Main Menu

OnePiece

Started by LuckyDingo, 2007-05-02, 00:09:16

Previous topic - Next topic

Bishop

Gyors vélemény, elment átvezetésnek jó volt Luffy támadása kicsit WTF de legalább cool volt. Hody gyerekkora azért tetszett mert már akkor is egy elcseszett kölyök volt nem az hogy akkor még enyhén volt csak rasszista hanem igazi kis g*ci volt  :D Arlong is dobott 1 pontot az egészen. De most már unom a mindenki isteníti Luffy-t baromságot. Legyen vége buli pár jó poén és go New World.

blackronin

#2731
OP vol. 64


Egy OPIC cover, kár hogy a manga mostanában még ennek a színvonalnak a közelében sincs...  ^^"

Ja és ezek után valaki még kételkedik Jinbe csatlakozásában?  :P

Squazee2005

Zseniális borító, nagyon dögös. Kicsit hiányolom az egy-egy elleni a harcok bemutatását, de nem vagyok telhetetlen. Annyira.  ^^"

A fejezet nem volt rossz, Hodi olyan, amilyen, nem volt olyan szörnyű ez a flashbackes rész, mint amilyenre számítottam. Sőt, az a mini-vagány Hodi kifejezetten tetszett.  :haha: De haladjunk tovább inkább, mert már kezdem úgy érezni, hogy a Thriller Bark is jobb ennél az arcnál.

Leara

Nem volt olyan rossz ez a fejezet, legalábbis a spoiler alapján unalmasabbra számítottam. Persze Hody a legkevésbé sem érdekel, de szerintem ő ezzel le is lett zárva... nagyon nem tetszene, ha még ezek után is felkelne és keménykedne, szóval remélem Luffy rendesen kiütötte.

Az új borító meg nagyon jól néz ki  :cool:.
MAL

Bishop

Szerintem még fel fog kellni ezek után, szóval aki nem akar csalódni az számítson rá. Ha meg nem fog annak persze csak örülni fogok. De engem jobban irritál hogy minden Fishman Luffy s*ggét nyalja  ::)

Squazee2005

Most miért? Olyan ritkán szurkol Luffynak egy egész nép.  :D Meg aztán előtte azt gondolták, hogy egy szemét hableány-rabló kalóz, most meg furdalja őket a lelkiismeret meg a félelem így a "biztos" pusztulás előtt.
Ahhoz képest, hogy Alabastában nem is ismerték jóformán, ez is egy viszonylag új dolog.

Nem hiszem, hogy Hodinak ez lenne a vége, mellesleg még jópár elvarratlan szál is maradt, például, hogy lesz-e szerepe Shirahoshi képessének a "győzelemben", vagy hogy Coribou/Caribou beleszól-e a dologba, vagy majd csak slusszpoénként jön elő. BigMam dettó, bár, ha eddig nem bukkant fel, akkor vagy nagyon távol van, vagy jófej és Lola anyja.

Junchi


Squazee2005

#2737
Spoiler-time! 645. fejezet

[spoiler]Luffy's destroying the Noah.
Chopper went giant, and at first it seemed he's out of control... but he's not! He's totally concious.
The NFP lieutenants are about to be forsaken even by their own men. Even the NFP pirates are realizaing how whacked they are.

She says it's all going towards a conclusion.

And.... the break happens. (mármint nem lesz OP jövő héten)

EDIT: And it looks like Hody's been defeated by Gomu Gomu no Elephant Gatling.
Luffy smacked the hell out of him along with the Noah. [/spoiler]

Hm... tetszik.

Ja, és a 64. kötetben benn lesz ez is:

[spoiler]LINK[/spoiler]

Full-script:

[spoiler]Chapter 645: Death is also a revenge

Fire-fist pistol hits!
Hody is blown away to Noah in the bubble.

Luffy: Full-speed, Weakhoshi!
Shirahoshi: Ok!

Hody grunts, and eats tons of E.S. pills

Luffy: Phew!! Air!
Gear 3!!!

Soldiers: Go for it, Luffy-!!

Citizens: Don't be stupid saying you won't run.... how is Noah going to be stopped from falling!?
Citizen: I don't know, but when we heard Hody's speech earlier, I thought we were done for.
Remember 20 years ago... when we were kids. Remember about the one human this entire kingdom felt gratitude for....

flashback

Whitebeard: I've been in debt to Neptune when he was young... we toasted sake in friendship.
Enemy pirates: This can't be! Why is he on the fishman side!?
Help, have mercy!! We'll never kidnap mermaids or fishmen anymore!!

Whitebeard: You dare not plunder my friend's country!! Snot-nosed punks!

end flashback

Citizen: You mean Whitebeard!? We should trust this man like we did that great pirate Whitebeard?
Citizen: Well think about it.... I don't really like humans, but he said we're friends... even though this is a nation of fishman...
And he's putting his life in line for us..!!

Madam Shirley: ......

Hody: My teeth aren't just for show.... I know it must hurt you, Straw Hat!!
Luffy: Your toughness is equal to over-100 milllion berry heads...

Hody: Fishman Jujutsu Mizu-gokoro (Heart of water)!!
Luffy: Weakhoshi, get away!
Shirahoshi: Ok!!

Hody: Murasame!!
Luffy: Gomu Gomu no.....

Luffy dodges Murasame

Luffy: Elephant Gun!!

Hody is smacked onto the Noah

Hody: (Fall, Noah.... kill all the fishmen who lost their pride!!!)

Luffy: OOOOOOOOOOHHHHH!!!!!

Soldiers: !? He's not done yet!
Soldier: Hey, the communication cut off!! What is going on right now!?
Soldier: He's going to destroy the legendary ark!!
Soldier: He can do that? I thought we were just going to deal with Decken

Luffy: I won't let it fall to the island!!

Soldier: Reporting!! Right now, Straw Hat Luffy is above the island....

Shirahoshi: Luffy-sama, your wounds are opening...

Luffy: Gomu Gomu no!!!!!!

Fukaboshi: (Please, Straw Hat....)

Soldier: and he is destorying the Noah!!
...and attempting to protect this island!!!

Luffy: Elephant Gatling!!!

Citizen: Destroying the Noah!?

Soldier: And the New Fishman Pirate Hody has been....defeated by Luffy!!

Pirates: Uwaaaa!! We're finished!!! Captain Hody lost!!
There's no way Straw Hat can destroy the Noah, let's get out of here!!

Zeo: !
Pirate: Gah!?

Pirate: Zeo-san, please have mercy!! This island is done for!!
Zeo: Death is also revenge!
Die, and curse the humans in your death!! Your slaughter will become our flesh and blood!!
The grudge will never go away!! As long as it's inherited, the revenge will one day come to fruition!

Pirate: This is stupidity! You lieutenants are insane!!

Dosun: If we are, the humans made us so!
Do not run!! Vent your anger towards the humasn BOGOOON!!
All the misfortune to fall upon the fishman race is perpetrated by the humas! ZUGAAAN!!

Children: Are humans really that scary?
Citizen: Don't be foolish!! Yeah, in the history, humans have time and time again....
Madam: Stop it!!! Look with your own eyes!! Look above the skies of this island yourself!!
Those men fighting against those Pirates from the Fishman district.. that's human!

Child: ....that too?

Points at Brook

Madam: .... well, half of them are unsure, but anyways,look with your own eyes!
If you don't, you have no right to say anything!
No matter what happens, look straight into it with your own, innocent eyes!

Zeo: If you cannot die in battle.... then die here and now by my hands, and leave your grudge against humans!
Pirate: Gyaaaaaa!!!

Brook: Stop this!! Those are your own men!

Pirate: Thank you for saving us, skeleton-mask!

Brook: (at Zeo) Oh hush you, you've never experienced death before!!
Die and leave the grudge? Foolish!!! There's nothing left when you die!!
When a living being dies, it simply turn into bones!!!

Franky: That's quite convincing coming from you.
Brook: Thank you!

Brook: I hate anyone who waste precious lives!!
I can't stand it, it stinks!! Though I don't have noses to smell!!

(Japanese expression "cant'stand nose", but I localized it to make sense)

Zeo: Fufu.... you're the ones wasting lives, aren't you?
It's admireble you and your crew are calm and not running, but when that Noah falls, it's you humans that will die without a doubt
...Although I don't know if you're human or not

Brook: Our captain, Luffy, is a man who will one day become the Pirate King!
If we trust in him, why would we panic? Now let me finish my mission! Yohohohoho!!


Hyouzou: Uii!! Wait, stop, I've lost all my swords!
Zoro: ...............
Hyouzou: I don't know how to fight without them... uiii

Ikaros: Much!!
Franky: How annoying, I'm gonna finish this with a big blast... with one of my biggest new move!

Wadatsumi: How's dis!! You surprised yet!?
Sanji: Uhh.... sure, yeah, it's big enough. I'm shocked.
Wadatsumi: Gufuufufugu!! See!!
Sanji: So let's finish this shall we? ... right, Jinbe!
Jinbe: yeah, sure

Pirate: Uwaaaa what's that monster!?
Daruma: Where did that come from!?

Usopp: Chopper!!

Dosun: That little one just suddenly turned huge...
Usopp: Hey!!! You didn't have to go berserk......huh!?

Chopper: ehehe... I'm ok, Usopp!!

Usopp: What!?

Chapter 645, end
Break next issue[/spoiler]

blackronin

#2738
Kösz a spoiler-t, Squazee!

Hmm...
Érdekes chapter, lehet hogy most én voltam túl negatív a múltkori fejezet kapcsán?
[spoiler]Lehet, hogy Hody-nak tényleg vége és az arc is hamarosan lezárul?[/spoiler]
Majd kiderül.

De a break megint nagyon röhejes!  :Eztneked:

edit: ja és a vol. 64-ben ez az a kép, amire utaltál (a linked nem működik sajnos)


Úgy látszik, hogy a Supernova-k hamarosan előtérbe kerülnek!
Kép a timeskip után, kép a gyerekkorukról.
Nagyon gyanús!  :P

chilip


LuckyDingo

Quote from: chilip on 2011-11-02, 11:56:13
http://www.mangafox.com/manga/one_piece/v59/c645/1.html

its out kiddies

Valamiért az egész chapterből csak egy dolog maradt meg bennem.. Madam Shirley is hot hot HOT :D

Liquid Snake

#2741
Végülis "felkelt" Hody az ütés után de szerencsére kapott is a szájára rendesen :D Kiütve végre az igénytelen fajtája. Jó ch volt nagyon, mindenki készen áll arra, hogy a 2 hét után megjelenő ch-ban befejezzék a harcukat. Brook-os poén is tök jó volt XD Kellett már egy ilyen ch is :) Chopper meg végre tudja irányítani azt a form-ját  :cool:

Bishop

Elephant Gatling Over 9000! És úgy néz ki kövi chapterbe mindenki eldurrant valami nagy támadást, már alig várom. Aztán lezárjuk ezt is. Bár kicsit nekem fura hogy elvileg a Noaht nem kéne elpusztítani aztán most még is. Értem én hogy nincs más megoldás de semmi utalás nem volt arra hogy feladják a próbálkozást. Choppernek örülök hogy tudja irányítani de remélem azért nem csak me smash módján fog harcolni. Nekem hiányzik a régi formok közti váltása, hiányzik a Kokutei Roseo :(
Kicsit Zavar hogy Sanji nem egyedül győzi le az ellenfelét. Megint újabb idétlen indok ami miatt lebecsülik majd a Zoro fanboyok  ::)
Frankyra és Usopp-ra meg kíváncsi vagyok nagyon  :hopp:

blackronin

#2743
645
Oda gyenge próbálkozása volt, hogy megmentse az arc-ot...
Szép és hangulatos volt és tényleg OP-s, de nem tudja feledtetni az elmúlt fejezetek töketlenkedéseit.

Ebben a fejezetben hirtelen mindent belesűrített Oda:
- WB flashback
- Hody legyőzése
- Noah elpusztítása
- a NFP veresége (Hyozou karakterének teljes sárbatiprása)
- Chopper Monster point bemutatása (aminek az előhozása teljesen szükségtelen és értelmetlen húzás volt)
stb.

Ez már túl sűrű!

Összeségében inkább csalódás a fejezet, mert láttam, hogy Oda normálisan is megcsinálhatta volna ezt az egészet, erre jött ez az össze-vissza ugrálgatás, a SH harcok káosza, meg vízi fogócskázás...
Kár ezért a FI arc-ért!  :frown:

Bishop

Pedig ez egy jó rész volt, és nagyon belemagyarázod a dolgokat. Honnan veszed hogy Oda próbálkozott megmenteni bármit is. Mi van ha pont így képzelte el? Szóval nem tudom de nekem az arcban az egyetlen csalódásom az Decken karakterének ki nem aknázása. A többi jó volt, láttunk már ilyen fogócskát elégszer. Alabastra Skypia Thriller Bark Nem tudom most miben másabb.

blackronin

#2745
Quote from: Bishop on 2011-11-02, 13:10:19
Pedig ez egy jó rész volt, és nagyon belemagyarázod a dolgokat. Honnan veszed hogy Oda próbálkozott megmenteni bármit is. Mi van ha pont így képzelte el? Szóval nem tudom de nekem az arcban az egyetlen csalódásom az Decken karakterének ki nem aknázása. A többi jó volt, láttunk már ilyen fogócskát elégszer. Alabastra Skypia Thriller Bark Nem tudom most miben másabb.
Tudom, hogy jó rész volt, de pont ez az idegesítő benne!
Látni, hogy Oda miként is meg tudta volna oldani a dolgokat.
Ha nem kavarta volna az arc menetét mindenfélével... csak simán szemtől szembe nekiküldte volna a SH bandát a NFP bandának, s a harcot rendesen bemutatta volna (semmiféle kergetőzéssel és más elterelő dolgokkal), akkor nem lett volna semmi gond ezzel az arc-al.

Azért azt bírom, hogy általában én kapom azt a bírálatot, hogy egy jó fejezet alapján hajlamos vagyok elnézni a régebbi hibákat...
Erre most mindenki el van ájulva az egész FI arc-tól, mert ez a rész nagyon jó volt.
Fura.

Nem rossz ez az arc annyira, de sajnos vannak hibák is benne bőven.

Squazee2005

Az elmúlt fejezetek elég negatívvá tettek, de a múlt heti meg a mostani kárpótolt érte maximálisan.

Nehéz egy heti mangát megfelelően értékelni néha, hiszen az aktuális kedv és spoiler mennyiség is meghatározza, hogy akkor hogy érzünk a fejezetek iránt. Ha majd egyszer megint elolvassuk az egészet, akkor talán jobban összeérik a dolog.

Nekem nagyon tetszett a fejezet, főleg a "sűrűsége" miatt. Hodyt már elkapáltuk amúgy is az előző fejezetben, csak most kapott még egy lélegzetvételnyi időt, ennyi épp elég volt belőle. Noah elpusztítása elkezdődött, jej!
És minden Strawhat a végső csapásra készül. Azért Hyozou nem volt olyan szánalmas, mint ahogy a spoilerek alapján gondoltam, azt hiszem még van benne egy támadás, elég csak az arcára nézni.

Amúgy a cover senkinek se tetszett?

blackronin

#2747
Quote from: Squazee2005 on 2011-11-02, 14:18:53
Az elmúlt fejezetek elég negatívvá tettek, de a múlt heti meg a mostani kárpótolt érte maximálisan.

Nehéz egy heti mangát megfelelően értékelni néha, hiszen az aktuális kedv és spoiler mennyiség is meghatározza, hogy akkor hogy érzünk a fejezetek iránt. Ha majd egyszer megint elolvassuk az egészet, akkor talán jobban összeérik a dolog.

Nekem nagyon tetszett a fejezet, főleg a "sűrűsége" miatt. Hodyt már elkapáltuk amúgy is az előző fejezetben, csak most kapott még egy lélegzetvételnyi időt, ennyi épp elég volt belőle. Noah elpusztítása elkezdődött, jej!
És minden Strawhat a végső csapásra készül. Azért Hyozou nem volt olyan szánalmas, mint ahogy a spoilerek alapján gondoltam, azt hiszem még van benne egy támadás, elég csak az arcára nézni.

Amúgy a cover senkinek se tetszett?
A cover tetszett, örülök hogy megkérdezted.  :D

Egyébként nem kell aggódni miattam, nem lettem negatív.
Csak azt akarom, hogy véget érjen ez a harc, s lépjünk tovább.
Nem jött be és kész.
A mostani fejezet jó volt, nem is tagadom.
Csak felmerül az emberben a kérdés:
Ha Oda képes egy csettintésre ilyen jót összehozni most, akkor az arc-ban miért van 4-5 olyan fejezet ami borzalmasan rossz vagy nagyon gyenge?
Ez az ami elég zavaró. Mi történt azoknál?

Squazee2005

Lehet, hogy Oda... egy húsvér ember?  :zomg:

Meg aztán most már láttuk, hogy Blackbeardnek volt egy fegyvere, amivel Shankst kicsit megkarcolta. Ez is valami. (én csak úgy vettem észre, hogy mások mondták  ^^" ).

Bishop

Quote from: Squazee2005 on 2011-11-02, 16:53:30
Lehet, hogy Oda... egy húsvér ember?  :zomg:

Meg aztán most már láttuk, hogy Blackbeardnek volt egy fegyvere, amivel Shankst kicsit megkarcolta.
Ez is valami. (én csak úgy vettem észre, hogy mások mondták  ^^" ).


Én lemaradtam valamiről  ^^"

blackronin

#2750
Quote from: Bishop on 2011-11-02, 16:55:36
Quote from: Squazee2005 on 2011-11-02, 16:53:30
Lehet, hogy Oda... egy húsvér ember?  :zomg:

Meg aztán most már láttuk, hogy Blackbeardnek volt egy fegyvere, amivel Shankst kicsit megkarcolta.
Ez is valami. (én csak úgy vettem észre, hogy mások mondták  ^^" ).


Én lemaradtam valamiről  ^^"
Ez


Quote from: Squazee2005 on 2011-11-02, 16:53:30
Lehet, hogy Oda... egy húsvér ember?  :zomg:
Értem, hogy mit akarsz ezzel, de nem vagyok telhetetlen.
Nem várok el tőle semmi rendkívülit.
Csak simán megjegyeztem, hogy ez az arc nem a kedvencem, s vannak hibái, ami idegesítenek.
Emiatt azt akarom, hogy véget érjen (legalább a harcos részek), s menjünk tovább.
Mint ahogy írtad, ő is csak ember, s ő se tud remekelni állandóan.
Vannak gyengébb eresztései, s én ezt az arc-ot azok közé fogom majd sorolni.

Zen

Quote from: blackronin on 2011-11-02, 17:09:44
Quote from: Bishop on 2011-11-02, 16:55:36
Quote from: Squazee2005 on 2011-11-02, 16:53:30
Lehet, hogy Oda... egy húsvér ember?  :zomg:

Meg aztán most már láttuk, hogy Blackbeardnek volt egy fegyvere, amivel Shankst kicsit megkarcolta.
Ez is valami. (én csak úgy vettem észre, hogy mások mondták  ^^" ).


Én lemaradtam valamiről  ^^"
Ez

Én még mindig nem értem. Bántja Shankset a lenyúlt zászló, vagy mi?
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

blackronin

Quote from: Zen on 2011-11-02, 17:22:12
Én még mindig nem értem. Bántja Shankset a lenyúlt zászló, vagy mi?
Hát ez szép volt, Zen!  :D

Ajánlom figyelmedbe a kép alsó felén, pont középen lévő alakot, akinek egy karom van a bal kezén...
Na, ki ő?  :P

Bishop

Az egy karom max. Én maradok annál az elméletnél hogy BBnek van egy Zoan fruitja is, mert ha már Paramecia meg Logia van akkor az miért ne lehetne. Illik a három fejű zászlójához és a sokszor tudathasadásos személyiségéhez. Az nekem inkább rendes karom nyom mint valami penge.

Zen

Quote from: blackronin on 2011-11-02, 17:27:42
Quote from: Zen on 2011-11-02, 17:22:12
Én még mindig nem értem. Bántja Shankset a lenyúlt zászló, vagy mi?
Hát ez szép volt, Zen!  :D

Ajánlom figyelmedbe a kép alsó felén, pont középen lévő alakot, akinek egy karom van a bal kezén...
Na, ki ő?  :P
Valahogy a "BB hord magánál fegyvert" valahogy nem tűnik űtütő felfedezésnek.. ::)
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Liquid Snake

Quote from: Bishop on 2011-11-02, 17:58:18
BBnek van egy Zoan fruitja is

Á úgy már gagyi lenne...

blackronin

#2756
A manga 64. kötet SBS-ében van még pár érdekesség, amit megosztok: (valójában csak 1 igazán fontos... a többi elég hülyeség sajnos)


[spoiler]- Megalo's model comes from a real world giant shark called Megalodon.

- The question is about the kind of Justice Kizaru follows, it's written on the wall. We already knew Aokiji's, "Lazy Justice". The others are: Akainu - Complete (Absolute?) Justice, Kizaru - Uncertain Justice, and Oda - I love Anpanman (seems to be an anime character).
Oda says Aokiji used to have "Blazing Justice" in the time of Robin's flashback, but it changed. He also says some big incident happened in the Marines during the timeskip, and he wants to draw it soon.


- X Drake and Bege birthdays, bla bla.

- The reader asks about how receiving the bounties work when you take down a pirate. In short, they'll pay you even if the person is dead, and if you're a pirate yourself, you can't claim a bounty on a pirate, because you would be arrested as well. You only gain reputation by taking a famous pirate down.

- Two stupid questions, the the reader asks how Strawberry's hair looks inside his hat, and Oda draws it.

- The question asks if Much feel 4 times as ticklish under his armpits compared to a normal person.

- The reader asks what the hell is that bubble floating ring merpeople use. They're are soap bubbles, and are the same as the ones in Sabaody.

- Interesting question about drawing characters speaking with the mouth closed, but you probably don't care too much.

- The reader found the Fishman Nami that Luffy drew.

- Dumb joke. Better joke. Then someone asks what TD is. Oda says it's a Tone Dial. It's sold in pairs, and works like a CD. :P

- The Gyro question was a stupid one. The reader says he woke up one day with a crab hand and wants to boil it.[/spoiler]

Leara

Quote from: blackronin on 2011-11-07, 09:54:10
[spoiler]

- The question is about the kind of Justice Kizaru follows, it's written on the wall. We already knew Aokiji's, "Lazy Justice". The others are: Akainu - Complete (Absolute?) Justice, Kizaru - Uncertain Justice, and Oda - I love Anpanman (seems to be an anime character).
Oda says Aokiji used to have "Blazing Justice" in the time of Robin's flashback, but it changed. He also says some big incident happened in the Marines during the timeskip, and he wants to draw it soon.

[/spoiler]

Csak jussunk már el odáig :D. Fishman Namit amúgy én is kiszúrtam, bár az elején nem voltam biztos abban, hogy tényleg ilyen volt-e Luffy rajzán :D.
MAL

Liquid Snake

Nincs valami spoiler még? Már alig bírom OP manga nélkül  :zomg:

blackronin

#2759
Quote from: Liquid Snake on 2011-11-16, 04:38:35
Nincs valami spoiler még? Már alig bírom OP manga nélkül  :zomg:
De van!  :D

646
[spoiler]Chapter 646 "Exchange"
Cover Story: Sky Island's Aisa (having grown a bit bigger) is delivering ball clouds. Skypiea's Rubberband Land's special product, Sky Bungee.
It seems that Chopper can only maintain his giant rumble-ball induced form for 3 minutes.
After being told how reliable he is by Usopp (so, at the point when he usually says "You bastard" and dances around happily) Monster Chopper's reaction is terrible *sorry. a bit unsure here.*
Usopp's Green Star "Humandrake" snatches up and entangles Daruma, and Green Star "Trampolean" hurls him upwards.
At Franky/Ikaros' battle location, Ikaros is trying to gather up solar power to his head and goes for a sure-kill attack with his spear, but Franky also seems to be charging up a finishing move.
Brook vs. Zeo. Zeo says that if you enter his circle you'll die, but Brook has already entered and performed his finisher( Kasuri Uta- Fubukigiri, or Grazing Song- Blizzard Cut) and won.
Usopp vs. Daruma. Finisher: Green Star- "Impact Wolf." From the tip of a plant bulb, giant wolf-shaped grass fires a 3m diameter shockwave
Chopper vs. Dossun. Kizahidume Yashi ("Palme")- It's a punch from his giant form...
Franky vs. Ikaros. Franky Radical Beam. A beam from Franky's real hand. Usopp and Chopper are delighted.
Wadatsumi vs. Jimbe. Fishman Karate Hidden Technique- Buraikan. Water pierces Wadatsumi's body. Air leaks out, and he flies upwards.
Sanji vs. Wadatsumi. Sanji was waiting in the sky. Remembering those two years, I get so mad *<--honestly no idea about the last half of that sentence, but the idea is that he's upset about the memories.* "I'll scorch them! Those memories! Hell Memories!" It's a burning kick.
Zoro vs. Hyouzou. Zoro wins with Rengoku Onigiri (Purgatory Onigiri). He ISN'T poisoned."
End spoilers[/spoiler]

edit: épp most olvastam az AP-n, hogy az idióta fórumozók "sikeresen" elkergették az OP spoilereket lefordító Aohige-t...
What the heck!?  :he:
Ezt most nagyon kellett?
A fejezet rendesen kijön természetesen, de nagyon kár egy ilyen tehetséges srácért, aki ráadásul anyanyelvi szinten beszélte a japánt.
Erre elzavarják egy hülye nézeteltérés miatt, ahol csak védte a saját igazát.
Degenerált AP-sok (persze tisztelet a kivételnek!).

edit2: kijött!
http://mangastream.com/read/one_piece/26770173/1

edit3: jó fejezet volt, a SH tagok támadásai ütöttek. Jinbe is egyre jobban nyomul a Next nakama címért.  :D
És a NFP kalózok is el lettek intézve.
Bejöttek a poénok is nagyon. Az art is szuper volt.
A hangulat is a helyén.

Tehát elégedett vagyok.
Több hét után végre.

DE sajnos megint van pár apró dolog ami böki a csőrömet:
1. Vajon tényleg szükség volt Chopper Monster pontjának bemutatására?
Szerintem egy valódi harcban jöbben bejött volna mint a végső ütőkártya, így nem jött be, és egy elhamarkodott döntésnek tartom összeségében Oda részéről.
2. Nami és Robin miért nem kapott semmi érdekeset? Állandóan kihagyják őket a mókából!
Kicsit vehetné őket komolyabban Oda. Nagyon hanyagolva vannak a harcok szempontjából. Remélem, hogy ez majd változik a jövőben.
3. Hyozou egy hatalmas csalódást lett végül számomra. Nem volt ellenfél Zoro-nak, szinte semmit nem mutatott a tudásából.
Oda elpocsékolt egy remek karaktert.
4. Ikaros Much pedig bekerült nálam az OP történelembe. Ő az egyik legbénább, legidegesítőbb és legunalmasabb karakter amit valaha ki tudott találni Oda... egy szánalom. De szerencsére már vége.  :whoah:

* És a legfontosabb: hol voltál eddig Oda? Miért kellett eddig várni egy remek fejezetre?
Mi volt ez a sok félresiklás az arc-ban? Az üresjáratok?
Tudod te ezt jobban is csinálni, kiderült a múlt heti és a mostani fejezetből is...
Nem értem, hogy mi volt a gond.