt, nem?  :confused:

Quote from: chilip on 2010-05-27, 01:37:17
még mindig jobb mint amiket kubo biggyeszt oda néha :D amúgy "no one dies in one piece, just in flashback's" szóval luffy simán meghalhat még meg ace :D
Ezeket a "megjegyzéseket" nem a mangakák rakják oda, hanem az újság szerkesztői...
Tehát nem ők a hibásak, azért mert ilyen "röhejesre" sikerednek.

edit: ÚJABB foreshadowing...
[spoiler]


Tehát -> Sabo still lives and he is a revolutionary?
[/spoiler]

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

blackronin

#1706
Quote from: Zen on 2010-05-27, 09:45:31
Quote from: blackronin on 2010-05-27, 08:52:11
Quote from: Zen on 2010-05-27, 01:41:39
Dragon has emotions? No way!
Eddig is volt, nem?  :confused:
Eddig csak magabiztos/titokzatos vigyorokat produkált.
http://www.mangafox.com/manga/one_piece/v12/c100/
http://www.mangafox.com/manga/one_piece/v12/c100/18.html
http://www.mangafox.com/manga/one_piece/v55/c539/11.html
Jó, akkor volt egy morcos képe. :hehe:
Kihagytad az Ennies Lobby utáni részt, amikor mutatták, hogy mennyire büszke a fiára és hogy szeretné ha majd találkoznának.
Én a Loguetown-t inkább csak olyan "nagyon misztikus vagyok és ezért csak gonoszul mosolygok" dolognak tartottam...  :P Tehát ez még nem számít.


Most egy kicsit más:
Eddig azt hittem, hogy ez a flashback CSAK arról fog szólni, hogy miként nyeri vissza Luffy az életkedvét a folytatáshoz... De egyre jobban úgy tűnik, hogy ennél többről van szó!

1. Ugyebár a háborúban Ace múltját ismerhettük meg (vagyis inkább Ace szemszögéből), néhány fontosat eseményt bemutatva (Ace öröksége és annak feldolgozása, Ace első találkozása Luffy-val, A testvéri kapcsolat megszületése, Ace ígérete Luffy-nak, stb.), de csak röviden persze.
2. Most Luffy-ról szól a dolog, s ugyanezen a dolgokon végigmegyünk kifejtve.

Ettől még fennállhat az egész "flashback hogy Luffy visszanyerje az életkedvét" dolog, de most jön a lényeg:
Lassan közelítünk a 600-ik fejezethez.
Azt remélem mondanom se kell, hogy bizonyos fejezetek száma elég fontos, pl. a 100-ik fejezet végén érik el Luffy-ék a GL kapuját, a Reverse Mountain-t, a fejezet címe peig a "The beginning of the legend" volt (többször is megemlítette Oda, hogy neki nagyon fontos volt, hogy a 100-ik fejezetre elérjék a GL-t, alapból így tervezte).
Szerintem a 600-ik fejezet végén elérjük a Red Line-t (tuti ezt is betervezte előre Oda), vagyis pontosabban szólva a New World kapuját... Egyben lezárul a One Piece második harmada és elkezdődik a "finálé", az utolsó harmad. Talán a fejezet címe is hasonló lesz a századikéhoz.
Emiatt Oda-nak lassan el kell kezdenie "elvarrni" a szálakat, persze rengeteg chapter van és nem is kell elsietni, de Oda (legalábbis szerintem) egy dolgot végleg le akar zárni:
Mégpedig Ace és Luffy történetét.
Persze ebben semmi új nincs, ezt mindenki tudta.
De úgy látom, hogy Luffy "történetét" is le akarja zárni végleg, vagyis a múltját.
Tehát azért ilyen hosszú ez a flashback, mert ez lesz az UTOLSÓ flashback-je Luffy-nak, nem lesz több utalás a múltjára, nem lesz több visszatekintés. Ezért most minden benne lesz ebben, ami lényeges a történet szempontjából és Luffy múltjához valamilyen módon kapcsolódik.

Így a New World-re már egy olyan Luffy áll készen a kalandokra, aki megbékélt a múltjával, vagyis "felnőtt" (Oda szavai: "ez lesz Luffy utolsó kalandja 17 évesen", vagyis gyerekként)
Ott már nem lesz idő Luffy múltjával foglalkozni, flashback-je a többi karakternek lesz majd + az új SH nakamáknak, de a meglévő tagokkal foglalkozó MÉLYEBB és HOSSZABB visszaemlékezés már 100 %, hogy nem lesz. (nem ugorhat vissza mindig Oda, mert akkor soha az életbe nem érünk az OP végére... Hmm... Ami nem is lenne rossz!  :P)
A következő karaktereknek még TUTI lesz flashback-je:
Shanks, Blackbeard, Gold Roger, Schicibukai tagok (Kuma és Doflamingo, de jöhet Mihawk is), meg persze az új SH nakamák (ide sorolom Jinbei-t és Boa-t is, de majd meglátjuk)


Sabo személye egy kicsit zavaró, mert ha meghal, akkor az megint az én elképzelésemet erősíti, tehát hogy lezárjuk a múltat örökre, de ha életben marad, akkor csak 3 lehetőség marad:
a, Luffy nakama
b, Villain
c, Egy jövőbeli arc-ban lesz fontosabb szerepe, de utána eltűnik.
Ami szintén nekem kedvez.  :hehe:


Tudom, hogy majd kiderül úgy is, hogy mi lesz ebből az egészből, de jó volt ezeket leírni...
Hátha bejön.

LuckyDingo

Quote from: blackronin on 2010-05-27, 08:52:11
edit: ÚJABB foreshadowing...
[spoiler]


Tehát -> Sabo still lives and he is a revolutionary?
[/spoiler]
Nekem ez jött le a mostani chapter végéből.. XD Nem kellett hozzá összehasonlítás, hogy lássam, Dragon nem hagyja ott meghalni az első nemest, aki szégyelli származását.. XD

Squazee2005

Az orruk nem egyforma. Vagy bepancsoltak egy nagyot Sabonak.  :haha:

Szerintem Boának már nem lesz visszaemlékezése és nem lesz SH tag sem. Ezt megerősíti az a tény, hogy nem vonták meg tőle még a shichibukai címét, pedig 2 héttel vagyunk a háború után. Ezek után teljesen értelmetlen és felesleges lenne feladnia a címét és veszélybe sodorni a birodalmát.
Ellenben Jimbeitől 100% hogy kapunk visszaemlékezést, s szerintem nagyon jó lesz, én azt már előre várom. Hogy ő lesz e az új tag, vagy esetleg valaki más a Fishman Islandről még kérdéses.

:haha: Akármi lesz Saboval, Blackronin mindig elhúzhatja a "just as planned" kártyáját.

Szerintem meg fog halni Sabo, egy igazi hősi halált hal. Hogy hogyan az még kérdéses. Több dolog szorul még magyarázatra. Először is, mi lesz a tűzzel, hogy élik túl Luffyék, mi Dragonék terve, hogy jönnek a képbe a Tenryubutok (vagy kik), ők ölik meg esetleg Sabot, mi lesz az inspection eredménye satöbb..
BlueJam halála talán olyan szempontból volt biztos, hogy mikor Luffy 10 évvel később az East Bluen randalírozott, BlueJamnek, ha élt volna, fel kellett volna már bukkannia, mint egy viszonylag erős kalózbandának. Hiszen, ha egyszer a nemesség megtűrte őket, akkor csak nem lehettek olyan esetlenek.

Zen

Előre félek egy Jinbei flashbacktől, nem akarom Arlongot megkedvelni. :zomg: :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1