Main Menu

OnePiece

Started by LuckyDingo, 2007-05-02, 00:09:16

Previous topic - Next topic

blackronin

634 (feldolgozás alatt)
[spoiler]
first half...

Chapter 634: 100,000 vs 10
coverart is Straw Hat pirates + Camie, Shirahoshi, Megalo, Hachi, and the quintuplets all taking a stoll at the ocean floor

Flashback to Jinbe and others planning:
Jinbe proposed that if Jinbe pleads for help, the people will see that the Straw Hats were working with Jinbe, and Luffy will be treated as a hero
About the Ryuuguu Palace hostages... well, just do something about it. (lol)

A Fishman pirate leutenant says something but Straw Hats all ignore him.
Luffy calls Shirahoshi "Weakhoshi", but also tells her she wasn't as weak as he first thought.
Hody gets up and complains to Jinbe. He says Jinbe is the type he hates the most.
He plans to slaughter the kings at the Reverie (World Council) and start the legend of the terrifying Undersea Kingdom.
Hody says he's the most fit to become the true Pirate King.

continued to next half...
[/spoiler]

edit: vol. 63-ban egy-két érdekesség is feltűnik!
[spoiler]Schicibukai fiatalon


[/spoiler]

Junchi

Quote from: blackronin on 2011-08-03, 08:22:28
[spoiler]Schicibukai fiatalon


[/spoiler]

Az ott középen Crocodile akar lenni? Mert, ha igen, akkor most megint összetört bennem valami. xDDD

blackronin

#2612
Quote from: Junchi on 2011-08-03, 08:43:13
Quote from: blackronin on 2011-08-03, 08:22:28
[spoiler]Schicibukai fiatalon


[/spoiler]

Az ott középen Crocodile akar lenni? Mert, ha igen, akkor most megint összetört bennem valami. xDDD
Hát ja.  :P
Bocsi, de ez van.


Elnézést, de elment a netem, így nem tudtam befejezni a spoiler berakását.
Itt az egész

634
[spoiler]
Chapter 634: 100,000 vs 10 (10!? Talán már Jinbe is beletartozik a SH csapatba?  :D)
coverart is Straw Hat pirates + Camie, Shirahoshi, Megalo, Hachi, and the quintuplets all taking a stoll at the ocean floor

Flashback to Jinbe and others planning:
Jinbe proposed that if Jinbe pleads for help, the people will see that the Straw Hats were working with Jinbe, and Luffy will be treated as a hero
About the Ryuuguu Palace hostages... well, just do something about it. (lol)

A Fishman pirate leutenant says something but Straw Hats all ignore him.
Luffy calls Shirahoshi "Weakhoshi", but also tells her she wasn't as weak as he first thought.
Hody gets up and complains to Jinbe. He says Jinbe is the type he hates the most.
He plans to slaughter the kings at the Reverie (World Council) and start the legend of the terrifying Undersea Kingdom.
Hody says he's the most fit to become the true Pirate King.

Luffy is annoyed by Hody's mentioning of Pirate King
Under Hody's order, the 100,000 pirates all cry out and head for the Straw Hats.
As the Straw Hats get ready for battle, but Luffy steps out in front of them alone.
He uses the Conqueror's Haki to knock out half of them (50,000!)

Luffy: Hody, is it? YOU, I have to deal with myself.
I don't care what kind of king you wanna be, wherever you want... but there's only ONE king of the Pirates!!
Luffy goes Gear 3, and gets ready to rumble
The Straw Hats also all get ready to show their increased strength from the 2 year training

End of chapter
Editorial: Go on rampage!
[/spoiler]

edit2: SJ cover + color pages
[spoiler]
[/spoiler]

Gyönyörű.  :smile:

edit3: már az egész fejezet kijött RAW verzióban, szóval délutánra már biztos kijön a fordítás is.

chilip

akkor nem olvasom el a SPOILEREKET megint :P tök jó így hogy nem olvasgatom előre csak utólag vissza :D ér meglepi minden héten :D

Leara

Quote from: blackronin on 2011-08-03, 08:22:28
edit: vol. 63-ban egy-két érdekesség is feltűnik!
[spoiler]Schicibukai fiatalon


[/spoiler]
Doflamingo a legjobb  :lul:.

Az új fejezet meg jónak tűnik, bár csak az elejét futottam át egy kicsit, hogy azért maradjon még egy kis meglepetés is :D.
MAL

LuckyDingo

Jéjzusom a fiatal Blackbearden beröhögtem.... már ha az van a jobb alsó sarokban :D

blackronin

#2616
Quote from: LuckyDingo on 2011-08-03, 14:11:55
Jéjzusom a fiatal Blackbearden beröhögtem.... már ha az van a jobb alsó sarokban :D
Igen, ő az.

Egyébként engem inkább elszomorított.
Oda eléggé azt akarta üzenni vele, hogy Teach múltja nem éppen leányálom...

edit: vol. 63 belseje egy alternatív cover tervvel
[spoiler]

[/spoiler]

edit2: kijött
http://www.mangareader.net/one-piece/634

chilip

kinn a chapter :D amúgy nem értem, msot a conquerors haki cooldownon van, vagy mi? :D kilőtte a kalózok felét vele és egyáltalán nem látszik rajta fáradtság miegyéb, miért nem lövi el még1x? :D túl egyszerű lenne már a dolog :D vagy kell valami majd a sunny-nak? :D

blackronin

#2618
Quote from: chilip on 2011-08-03, 16:00:36
kinn a chapter :D amúgy nem értem, msot a conquerors haki cooldownon van, vagy mi? :D kilőtte a kalózok felét vele és egyáltalán nem látszik rajta fáradtság miegyéb, miért nem lövi el még1x? :D túl egyszerű lenne már a dolog :D vagy kell valami majd a sunny-nak? :D
Már beelőztelek.  :P

Egyébként a dolog kb. úgy van, ahogy leírtad.

Ja és a chapter EPIC.

Squazee2005

Szuper fejezet volt, végre elfeledtette az előző pár fejezet kevésbé jó részeit. Luffy logikája zseniális, akárcsak az, ahogy Jinbe lekezelte. Zeo (?) is jó volt "Direkt hallkan mondtam"  :lul: , meg Brook! Szval, végre, végre egy zseniális fejezet. Már hiányzott.

blackronin

Quote from: Squazee2005 on 2011-08-03, 16:29:21
Szuper fejezet volt, végre elfeledtette az előző pár fejezet kevésbé jó részeit. Luffy logikája zseniális, akárcsak az, ahogy Jinbe lekezelte. Zeo (?) is jó volt "Direkt hallkan mondtam"  :lul: , meg Brook! Szval, végre, végre egy zseniális fejezet. Már hiányzott.
:tezsvir:


Milyen kár, hogy jövő héten break...  :frown:
De legalább visszatértünk a helyes irányba.

Eiichiro Oda

#2621
konicsivá blackronin-sama! Oda-sensei sends kawai mousepad

arigato gozáimászű

[spoiler=with lots of][/spoiler]
[spoiler=LOVE][/spoiler]

Kraivan

Lassan Naminak nincs akkora melle mint Zoro-nak "izma".  :_piszka:

Bishop

Ez fájt. nagyon :he: :falba:

blackronin

#2624
Ha valakit érdekel...
Vol. 63 SBS dolog (érdekes, persze leszámítva már a fiatal Schicibukai tagok képeit)

[spoiler]
Volt egy chapter cover, ahol Makino-t láthattuk egy babával.
Kiderült, hogy az övé...
És a lehetséges apajelölt Shanks...
[/spoiler]

edit: más...
AZ OP megint csúcsot döntött:
Vol. 63 3.900.000 példányban került első nyomtatásra!  :eek:
Hűha!

blackronin

#2625
Megérkezett a király...  :D
http://mangastream.com/read/one_piece/78589100/1

edit:
EPIC.

Zen

Szóval Zoro most már nem csak egy kendőt, hanem az egész fölsőjét használja fejkendőnek? :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Zelda

Kell a változatosság xD. Jó volt nagyon, soha rosszabbat. Am a gigantic ship eltűnt a tér idő kontiniumban vagy mivan??? xD

chilip

mivel olyan nagy ezért lassan repül :D

Liquid Snake

Quote from: Zen on 2011-08-17, 20:32:16
Szóval Zoro most már nem csak egy kendőt, hanem az egész fölsőjét használja fejkendőnek? :D

Ugyanúgy csak a fejkendőjét használja, a ruhája felső része meg le van hajtva :D Nagyon tetszik egyébként Zoro-nak ez a Haori-s stílus  :szemuveges:

chilip

[spoiler][/spoiler]

Squazee2005

Fú, hála az égnek minden visszatért a régi kerékvágásba, eszméletlen jó lett a fejezet. Sanji és az "Olyan gusztustalanok, inkább repülök" egyszerűen zseniális. Zoro nagyon kemény volt, de mikor nem az? Csúcs volt, de tényleg. Én nem vagyok nagy mecha-rajongó, szóval nem igazán nyűgözött le a tank és a rinocérosz-cucc, bár cool meg minden, de nagyon nem az én világo. Chopper azért cuki volt. "Commander!!!"
Hodi annyira jellegtelen, hogy kezdek elszomorodni. Eddig se szerettem, de mostmár bleh. Sokkal kíváncsibb vagyok Cariboura (vagy Coribou? XD Mindig elfelejtem) na meg Dekkenre és a hajóra, ami pár fejezet óta repül. Ők jobban érdekelnek. Na persze ez korántsem azt jelenti, hogy nem élvezem ezt a Strawhat erőbemutatót, sőt! Nagyon állat!

blackronin

Quote from: Squazee2005 on 2011-08-18, 23:07:31
Fú, hála az égnek minden visszatért a régi kerékvágásba, eszméletlen jó lett a fejezet. Sanji és az "Olyan gusztustalanok, inkább repülök" egyszerűen zseniális. Zoro nagyon kemény volt, de mikor nem az? Csúcs volt, de tényleg. Én nem vagyok nagy mecha-rajongó, szóval nem igazán nyűgözött le a tank és a rinocérosz-cucc, bár cool meg minden, de nagyon nem az én világo. Chopper azért cuki volt. "Commander!!!"
Hodi annyira jellegtelen, hogy kezdek elszomorodni. Eddig se szerettem, de mostmár bleh. Sokkal kíváncsibb vagyok Cariboura (vagy Coribou? XD Mindig elfelejtem) na meg Dekkenre és a hajóra, ami pár fejezet óta repül. Ők jobban érdekelnek. Na persze ez korántsem azt jelenti, hogy nem élvezem ezt a Strawhat erőbemutatót, sőt! Nagyon állat!
Nagyjából ez, de:
- nekem eléggé bejöttek Franky új gépei, kellett már az ilyen
- Hody annyira nem jellegtelen azért, hanem csak egy tipikus ellenség, akivel Luffy-nak fel kell törölnie a padlót...  :D


A SH tagok "tombolása" eddig üt, annak örülnék legjobban ha a NFP tiszteket is hasonlóan laza stílusban vernék le (még le se izzadnának). Lehet, hogy sokaknak jó lenne pár hosszabbra nyújtott harc (végre meglátni a z új skilleket), de (főleg a timeskip és a sok edzés után) inkább ne legyenek ellenfelek Luffyék számára.
Szerintem ennek így kell történnie.
Én hajlandó vagyok várni a VALÓDI ellenfelekre, ne ilyen félkegyelműek ellen mutassák be a teljes erejüket.

Zelda

Hát úgy lenne a reális, én bízok benne, hogy most sem kell csalódni Oda-ban. Eleddig minden kétségemet eloszlatta, és azért, ahogy a dolgok állnak, nem hiszem, h komolyabb erőpróba elé néznének a SH tagok. Amolyan délutáni kisujjas agyabugyálásra számítok részemről. Pláne a kraken megszégyenítő NFP elleni fordulása után... Ebből is látszik, h szegény állattal nem bántak eddig túl jól.  :rotfl: A hajót meg Luffy félálomban is visszaüti, nemhogy így... xD Jó lesz ez!

blackronin

#2634
Na, végre!  :smile:
http://www.mangareader.net/one-piece/636

edit: egy jó akciódús és élvezetes fejezet volt!
Nekem bejött.

Chopper új hozzáállása tetszik (meg az új Horn Point  :jee: ), meg látszik, hogy mindenki erősebb lett (Nami se nézőközönség már csak, hanem képes megállni a maga lábán).
Franky MEGAZORD pedig  :lol:
Nami és Robin tekintetei a robot láttán PRICELESS.   :D

Zelda

Nagyon jó chap volt, kivi leszek, hogy mi az a nap aminek el kell jönnie, h az a hajó mozdítható legyen xD Mondjuk most már teljesen mind1, mert a hajónak már lőttek... A felpumpált SH csapatnak az a méret már semmit nem jelent. És igen, mindenki vagányul néz ki :D

Bishop

Hát nem volt rossz, kicsit gyengének éreztem még is. Új képességek: Frankytól vártam ezt, de valahogy nem érzem erősnek a robotot, kard meg kijön és úgy lő? Szóval azért várok tőle valami tényleg erős támadásra mint pl coup de vent gaon cannon, még akkor is ha ez nem az az arc ahol komolyan fog harcolni. Usopptól is oké ez a virágozás, meg azért ha azt nézzük még is csak fishmaneket üt ki, de örülnék valami nem virág vagy legalább nem területi lövésnek. Hanem valami sniperhez méltó kicsi de pontos támadásnak.
Nami támadása viszont tetszett.
Luffy meg badass továbbra is de kezd uncsi lenni. Ráadásul a végére még egy cliffhanger by Neptune, szóval nem tudom, annyira nem éreztem erősnek ezt a chaptert.
Ja igen, Chopper kimaradt, nos kicsit poén gyilkosnak érzem azt hogy nincsenek konkrétan új formjai csak az eddigiek fejlődtek tovább és hogy azokat tudja szabadon használni, remélem ez azt jelenti hogy Rumble ball még durvábbá teszi a formokat. BTW az ásás nekem nem jött be..

Liquid Snake

#2637
Quote from: Bishop on 2011-08-24, 22:58:06

Ja igen, Chopper kimaradt, nos kicsit poén gyilkosnak érzem azt hogy nincsenek konkrétan új formjai csak az eddigiek fejlődtek tovább és hogy azokat tudja szabadon használni, remélem ez azt jelenti hogy Rumble ball még durvábbá teszi a formokat.

Ottvan a kung-fu point is. Tuti lesz még más meglepetés. Illetve mennyi formát is mond chopper? 7-et? Sose volt annyija 4 volt a max kb...

Bishop

Spekulációk szerint a Kung Fu az Arm point tovább fejlett változata.

Arm point
Horn point
Brain point
Guard point (ehhez rumble ballt használt)
Jump point
Heavy point
Walk point
Monster point

Monster point sose volt hivatalosan megemlítve, és 6 a default.

blackronin

#2639
Quote from: Bishop on 2011-08-26, 11:05:04
Spekulációk szerint a Kung Fu az Arm point tovább fejlett változata.

Arm point
Horn point
Brain point
Guard point (ehhez rumble ballt használt)
Jump point
Heavy point
Walk point
Monster point

Monster point sose volt hivatalosan megemlítve, és 6 a default.
Ha a Kung Fu point az Arm point fejlesztett változata, az elég érdekes lenne...
Ja és szerintem a Monster point lesz, amihez KELL a rumber ball, egyébként a többinél nem alapkövetelmény, csak felerősíti őket.
Tehát eddig láttuk a Walk, Brain, Guard, Horn pointokat, marad a Heavy és a Jump.
Monster point szerintem nagyjából marad kinézetre, csak irányítani tudja majd Chopper.


Más:
Be kell vallanom, hogy eddig azt hangoztattam, hogy ne nagyon mutogassák az erejüket a SH tagok.
Nem tartottam méltónak (valójában még most sem  :P) a NFP bandáját, hogy egy SH csapat komolyan vegye.
De aztán rájöttem: minek is fognák vissza magukat?
Hiszen gondolom mindenki meg szeretné mutatni Luffy-nak, hogy nem csak pihenéssel töltötte az eltelt 2 évet!  :D

Én remélem, hogy 10-12 fejezeten belül lemegy az egész FI arc.
Nincs vele semmi bajom, de már a VALÓDI kihívásokat várom a SH csapat számára.
Az biztos, hogy észrevettem magamon, hogy k*rva türelmetlen lettem mostanában az OP kapcsolatban.  :P
Mindent rögtön akarok.  :D