Main Menu

OnePiece

Started by LuckyDingo, 2007-05-02, 00:09:16

Previous topic - Next topic

Squazee2005

Eddig tetszik, sok őrült dolog, amin lehet spekulálni a következő fejezetig, a franc essen a szünetbe, de legalább van miről beszélni.

blackronin

#3001
Quote from: Squazee2005 on 2012-02-15, 15:01:04
Eddig tetszik, sok őrült dolog, amin lehet spekulálni a következő fejezetig, a franc essen a szünetbe, de legalább van miről beszélni.
:tezsvir:

Csak egy pár dolog a fejezetből:
1. A fej és a láb BIZTOSAN nem tartozik egybe, mert máshogy beszél a fej és máshogy a láb.
Valószínű tehát, hogy a fej az apához míg a láb a fiához tartozik.
2. A schicibukai szerintem Law lesz, Buggy képességeit ismerjük, míg Law DF-je elég rejtélyes egyelőre.
3. Brook-ot tuti, hogy nem vitték el, hiszen azt hitték hogy meghalt.  :D
Minek cipelnének magukkal egy hullát?
4. Az utolsó oldalak a legérdekesebbek: óriás gyerekek és fura ruhás őrök.
Mi lesz ebből vajon? Ki a "Mester"?

Ajaj, nagyon rosszkor jött ez a break!

LuckyDingo

Na ugye hogy kár volt sírni a MS miatt ^^. Jah jó volt.. fura, de jó. :)

blackronin

Sajnos a héten nincs OP, de az új databook/fanbook/character book sok érdekességet tartogat majd!
Egy kis ízelítő a tartalomból:

QuoteFrom AP
- Character Index
321 characters are introduced, including all birthdays.

- New World Index
Devil Fruits, Haki, Ships, Science: everything you need to know about the New World.

- Eiichiro Oda's Grand Answer
Q & A interview and a "legendary radio interview" put into text for the first time.

- Pirate History Romance Dawn
First ever widespread printing of Chapter 0 of One Piece, which depicts 22 years before the series started.

- Kid's unnamed followers, the Marine officers Hancock bewitched, even Wapol's stray dog will be revealed.

LuckyDingo

Ha már nem lesz chapter, legalább egy jó hír figura kedvelőknek. http://www.sankakucomplex.com/2012/02/22/one-piece-mermaid-princess-shirahoshi-figure/

blackronin

#3005
Quote from: LuckyDingo on 2012-02-22, 09:19:37
Ha már nem lesz chapter, legalább egy jó hír figura kedvelőknek. http://www.sankakucomplex.com/2012/02/22/one-piece-mermaid-princess-shirahoshi-figure/
Vagyis neked, nem?   :P

:angyali:


Egyébként nem vészes ez a break, főleg az új databook fényében.

edit: One Piece Deep Blue Character World Book cover



Na, ez a könyv nagyon várós!  :smile:

blackronin

#3006
658
[spoiler]
Cover is Perona and Kumacy at Thriller Bark. Title is Biscuit Room.

The children are delighted by a robot (Franky?)
The head asks if they know a boy named Momonosuke and is made afraid (?)
The children ask to be saved by the crew.
Sanji tries to stop her, but Nami says she can't turn her back on crying children and wants to stay behind to fight the pursuers.
Franky and Sanji stay behind to fight.

In the room where the crew was held, the PH forces take a look at the after effects of Franky's laser. It seems that only the Pacifistas of that annoying Vegapunk are expected to have this laser technology.
High in the sky a birdperson is talking on a Den den mushi. The four invaders are being taken down.
Luffy's group gets a call from Brook. Before Brook's eyes stands an amazing-looking building.
The bird person's companions are both centaur-like. One has the lower half of a leopard and the torso of a human; the other has the lower half of a giraffe and the torso of a human.
The two are crushed by Luffy and Robin. The den den mushi they had has "CC" written on it.
According to the conversation of Smoker (and his people), two years ago Punk Hazard was just a "normal, stinkin' island." But Akainu and Aokiji's fight changed the weather.
[/spoiler]

edit: végre!
http://www.mangareader.net/one-piece/658

edit2: a fejezet klassz volt.
Sok érdekesség (fura lények, fura helyek), jó humor, pörgős történetvezetés.
Imádom ezt az arc-ot!  :smile:
New World eddig atomkirályság.  :whoah:

Squazee2005

Nekem is nagyon tetszik, sok még a rejtély, de ez a lényeg. Perona még mindig jól néz ki, Sanji pedig még mindig jól rúg. XD Luffy és Robin meg... kész!   :rotfl: :lul:

blackronin

Az új databook tartalma és egy szebb cover



Quotefrom AP

the table of contents:
pages 3-8 = Go to the New World!! poster
pages 9-16 = One Piece Colors
pages 20-211 = characters
pages 212-216 = Deep Characters
pages 218-233 = Devil Fruits
pages 234-237 = Haki
pages 238-249 = Ships
pages 250-252 = Science
pages 254-259 = Q&A with Oda
pages 260-264 = Grand Talk (the radio interview?)
pages 266-289 = Chapter 0

Holnap jön ki, de mivel hogy sokan megrendelték, így az infok és az első scan-ek is gyorsan meglesznek.

Kraivan

Valahogy mindenki pörgött pár hete azon, h vajon miért ilyen a sziget időjárása, és senki se említi most meg h itt volt Aokiji és Akainu harca?
Remélem egy epic flashback lesz belőle. vagy egy movie-ban is simán megnézném ahogy az a két állat mit vágott le egymás közt.

A kölykökre kiváncsi vagyok. Nem épp szokványos óriásoknak néznek ki, hisz a méreteik elég különbözőek és nem a korkülönbségükre gondolok.


blackronin

Na, végre!
Jönnek az első cuccok az új databook-ból.
Csak egy pár kép ízelítőnek, majd biztosan lesz összefoglaló is a legfontosabb dolgokról.



Roger csapatából a tag: Schopper Gaban/Gabin
Egy másik VA felfedése abból a fejezetből, ahol feltűnik Sengoku először: Mozanbia


(itt még nincsenek nevek egyelőre, csak azért raktam be ide, hogy lássátok:
Oda mindenkire gondol... szó szerint MINDENKIRE)

Quote3 vice admirals names
Kyansaa (Cancer? - i'm not understanding the explanation of who is)
Basutiiyu (Bastille? - giant with mask)
Dalmatian

Squazee2005

@Kraivan: Hát igen.  :haha: Múltkor már mindenki kikövetkeztette, hogy lehetett volna akár Akainu-Aokiji harc helyszíne, de nem, mert 4 évvel ezelőtt volt valami, most meg mégis. Hát erre nem lehet mit mondani.  ^^"

Mondjuk animében ki nem hagynám, remélem, érzik benne a potenciált.

@blackronin:

Király cucc, alig várom!

blackronin

#3012
Folytatódik az info özön...

Jönnek a nevek

[spoiler]Updated list again:

    * Bastille (Helmet VA)
    * Dalmatian (Dalmatian Zoan VA)
    * Stainless (Awesome Mustache VA. Formerly known as "Kaizeruhige")
    * Mozanbia (VA controlled by Doflamingo)
    * Cancer (VA next to Stainless and Mozanbia in the meeting)
    * Bunny Joe (Revolutionary. Rescued Robin)
    * Isa (Aisa's mother)
    * Sukoppa (Scopper?) Gyaban (3rd Major Roger Pirate)
    * Hakowan (Wapol's dog)
    * Jobo (Mock Town Drunkard)
    * Seagull (Bald Roger Pirate)
    * Sankurin (Brook's Manager)
    * Fishbones (Marine Doctor)
    * Heat (Zombie Member of Kid Pirates)
    * Waiyaa/Wire (Other Member of Kid Pirates)
    * Aiaibooi Sukocchi (Kaido's subordinate Cyborg)
    * Gode (Enel's subordinate. Long beard)
    * Warashi (Shandian Warrior?)
    * Mayushiki (Shandian Warrior?)
    * Yotsubane (Shandian Warrior?)
    * Adele (Black-haired Mermaid)
    * Humphrey (Sabaody Barman)
    * Fiancee (Mermaid with strange hairdo)
    * Sora (Mermaid with weird hat)
    * Catacumba (Sabaody VA)
    * Haritsu Kentiyo (Crucified by Kid)
    * Kasa/Umbrella (Umbrella Granny)
    * Kasagoba (Fishman. Hammond's buddy)
    * Junan (Pappug's servant)
    * Lulis (Snorkel Mermaid)
    * Habaniru (Fishman Island criminal. Stopped by Otohime)
    * Roida (Sabaody reporter)
    * Sicily (Marine who reported Luffy's punch on Charloss)
    * Kairiken (Sabaody Bounty Hunter)
    * Judy (Guy shot by Charloss)
    * Tiffany (Okama that chased Sanji with a bug net)
    * Shanba (Torino Kingdom Native)
    * Daigin (Marine that tried to get in Impel Down. Stopped by Sadi-chan)
    * Prince Preto (Guy turned into Girl by Ivankov in Impel Down)
    * Stansen (Giant Slave)
    * Outlook the 3rd (Sabo's father)
    * Aho Desunen (Goa Noble)
    * Aho Zaruko (Female Goa Noble)
    * Toruko/Turkey (Fake Franky)
    * Chocolat (Fake Nami)
    * ManJarreau? (Fake Zoro)
    * Maunburuten (Fake Sogeking)
    * Stray Fox (Fake Chopper)
    * Rasukii/Lasky (Kalifa's father)
    * Chilly Giruteo (Revolutionary with Dog Hat)[/spoiler]

Bounty-k és emiatt lévő furcsaságok (még nem 100%, hogy confirmed)
[spoiler]
Current prize amounts
Kid 400 million
380 million Drake
Hawkins 320,000,000
280,000,000 killer
Capone 220,000,000
215,000,000 Uruge
low unknown unknown Bonnie

Fura, hogy Law és Apoo nincs benne a listában...
Talán azért, mert Schicibukai tagok lettek?
[/spoiler]

edit: na ilyen egy IGAZI databook.
És még csak az inforáradat elején tartunk.

Junchi, ha olvasod: remélem most már megérted, hogy anno miért voltam kiakadva a Bleach MASKED databook miatt.
Én a mostanihoz hasonló színvonalú cuccokat tartom rendes databook-nak.
Mert tényleg RENGETEG új és érdekes dolgot tudunk meg belőle.

edit2:
Mennyit nőttek a SH tagok a timeskip alatt (hiába is keresitek azt, hogy Nami vagy Robin mennyivel lett "teltebb"...  :D Csak a magasságokról van itt szó, amelyek eléggé meglepőek)

QuoteNami are 1cm.
Luffy, Usopp is 2 cm,
Zoro, Sanji is 3 centimeters.
Frankie 15 cm
11 cm Brook
(No change Robin, Chopper, "?") W. ..... why was Brook stretch

Szerintem Oda nagyon félregondolta, vagy nagyon rosszul lőtte be az arányokat.
Luffy a mangában már csaknem ugyanolyan magas mint Hancock, erre kiderült hogy csak 2 centit nőtt.
Fura. Meg úgy a többi adat is. Brook miért lett magasabb?  :confused:
A BB tagok alapból mind hatalmasak, pont most reméltem azt, hogy Oda egy kicsit hozzáigazítja a SH tagokat is.
Erre jött ez.
Kár érte.  :frown:

NLZ

Lehet Brook magasságát a koronájához méri. :D
[reserved]

Squazee2005

Ha valamivel valaha is problémái voltak Odának az az egymáshoz viszonyított magasság helyes ábrázolása. De ez egész elnézhető hiba.

blackronin

Egy kis segítség a nevekhez...
Hogy könnyebben el tudjátok dönteni, hogy melyik név kihez tartozik.

[spoiler]





[/spoiler]

Squazee2005

 :haha: Nahát, pont mostanában láttam a Casablanca film végét, erre itt a kocsmáros, Humphrey. Szép.

blackronin

#3017
Rossz hír azoknak, akik reménykedtek még Sabo visszatérésben:
A databookban meg lett erősítve Oda által, hogy Sabo meghalt a balesetben, amikor szétlőtték a hajóját.
Szóval nem tér vissza.  :frown:

Pár plussz info:
Chopper Kung Fu point-ja a régi Arm point továbbfejlesztett változata.
Tehát nem új point.
Csak akkor maradt még egy point, amit nem láttunk még...

És sajnos egyre inkább úgy tűnik, hogy nem igaziak a korábban beírt Supernova bounty-k és új DF neveket se tudunk meg a könyvből.  :frown:

Finlandia

Quote from: blackronin on 2012-03-04, 11:58:31
Rossz hír azoknak, akik reménykedtek még Sabo visszatérésben:
A databookban meg lett erősítve Oda által, hogy Sabo meghalt a balesetben, amikor szétlőtték a hajóját.

Ez fájt. Pedig jó lett volna, ha Dragonnal van...

blackronin

#3019
Finlandia:
Hát nekem se esett jól, örültem volna ha Sabo visszatér valamilyen formában.
De sajnos egyelőre ez a helyzet.


Más téma:
Pont most kezdtem el azon gondolkozni (Smoker kapcsán), hogy milyen fura lesz olyan harcokat megnézni, ahol mindkét felet szeretjük. Vagyis hogy látni fogom a szeretett karaktereimet komolyan harcolni egymás ellen (hiszen már ideje lenne)
pl. Smoker (kedvenc Marine karakterem) vs Luffy (egyik kedvenc kalóz karakterem) ÉS/VAGY Tashigi (kedvenc női Marine karakterem) vs Zoro (másik kedvenc kalóz karakter), ezek talán várhatóak a mostani arc kapcsán.
De a jövőben jönnek még:
Red Hair Pirates vs BB pirates VAGY SH pirates vs egy vagy több SN csapat VAGY Doflamingo vagy más Schicibukai vs SH pirates, stb.
Mindenkit szeretek, akit itt felsoroltam.

Kinek drukkoljak majd? Jaj, de nehéz lesz!

Talán az ilyen küzdelmeket várom a legjobban, mert tényleg állást kell foglalni, hogy melyik felet akarod győztesnek.
És ha nem jön be a számításod, akkor jön a keserű elfogadás, hogy a neked kedvesebb csapat vesztett...
De hát pont ezért izgalmas az OP!
Mert hozzánőttek bizonyos karakterek a szívedhez.  :smile:

LuckyDingo

Én elmondom hogy mi lesz, ha most Smokerék összecsapnak Luffyékkal.. Luffyék megverik őket. Luffy kiüti Smokert, Zoro egy suhintással lecsapja Tashigi ruháit, az meg sírva elrohan.. A maradék suttyót meg a többiek intézik el. :D

Én csak ott drukkolok valakinek, ahol nem a főszereplő bandáról van szó. (Ace - BB pölö) Ahol ott vannak a Straw Hatek és nem tiszta, hogy esélytelenek (mint Kizaru ellen) ott az esetek 99,9%-ban úgyis ők nyernek valahogyan.

blackronin

#3021
Quote
Én elmondom hogy mi lesz, ha most Smokerék összecsapnak Luffyékkal.. Luffyék megverik őket. Luffy kiüti Smokert, Zoro egy suhintással lecsapja Tashigi ruháit, az meg sírva elrohan.. A maradék suttyót meg a többiek intézik el. :D
Én is ezt írtam volna le rögtön mint lehetséges történés, de valamiért úgy érzem, hogy lesz valami csavar a dologban...
Tudjuk, hogy a SH banda erős, sőt NAGYON erős, de szerintem Smoker és Tashigi se tekinthető gyengének.
Főleg 2 év New World-ben való tartózkodás után.
Lehet, hogy besegít valaki Smoker-nek, egy új Admiral vagy Schicibukai esetleg, akinek segítségével kiegyenlíti az erőviszonyokat... aminek az eredménye ez lesz, hogy a SH csapat elmenekül. Megint.

Finlandia

Quote from: blackronin on 2012-03-05, 11:19:23
De a jövőben jönnek még:
Red Hair Pirates vs BB pirates

Engem ez foglalkoztat a legjobban. Előbbi csapat a kedvencem az egész OP világban a Szalmakalaposokat nem számítva. Eléggé erősek, ez nyilvánvaló, és az is, hogy BB csapatot Luffyéknak kell leverni (elvileg) mindennek a végén. Ergo Vörös kalózok vs. BB kalózok = Vörös vereség? Jelen állás szerint eléggé FAIL lenne, ha így lenne, így kíváncsian várom, Oda mit talál ki erre, mert ugye, az már 100%, hogy lesz egy összecsapásuk. Persze, nem tudjuk 2év alatt BB pontosan mit alkotott, de azért na...  :__devil:  ^^"

Squazee2005

Állítólag Sabo haláláról már a Greenben is írtak, legalábbis az OPwiki erről tesz említést, de én csak a saját szememnek és a legkonkrétabb fordításnak hiszek.

Én nem támasztok semmiféle elvárást a következő fejezetekkel és arcokkal kapcsolatban, szeretem, ahogy ez az őrület magával sodor, s akár lesz összecsapás, akár nem, csak annyiban vagyok biztos, hogy irtó jó lesz.
Smoker és Tashigi iszonyat erősek lettek, viszont, ha lesz összecsapás Zoronak le kell aláznia még így is Tashigit, máskülönben elém ne kerüljön.  :haha: És ideje, hogy Luffy végre be tudjon húzni Smokernek, nem mintha az megérdemelné, csak azért, hogy lássuk, hogy most már Luffy nem olyan gyámoltalan vele szemben.
Engem semmilyen szinten nem izgat a BB vs. Red Hair Pirates harc, ha lesz is, remélem flashback 2-3 fejezetben oszt' annyi.

"Zoro egy suhintással lecsapja Tashigi ruháit, az meg sírva elrohan"

Ennek olyan FT szaga van.  ^^"

blackronin

#3024
Quote
Állítólag Sabo haláláról már a Greenben is írtak, legalábbis az OPwiki erről tesz említést, de én csak a saját szememnek és a legkonkrétabb fordításnak hiszek.
Ez tényleg így van, de most jött az újabb megerősítés Oda részéről.
Szóval elhihetjük neki.

Ja és az egyik legepikusabb harcot, vagyis a BB pirates vs Red Hair pirates csatát nehogy már 2-3 fejezetben intézzük már el...
Ezt te se gondoltad komolyan ugye, Squazee?  ^^"
Én szeretném, ha rendesen meg lenne csinálna.
Máskülönben hogyan ismerhetnénk meg Shanks csapatának valódi erejét?

Quote
Én nem támasztok semmiféle elvárást a következő fejezetekkel és arcokkal kapcsolatban, szeretem, ahogy ez az őrület magával sodor, s akár lesz összecsapás, akár nem, csak annyiban vagyok biztos, hogy irtó jó lesz.
:tezsvir:

Én is így vagyok nagyjából, de azért szeretném ha egy-két kívánságharcom bejönne.  :P

Squazee2005

Jó, jó, a 2-3 fejezettel csak azt akartam kifejezni, hogy nem szívesen néznék meg egy újabb háborút a SH banda nélkül, ezért vagyok azon hogy valahol a háttérben fog lezajlani, mint az Ace vs. BB vaaaaaaaaaaaaaagy ez lesz a végső összecsapás és mikor Luffyék odaérnek, akkor elszabadul a "pokol" és lesz egy nagy háború.

blackronin

#3026
Quote
Jó, jó, a 2-3 fejezettel csak azt akartam kifejezni, hogy nem szívesen néznék meg egy újabb háborút a SH banda nélkül, ezért vagyok azon hogy valahol a háttérben fog lezajlani, mint az Ace vs. BB
Én a RH pirates vs BB pirates dolgot nem háborúnak tekinteném. Csak egy harc két banda között.
És szerintem biztosan nem háttérben fog lezajlani, hiszen hatalmas jelentőségű ez a csata.
Miért is?
BB egy újabb jelet akar küldeni a világnak (WB megölése is az volt anno, azt jelképezte hogy ő az új erő, akivel komolyan számolni kell), hogy "Tessék, megöltem/legyőztem 2 Yonkou-t... ki gondolja még esetleg, hogy nem én leszek a következő Pirate King?". Ez mindenkit elgondolkoztatna majd, hogy érdemes-e kekeckedni vele a jövőben.
Szerintem Roger is sok ilyen "jelet" küldött a világnak (bár nem szándékosan), s emiatt lett Pirate King, akinek csak 2 igazi ellenfele volt: WB és Garp.

Quote
vaaaaaaaaaaaaaagy ez lesz a végső összecsapás és mikor Luffyék odaérnek, akkor elszabadul a "pokol" és lesz egy nagy háború.
Egy háború biztosan lesz még, de az a Revolutionary Army vs World Goverment között.
Ez tuti.
Hogy ebbe belekapcsolódnak-e a SH tagok? Biztosan.
Hiszen pont ezt akarjuk mi is, nem?  :D


edit: tényleg a következőt meg sem kérdeztem még (a databook kapcsán jutott szembe):
Mit gondoltok Oda "Extra" erőfeszítéseiről?
Mert hát az egy dolog, hogy csinálja a mangát heti rendszerességgel, ezen kívül még hozzáad mást is az OP-hez.
Én nem láttam hozzá hasonló mangaka-t, aki ennyire figyelt volna a rajongók dolgaira (kérlek, ha ismertek még ilyen szerzőt, akkor nyugodtan írjátok be ide).
Pl. manga kötetekben szereplő SBS kérdezz-felelek, Usopp Gallery (Oda bizonyos időközönként megjelenteti a legjobban sikerült fan munkákat), heti Cover story-k és kívánságok, nagyon alapos és igényes kiegészítő könyvek (databook, character book, color pages összegyűjtött kötet, stb.) és persze az animeconokon való szereplések.
Ezek közül sokat csinál más mangaka is (databook/character book és a conos szereplések), de nem olyan rendszerességgel és színvonalon ahogy ő teszi. Ez tény, nem akarom őt feleslegesen fényezni, de valóban többet tesz meg értünk, mint egy átlagos mangaka.

De a lényeg a következő:
Nektek bejön ez a hozzáállás? Örültök neki, hogy ennyit foglalkozik a munkájával?
Fontos az nektek, hogy ennyire figyeli a rajongói kéréseket és kívánságokat?
Vagy talán ez már túl sok?

Az én válaszom rövid és tömör:
Én 110 %-ban elégedett vagyok Oda hozzáállásával és örülök neki, hogy ennyit foglalkozik velünk.


Én elmondtam, most ti jöttök.

Squazee2005

Talán egy interjúban írta, vagy mondta oda, hogy régebben ő is élvezte, szerette, amikor talán a Dragon Ball mangakája válaszolt a levelekre, de sajna egyszer abbamaradt, s ő megfogadta, hogy sosem hagyja abba a válaszolást a kérdésekre.
Örülök, hogy Oda tudja, mi kell a rajongóknak, és nagyon tetszik, hogy ilyen "interaktív", ez sokat jelent számomra, mint rajongó ezt értékelem, főként hogy tudom, ez rengeteg energiát stb-t emészt fel pluszban, bár mire valók az asszisztensek, ha nem erre többek közt. Szóval értékelem, bár nem érzem úgy, hogy ettől a többi mangaka kevesebb lenne, hiszen nem mindenki ilyen energikus, mint ő. ^^
Túl sok? Sosem elég!

LuckyDingo

I simply don't  give a fuck... tőlem fejre is állhat, ha azt szeretné. Amíg rajzolja a mangát nekem ok, a többi nem izgat. ^^

blackronin

#3029
Quote
I simply don't  give a fuck... tőlem fejre is állhat, ha azt szeretné. Amíg rajzolja a mangát nekem ok, a többi nem izgat.  ^^
Ez olyan igazi, LuckyDingo-s hozzászólás volt.  :D
Nem is vártam mást.  :smile:

Squazee:
:tezsvir:


edit: 659
[spoiler]
Smoker and co arrive at the island
They arrive at the building Brook saw

He orders one of his dudes to find a guy named M that they can't find? (I messed this part up methinks)

Luffy and co ride on a boat Ussop made.
Kentarous follows

Kentarous says that there goes the intruders
in front of him is a guy called the boss and his underlings

Brook battles with the upper body of the samurai
He runs away saying it's scary

Arriving at the castle is Smoker
Law comes out of the door
In order to become a Shichibukai he sent 100 pirate hearts to the government

Next part:

The boss, M, Law, and Smoker. Lots of enemies, huh!

M goes inside a flask.
He's probably the user of the Gas gas fruit.
His appearance is, as we thought, some sort of liquid or vapor.
Law calls Smoker, "White Hunter-ya." (adding the ya like he did with Luffy)
[/spoiler]

Jövő héten OP cover és color pages.
Várjuk.  :smile:

edit2: kijött!
http://www.mangareader.net/one-piece/659

Remek fejezet volt!
Jó poénok, jó történetvezetés és sok érdekesség.

A NW saga egyelőre messze felülmúlja az elvárásaimat.
Alig várom a következő hetet!  :hopp:

És a legjobbat még nem is mondtam
[spoiler]Ugye eddig azt hittük, hogy a láb és a fej két külön személy... (a másfajta beszédstílusukra hivatkozva)
De ez nem így van, kiderült a mostani fejezetből.
Viszont akkor mi volt az a fura stílus a láb beszédénél? A mondat végén lévő "Buh" nem beszédstílus dolog (mint Naruto-nál a dattebayo). hanem a fingás hangja.  :D
Ez komoly! Az AP-n írták, hogy ez hangeffekt, ami egy sima fordító számára nem biztos, hogy feltűnik, de egy japán anyanyelvű/felsőfokú szinten beszélő ember tudja. (Greg)
[/spoiler]