Main Menu

OnePiece

Started by LuckyDingo, 2007-05-02, 00:09:16

Previous topic - Next topic

Squazee2005

Ma nem olvastam spoilert, mert nem voltam közelben és erre egy ilyen csodás fejezetet kapunk, hát oda és vissza vagyok tőle. A képek, amiket linkeltetek hűen tükrözik a reakciómat. Így máris jobban tetszik ez az Fishman Island arc.

Tetszett, ahogy Luffy lerúgta Caribou-t, és ahogy bedepizett Jinbe amiért Luffy nem figyelt rá.  :haha:

Sok infó kavarog a fejemben, még biztos írok róla,e gylőre ennyi. Hú, micsoda fejezet!!! Ez az OP!!! :whoah:

blackronin

#2851
Egy kis ajándék Oda-tól!
A SH csapat új Jolly Roger-jei, vagyis jelei:



Másik kép: (spoiler-be rakom, mert elég nagy)
[spoiler][/spoiler]

Milyen nagylelkű mostanában Oda...
Először a Supernova banda, majd elkotyogja a Marine dolgot és most meg ez.
Hát igen, el vagyunk kényeztetve.  :smile:

LuckyDingo

A nagyképet nem lehet megnézni.. de akit érdekel a cucc:

http://www.pixiv.net/member_illust.php?mode=manga&illust_id=22196499

Ezek a jollyk mennyire hivatalos cuccok? Nekem elég fanartnak tűnik. :D /meg sok értelmét sem látom/

blackronin

Az első elég hitelesnek látszik, de a második még kérdéses.
Nekem bejönnek és szerintem nagy értelmet nem kell keresni bennük...
A régiek is csak a rajongóknak szólt inkább, a történetben nem sok szerepük volt.
Szóval megint csak azt kell értékelni inkább, hogy Oda-nak van ideje ilyesmikre.

Bishop

Na végre tudok írni a chapterről bár már lassan jön ki a következő, de gondoltam írok pár dolgot mivel azért történtek dolgok. Szerintem is jó chapter volt, sok infó volt benne, na meg az előtte lévő gyenge chapter után jól is jött.
Igazából már szinte minden le lett írva, de azt azért halkan megjegyzem hogy nagyon nem tetszik hogy Oda mit művel Blackbearddel, nem kell nekünk még egy Aizen....Nem tudom hova kéne még táposítania, az még oké lett volna ha az lett volna hogy 3 dfje van max és már akkor is erősen shounen final boss feelingje lenne...
Azt mondjuk még elhiszem hogy a csapat többi tagjára ráférne valami DF, nem azt mondom hogy gyengék, de legtöbbről elképzelésem sincs hogy harcolna. De ez akkor is baromság hogy másokból szippantják a DFeket. Olyan mint mikor Pokemon játékban megnézzük neten hol lehet elkapni a ritka pokemont, kiveszi a ritkaságát belőle azzal, hogy tudni lehet hogy kínál van a x df, mert gyümölcs formában sokkal nehezebb rájuk bukkanni.
Szerintem 1000% hogy lesz Sanjinak és Zoronak hakija. a haki alap dolog a new worldon, még a VA-k is tudják akkor nehogy már ők ne tudják. Aztán lehet később a többieknek is lesz majd, egy minimális szinten. Bár Frankynak jobban állna ha simán seastoneból készítené a kezét :D

Squazee2005

BB valószínűleg csak be akarja biztosítani a helyét a világban. Esetleg pénzt is tud szerezni az eladott DF-ekből. Már ha ez a célja egyáltalán. Meg ugye a többiek tápolása, amenyiben ők ezt igénylik. Vajon Jewelry Bonnytól is elvette a DF-jét?

Zen

Quote from: Squazee2005 on 2011-12-20, 23:52:21
Vajon Jewelry Bonnytól is elvette a DF-jét?
Miért, hogy, mikor?
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

chilip

Bonnyt nem otthagyta akainunak mikor el kellett futnia?

Bishop

Mennyi embert izgat Bonney...már annyi teória van rá hogy nem igaz :D

Kraivan

Quote from: Bishop on 2011-12-21, 00:33:14
Mennyi embert izgat Bonney...már annyi teória van rá hogy nem igaz :D
Inkább ő mint Hebihime. Kicist több benne a potenciál mint egy Luffy fangirlben.

Annak idején mintha beszéltük is volna h Usopp-tól vártuk el a Seastone harcmodort.
Mert Franky amellett h cyborg, inkább éreztem embernek mint gépnek, amiből jött az ereje is, most viszont inkább érzem gépnek, mint embernek.
Bár a Pacifistákban látjuk a cybertechnológia előnyét, valamiért a DF-ek és az unlimited phisical/mental strength világában olyan kevésnek érzem.

LuckyDingo

Quote from: Bishop on 2011-12-21, 00:33:14
Mennyi embert izgat Bonney...már annyi teória van rá hogy nem igaz :D

Jó nő, sokat zabál, sosem öregszik meg, sosem hízik el és egy igazi tomboy.. ebből az 5 tényezőből minimum 2-re bukik valaki. :D

Bishop

Nekem is szimpatikus, csak vannak nagyon meredek teóriák mint hogy a következő arc Save Bonney Enies Lobby módra lesz stb. Ha új nakama kell akkor én is inkább rá szavazok mint bármely más nő jelöltre. Bár szerintem Namival nem férnének meg.

Squazee2005

Quote from: Zen on 2011-12-21, 00:16:22
Quote from: Squazee2005 on 2011-12-20, 23:52:21
Vajon Jewelry Bonnytól is elvette a DF-jét?
Miért, hogy, mikor?

Há' csak egy ötlet volt. Ha már erős DF-ekre vadászik BB (ha jól értettem), akkor ez is egy egész jó darab DF, ami Bonneynál van, s mivel elkapta BB, esetleg ki is tudta húzni belőle. Erre természetesen sose volt se utalás, se semmi, csak felötlött bennem, miután elindultam azon az útirányon, hogy mit kezdene BB a DF-ekkel.

Én a hatodik jellemzője miatt kedvelem, hogy van valami háttere és nyilván lesz vele valami.

chilip

na végre megvan

http://www.mangafox.com/manga/one_piece/v61/c595/6.html

tessék a bonny's rész

el kellett menekülnie akainu elől blackbeardnek és otthagyta bonneyt a szarban :D

Bishop

And so i thought its the new chapter im seeing  :morci: :muhahah:

Egyáltalán lesz a héten?

Squazee2005

#2865
Szerintem nem. Ha jól rémlik az előző dupla szám volt. Igen, az előző volt a 3-4. szám. Az 5-6. szám január 4-én jelenik meg, de azt ugye jövő hét szerdán olvashatjuk már, cserébe viszont utána megint egy hét szünet. Ez a karácsonyi időszak mindig ilyen. _._

Bishop

Jaj én az ilyeneket mindig elfelejtem, de jó tudni, akkor kemény december lesz már megint, vizsgák, ünnep és még op sincs  :bruhuhu:

Zen

Quote from: chilip on 2011-12-21, 13:39:20
na végre megvan

http://www.mangafox.com/manga/one_piece/v61/c595/6.html

tessék a bonny's rész

el kellett menekülnie akainu elől blackbeardnek és otthagyta bonneyt a szarban :D
Ah kösz, így már emlékszem.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

blackronin

#2868
Quote from: Squazee2005 on 2011-12-21, 14:21:24
Szerintem nem. Ha jól rémlik az előző dupla szám volt. Igen, az előző volt a 3-4. szám. Az 5-6. szám január 4-én jelenik meg, de azt ugye jövő hét szerdán olvashatjuk már, cserébe viszont utána megint egy hét szünet. Ez a karácsonyi időszak mindig ilyen. _._
Tényleg van szünet, de még lesz egy chapter a héten.
Utána jön a szünet.
Ugyanis ilyenkor korai spoiler szokott jönni (az újságosok most sokkal hamarabb megkapják a legújabb számot ugye), ami majd holnap érkezik.

Szóval nyugi.

edit: hát úgy tűnik, hogy ez a korai spoiler dolog most talán mégsem jön...  ^^"
Szóval ne várjatok semmit.
Mivel ha lesz valami, akkor kellemesen csalódtok.

OP nélküli karácsony...
Hát ez van.


Bishop

#2870
Ezt vártam, hogy Luffy védje FI-t, és még Kidd is megjelent úgy mond. Big Mom ilyen dizájnnal...vesznie kell :D Amúgy ez az állatos kép rohadt jóóóó, hát még a figurák :D

edit: Long leg tribe... :facepalm:


LuckyDingo

Nem volt rossz. De ha Big Mam Yonkou, csak van ennek oka, nem lesz könnyű kör lecsapni őt és nem mostanában fog megtörténni szerintem. Legalább is úgy lenne logikus.

Jah a Color page faja amúgy :D Eleinte Sanji megfelelőjét nem találtam. :D

Squazee2005

Jó kis fejezet volt, de kétlem, hogy lesz Luffy vs. Big Mam. Lol, Caribou tényleg béna. XD

chilip

 :eek: http://www.mangareader.net/one-piece/651/11
de néztem itt, nagyon tetszett a fejezet. big mom rulz, már csak 1 yonkout nem láttunk

LuckyDingo

Ha Kaidou is egy óriás lesz, akkor még a végén télleg bejön az erős emberek hatalmasak teória.. :D

blackronin

Hihetetlen!
Nem is reméltem, hogy lesz ma fejezet!
És hogy ilyen ütős!
OPIC.

Meglepett Oda azzal, hogy ennyi mindent behozott egyszerre és a Caribou-s szálat is ilyen hamar lezárta.
Meg Big Mam design-ja is bejövős volt, egy kicsit a Chirio Szellemországban lévő banyára emlékeztetett.
Meg a bandájának tagjai is hatalmas arcok, ezerszer jobbak mint a NFP.

Oda most lenyűgözött ezzel a fejezettel!
Csak így tovább!  :whoah:

Remek év lesz a 2012 OP szempontjából már tuti!  :smile:

Quote from: LuckyDingo on 2011-12-26, 17:08:36
Ha Kaidou is egy óriás lesz, akkor még a végén télleg bejön az erős emberek hatalmasak teória.. :D
Mélyen meghatódtam ezen a kijelentéseden.
Köszi.  :P

Junchi

Oh, Big Mam, be mai waifu...  ::)

Most komolyan, mit eszik mindenki ezen a designon? (Max hűen tükrözi a nevét...)

LuckyDingo

Quote from: Junchi on 2011-12-26, 20:03:32
Oh, Big Mam, be mai waifu...  ::)

Most komolyan, mit eszik mindenki ezen a designon? (Max hűen tükrözi a nevét...)

Nem tudom, sztem gáz, de legalább nem jó nő.. ahogy Sanji elképzelte. Nekem a bandája annyira nem tetszik, elvont, mint a Moriáé volt, WB csapata ezerszer szimpatikusabb volt.

Bishop

Igazából nekem is az a bajom hogy Oda karakter dizájnja kezd elszállni nagyon. Kb kezd átmenni ilyen Kishi feelingbe. Túl egyedit akar alkotni vagy nem tudom. Chopper különleges volt a beszélő állat külsejével, majd ott van Bepo(?) Law medvéje ami megint csak kérdéseket vet fel, és most egy oroszlán  :zomg: Persze még lehet simán Zoan DF user. Aztán Long leg tribe  :facepalm: a háromszemű csajról már nem is beszélve. Egyedül talán az a kardos fogott meg aki Big Mam-nál volt.
Big mam még oké is lenne, de ez a Jabba style azt sugallja nekem hogy neki különösen nincs ereje csak félelemből vagy más tiszteletből van neki olyan erős tagjai akikkel elérte a younkou rangot. Elég csalódás lenne látni őt harcolni. Buggy kettő számomra egyenlőre az egész. Az egyetlen dolog ami tetszik a bandában, hogy mindenki öltönyt visel.