Main Menu

OnePiece

Started by LuckyDingo, 2007-05-02, 00:09:16

Previous topic - Next topic

LuckyDingo

Quote from: Liquid Snake on 2012-01-19, 18:28:50
Én akkoris úgy látom, hogy már annyira túl akarod komplikálni az egészet hogy egy saját magad által elkészített útvesztőben sétálgatsz. És nem, nem értek azzal egyet, hogy sokkal erősebb lenne a Navy. Nekik eddig is ottvolt a NW, eddig is "rendben" kellett tartaniuk, ők kurvára leszarják azt, hogy most Luffy 2 évet edz. Elpicsázták őket? Te melyik mangát olvasod? :D Már csak azért is lehetnek magabiztosak magukban mert LEGYŐZTEK EGY YONKOU-t és az egész flottáját szó nélkül meg tudták volna semmisíteni ha Shanks nem avatkozik közbe.

Hát.. ha nincs BB, és mondjuk WB nincs már alapból a halálán, akkor szerintem nem maradt volna sok Marine.. Most ha végleg kiírtják a WB csapatot és a szövetségeseket, akkor az nem olyan hatalmas veszteség, mert a kalózoknál van yonkou utánpótlás.. Marine-okból is van annyi utánpótlás? Javarészt fodder volt, akiket csatába küldtek, meg ugye admirálisok, meg a fejesek, de ha folytatják a harcot, akkor olyan durva veszteségük lett volna, hogy nem bírták volna felvigyázni a Grandlineon sem a szigeteket. Arról nem is beszélve, hogy Shanks megjelent és ha kicsit később jelenik meg, amikor WB crewnak nyekk, Marine-ból már alig vannak, akkor sakkmatt.. (ok.. Coby és Luffy is halott lenne már.. XDD)

Szóval nem hinném, hogy feltétlen győztesként kerültek ki... mondjuk azt, hogy megúszták a további veszteségeket és a teljes pusztulást. Ha így nézzük, nehogy ne legyen már egyértelmű, hogy erősödni kell, mert legközelebb nem lesz szerencséjük.. :D

Liquid Snake

Quote from: LuckyDingo on 2012-01-19, 21:06:11
Szóval nem hinném, hogy feltétlen győztesként kerültek ki... mondjuk azt, hogy megúszták a további veszteségeket és a teljes pusztulást. Ha így nézzük, nehogy ne legyen már egyértelmű, hogy erősödni kell, mert legközelebb nem lesz szerencséjük.. :D

Én nem így nézem. Pont.  :hehe:

Finlandia

Quote from: Kraivan on 2012-01-19, 19:00:27
...

Természetesen nem idézem be az egész hozzászólásod, de muszáj megjegyeznem: Szívemből szóltál! :cool: :whoah: :appl:
Én is hasonló jóságokat "várok".

Junchi

Quote from: Kraivan on 2012-01-19, 19:00:27
Vagy mondjuk kerüljenek Shanks szigetére

Támogatom. Sőt, jöjjön most a New World előtt valami 1,5 hónapon át tartó Shanks gaiden. Utána Shanks 1v1 harcot akarok, majd Shanks - Luffy re-uniont, majd... :D

blackronin

#2944
654
[spoiler]

on the cover is Mozu and Kiwi's bar...
Lola pirates are also there...
the title is "GAM", group of whales in english...
it has something in japanese too, something like "Small Group" or "Small Crowd"...

Nami in bath
Chopper is beside nami
Sanji and brook are peeping
Usopp, zoro and luffy are fishing
They met laboon's(?) species and were led up to the new world by them

Másik fordítás:

Nami is entering the bath,
Chopper is at her side,
Sanji and Brook are peeking,
Usopp, Zoro and Luffy are in the process of catching a gigantic fish.
They meet laboons tribe who are guiding them to the surface, and that's it for this chapter.
[/spoiler]

manga vol. 65 cover
[spoiler]


It seems the cover for volume 65 is Luffy doing his red hawk attack, it confirms that there are indeed flames coming out of it.
[/spoiler]

Érdekes cover... az előző jobban tetszett.
De legalább a NFP tagok + VDD is kaptak egy kötetet.
Bár igazából nem érdemelnék meg...  :P
Kivéve Zeo és VDD.  Őket bírom.  :smile:

Liquid Snake


blackronin

#2946
Quote from: Liquid Snake on 2012-01-25, 13:37:08
One Piece 654
YOU ARE GOD.

Köszi.  :D

edit: hihetetlen ez az Oda...
[spoiler]Az égvilágon semmi rendkívüli nem történt benne (ellenben a múlt hetivel), s jórészt csak SH tagok közötti párbeszéd és gyönyörű art a fejezet, de a hangulata ÜTÖTT (ellentétben a múlt hetivel, az olyan semmilyen volt).
Nagyon tetszett.
És az utolsó pár oldal... Brook dala és megérkezés a New World-be.
BEAUTIFUL.[/spoiler]

EPIC.
Főleg a hangulata miatt.

LuckyDingo

Az utolsó oldal jó volt, a többi említésre sem méltó. :S

Squazee2005

Nekem tetszett, nagyon hangulatos volt, még azt is megcsináltam, amit a többiek ajánlottak, hogy háttérzenének, a fejezet olvasásához bekapcsoltam a Bink's saket is. ^^

Semmi nem volt, mégis jó volt, ami ahhoz mérten kellemes csalódás, hogy FI volt egy-két mozgalmas fejezet, mégsem voltak ilyen jók.


blackronin

Quote from: Squazee2005 on 2012-01-25, 15:02:52
Nekem tetszett, nagyon hangulatos volt, még azt is megcsináltam, amit a többiek ajánlottak, hogy háttérzenének, a fejezet olvasásához bekapcsoltam a Bink's saket is. ^^

Semmi nem volt, mégis jó volt, ami ahhoz mérten kellemes csalódás, hogy FI volt egy-két mozgalmas fejezet, mégsem voltak ilyen jók.


:tezsvir:

A fenébe... ezt a Bink's sake-es dolgot én is megcsinálhattam volna.   ^^

Bishop

Teljesen jó chapter volt, mindig is hiányolom az ilyen szórakozásokat a hajón jeleneteket, persze azért nem baj ha haladunk a történettel is. Annyi talán hogy nem ütött akkorát a "new worldre jutás" mint annó a Grand line-ra jutás.

blackronin

#2951
Quote from: Bishop on 2012-01-25, 15:15:33
Annyi talán hogy nem ütött akkorát a "new worldre jutás" mint annó a Grand line-ra jutás.
Ezzel is egyet kell értenem, valóban a Grand Line elérése valamivel nagyobbat ütött anno.
Vagy talán ez is esetleg sokkal jobb lesz, ha anime-ben fogjuk majd látni?
Majd kiderül.

Más téma:
Ezt pedig a OP wikián találtam:
http://onepiece.wikia.com/wiki/User_blog:The_Humaniod_Typhoon/Gandhi_uses_the_Kitetsu%3F#comm-131072

Kardos Gorosei a képen
[spoiler][/spoiler]

Nidai Kitetsu rajz Oda-tól
[spoiler][/spoiler]

Tényleg nagyon hasonlít a két kard, s könnyen előfordulhat hogy a Gorosei egyik tagja a legendás Shodai Kitetsu-t használja.

Junchi

Quote from: blackronin on 2012-01-25, 13:43:29
EPIC.
Főleg a hangulata miatt.

Quote from: LuckyDingo on 2012-01-25, 14:33:24
Az utolsó oldal jó volt, a többi említésre sem méltó. :S

Most kivételesen blackroninnal értek egyet. :D Jó volt ez a ch!

blackronin

#2953
Quote from: Junchi on 2012-01-25, 15:38:20
Most kivételesen blackroninnal értek egyet. :D Jó volt ez a ch!


[spoiler] :angyali:

Bocsi, de ezt már el akartam sütni.  :P[/spoiler]

LuckyDingo

Quote from: Junchi on 2012-01-25, 15:38:20
Quote from: blackronin on 2012-01-25, 13:43:29
EPIC.
Főleg a hangulata miatt.

Quote from: LuckyDingo on 2012-01-25, 14:33:24
Az utolsó oldal jó volt, a többi említésre sem méltó. :S

Most kivételesen blackroninnal értek egyet. :D Jó volt ez a ch!
Túlélem :P :angyali:

Sajnos én többet vártam a New Worldbe jutástól.. Az, hogy most hülyeségből belemennek egy örvénybe, amiből csak a szerencse miatt (bálnák) kerülnek ki már gáz. Az, hogy a végén a bálnák segítségével kijutnak a nyílt vízre, ahol: Víz-vihar-tűz-villám meg minden istennyila egyszerre van, olyan izé. Mintha a New World megváltozott volna azóta, hogya SN-ek ott jártak. Ok, villámesős szigetet már láttunk, de nem ilyen káosz óceánt.. (és hiába ilyen a NW, akkor sem szükségszerű, hogy rögtön egy ilyennel mutassa Oda, hogy ez na most ezek a fosatós vizek, aztán dejó) na mindegy. Nekem erős túlzás volt a kép, ami Luffyékat fogadta így az elején, mégis ennek a képnek örültem a legjobban, mert végre már nem a vízben vannak..

blackronin

#2955
Quote from: LuckyDingo on 2012-01-25, 20:49:47
Sajnos én többet vártam a New Worldbe jutástól.. Az, hogy most hülyeségből belemennek egy örvénybe, amiből csak a szerencse miatt (bálnák) kerülnek ki már gáz. Az, hogy a végén a bálnák segítségével kijutnak a nyílt vízre, ahol: Víz-vihar-tűz-villám meg minden istennyila egyszerre van, olyan izé. Mintha a New World megváltozott volna azóta, hogya SN-ek ott jártak. Ok, villámesős szigetet már láttunk, de nem ilyen káosz óceánt.. (és hiába ilyen a NW, akkor sem szükségszerű, hogy rögtön egy ilyennel mutassa Oda, hogy ez na most ezek a fosatós vizek, aztán dejó) na mindegy. Nekem erős túlzás volt a kép, ami Luffyékat fogadta így az elején, mégis ennek a képnek örültem a legjobban, mert végre már nem a vízben vannak..
Hát valóban fura lehet ez a sok "effekt" egyszerre, de eddig nagyon keveset láttunk a New World-ből, s főleg a nyílt tengerről.
Inkább csak szigeteket mutogatták, amik közül azért voltak bőven nem szokványosak.
Pl. Villámsziget, láthatatlan sziget, gravitációs beszívó sziget, stb.
Ebből a szempontból kellett a magyarázat a különböző útvonalakból, mert Oda lehet hogy csak néhány "egyszerűbb" klímájú szigeteket "dobott" elénk, s az igazán durvákat majd későbbre "tartalékolja".

edit: vol 65 cover normális minőségben

blackronin

#2956
655
[spoiler]
Heading for Punk Hazard. The enemy are samurai and a talking dragon.
Smoker has his hair slicked back, sunglasses, and a scar on his face. It seems he's also going to Punk Hazard.

Luffy, Zoro, Robin, Usopp get off the ship.
The others keep watch.

Chapter is full of talk of Wano Country.

*note- punk hazard literally means a danger of tires bursting, but it seems to be a place, here
[/spoiler]

Kicsit zavaros, de a lényeg
[spoiler]
1. Smokert láthatjuk végre és lehet hogy beérte a SH csapatot? (az utóbbi még nagyon bizonytalan)
2. A SH banda (Luffy, Zoro, Robin, Usopp) Wano ország szigetére száll ki, amely azért fontos mert Ryuma (Thrirrer Bark szamuráj) onnan származik és ő volt Zoro előképe (a Monsters Oda mangában mesélték el a történetét)
[/spoiler]

edit: onaha spoiler
[spoiler]
Heading for a sea of fire.
The denden mushi rings; Luffy picks up.
The person on the other end is requesting assistance. It's an island called Punk Hazard
Luffy hangs up. Smoker was intercepting the call.
Luffy says "Let's go and save them!"
Robin, Zoro, and Usopp go with him in the Mini Sunny (probably means Mini Merry, here) to the island. The world govt. and marine flags are at the entrance to the island. They enter without paying that any mind.

Dragon

Don
[/spoiler]

Hmm... érdekes.
Need MORE!  :hopp:

edit2: full spoiler
[spoiler]
First part


655: Punk Hazard

Cover Story: Water Seven- Galley La Company's Genius 10-year old Secretary

Luffy: "Wow! Look! There's a volcano erupting on that island!"
Nami: "Right, so listen up! None of the three needles are pointing there!"
"That's strange even for the strangeness of the New World!"
Brook: "Take care of yourselves, kin of Laboon!"

Luffy: "Whatever, let's land! We can see it already, right? Who cares about the needles?"
Nami: "We can't get any closer! And what about that sea of fire! I don't understand..."
Sanji: "Luffy, I've got bad news. After all the trouble we went to to catch that deep sea fish... the parts that we cut up and were towing for later have all burned."
Luffy: "Gyaaaa!!"
Usopp: "The fish burned up in the water? It's only a matter of time before we do too!"

Franky: "No way- the Sunny is too super to lose!"

Nami: "Isn't it weird that we're not burning though? This sea! Look those fish bones! Bones! Bones!"
Brook: "Eh? You called"

Denden Mushi: "Puoho! Hohohooo! Puoho!"
Luffy: "What's up with this! It's crying! Even the *something* is hurting!" (someone help me out here? hara?)
Sanji: "Stupid! That's the emergency signal! Someone is asking to be saved!"
Luffy: "So we can talk to them if I pick up?"
Robin: "Wait Luffy! There's less than a 50% chance that it's a real distress signal. There's a good chance it's a kind of trap that the Marines often use. We could be exposed if we're within range of a wiretap!"
Usopp: "As expected of Robin! Luffy- be careful with this one!"
Luffy: "Hello, man who will be king of the pirates, Luffy speaking!"
Usopp: "You already said too much!!"

Denden Mushi: "Save us!"
Luffy: "!"

Denden Mushi: "Ah... it's cold... are you the boss?"
Luffy: "I'm no boss. It's cold there?"
Denden Mushi: "My pals are getting cut down, one after another! We're getting killed by samurai!"
Luffy: "Hey what's your name! Where are you?"
Denden Mushi: "Someone save us... doesn't matter who... this is- Punk Hazard! Gyaaaa!"

Usopp: "Uwaaaaa! Someone got them!"
Luffy: "I smell trouble!"
Usopp: "Well of course it's trouble! They were cut down!"
Robin: "That may have been an act... it could still be a trap."
Brook: "Keeping calm~~~!!!"

Zoro: "I hate samurai... Brook-"

Brook: "Ehhh THAT KIND of samurai? That's what they call the swordsmen of Wano. Wano is a country with an isolation policy that doesn't accept outsiders. They're not a part of the World Government. The samurai are so strong that not even the Marines can approach."

Usopp: "There's really a country like that?"
Franky: "But this isn't Wano. They said Punk Hazard, right? Is it that volcano?"
Robin: "If the man we spoke to was using a Mini Denden Mushi, the waves could only have come from as far as that island."
Luffy: "Alright! Let's go save that guy!"
Nami: "Nooooo!"
Usopp: "We're probably already too late!"
Chopper: "Samurai are scaaaaary."
Brook: "I'm scared as well."
[/spoiler]

LuckyDingo

Kint van MS-en:
Ígéretes az új sziget.. :D [spoiler]Smoker mg rulz és hivatalosan is inkább kalóz csapatot vezet, mint marine-okat.. XD

A srákány is kúlos :)[/spoiler]

chilip

#2958
kráken óta legjobb befejezés  ^^

ed.: srácok, nem lehet hogy
[spoiler]Aokiji és Akainu itt rendezte le hogy ki lesz a főnök? denden mushiban valaki hidegre panaszkodott, a sziget többi része meg ég, sztem simán elképzelhető[/spoiler]

ed.2.: :P
vagy
[spoiler]sziget neve: Punk Hazzard >> VegaPUNK
elbaszott egy kísérletet[/spoiler]

Liquid Snake

Jézusmária :D Ez k.rvára tetszik!!! Nagyon jó kezdés, a New World-ben. Smoker kinézete és legénysége is remekül el van találva. A sárkány is nagyon jó ötlet, és hát ugye nézzétek meg Robin-t.... Alig várom már, hogy Nami is a szigetre menjen... <3

Quote from: chilip on 2012-02-01, 15:04:46
[spoiler]Aokiji és Akainu itt rendezte le hogy ki lesz a főnök? denden mushiban valaki hidegre panaszkodott, a sziget többi része meg ég, sztem simán elképzelhető[/spoiler]

Ezt mikor végigolvastam, kb olyan érzésem volt, mint mikor kiderült, hogy Dragon Luffy apja. Azonban sajnos szerintem nem ez lesz a helyzet mert, Tashigi is mondta, hogy már rég elhagyatott ez a sziget. Illetve ottvannak a szamurájok akik nemhiszem h csak úgy nézték volna amikor Ao Kiji meg Akainu szétbarmolja a szigetjüket.

Squazee2005

Meg Tashigi is mintha valami 4 évvel ezelőtti incidensről beszélt volna.

Ez 10-ből 15 pontos fejezet volt, végre Robin is jó cuccban lengeti magát.  :D Ímdam ezt a fejezetet, alig várom, mi lesz itt. ^^ Már 100-szor jobbnak tűnik, mint a Fishman Island.

Liquid Snake

De komolyan, nem tudom mi ütött belém, de annyira tetszik ez a fejezet, hogy feldobja az egész napom xD Ezért is kell 2 posztban istenítenem a történteket.

OPIC

blackronin

#2962
Sajnos csak most tudok reagálni rá, de...

OPIC.

Remek, sőt király kezdés a New World-ben, sárkány cool, sziget EPIC, Smoker üt.
Hangulat remek!
Ja és Robin is levette a pulóverét...  :__devil:
Ne csak már állandóan Nami mutogassa magát.

A reakciótokat is öröm olvasni!  :D
Mindenki elégedett, érdekes módon senki nem panaszkodik már a New World fura időjárása miatt...
Talán azért, mert el lett magyarázva a dolog, csak ki kellett várni.

Remélem a mostani fejezet remek példa arra, hogy nem kell itt visszavenni az elvárásokból, Oda tudja hozni azokat simán.
Ha a NW ilyen módon folytatódik tovább, akkor fantasztikus idők elé nézünk.  :whoah:

Kraivan

A sziget viszonyainak magyarázatára még várok.

Robin +1

Az h nem a teljes csapat megy +1.
Így legalább nem azzal megy el egy fél év h midnenkit mutagasson Oda, hanem kicist J-Fantasy szintre veszi a dolgot, ahol 3-4 karaktert kezel.

Az animefillerekre visszagondolva a sárkány dolog kicsit érdekes, mert main story-ban most jön először a képbe sárkány, míg fillerben egy kicsit vérszegényes, bár élvezhető volt. Ugyebár a scissor-scrissor gyümölccsel.

I wont outburst from joy... Its too mainstraim.
But I enjoyed it. :P

chilip

főnixet is láttunk már :P lehet ez a sárkány is legendary zoan type devil fruit user? bár akkor nem szólalt volna meg :D külön luffynak, ahogy a sea kingek meg állatok szoktak. remélem mihamarabb el lesz magyarázva ez a hallós dolog ami eddig luffy-nál és GolD Rogernél jött elő

NLZ

A sárkány ellen lesz csakta és a Fusrodah Haki fogja legyőzni.
[reserved]

Liquid Snake

Quote from: NLZ on 2012-02-01, 19:47:02
A sárkány ellen lesz csakta és a Fusrodah Haki fogja legyőzni.

Legalább annyit mondj már, hogy tetszett a ch...  :angyali:

Leara

Csatlakozom, remek fejezet volt :D. Nagyszerű felütés ez a New Worldhöz, most megint ott tartok, hogy mikor jön már a következő fejezet (Fishman Islandnél ez az érzés kicsit elveszett  ^^").
MAL

chilip

jaj hagyjátok már szegény fishman islandot  :Kiraly: elhiszem nem volt ODAsztikusan jó, de nekem teljesen bejött az egész. minden oldalon szapulja valaki, tessék továbblépni rajta ha nem jött be  :__devil:

blackronin

#2969
vol. 65 SBS



Első sor: Garp és Sengoku
Második sor: Kizaru, Akainu, Aokiji

PURE GOLD az összes.  :D

A többi majd később jön... ha lesz még valami.